Plotki transferowe

CdS - Ciekawy pomysł Interu (37)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 14 lat temu
671
37

Nie jest tajemnicą, że Maicon jest bardzo bliski przejścia do Realu Madryt. Problemem jest jednak kwota odstępnego, ale ponoć Inter ma inny, ciekawszy pomysł na tą transakcję.

 

Nerazzurri od dawna są zainteresowani Lassem Diarrą. Francuz jest bardzo uniwersalnym piłkarzem co podoba się Andrei Stramaccioniemu i zarządowi. Cena za piłkarza Realu to ok 8 mln euro czyli dokładnie tyle ile Inter chce za Maicona. Być może będziemy świadkami wymiany Lass - Maicon.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.08.2012 o 21:30 przez scudetto
scudetto
no i naco nam ten zawodnik pytam się na co <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
29.08.2012 o 18:15 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Jestem za<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.08.2012 o 15:56 przez Damian7
Damian7
po co nam kolejny defensor , nie rozumiem zarządu , kupili Mudingaya żeby wodę nosił<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
29.08.2012 o 15:45 przez timon
timon
Jak nie zostalo? Przeciez Julio sam powiedzial ze nie zgodzil sie na obnizke zarobkow, gdyby sie zgodzil to raczej Handa by nie przyszedl i zostalby Cesar. <br />
Moze i duzo zrobili ale rownie duzo zrobil dla nich klub. Inter dal im szanse gre w podstawowym skladzie klubu ktory walczy o trofea i dobry kontrakt, a oni w zamian dali dobra gre i zaangazowanie na boisku. To akurat normalne i nie mam zamiaru ich za to na piedestal wynosic
29.08.2012 o 15:29 przez el_loco
el_loco
#33 mylisz pojęcia. Chodzi o szacunek za to co zrobili dla klubu a nie za to ile zarabiają czy też kochają klub. Kiedyś byly inne realia i płacono tyle ile zawodnik zarząda. Wątpię by ktokolwiek z Nas zgodził się na znaczące obniżenie wynagrodzenia. Co innego ma się do podniesienia wynagrodzenia które Nas zadowala tak jak Javiera 2,5mln. Czepiasz się Julio że nie chciał obniżenia pensji przecież nawet nie zostało jemu to zaproponowane. Inter chciał mieć młodszego i lepszego bramkarza którym niewątpliwie jest właśnie Handanovic. Dowodem jest fakt że Julio zgodził się na obniżenie zarobków w QPR o 2mln. Gdyby miał taką możliwoś w Interze napewno by został.
29.08.2012 o 15:27 przez Michal_fci
Michal_fci
im wiecej pomocnikow mniejsze szanse na granie ma Stanko
29.08.2012 o 15:27 przez Michal_fci
Michal_fci
jakby Javier gral na prawej mozna byloby sie zastanowic
29.08.2012 o 15:06 przez timon
timon
#29<br />
Zostawial serce i pluca na boisku- nie no to szacun. Ludzie przestancie z pilkarzy robic jakis swietych ktorzy wszystko robia tylko z milosci do klubu. jak slysze teksty w stylu ,,Inter tyle im zawdziecza&quot; albo ,, kochaja ten klub i tyle dla niego zrobili&quot; to mi sie smiac chce. Co oni sa wolontariuszami w Caritas? Robia to w czynie spolecznym?<br />
,,Zostawial serce i pluca na boisku&quot; no sorry ale laski nie robil, bral za to grube miliony. Wykonywal po prostu dobrze swoja prace. Cesar teraz pokazal jak wielka jest jego milosc do klubu gdy szukajacy oszczednosci Inter zaproponowal zmniejszenie kontraktu. Zmniejszenie zawodnikowi ktory od dwwoch lat jest w coraz gorszej formie. I co? I Kupa, tyle by bylo z tej milosci. Czemu Zanetti niegdy nie zarabial powyzej 2,5 mln? Myslicie ze jak by zaczal sie wyklucac o pieniadze to nie dostalby 4 mln jak Cambiasso? Dostalby! Tylko Zanetti naprawde ten klub kocha. Dlaczego jakos Buffon zmniejszyl sobie zarobki o 1/3 a Del Pierro gral za milion rocznie? Bo oni swoj klub kochaja. Myslicie ze szukajacy oszczednosci Moratti nie proponowal dziadowi albo Cuchu obnizenie kontraktow? Skoro proponowal cesarowi to im tez na pewno, zwazywszy ze stankobot nie jest w planach Stramy na ten sezon i co? I kupa, okazuje sie ze milosc do klubu jest rownoznaczna z wielka miloscia do klubowej pensji. Jezeli cambiasso jakis tam poziom jeszcze prezentuje i w sumie jako rezerwowy moglby zostac to dlaczego mu nie obniza pensji do 2 mln bo wiecej wart nie jest? Zaraz czesc mnie zacznie jechac ze to nie jest ich wina ze maja tak wielkie kontrakty i ze to wina zarzadu ze takie z nimi podpisywali. I bedziecie mieli racje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Tylko nie mylmy milosci do klubu z miloscia do klubowej pensji
29.08.2012 o 14:53 przez etomaster
etomaster
Ale my mMY GARGANO<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
29.08.2012 o 14:15 przez el_loco
el_loco
#29 dokładnie tak. Niektórych ganiałem już za brak szacunku dla Naszych wielkich ale przestałem. To nie ma sensu bo Ci ludzie którzy tylko sami nazywają się &quot;kibicami&quot; są w 90% tępi
29.08.2012 o 14:12 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak nie kasa, to Diarra też dobra opcja
29.08.2012 o 13:48 przez Silvio
Silvio
Cambiasso jest już za stary na Inter i jego czas minął ale przykro czytać obelgi na zasłużonego zawodnika który zostawiał serce i płuca na boisku. Jakoś wielu o tym zapomniało albo są kibicami od wczoraj.
29.08.2012 o 13:28 przez berniol21
berniol21
Lepiej wymiana niż pieniądze za ktore tak nic nie kupia juz.
29.08.2012 o 13:27 przez Majster98
Majster98
z jednej strony chciałbym , żeby obaj występowali w Interze : Maicon i Lass . Poczekajmy , wszystko może się wydarzyć
29.08.2012 o 12:54 przez Drago194
Drago194
Wszystko fajnie i pięknie tyle że Lass strasznie leci na kasę i pewnie będzie liczył na 4 mln rocznie czego obecny Inter mu na 100% nie zaproponuje, tak więc nie widzi mi się to rozwiązanie.
29.08.2012 o 12:15 przez kamil13216
kamil13216
Byłbym na tak. Mudingayu to i tak tylko zmiennik dla zmęczonych i kontuzjowanych a Diarra z Gargano mogliby tworzyć nam mocny środek. Kiełbasa wreszcie by wypadła z 11
29.08.2012 o 11:54 przez SlimShady
SlimShady
O takiej wymianie trzeba pomyśleć przed zatrudnieniem Mundingaya i Gargano, zdecydowanie byłby na ta tak bo znacznie lepszy zawodnik o tej dwójki, nawet dwa razy wzięta nie będzie lepsza od niego,ale teraz to już po ptokach, no i te jego zarobki choć taki Julione umi zejść do 2,5 mln w QPR.
29.08.2012 o 11:26 przez Czarson
Czarson
Mimo tego, ze sezon zaczal slabo to i tak jest dobra opcja. Trzeba sie juz zegnac z Cuchu, Stanko i Mariga do tego Obi na wypozyczenie bo po co ma caly sezn siedziec na lawece.
29.08.2012 o 11:18 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Jezeli w interze Maicon jest już skończony to ciekawa obcja<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.08.2012 o 11:00 przez timon
timon
#15<br />
Dlaczego w obliczu braku Gargano? Gargano, Diarra i Guarin to bylaby mega trojka w pomocy. Lawa Mudingay i Obi plus ewentualnie Cambiasso, dziada wywalic , Marige sprzedac i jest naprawde fajna pomoc
29.08.2012 o 10:53 przez el_loco
el_loco
to oni dopiero teraz wpadki na ten pomysł<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Od początku mówiłem o taki wymianie-Uwielbiam tego gościa<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> tyle że wątpię w ten transfer. Natomiast jeśli doszło by do niego to Mudingayj jest całkowicie zbędny.
29.08.2012 o 10:43 przez Klanies
Klanies
środkowych pomocników mamy juz wystarczajaco ! Potrzebujemy priorytetowo napastnika, jeśli odszedłby Maicon to bocznego obrońce bądź ew. skrzydłowego. Debuchy i Lopez <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.08.2012 o 10:32 przez Chuchu
Chuchu
Hmm gość ma 27 lat, myślałem, że jest grubo po 30-tce <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Taka wymiana nie byłaby zła ale mamy już tylu środkowych pomocników, że 2 z nich pewnie sobie w ogóle w tym sezonie nie pogra.
29.08.2012 o 10:32 przez piotrekninter
piotrekninter
o tak
29.08.2012 o 10:27 przez grzybek010
grzybek010
Wspaniały pomysł, ale tylko w obliczu braku Gargano. Skoro mamy Gargano, to gdzie upchnęlibyśmy Diarrę? Chyba, że pozbylibyśmy się tych wszystkich Stanków, Marigów itd. bo w przeciwnym razie mamy chyba z 8 zawodników na 2/3 pozycje.
29.08.2012 o 10:20 przez Kris88
Kris88
ponoc za Maicona mialby przyjsc Debuchy , wtedy bysmy mieli naprawde mega team. Jeszcze jakiś napadzior np. Lopez i mysle , że mamy lepszy skład od juve
29.08.2012 o 10:19 przez Snake86
Snake86
3x Tak!
29.08.2012 o 10:15 przez nutria
nutria
NIE <br />
!
29.08.2012 o 10:12 przez dodo_IM
dodo_IM
Nie wiem czy jest nam potrzebny, mielibyśmy mega ścisk w pomocy. Może on grać na prawej obronie ale tam jest słabszy od Maicona więc nie miałaby sensu taka wymiana.
29.08.2012 o 10:11 przez interooo
interooo
Jak najbardziej tak!

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się