Plotki transferowe

Conte chce uzupełnić linię pomocy (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 miesiące temu
2255
23
Antonio Conte Steven Zhang

Antonio Conte przekazał dyrektorom nazwiska pomocników, których potrzebuje, by osiągnąć sukces.

Pierwszym z nim jest oczywiście Arturo Vidal. Od jakiegoś czasu czytamy, że Inter prowadzi negocjacje z Barceloną w sprawie transferu Chilijczyka i nie jest to nowość, lecz negocjacje są skomplikowane, ponieważ Barca chciałaby dokonać dużej transakcji i włączyć w nią Lautaro Martineza. 

Drugim wyborem trenera Interu jest Sandro Tonali. Urodzony w 2000 roku pomocnik miałby być melodią przyszłości oraz wniósłby nutkę młodzieńczego polotu. Oprócz tego wpisywałby się w wizję włoskiego Interu.

Młody Włoch oraz doświadczony Vidal mieliby stanowić mieszankę cech, których brakuje w drugiej linii Nerazzurrich, czyli agresji i doświadczenia oraz potencjału i młodości.

Aby sprowadzić tych zawodników do Interu, Marotta musiałby zrobić dla nich miejsce i według prasy musiałby sprzedać Valero oraz kogoś z dwójki Vecino-Gagliardini. W tle ciągle wisi sprawa Nainggolana, który miałby dostać szansę w przypadku nieudanych negocjacji w sprawie Vidala.

Zobacz też

Olivier Giroud Emerson Palmieri

Inter po duet z Chelsea (4)

08.07
11:27
Luciano Spalletti

Spalletti może wrócić do Romy (6)

07.07
13:59

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.05.2020 o 05:11 przez cristian08
cristian08
Tonali drugim wyborem? 😐
14.05.2020 o 18:47 przez cs88
+1
cs88
Mam nadzieję, że z tym Vidalem się nie uda, wolę żeby Radja dostał szansę. Co do Tonaliego to wiadomo nie od dziś, że jest to świetna opcja, więc brać go.
14.05.2020 o 16:08 przez cuba
cuba
pretekst by sprzedać Lautaro i dostać Vidala , ha bym na to nie poszedł ale każdy ma swoje zdanie
14.05.2020 o 15:30 przez SETE
+1
SETE
Jeśli myslimy o detronizacji Juve to takie nazwiska jak Vidal sa potrzebne. Kontrakt max na 2 lata i przez te 2 lata zobaczycie ze będzie zapier..ał lepiej niż Vecino z Gagliardinim i Valero razem wziętymi.
15.05.2020 o 14:00 przez Snake86
Snake86
Ta, bo na banku pójdzie na kontrakt na dwa lata...
14.05.2020 o 15:24 przez Snake86
+1
Snake86
Valero ma umowę do końca czerwca i od dawna wiadomo, że odejdzie na wolnym.
14.05.2020 o 14:09 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Valero, Vecino, Gaga vs Tonali, Locatelli lub, Castro (w co bardzo wątpię niestety), Vidal (chociaż zamiast dziadka wiadomo wolałoby się np SMS lub Rafinhe).
14.05.2020 o 13:53 przez Orrin
Orrin
SMS oraz Tonali
14.05.2020 o 12:28 przez inter30
inter30
Też jestem przeciwny Vidalowi ale jak ma to spowodować odejście pionków typu Gaglia, Vecino to czemu nie, ale to tylko jako uzupełnienie bo Tonali to priorytet, i z ty Eriksenem też nie pojmuje jak można nie korzystać z gościa o takim potencjale
14.05.2020 o 13:42 przez Dybuk
Dybuk
Normalnie...
Conte ma swoją wizję i tak ociosa ten skład, by tam nie było nic poza tę wizję. Gdyby stwierdził, że zamiast kół do auta pasowałyby mu trójkąty to by je założył i tak by jeździł...taki typ. Co do Vidala to u Nas pewnie podzieliłby los Mosesa i tyle. Lepiej Radje zostawić i dać mu szansę odkucia się.
14.05.2020 o 12:17 przez Bumper
+1
Bumper
Mimo, że czarodziej na ogół piszę komentarze głupie i bez jakiegokolwiek pomysłu tak tutaj niestety się z nim zgadzam poza podpunktem o Tonalim.
Vidal - Facet który ma 33 lata i za którego Barcelona chce +- 20mln, powiedzcie ile ten żołnierz pogra na poziomie którego jeszcze nasi młodzi z pomocy nie zaoferują? Pół roku czy może rok? Transfer zdecydowanie bezsensowny.
Tonali - Czy jest Milanistą czy nie, nie obchodzi to chyba nikogo poza Czarodziejem, a powiedzmy sobie szczerze. Facet ma takie papiery na granie jakich nie ma żaden inny włoski pomocnik młodego pokolenia.
Ostatnia sprawa czyli Conte - Eriksen. No i tu wreszcie dostrzegam tą jednowymiarowość naszego trenera czyli, jeżeli nie dostaje kogoś kogo on chce mimo, że jest to gracz na poziomie takim samym jak jego pupil bądź lepszym (Różnica pozycji, ale czysto piłkarsko lepszy od Vidala) to facet i tak nie wie co z nim zrobić. Tak więc podsumowując, Czarodziej napisał po raz pierwszy post który ma ręce i nogi i są podstawy ku temu, by tak twierdzić.
14.05.2020 o 16:33 przez interista1987
interista1987
Jesli z vidalem w skladzie wygramy scudetto to zdecydowanie transfer jest sensowny.
W skladzie juve gra kilku +30 zawodnikow.
Conte stwierdzil ze potrzebuje go by osiagnac sukces.
14.05.2020 o 17:04 przez Bumper
Bumper
Tyle, że Juve nie płaciło za 33latków po 20mln tylko płacili groszę bądź ściągali ich za darmo gdy kończyły im się umowy w klubach. Umiejętności Vidala i tego, że pasuje on pod taktykę Conte nikt nie neguje tylko tu tylko i wyłącznie chodzi o to, że ten facet w tym wieku nie jest wart wydawania 1/3 czy też nawet połowy tego co chce Brescia za Tonaliego. Owszem jest to gracz doświadczony i z gigantycznym mentalem do wygrywania tak jak i Conte, ale nie wiem czy to dobre posunięcie aby płacić za niego aż 20mln.
14.05.2020 o 11:45 przez CzarodziejCzasu
+1
CzarodziejCzasu
@danielInter, pójdę, ale pod jednym warunkiem - ty nauczysz się Interpunkcji. Ok?
14.05.2020 o 11:13 przez pluto11
pluto11
Jak dla mnie to można nawet zrobić tak że za Vecino i Gaglie przychodzi ta 2 a Valero sam się spuszcza bo ma koniec kontraktu
14.05.2020 o 10:55 przez interista1987
interista1987
Sprzedanie Valero bedzie trudne.
On chyba odejdzie za darmo naturist z dwojki gagliardini - vecino zarowno pierwszy jak i drugi powinni odejsc.
Podoba mi sie, ze na liscie Conte jest Tonali .
Prosze niech zarzad sciagnie obu.
14.05.2020 o 10:54 przez CzarodziejCzasu
-4
CzarodziejCzasu
Może byś zaczął szanowny trenerze od uzupełnienia pomocy Eriksenem. Jest to piłkarz posiadający międzynarodowe doświadczenie, lider drużyny finalisty LM z zeszłego sezonu i prawdopodobnie największe obok CR7 nazwisko w lidze. Nie potrafisz tego udźwignąć, a chcesz kolejnych wzmocnień ??

Istnieje uzasadnione podejrzenie, że Eriksen się po prostu wypalił, ale nie dowiemy się tego nie stawiając na niego.

Tonali jest zadeklarowanym Milanistą i mimo oczywistego talentu NIE MA PRAWA założyć koszulki Interu Mediolan.

Vidal jest to podstarzały piłkarz z przeszłością w Juve i nie powinniśmy opierać naszego zaufania na kimś takim.

Jako uzupełnienie pomocy Brozo - Eriksen sugeruję transfer Rubena Nevesa.
14.05.2020 o 10:59 przez interista1987
+1
interista1987
Komu sugerujesz ?
Obudz sie mamy dyrektora i trenera z przeszloscia w juve, co mnie obchodzi,ze Vidal gral w Juve te kilka sezonow i to ze Tonali jako dzieciak kibicowal Milanowi. Pilkarzom to mija bo pilka nozna to zawod i napewno Tonali nie bedzie ogladal w szaliku milanu ich meczy bo swoj wolny czas wykorzysta na odpoczynek od pilki noznej.
14.05.2020 o 11:05 przez CzarodziejCzasu
+1
CzarodziejCzasu
:lol: No jak ty to sobie wyobrażasz, Vidal lata moment 33 lata, zdrowie już nie to, a z jego charakterem nie zgodzi się na inną rolę niż lidera drużyny. Jeśli to ma być wzmocnienie środka pola drużyny walczącej o Scudetto to gówno osiągniemy szanowny przyjacielu.

Powinniśmy trzymać się z dala od osób identyfikujących się z Milanem, na świecie jest masa świetnych pomocników i nie sądzę, że musimy sięgać akurat po typa Milaniste.
14.05.2020 o 11:16 przez interista1987
interista1987
Zapytaj sie Conte, nie mnie

Ja widze kilka innych rzeczy niz Ty
Po pierwsze trener ich chce a jak wiemy Conte to bardzo dobry trener
Vidal to wciaz zawodnik, ktory bedzie gral pierwsze skrzypce w SerieA. Nasz pomoc potrzebuje kogos kto mentalnie jest mocny. z Vidalem w skladzie bedzie o wiele ciezej zdominowac Naszym rywalom srodek pola
Tonali natomiast to jest material na najlepszego wloskiego pomocnika .
Swoja droga wolalbym SMS niz Vidala ale Serb to wydatek conajmniej 100mln
14.05.2020 o 11:44 przez danielinter
+3
danielinter
Idz NBA ogladac bo o pilce nie masz pojęcia jak dla ciebie Tonali i Vidal to nie sa super transfery to tylko sie po raz kolejny blaznisz z reszta jak pod kazdym newsem
14.05.2020 o 10:25 przez Orzeu
Orzeu
Radja już nie zagra w Interze
14.05.2020 o 10:20 przez Dybuk
+1
Dybuk
Trzymam kciuki aby się nie udały te negocjacje ws. Vidala. Normalnie mam dość ludzi z Juve u Nas.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:07

jakieś gówniane źródło podało, że Sarr blisko Interu i dostał od nas ofertę 4 letniego kontraktu

Endru 08.07.2020 15:07

Nikt go nie chce

Alfa 08.07.2020 15:06

haha przewiduje przyszlosc

Alfa 08.07.2020 15:06

“The Kessie hypothesis is strong . In January, Inter proposed the exchange with Gagliardini to the cousins, in this session it is trying again by inserting Vecino as a counterpart ” , underlines Mediaset.

ZnawcaCalcio 08.07.2020 15:02

wiadomo coś odnośnie Sarra?

Seba. 08.07.2020 14:44

No znając Sensiego złamałby sobie palec na padzie

Vancore 08.07.2020 14:43

sport wrecz ekstremalny

Vancore 08.07.2020 14:43

lokcie nadgarstki palce

Vancore 08.07.2020 14:43

owszem mozna

Nitrogen 08.07.2020 14:42

W E-sporcie też można odnieść kontuzję

Seba. 08.07.2020 14:41

Sensi przerzucil się na e-sport i ma reprezentować Inter w turniejach

Vancore 08.07.2020 14:41

w przyszlym sezonie

Orzeu 08.07.2020 14:40

ma być gotowy na Sassuolo

maniek-maniek 08.07.2020 14:40

Wiecie co z sensim kuruje się już

Endru 08.07.2020 13:53

Nie sprawdzil sie xd

Alfa 08.07.2020 13:53

no i w lutym rozwiazal kontrakt beka

Endru 08.07.2020 13:53

W lidze 5m 0 goli

Endru 08.07.2020 13:53

W pucharach

Endru 08.07.2020 13:52

10 m 2 g

Alfa 08.07.2020 13:52

a nie, 5 meczy 0 goli

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Milan

    Milan

    31

    49

  • 6

    Roma

    Roma

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36951