Plotki transferowe

Correa wraca do Interu! (57)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 2 lata temu
3409
57

W dniu wczorajszym Olympique Marsylia przegrało z Atalantą w półfinale Ligi Europy i tym samym odpadło z tych rozgrywek. 

Oznacza to, że klub z Marsylii nie dostanie się do następnej edycji Ligi Mistrzów. Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ brak awansu do Champions League oznacza, że Olympique nie będzie musiał wykupić Joaquina Correi i zawodnik ten wróci latem do Interu. Kibice Interu mieli nadzieję na pozbycie się zawodnika, niestety klub będzie musiał spróbować rozwiązać temat Joaquina Correi inaczej.

Jak wiodło się napastnikowi Interu we Francji? Nie za dobrze. Zawodnik rozegrał 680 minut, nie strzelił żadnej bramki i został w różnych plebiscytach nominowany w kategorii Flop sezonu w Ligue 1. Nie dziwi więc decyzja klubu z Marsylii o nie wykupieniu Argentyńczyka. 

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (57)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.06.2024 o 11:10 przez Chytrus
Chytrus
Ehhhhh
11.05.2024 o 20:39 przez BartekBartek
BartekBartek
Witaj z powrotem w domu królu i prowadź Inter do kolejnych sukcesów w następnym sezonie. Wierze że rozwalisz tą lige :)
11.05.2024 o 15:40 przez Soldier
Soldier
Sensi odejdzie, ten polamaniec wróci i ilość niewprawnych w kadrze będzie się zgadzać
11.05.2024 o 12:22 przez Capar
Capar
Długo nieoczekiwany transfer
11.05.2024 o 10:31 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Nasz mistrz, symbol czasów Waltera Mazzariego i jego składu 👌
11.05.2024 o 09:09 przez mroowa111
+1
mroowa111
Koniecznie gdzies wypożyczyć by nie psuł atmosfery w szatni
11.05.2024 o 00:28 przez Bumper
-1
Bumper
Sprzedać się tego pazia nie uda, ma rok kontraktu, niech chociaż jako piąty napastnik nie łamie się od nie wchodzenia na boisko i będzie można mówić o cudzie, bo jeśli on zagra choćby tyle minut co Cuadrado w tym sezonie to Szymka chyba pojade do Mediolanu rozstrzelać
10.05.2024 o 23:14 przez kibix
kibix
Inzaghi chciał piątego napastnika, no to będzie miał piątego napastnika
10.05.2024 o 22:50 przez Pader88
Pader88
Wrócił nadzorować grilla na imprezę po zdobyciu oficjalnie scudetto i won
10.05.2024 o 21:39 przez Ojciec SB
Ojciec SB
jedyna opcja to rozwiazac kontrakt, na chlopaczka nikt sie nie nabierze
10.05.2024 o 21:02 przez Paolo87
+2
Paolo87
Ależ emocje wywołuje powrót Correi, komentarzy więcej niż pod niektórymi meczami Interu😜
10.05.2024 o 20:13 przez lord-gs
lord-gs
W tej chwili ze swoją pensją jest niesprzedawalny
10.05.2024 o 19:46 przez Adi03
Adi03
Jesteśmy uratowani.. zapewni nam +-30 goli w przyszłym sezonie
10.05.2024 o 19:21 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Jak to ludzie pisali przy powrocie Lakaki:

Wracaj Królu! I rozpierdol ta ligę na nowo!
10.05.2024 o 18:46 przez danielinter
+1
danielinter
Arabia jedyna nadzieja na pozbycie sie tego kmiota
10.05.2024 o 18:27 przez Cny
Cny
Zostaje chyba wciskać go włoskim średniaków w rozliczeniu za kogoś. On ma jakieś 8M amortyzacji więc np 30M + Correa za Boungiorno i można zaczynać negocjacje z Cairo. Tylko jakie aspiracje ma Argentyńczyk? Dojenie czy granie i próba powrotu do repki bo przecież na mundial miał jechać
11.05.2024 o 09:25 przez HB
HB
Dojenie, mordo.
10.05.2024 o 18:23 przez WTC
WTC
Teraz to z całą pewnością odpali.
10.05.2024 o 17:37 przez pluto11
pluto11
Generalnie mamy nadal 2 napastników do grania
10.05.2024 o 17:05 przez nwk
nwk
Jak będzie dawał impuls z ławki i strzelał ogórasom, będzie kwita.
10.05.2024 o 17:05 przez tommystg
tommystg
Nareszcie ...
10.05.2024 o 17:04 przez nwk
-1
nwk
Inzaghi chce pięciu napastników.
Lautaro
Thuram
Taremi
Arna
Correa

Pora na cs-a.
10.05.2024 o 20:10 przez lord-gs
+1
lord-gs
Tak pewnie będzie... choć każdy liczy na inne nazwiska w miejsce dwóch ostatnich wymienionych
10.05.2024 o 16:58 przez tytusek25
+1
tytusek25
Ja dalej podziwiam jego agenta. Obracać takim paściem w cenie złota przez tyle lat, nabierając cały świat , że to jest piłkarz jest czymś absolutnie godnym podziwu.
Chapeus bas panie agencie.
10.05.2024 o 16:39 przez Kaniol
+1
Kaniol
Nadaje się do powrotu ale do Lazio
10.05.2024 o 21:04 przez Paolo87
+1
Paolo87
O i to jest to👍 Tyle że Lotito już wie jaki to kasztan i nie będzie chciał za niego płacić (nie wiem czy nawet za darmo by go wziął😁)
10.05.2024 o 16:21 przez amazon
+2
amazon
Kibicie, Inter i Marotta mają ostatnio pecha. Sensi praktycznie sprzedany za 3mln i na ostatniej prostej temat upada przez brak czasu i spóźnienie klubu z Anglii. Mistrz grilla to potencjalne 10mln, ale OM musi dawać ciała przez cały sezon. Takim oto sposobem poszło się kochać 13 mln plus ich pensje, czyli circa 20mln netto.
10.05.2024 o 16:04 przez acmilanowek
acmilanowek
tyle że Sanchez i Arna nie kosztowali ponad 30 mln
10.05.2024 o 16:03 przez acmilanowek
acmilanowek
jakby spojrzeć jedynie na statystyki w Interze to nasi obecni mistrzowie czyli Arna i Sanchez lepsi nie są od Correi.
Czekam jeszcze na Taremiego , aby dołączył do tego grona xd
Nie no jeśli nie przyjdzie inny napastnik to słabo to widzę bo w tym sezonie Lautaro zaciął się w odpowiednim momencie (nie licząc Lm) ale nie wiadomo czy w przyszłym też tak będzie i czy Thuram będzie w stanie przejąć rolę strzelca
10.05.2024 o 16:14 przez Squelnor
+1
Squelnor
Taremi to obiektywnie spoko opcja. Ma gość doświadczenie w Lidze Mistrzów, coś w karierze wygrał i co najważniejsze nie musisz wykładać 40 mln euro jak pewnie za Zirkze
10.05.2024 o 15:40 przez smerf1600
smerf1600
co jak co ale Szymonowi tego Koreły nie wybacze, no chyba że wygramy za rok LM a Coreła wzniesie uchaty puchar
10.05.2024 o 17:24 przez maverik
+1
maverik
Nie ma klubu który by się nie mylił na rynku transferowym to raz, a dwa że gdyby nie kontuzja Thurama to Francuz by przyszedł dwa lata wcześniej a nie Correa. Możemy się cieszyć że taki niewypał transferowy zdarza się w Interze raz na kilka lat, a nie jak w takim United czy Chelsea gdzie jest kilka na okienko.
10.05.2024 o 15:37 przez Kanciano
Kanciano
Ja tam się cieszę, chociaż Panowie od noszenia wody będą trochę odciążeni
10.05.2024 o 15:20 przez ciechan
+2
ciechan
Świetna informacja. Uniwersalny zawodnik bardzo przydatny w kadrze -zagra na 9tce, skrzydle, wahadle i jak trzeba to w obronie też zagra. I wszędzie zagra równie beznadziejnie. To jest to zawodnik absolutnie rewolucyjny dla tej kadry
10.05.2024 o 15:06 przez martins2000
martins2000
I to jest problem

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się