Treningi

Cesar i Lucio zdrowi (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
359
17

Wiadomo, że wszyscy piłkarze Interu chcą zagrać w jutrzejszym spotkaniu z Juventusem, jednak nie wszyscy będą mogli ze względu na kontuzje.

 

Julio Cesar, który w środę w meczu z Werderem opuścił boisko po pierwszej połowie ze względu na naciągnięcie mięśni, stanie między słupkami bramki Nerazzurrich. Na niedzielne Derby Włoch wróci również filar defensywy Interu, Lucio. Środkowy obrońca pracuje na siłowni i lada chwila będzie w 100% gotowy na jutrzejszy mecz. Podobnie Cordoba, który zastępuje na obronie Waltera Samuela. Argentyńczyk co prawda trenuje oddzielnie, ale są wątpliwości co do jego jutrzejszego występu. Marco Materazzi przeszedł testy, które dały negatywny wynik i jutro na pewno nie zagra. Wykluczony jest również występ Diego Milito oraz kapitana Javiera Zanettiego.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Sky - Inter wraca jutro do treningów, nadzieja na powrót Çalhanoğlu (1)

15.12
19:43

Harmonogram treningów. Kiedy Nerazzurri wrócą do Appiano? (2)

22.12
13:58

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.10.2010 o 10:29 przez mati1908
mati1908
super
02.10.2010 o 16:36 przez MatiInter
MatiInter
dzieki Ci Panie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.10.2010 o 16:33 przez inter11
inter11
dziwnie to brzmi rzeczywiscie ale chyba lepiej ze nie zagra Diego... Na skrzydła mamy trojke Pandev, Biabiany i Coutinho. Stawiam ze zagra GoGoGoran i Coutinho<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.10.2010 o 16:16 przez SlimShady
SlimShady
Co to sie stało Matrixowi nawet meczu nie zagrał a nie zdolny.<br />
Takze dziwna sytuacja z Zanettim, jka mówił nasz Il Capitano był lekki skurcz a to jednak cos poważnego z tą klatką piersiową, no ale lat nie oszukasz, już nie pamiętam kiedy Zenetti tak długo pauzował. <br />
Ale chyba już Padev już zagra<img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
02.10.2010 o 14:21 przez zanetti22
zanetti22
Co jest z Zanettim? Czemu władze klubu nie podały co to za kontuzja i jak długo potrwa leczenie? Dla mnie Benek zwyczajnie nie widzi go w składzie i problemy zdrowotne to tylko pretekst. Ustawia teraz ekipę po swojemu. Trochę go rozumiem, trochę mi się to jednak nie podoba. To, że mamy braki na ławce i przydałby się Javier nawet na miejsce Chivu nie przekonuje mnie, że między Rafą a Il Capitano jest ok. Ale zobaczymy, może się mylę. Oby!<br />
FORZA ZANETTI<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.10.2010 o 13:20 przez Dzyl
Dzyl
Eto'o na szpicy czyli będzie jakieś 3-0 dla nas <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.10.2010 o 12:27 przez kulasiak
kulasiak
Dobrze, że Lucio nie stało się nic poważnego bo jest nam na jutro potrzebny. Szkoda też że Javier nadal ma problemy ze zdrowiem po spekulowanie że Benitez nie bierze go nawet na ławkę z jakiś innych powodów jest śmieszne patrząc na skład personalny naszej ławki rezerwowych gdzie ostatnio załapał się nawet Mancini.
02.10.2010 o 12:26 przez Seba
Seba
Nie chce mi się wierzyć, że odstawiłby Javiera kosztem Chivu. Po drugie czemu miałby go nie wziąć nawet na ławkę ? Najwidoczniej nie jest zdolny do gry.
02.10.2010 o 12:23 przez hQ
hQ
Jestem pewien, że Benek będzie chciał aby Zanetti nie był zawodnikiem pierwszego składu tak jak Matrix czy Cordoba. Tylko, że to na pewno nie spodoba się kibicom i takim zachowaniem sam sobie szczeli w piętę.
02.10.2010 o 12:05 przez dodo_IM
dodo_IM
Dziwi tak długa absencja Il Capitano.
02.10.2010 o 11:56 przez Raffal
Raffal
Watpie zeby Rafa miał jakieś problemy z Javierem , pewnie o czymś nie wiemy...
02.10.2010 o 11:43 przez miczel192
miczel192
Dobrze, że zdrowi, bo jutro trzeba wygrać, nie ma innej opcji.<br />
<br />
Forza
02.10.2010 o 11:41 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
Rafa tylko czekał zeby usunać Il Capitano z 1 składu, i zdaje mi sie ze w tym sezonie bedziemy widziec wiecej go na ławie albo na trybunach niz na boisku.
02.10.2010 o 11:37 przez Cny
Cny
Przegina Rafa z Zanettim. Javier twierdzi, że może grać, a ten go nie powołuje ;/ Bardzo dziwna sytuacja.
02.10.2010 o 11:19 przez smerf1600
smerf1600
dziwnie to brzmi rzeczywiscie ale chyba lepiej ze nie zagra Diego... Na skrzydła mamy trojke Pandev, Biabiany i Coutinho. Stawiam ze zagra GoGoGoran i Coutinho<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
02.10.2010 o 11:11 przez Seba
Seba
Szkoda, że zabraknie Waltera i Javiera, ale niezmiernie cieszy powrót Lucio ;)
02.10.2010 o 11:08 przez Kermitt
Kermitt
o dziwo brak Milito to dobra wiadomość, Samu znowu na szpicy ;)

Shoutbox

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625201

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się