Plotki transferowe

CdS - 120 mln euro budżetu transferowego na 4 zawodników (18)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
9 miesięcy temu
3850
18
Romelu Lukaku

Dzisiejsze CorSport donosi, że Inter zapewni Antonio Conte budżet transferowy w wysokości 120 mln euro.

Trener chce mieć skład gotowy na pierwsze dni letniego okienka, dlatego teraz piłeczka leży po stronie Piero Ausilio i Beppe Marotty, którzy ciężko pracują, by zadowolić nowego trenera. Najgorętszymi nazwiskami w chwili obecnej są Romelu Lukaku, Nicolo Barella i Edin Dzeko. Nie wiadomo jak Inter ma zapewnić sobie tak wysoki budżet transferowy, ale zapewne środki te będą pochodzić ze sprzedaży młodych zawodników, Icardiego oraz innych transakcji. 

 

Lukaku 

Zawodnik publicznie wyraził chęć pracy z Antonio Conte. United nadal wycenia go na 90 mln euro, taką samą kwotę jaką zapłaciło za gracza Evertonowi. Inter jednak nie zgadza się z tą wyceną, ponieważ uważa, że wartość zawodnika spadła przez to, że trener drużyny zdegradował Lukaku do roli rezerwowego. Dyplomacja trwa, ważna jest tu wola zawodnika, transakcja może się zamknąć w kwocie około 70 mln euro. Inter ma porozumienie z zawodnikiem co do warunków 5-letniego kontraktu. 

 

Barella

Nowa oferta Interu - 35 mln euro + 5 mln euro bonusów. Inter przedstawił tą ofertę w czwartek, zadecydowano o nie uwzględnianiu żadnych piłkarzy w negocjacje, ponieważ żądania Cagliari są zbyt wysokie (Bastoni i Esposito), włączenie Edera jest niemożliwe ponieważ Jiangsu nie chce go oddać. W grze pozostaje Dimarco, ale na chwilę obecną Cagliari nie wyraża nim dużego zainteresowania.

 

Dzeko

Bośniak czeka na sygnał Interu. Roma żąda za niego 20-25 mln euro, Inter jest gotów zaoferować 10-12 mln euro, ewentualnie możliwe jest włączenie do transakcji zawodnika Primavery - Meroli. 

 

Lazaro

Inter jest na prowadzeniu jeśli chodzi o sprowadzenie tego gracza. Zawodnik może przyjść z Herthy za około 20 mln euro. 

 

Zobacz też

Grillitsch

Pomocnik Hoffenheim na celowniku Interu (6)

26.02
13:23
Aubameyang

Aubameyang trafi do Interu? (3)

24.02
20:07

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.06.2019 o 14:40 przez Imrahil
Imrahil
120?! Bieda jak co roku, a miala byc ofensywa tansferowa.
16.06.2019 o 17:10 przez SETE
+1
SETE
Jak na ostatnie lata to budżet jest dosc wysoki . 120 baniek to kwota dosc spora , mamy dwóch dyrektorów to niech jeden się skoncentruje na sprzedazach takich graczy jak Joao Mario , Vecino czy jeszcze kilku moznaby spieniężyć.
16.06.2019 o 12:00 przez cuba
cuba
Im prędzej pozbedziemy się Icardiego tym prędzej skończy się gdybanie a zaczną konkrety,bo jak to coś zostanie w co mam wielką nadzieję to będzie kolejny rok wychwywania rodzinki ikardich,fochów,chcących podwyżek co chwila tylko chcą kasy ale dla klubu nic dosłownie,bo 2 razy król strzelców to co ?? zespól ZAWSZE jest ważniejszy niż jeden typek z brakiem wychowania
15.06.2019 o 13:56 przez danielinter
danielinter
Mam nadzieje ze te 4 wyzej wymienione transfery to nie wszystko bo gdy kontuzje badz zawieszenie zlapie ktorys z 3 Brozo , Barella , Radja to znow w srodku pola trzeba bedzie ogladac Vecino , lub o zgrozo Gagliardiniego.Przydalby sie jeszcze ktos taki jak De Paul , ktory w Udinese swietnie sie spisywal jako jeden z trojki srodkowych pomocnikow w 352.
15.06.2019 o 13:21 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dalbert (10), Gagliardini (15), Vecino (23), Joao Mario (1 8) , Valero (0), Karamoh (10), Icardi (80), Perisic (30), Candreva (5), Barbosa (13) - 204 mln licząc po ich wartości podaj przez transfermarkt + ile miał wynosić nasz budżet ? 50 mln? = 254 mln.
Dzeko (14 + nawet ten młodzik), Lukaku (75), Barella (35 + bonusy, mlodziki), Lazaro (20), Politano (20), Kolarov (niech będzie te 8) , Kovacic (nawet te 60), Pellegrini (dwie raty po 15), Godin (0) = 247 mln.
Zajebiste okienko.
#InterMusisz
15.06.2019 o 13:22 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
haha JM 18, Kolarov 8 ;)
15.06.2019 o 13:16 przez Kebo
Kebo
Może gołodupcami nie jesteśmy, ale do czołówki nadal brakuje nam daleko. Wszystko wskazuje na to, że Chinole mimo posiadanego hajsu chcą, żeby klub utrzymywał się sam, biznesowo świetna myśl, trochę gorzej dla kibiców.
15.06.2019 o 14:49 przez Diaby_10
Diaby_10
Tak jak mówisz biznesowa świetna myśl ale nawet dziecko wie że najpierw trzeba zainwestować żeby później zarabiać
15.06.2019 o 15:01 przez kibix
kibix
Może właśnie lepiej dla kibica, bo będziemy bardziej uważnie stapac i nie ściągać przepłacanych gówniaków, na których potem się będziemy wkurzać
15.06.2019 o 15:54 przez WTC
WTC
Właśnie dobrze dla kibica. Trzeba na początek zbudować konkurencyjny zespół, a później dokładać do niego kolejne elementy w postaci młodych zawodników.
15.06.2019 o 13:13 przez SETE
+1
SETE
A gdzie informacje o sprzedaży Joao Mario , Vecino, Borja .... Aha no tak , nikt ich nie chce 😀
15.06.2019 o 12:59 przez Pjerun
Pjerun
Dodaje te kwoty i wychodzi mi 135-142 mln, a nie 120 :(
15.06.2019 o 13:04 przez Orzeu
+1
Orzeu
brawo, jak już nauczyłeś się dodawać to teraz jeszcze przeczytaj newsa. Albo dobra, wytłumaczę Ci: po pierwsze to nie powiedziane jest, że ten budżet wystarczy na te zakupy, po drugie to oczywistym jest, że niektóre kwoty będą w ratach, a niektóre zostaną zbite innymi zawodnikami - negocjacje trwają.
15.06.2019 o 13:14 przez Pjerun
Pjerun
Jeśli mamy do kwoty 120 milionów dojść m.in. sprzedając młodych graczy to ja nie wiem kim potem będziemy zbijać te ceny o których mówisz.
15.06.2019 o 12:58 przez Dyl87
Dyl87
Nie wiadomo czy to prawda
15.06.2019 o 12:35 przez Tomo
Tomo
Przybywaj Lukaku Bestio Nieposkromiona i zniszcz te ligę.
15.06.2019 o 12:33 przez Piotrekfci
-5
Piotrekfci
120 baniek z tego 70-80 z Icara z których może być wielkie G 😂. Dodając kasę z młodzików i wychodzi ze Suning dołoży pewnie z 5-10 baniek od siebie na transfery...
15.06.2019 o 12:31 przez Diaby_10
-2
Diaby_10
120 mln ? Co to jest przy dzisiejszych kwotach za piłkarza. Myślałem że jak nas ominie ffp to pan Zhang sypnie gotówka ze swojej kieszeni a nie po sprzedaży swoich graczy. Owszem te zarobione siano powinno być dodatkiem tego co on wyłoży ... Jak się mówi nie posmarujesz to nie pojedziesz i u nas może być tego przykład nawet conte z gówna bata nie ulepi ... Niestety

Shoutbox

Klinsi64 26.02.2020 20:58

Af ile zarazen nowych i zgonów w ITA ??

Czarson 26.02.2020 20:58

chuchu juz mieszasz

Czarson 26.02.2020 20:58

co tam azot dzis powiesz ciekawego

Chuchu 26.02.2020 20:58

Orsato

Chuchu 26.02.2020 20:58

Nie Rocchi, co ja pierdziele

Chuchu 26.02.2020 20:58

Rocchi sędziuje Real - City

Skepta 26.02.2020 20:57

o ten drugi link bajeczny <3

Nitrogen 26.02.2020 20:56

Hasta el final. Puta Real

Neraz1908 26.02.2020 20:56

jak padnie to mam jeszcze taki http://bfstrms.xyz/play/soccer-14

Skepta 26.02.2020 20:52

dzieki na ciebie mozna zawsze liczyć :) ale oby tylko nie padł o 21:00 xD

Skepta 26.02.2020 20:49

macie jakis stream do olympique

Neraz1908 26.02.2020 20:30

zewlakow chyba za duzo przekasek

Chuchu 26.02.2020 20:07

Dżizas Krajs kros for ju

Skepta 26.02.2020 19:57

ocencie ewangelizacje na ulicach londynu

AveCaesar 26.02.2020 19:46

werner pojdzie do liverpoolu

emika 26.02.2020 19:34

i jeszcze na Tonallego bedzie

emika 26.02.2020 19:34

Lautaro za 111 do barcy Werner za 50 do nas

emika 26.02.2020 19:34

Werner ma ta klauzule niska

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 21 lutego

  • FT

    Brescia

    1 - 2

    Napoli

Sobota, 22 lutego

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Udinese

  • FT

    SPAL

    1 - 2

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Milan

Niedziela, 23 lutego

  • FT

    Genoa

    2 - 3

    Lazio

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • Postp.

    Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Torino

    ? - ?

    Parma

  • FT

    Roma

    4 - 0

    Lecce

  • Postp.

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Batmanovic

Gruby na bramkę! (30)

24.02
10:01
Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    25

    60

  • 2

    Lazio

    Lazio

    25

    59

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    25

    42

  • 6

    Napoli

    Napoli

    25

    36

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27103

Liczba newsów: 35945