Plotki transferowe

Biasin o mercato: Khephren Thuram? Inter ma już gotową listę celów na 2025 (16)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
13 dni temu
3053
16
Fabrizio Biasin

Fabrizio Biasin udzielił wypowiedzi na temat potencjalnych ruchów transferowych Interu.

Oto wypowiedź:

 

Obrona

Jeżeli Inter dokona jakiejś inwestycji na rynku transferowym, to tylko i wyłącznie w przypadku odejścia z klubu De Vrija, w innym wypadku klub nie zareaguje na rynku i nie zainwestuje fortuny w środkowego obrońcę, skoro ma już dwóch. Moje przeczucie jest takie, że będziemy próbowali ściągnąć gracza podobnego typu co Bisseck - zdolnego młodego obrońcę, który jednocześnie będzie w stanie zredukować wydatki.

 

Khephren Thuram?

Wiem, że lista zawodników, którym za rok kończą się kontrakty jest już, jak każdego roku w Interze, gotowa. Marotta i Ausilio szukają takich zawodników. Z logicznego punktu widzenia nie byłbym zaskoczony, jeśli spróbowano by ściągnąć Thurama, jednak nie wiem czy jest on na tej liście. Powiem jeszcze, że jest dodatkowo jeden zawodnik o którego może zabiegać Inter i któremu także wygaśnie kontrakt i jest to Chiesa. Nie byłbym zaskoczony, gdyby Inter po niego poszedł, ponieważ Marotta i Ausilio bardzo go cenią. 

 

Zachowanie grupy jest fundamentem

Kiedy byłem w Appiano, Farris i współpracownicy Inzaghiego poprosili mnie bym przekazał taką wiadomość - na ten moment musimy pamiętać, że zachowanie grupy jest fundamentalne, jeśli chcesz dalej wygrywać. Musimy myśleć o tym w taki sposób, że ściągnięcie kolejnych trzech graczy niekoniecznie musi skutkować tym, że drużyna będzie silniejsza. Jeśli nie wiesz gdzie takich zawodników wystawić, to lepiej nie ściągaj ich do klubu, ponieważ sam sobie stwarzasz problem. 

 

Zobacz też

mercato live gudmundsson

MERCATO LIVE - 19.06 (21:10) | Cash w Interze?! // Genoa wybrała Oristanio! (21)

19.06
08:45
mercato live arnautovic sugawara

MERCATO LIVE - 20.06 (17:55): SM - Brak porozumienia z Genoą! // DS Venezii potwierdza zainteresowanie Interu Tessmannem. (10)

20.06
08:46

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.06.2024 o 23:36 przez el_loco
el_loco
Co oni pier.. od przybytku głowa nie boli. Im więcej jakościowych zawodników tym lepiej. Wystarczy pozbyć się tych najslabszych
09.06.2024 o 09:48 przez Inter9
Inter9
My zawsze mieliśmy gotowe listy , zawsze mieliśmy cele a później ktoś to nam sprzątał sprzed nosa i kupowaliśmy ogórki na zasadzie aby ktoś był , jakiegoś Zdziśka z pod budki z piwem też wziąć aby był
Mamy Zielińskiego i Taremiego już , ja myślę że nie ma co się oglądać na nie wiadomo jakie topowe gwiazdy bo na to nie ma za bardzo hajsu, tym bardziej że musimy wyjść na plus w okienku transferowym.
Jeżeli już to kupić kogoś doświadczonego , najlepiej kogoś komu kończy się kontrakt i mogliby go oddać nawet za grosze albo jest na zasadzie wolnego transferu a resztę kadry zapełnić młodzikami z Primavery
09.06.2024 o 07:08 przez Speaker
Speaker
Chiesa po tej kontuzji to nie wiem czy on jeszcze wzniesie się na jakiś poziom do drużyny aspirującej o najwyzsze cele. Podobnie rzecz się ma co do Mikiego. -Nie wiem czy to nie będzie ten sezon już takim dla niego na zmianę warty. Jest Zieliński, ale K. Thuram jest marzeniem.
09.06.2024 o 07:32 przez Paolo87
+2
Paolo87
W wieku Mkhitariana zjazd może nastąpić nagle ale zobaczymy czy tak się stanie, dobrze że przychodzi Zieliński (przyda się na pewno) ale pozyskanie K.Thurama było by rewelacyjnym krokiem. Łatwe to nie będzie (chociaż mamy dodatkowy atut-Marcusa😁) ale spróbować można. Optymalnie by było wziąć go za darmo za rok ale myślę że już tego lata ustawi się kolejka chętnych.
08.06.2024 o 20:02 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Chiesa,K.Thuram i byłoby wspaniale.
08.06.2024 o 15:01 przez pablo77
+1
pablo77
Za rok kontrakt kończy się:
K. Thuram - idealny następca Mkhitaryana.
J. David - Idealny następca Arnautovicia.
Dybala - Też fajna opcja do ataku.
08.06.2024 o 19:15 przez Paolo87
+2
Paolo87
Co do Thurama i Davida obawiam się że już w to lato będą chętni żeby ich wyciągnąć z dotychczasowych klubów. Cena nie może być wygórowana bo został tylko rok kontraktu. Obu Panów chętnie bym widział w naszych barwach ale łatwo nie będzie.
08.06.2024 o 22:18 przez Adi03
+1
Adi03
Thuram może będzie chciał grać z bratem, w tym można szukać szansy. Dybala ok, trochę szklany ale był by zawodnikiem na plus. David ciężko bo kolejka pewnie będzie długa.
08.06.2024 o 13:44 przez Paolo87
+1
Paolo87
K. Thuram wart zainteresowania. Chiesy choć nie za bardzo lubię to gdyby tak przerobić go na prawego wahadłowego to czemu nie😁
08.06.2024 o 11:28 przez Orzeu
Orzeu
nie chciałbym Chiesy
08.06.2024 o 19:16 przez kibix
kibix
Ja bym chciał ale nie wiem gdzie on miałby grać, bo z tego co mi się wydaje jest typowy skrzydłowy jak Politano, czyli ani na atak ani na wahadło nie pasuje. Ale może ktoś bardziej się interesie jego grą to mnie oswieci. A swoją drogą to on nie jest fanem piemonte przypadkiem? Bo jak jest to w sumie bezsensowna dyskusja bo tu nigdy w życiu nie przyjdzie
08.06.2024 o 10:59 przez mroowa111
mroowa111
Ciekawy pomysł z Chiesą najpierw kupmy tego Bento by uczył się od Sommera musimy się zabezpieczyc
08.06.2024 o 10:58 przez Pader88
Pader88
Potrzebne są jedynie kosmetyczne zmiany a takowe już po części nastąpiły. Rewolucji jak w zeszłym roku nie będzie.
08.06.2024 o 10:53 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Chiesa za Dumfriesa inlove Byłoby dwóch Fede po bokach. Tylko ciekawe czy przerobilibyśmy go na wahadłowego. Skoro niby o nim myślimy może być taki plan bo gdzie miałby grać w 3-5-2 ? Do tego Bento, Zieliński, Taremi.
Sommer, Bento, Di Gennaro – Pavard, Acerbi, Basto, Darmian, De Vrij, Bisseck – Chiesa, Dimarco, Buchanan, Augusto – Barella, Hakan, Miki, Frattesi, Asllani, Zielu – Thuram, Martinez, Taremi, Arna.
Dla mnie :mistrz:
08.06.2024 o 11:11 przez acmilanowek
acmilanowek
dla mnie Chiesa to super opcja i jego tranzyt na wahadło przebiegło by dość bezboleśnie bo widziałem go na Euro kiedy Włosi wygrali turniej i grał z poświęceniem i bardzo dobrze defensywnie.
Dodatkowo może zagrać w ataku .
08.06.2024 o 11:26 przez ragnar
+1
ragnar
brakuje nam graczy potrafiących wygrywac 1 na 1, dlatego Kiesa dobra opcja, albo na wahadło albo do ataku, zalezy od rywala, pewnie Simone by go dobrze wkomponował

Shoutbox

ragnar 20.06.2024 23:05

Claudio zgoda, Carvajal mega irytujący...raczej hiszpania z kimś przegra...pewnie po karnych :P

ragnar 20.06.2024 23:03

ale zgoda, Darmian, to powinien już wejśc w 30 minucie za słabego Lorenzo

ragnar 20.06.2024 23:03

Veratti nie powołany, ale mi i tak bardziej gra się podobała, jak na poprzednim euro grałi Jorginho Barella i Loca, bo jednak Veratti czasami przytrzymywał pilke

ragnar 20.06.2024 23:02

brak szybkości, nie ma zawodników do 1 na 1, może i Insigne już był u schyłku ale szybkosc miał, był Chiesa w formie, Berrardi, teraz go nie ma....szkoda pomocy Włoch bo zapowiadała się super, a jednak Tonalli wyleciał, Locatelli nie gra, chyba pod formą.

wonsuu_blumarino 20.06.2024 23:00

Ale jak moze grac dobrze Chiesa, jak cieniutki byl w tym sezonie

Drago194 20.06.2024 23:00

Chiesa też jak zwykle wolny elektron, gra gdzie mu się podoba i prawie nigdy tam gdzie jest potrzebny

wonsuu_blumarino 20.06.2024 22:59

Jak znowu wyjdzie Di Lorenzo to bedzie to juz kolesiostwo

Claudio 20.06.2024 22:59

fatalnie ich poustawial jak cala druzyna gra zle to wina trenera

Drago194 20.06.2024 22:59

Już Darmian by pewnie lepiej tam dzisiaj wyglądał

Claudio 20.06.2024 22:58

Spal niech lepiej zerknie kto jest w formie bo jak na CHorwacje wyjdzie znowu z Di Lorenzo to bedzie maly masochizm

wonsuu_blumarino 20.06.2024 22:58

Dzis co drugi Włoch włączył tryb Lakaka

wonsuu_blumarino 20.06.2024 22:58

Pogubil sie dzis Spaletti

Drago194 20.06.2024 22:58

Christante to już kompetna pomyłka, gość przyjmuje piłkę jak Lukaku

Drago194 20.06.2024 22:57

Jorginho poza ciągłym naprawianiem błędów tego łamagi Di Lorenzo praktycznie zero wkładu w rozgrywanie

Claudio 20.06.2024 22:56

bo zawsze graja jak pyzdy z carvajalem na czele

Claudio 20.06.2024 22:56

hiszpania bardzo mocna, ale nie zyczę im ME

Claudio 20.06.2024 22:55

nie wiem po co taki Cambiaso czy Cristante weszli na boisko. Do tego Di Lorenzo, Pellegrini, Calafiori czy Scamacca grający padlinę

Drago194 20.06.2024 22:55

ale padake zagrali

Adriano_forever 20.06.2024 22:54

ale przewrotka ho ho

Nerazzurx10 20.06.2024 22:52

Swoją drogą, chyba pierwszy raz widzę Dimarco grającego pełny mecz, Szymon mu nigdy nie daję 75 zagrać nawet

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

2016 - 2024. Podsumowanie ery Stevena Zhanga (11)

28.05
06:00

InzaghiBall - analiza taktyczna Interu po meczu z Atletico Madryt (5)

22.02
13:11
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    38

    94

  • 2

    Milan

    Milan

    38

    75

  • 3

    Juventus

    Juventus

    38

    71

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 5

    Bologna

    Bologna

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    24

  • 2

    Dusan Vlahovic

    16

  • 3

    Victor Osimhen

    15

  • 4

    Olivier Giroud

    15

  • 5

    Albert Gudmundsson

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28037

Liczba newsów: 48781