Plotki transferowe

CorSport - Inter obserwował Zielińskiego, gdy ten grał jeszcze w Zagłębiu (23)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
18 dni temu
1959
23

Ciekawą historią przy okazji przenosin Piotra Zielińskiego do Interu dzieli się z nami CorSport.

Otóż Piotr Zieliński został zauważony przez skautów Interu już lata temu, gdy grał jeszcze w Zagłębiu Lubin. Jego cena wynosiła wtedy 0,1 mln euro, a 18-letni wtedy Polak ostatecznie trafił wtedy do Udinese. To właśnie wtedy, gdy Piotrek był jeszcze zawodnikiem Zagłębia, do klubu trafił pierwszy raport skautów Interu dotyczący zawodnika. Inter ostatecznie nie zdecydował się wówczas na ściągniecie piłkarza. 

Zobacz też

mercato live bento

Mercato Live - 17.07 (21:06) Juventus ubiegł Inter! Cabal do Juventusu, here we go! (67)

17.07
07:49
mercato live gudmundsson correa

MERCATO LIVE - 20-21.07 (20:10) Możliwa wymiana z Juventusem! (91)

20.07
11:20

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.07.2024 o 19:20 przez mroowa111
+1
mroowa111
Zna długo ligę powinien sobie spokojnie poradzić to uznana marka w serie a
06.07.2024 o 08:02 przez cuba
+4
cuba
Ja tam nic do Piotrka nie mam,fajnie że zasili nas skład i będę kibicował mu jak każdemu z Naszych
05.07.2024 o 21:00 przez ragnar
ragnar
Po co wydawać 100 tys euro jak można mieć za darmo 🤪🤪
05.07.2024 o 15:05 przez davi23
davi23
Jest za darmo. Zagra u nas w innym zespole, inna taktyka. Wyciągniemy z niego tyle co z Mikiego, zobaczycie. Nie grał w Napoli bo od momentu kiedy powiedział, że nie zostaje jego „były” już szef zaczął robić wszystko aby nie zagrał już, a po drugie całe Napoli od początku sezonu w rozsypce.
04.07.2024 o 16:41 przez tytusek25
-5
tytusek25
Nie jestem fanem tego transferu.
Rok praktycznie nie grał, przedtem co najwyżej solidny- w porywach dobry , obecnie wskutek braku regularnej gry- słaby....Nigdy niczym nie udowodnił, że może być lauretatem czegokolwiek na poważnych galach czy turniejach. Ciężko oczekiwać po tym nabytku jakichś poważnych rzeczy. To raczej poduszka i kocyk dla naszej podstawy, żeby mogli sobie odpocząć bez większego ryzyka.
04.07.2024 o 21:30 przez Xucatlan
+5
Xucatlan
28 meczów, 1937 minut w lidze, komplet spotkań w Lidze Mistrzów.
Wniosek? Rok praktycznie nie grał xD
04.07.2024 o 21:42 przez Xucatlan
Xucatlan
*W fazie grupowej Ligi Mistrzów.
04.07.2024 o 22:23 przez tytusek25
-4
tytusek25
no ok , nie sprawdziłem dokładnie. Coś tam pokopał w poprzednim sezonie produkując lekko śmieszne liczby. Czyli jest cienki bez wyraźnej przyczyny. Nie wiem czy to lepiej...
05.07.2024 o 08:38 przez Interistaaa70
+1
Interistaaa70
Nie no bez jaj, nie można patrzeć na Ziela przez pryzmat gry np w reprezentacji, gość robił ogień w Napoli i naprawdę mogę się założyć z Tobą że odkręcisz swoje zdanie na jego temat jak zacznie grać. Uważam nawet że po pół roku będzie miał pierwszy plac do gry, nawet w ostatnim sezonie Napoli gdzie grał mniej ( było to celowe sadzanie go na ławie) dawał dobre występy.
05.07.2024 o 09:28 przez danielWu
+1
danielWu
Zawodnik z takimi umiejętnościami. Ograny w lidze. Wiek się jeszcze zgadza. Przychodzi za darmo i jeszcz źle 😁 ok nie grał w ostatnim sezonie, tyle co w mistrzowskim Napoli. Statystyki nie powalają, ale to nie jedyne co odzwierciedla wkład w grę drużyny. Reasumując za free to będzie i tak wartość dodana :) ciekawi mnie kogo byś wolał przy teraźniejszym budżecie Interu? 😀
05.07.2024 o 09:35 przez danielWu
+1
danielWu
W sezonie 22/23 potrafił wykręcić dwucyfrową liczbę asyst. W nadchodzącym sezonie więcej meczy. To szybko wróci do trybu meczowego i wyższej formy :)
05.07.2024 o 10:08 przez tytusek25
tytusek25
Obyście wszyscy mieli rację.Z radością przyznam się do błędu. .Wierzcie że bardzo bym tego chciał...to by znaczyło że mamy zajebistego gracza.
05.07.2024 o 10:48 przez danielWu
+1
danielWu
Czy zajebistego? Zależy jak na to patrzysz. Masz na myśli de bruyne, odegaarda, kroosa, bruno fernandesa. W ostatnim meczu mega vitinha grał. Czy jak na teraźniejsze możliwości finansowe Interu i chęci najlepszych na transfer do Włoch 🤔 na nasze obecne stsndardy. Trzymajmy się, że będzie wzmocnieniem składu :)
04.07.2024 o 15:30 przez oster
-7
oster
Sezon głównie na ławce, jeden z najgorszych zawodników na Euro , no ciekawe czy nie będzie powtórki z Kondogbii...
04.07.2024 o 19:42 przez Paolo87
+2
Paolo87
Mam prośbę, możesz podać piłkarzy Interu (obecnego składu) których cenisz?
04.07.2024 o 22:53 przez oster
-3
oster
No prawie wszystkich tylko jestem obiektywny i piszę jaka jest prawda, Zieliński w reprezentacji to dno totalne, ani przyjąć, ani strzelić, ani podać nie potrafi no ale w Nopoli coś tam pokazywał że potrafi, przychodzi na miejce Klassena więc oczekiwania wobec niego nie są zbyt wielkie
05.07.2024 o 08:01 przez Paolo87
+1
Paolo87
Ja też nie jestem jego jakimś wielkim fanem ale nie jest to piłkarz słaby. Zgadza się że w reprezentacji to cień zawodnika z klubu ale niektórzy piłkarze tak mają np. podobnie było z Dejanem Stankovićem. Niemniej jest to wartość dodana jeżeli przychodzi e miejsce Klaasena i wierzę że może wiele nam dać, może lepiej wyglądać niż w Napoli mając takich partnerów do gry jak Ci w Interze. Pożyjemy zobaczymy.
04.07.2024 o 15:09 przez acmilanowek
+4
acmilanowek
w tamtych czasach nie nadawał się do gry w Interze bo brylowali kuzmanovic i kharja w pomocy gdzie mu tam do nich było
04.07.2024 o 14:25 przez soldi22
+1
soldi22
Podobno pierwszy raport skautów jest z 1996 r. jak Piotrek pierwszy raz kopnął dmuchaną piłkę w Ząbkowicach Śląskich.
04.07.2024 o 13:21 przez danielinter
+6
danielinter
I to się nazywa skauting po 12 latach obserwacji jest pewność że da rade
04.07.2024 o 14:24 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
😂
04.07.2024 o 12:56 przez kibix
kibix
Dobry ten nasz skałting, taki nie za szybki.
04.07.2024 o 13:04 przez Matti
+2
Matti
Takich raportów to spływają tony.

Shoutbox

broda4991 22.07.2024 21:36

Jutro oficjalna prezentacja i sprzedaż koszulek.

Vorathiel 22.07.2024 21:26

Zielu grał dzisiaj? Coś pokazał?

Cny 22.07.2024 20:40

nie no kisne wiatr xd Szymon Il Betone mowi mi tu z boku zebym przetłumaczyl na polski że ostatnio miał taki ubaw jak mu pippo nasrał do piórnika

Cny 22.07.2024 20:38

coco jaka odklejka xd wiatr xd chłopie tu trzeba Ricardo Rodrigueza i jego doświadczenia w dostawaniu oklepu w milanach, torinach i wolfsburgach

Adriano_forever 22.07.2024 20:29

kto jest za to odpowiedzialny?

Adriano_forever 22.07.2024 20:29

lol serio stracilismy bramke z jakimś pistolerocośtam?

Adriano_forever 22.07.2024 20:23

oddać w rozliczeniu

coco 22.07.2024 20:13

ten Matteo Cocchi co wszedł za Augusto, piękny wiatr robił, przebojowy gość.

Imrahil 22.07.2024 19:45

kiedy gasić światła i tak dalej

Imrahil 22.07.2024 19:44

oglądam 5min sparingu, zaraz ocenię cały sezon

broda4991 22.07.2024 19:42

koreła już sie za udo z tyłu trzyma. dobry prognostyk

KibicInteru 22.07.2024 19:38

Miki chyba najlepiej ciśnie

Claudio 22.07.2024 19:29

Zielu poloweczka i odpoczywac. W sumie mial tylko parę sesji treningowych

Ibracadabra eight 22.07.2024 19:21

Komary latają, Zielu też się odganiał

Pjerun 22.07.2024 19:18

Czuje, że będzie jednym z lepszych zawodników w lidze w tym sezonie

Pjerun 22.07.2024 19:18

Zielinski to kocur

maverik 22.07.2024 19:17

rok temu wygralismy z Pergolettese 10:0, a teraz tylko 1:0 do przerwy ;( to chyba nie bedzie Scudetto

VVujek 22.07.2024 19:17

Milan chciał go do 1 składu ,a my nim uzupełniliśmy ławkę

pluto11 22.07.2024 19:16

Taremi będzie idealny na ławkę i grę że słabszymi bo widać że chłop potrafi grać nie to co Arna

Claudio 22.07.2024 19:15

ale jak wspomniałem "Chyba ostro wszedl w treningi"

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

2016 - 2024. Podsumowanie ery Stevena Zhanga (11)

28.05
06:00

InzaghiBall - analiza taktyczna Interu po meczu z Atletico Madryt (5)

22.02
13:11
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    38

    94

  • 2

    Milan

    Milan

    38

    75

  • 3

    Juventus

    Juventus

    38

    71

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 5

    Bologna

    Bologna

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    24

  • 2

    Dusan Vlahovic

    16

  • 3

    Victor Osimhen

    15

  • 4

    Olivier Giroud

    15

  • 5

    Albert Gudmundsson

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28059

Liczba newsów: 48892