
Wszystko wskazuje na to, że latem drogi Alexisa Sancheza i Interu rozejdą się w różnych kierunkach. Obecnie nie ma żadnych przesłanek świadczących o tym, że rozgrywający trzeci sezon w barwach Nerazzurrich napastnik będzie występował w mediolańskim klubie także w następnym sezonie.
Alexis Sanchez w ostatnim czasie spadł w hierarchii napastników na niższą pozycję i obecnie Simone Inzaghi zdaje się cenić wyżej usługi nie tylko Joaquina Correi, ale być może także Ivana Perisicia, który w drugiej połowie meczu z Hellasem był próbowany na pozycji drugiego napastnika. Kontrakt 33-latka z włoskim klubem wygasa co prawda dopiero w czerwcu 2023 roku, ale według części źródeł, w tym La Gazzetty dello Sport, Inter posiada odpowiedni zapis umożliwiający jego rozwiązanie latem, za rekompensatą wynoszącą 4 mln euro.
Gdzie trafi zawodnik? Zainteresowanie jego pozyskaniem przejawiają River Plate oraz niektóre hiszpańskie kluby.
Komentarze (12)
Jeśli to prawda z tym ze mamy opcje rozwiązania kontraktow z Chilijczykami to mimo tego ze to będzie sporo kosztować to koniecznie trzeba to zrobić już w lecie.
nie bardzo by to miało sens, bardziej stawiam za tym, że albo się rozleniwił na treningach, albo (bardziej prawdopodobne) miał jakąś spinę z Inzaghim