
Antonio Conte, trener Napoli, podczas konferencji prasowej przed meczem z Atalantą odniósł się do sytuacji swojego zespołu w tabeli Serie A. Mimo prowadzenia w lidze z trzema punktami przewagi nad Interem, który ma jeszcze zaległy mecz, Conte zachowuje ostrożność w kwestii rozmów o Scudetto.
- Tabela ligowa mówi, że jesteśmy na prowadzeniu, Atalanta jest blisko, podobnie jak Inter. Więc jeśli chcesz, żebym powiedział, że jest to wyzwanie o Scudetto, to jeszcze nie czuję się tak, ponieważ wiem, że musimy poczynić kroki. Jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć to o naszym meczu – powiedział Conte.
Podkreślił, że jego drużyna skupia się na własnej pracy, a nie na rywalach.
- Nie patrzymy na innych, włożyliśmy siano do banku, który pozwala nam rozegrać mecz bez zawieszania się na wyniku. Jednocześnie są to wyzwania, które pokazują nam, mówią, gdzie jesteśmy w naszej podróży – podsumował trener Napoli.
Komentarze (0)