Wywiady z byłymi piłkarzami

Cassano: Jeśli Inter ściągnie Nico Paza to Scudetto można przyznać im już przed sezonem (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
17 dni temu
2992
15

Antonio Cassano podzielił się swoją wizją na Inter w sezonie 2026/2027.

Oto wypowiedź: 

Jeśli byłbym na miejscu Chivu, przeszedłbym na taktykę 4-3-1-2: Dumfries i Dimarco jako boczni obrońcy, Akanji i Bastoni w centrum defensywy. Pomoc zbudowałby Barella, Calhanoglu i Zieliński. Prawdziwą różnicę mogłoby zrobić jednak pozyskanie Nico Paza. Wstawiając Nico Paza jako ofensywnego pomocnika, a przed nim Thuram i Lautaro. O czym my w ogóle mówimy? W takim przypadku Interowi możnaby przyznać Scudetto przed startem ligi. Game Over. 

Zobacz też

Arnautović

Arnautović chwali Stankovicia: Bramki, asysty, przebieg - jest fenomenalny (0)

05.06
14:35

Bergomi: Bastoni popełnił fatalny błąd. Teraz dla własnego dobra powinien wyjechać z Włoch (15)

03.04
06:58

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.06.2026 o 17:13 przez Nerazzurx10
Nerazzurx10
To niemożliwe

Chciałbym go tu bardzo, ale

Real jak go nie zostawi u siebie to nie po to wykupi go z Como za darmo żeby nie sprzedać komus za 100mln euro, a nas na to nie stać
01.06.2026 o 14:31 przez horrorshow86
+1
horrorshow86
tytusek25 napisał:
zimny pryszbic Antek. W CL zezłomowało nas bezdyskusyjnie okołobiegunowe prowincjonalne Bodo, a w lidze regularnie złomuje nas beznadziejny Milan, nie potrafimy ograć Napletów i katorżniczym wysiłkiem pokonujemy minimalnie Juve po raz pierwszy od kilku kompromitujących meczy. Nasza przewaga na koniec sezonu wygląda efektownie, to fakt, ale to nie efekt naszej siły tylko gremialnej beznadziei reszty stawki. Gdyby znalazł się dosłownie jeden regularny rywal wygrywający zwyczajnie to co powinien, byłoby mocno ciepło na wiosnę. Takie sezony gdzie wszyscy bezpośredni rywale kaleczą na potęgę to bardziej wyjątek niż reguła i cieszmy się że potrafiliśmy to wykorzystać.
weź nie pij już
31.05.2026 o 17:02 przez Paolo87
+1
Paolo87
Pięknie by było... Bardzo bym chciał Paza w Interze ale szanse są niewielkie. Jose nie jest frajerem, nie odda takiego diamentu.
31.05.2026 o 16:15 przez tytusek25
-1
tytusek25
zimny pryszbic Antek. W CL zezłomowało nas bezdyskusyjnie okołobiegunowe prowincjonalne Bodo, a w lidze regularnie złomuje nas beznadziejny Milan, nie potrafimy ograć Napletów i katorżniczym wysiłkiem pokonujemy minimalnie Juve po raz pierwszy od kilku kompromitujących meczy. Nasza przewaga na koniec sezonu wygląda efektownie, to fakt, ale to nie efekt naszej siły tylko gremialnej beznadziei reszty stawki. Gdyby znalazł się dosłownie jeden regularny rywal wygrywający zwyczajnie to co powinien, byłoby mocno ciepło na wiosnę. Takie sezony gdzie wszyscy bezpośredni rywale kaleczą na potęgę to bardziej wyjątek niż reguła i cieszmy się że potrafiliśmy to wykorzystać.
31.05.2026 o 16:18 przez tytusek25
-1
tytusek25
choć scudetto oczywiście zasłużone i bardzo cieszy, to nie snułbym akurat po tym sezonie jakichś snów o naszej potędze.
31.05.2026 o 14:26 przez Piotrek85
Piotrek85
Martinez-Dumfries ,Akanji, Bastoni,Dimarco- Zieliński,Hakan,Barella- X - Thuram , Lautaro.
31.05.2026 o 14:28 przez Piotrek85
Piotrek85
Chociaż pasuje dodać trochę świeżej krwi do podstawowej 11. Martinez i ktoś na ofensywnym pomocniku to trochę mało.
31.05.2026 o 14:19 przez inter30
-1
inter30
Real spokojnie poczeka co Paz pokaże na MŚ bo póki co to błyszczy w cienkiej lidze włoskiej, jak tam udowodni swoją wartość to podejrzewam że go wezmą do siebie, jeżeli będą wątpliwości to wtedy pojawi się cień szansy dla Interu ale nadal nie wierzę że będą chcieli go sprzedać definitywnie, pozostałoby zawrzeć układ podobny jak mieli z Como argumentując to tym że jednak w Interze szybciej wskoczy na wyższy poziom, tylko wtedy będą mieli jakąś klauzulę odkupu tym samym robiąc z Inter klub satelicki, ktoś powie że to upokarzające ale jak się nie ma grubego hajsu na dzisiejszym rynku to tak trzeba kombinować
31.05.2026 o 13:29 przez smerf1600
smerf1600
co by nie mówić, to na papierze wygląda to zacnie, ciekawe jakby to funkcjonowało w realu. Chodza słuchy że Mou chce Paza w druzynie więc szanse na Paza są zerowe
31.05.2026 o 12:37 przez Pader88
+1
Pader88
Dokładnie przyznać Nico Paza Interowi, jestem za
31.05.2026 o 09:15 przez ragnar
+2
ragnar
Akurat to fakt, Inter jest dużo mocniejszy od reszty stawki, z Paz by już całkiem odjechał...ale wiadomo, szanse na gracza Como marne
31.05.2026 o 08:55 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Tak mądrusiu,zmiana taktyki,nowe role w zespole,Dima traci dużo na tej zmianie i inni,wszystko się samo wygra,bo będzie jeden młody nowy zawodnik…nie mam powodu ci nie ufać Antonio
31.05.2026 o 08:46 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Chociaż taktyka 4312 mi pasuje i mamy do niej odpowiednich zawodników.
31.05.2026 o 08:44 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Żaden Paz tu nie przyjdzie.
31.05.2026 o 17:03 przez Paolo87
+1
Paolo87
Nie przyjdzie bo Jose go nie odda.

Shoutbox

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Cny 16.06.2026 23:17

100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie

Claudio 16.06.2026 23:08

niepotrzebnie Thuram pojechal na ten mundial skoro ma ławę grzać cały czas. Tak by spokojnie odpoczął

Tifosinho 16.06.2026 23:00

Duet Theo-Maignan się popisał 🤣

Tifosinho 16.06.2026 22:47

Ależ piłka od Rabiota

VVujek 16.06.2026 21:38

Como może się odbić od ściany grając na 3 frontach.

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29474

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624850

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się