Kibice

Curva Nord: Wstrzymujemy się z oceną moralnego postępowania Skrianiara (12)

Źródło: fcinter1908.it
9 dni temu
1648
12
Kibice Nerazzurri

Jak zachowa się Curva Nord w obliczu faktu, że dzisiejszy mecz może być ostatnim w koszulce Interu dla Milana Skriniara? Kibice Interu wydali oświadczenie w związku z licznymi pytaniami, jakie otrzymują.

 

Odmowa przedłużenia kontraktu przez Słowaka wywołała falę niezadowolenia wśród tifosich Nerazzurrich. Poniżej prezentujemy komunikat wystosowany przez Curva Nord.

 

DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY PUCHAR, WSTRZYMUJEMY SIĘ Z OCENĄ SKRINIARA

Dzisiaj Mistrzowie wracają do domu, a z nimi Skriniar, którzy dali nam satysfakcję wartą całego sezonu. Nord chce zakomunikować, że w całości poświęci się wyłącznie świętowaniu zdobytego Superpucharu Włoch przed meczem oraz w jego trakcie.

Chcielibyśmy to jasno podkreślić w obliczu wielu otrzymanych zgłoszeń i zaproszeń do zajęcia jednoznacznego stanowiska wobec naszego zawodnika.

Wszelkie oceny moralnego postępowania odkładamy na moment, w którym jasno zostanie określona jego przyszłość, a co za tym idzie zostanie bezsprzecznie określona jego "ludzka grubość" oraz osobista skala wartości.

Z tych powodów zapraszamy wszystkich fanów Interu do tego, aby traktowali go z szacunkiem, na jaki zasługuje profesjonalista, jakim się okazał.

INTER PONAD WSZYSTKO! DZIĘKUJEMY NASZYM MISTRZOM!

Zobacz też

Boiocchi szantażował pracownika Interu (14)

02.11
13:28

Kibice Barcelony obrażali Inter w meczu z Celtą (13)

11.10
06:00

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2023 o 10:26 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Niezłe świętowanie
23.01.2023 o 23:32 przez Snake86
+1
Snake86
Trzeba było go sprzedać, jak była ku temu okazja albo podpisywać nowy kontrakt. A najlepiej najpierw to drugie, a potem ewentualnie pierwsze. Nasi nie poprawili sytuacji z tymi ciągłymi plotami o Bremmerach i innych wynalazkach, także teraz nie dość, że tracimy świetnego piłkarza to i naprawdę dobre pieniądze, za które spokojnie mogliśmy mieć dobre wzmocnienia.
23.01.2023 o 20:52 przez tytusek25
tytusek25
Ktoś tu myli umowe o prace na czas okreslony ze zwiazkiem malzenskim😄
23.01.2023 o 19:26 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Nadzieja umiera ostatnia. Gdyby było po ptakach, dzisiaj Skriniar zostałby namalowany na prześcieradle jako synteza człowieka-świni i obsypany sztucznymi euro.
23.01.2023 o 13:28 przez interista1987
+2
interista1987
Nie uwazam ze Skriniar zasluguje na jakakolwiek ocene nawet jesli odejdzie w taki sposob. Kontrakt wypelnil , gral dobrze wiec ma prawo robic co chce gdy umowa przestaje obowiazywac
23.01.2023 o 13:46 przez wrobel1908
+4
wrobel1908
Tak by było gdyby nie pieprzył że chce zostać legendą Interu Perisic odszedł rok temu i ok trudno mimo że to był nasz najlepszy piłkarz ale nie było takiego oburzenia bo on nigdy niczego nie deklarował
23.01.2023 o 19:43 przez Paolo87
+2
Paolo87
A nie uważasz że wypadało by aby taki piłkarz jak on potrafił odejść z większą klasą a nie w tak słaby sposób jak to się obecnie odbywa? Klub i kibice nie zasługują na szacunek? Wiele mu zawdzięczamy ale on nam jeszcze więcej.
23.01.2023 o 13:05 przez wrobel1908
+3
wrobel1908
Dobre podejście z oceną Skriniara tak na prawdę trzeba poczekać aż będzie pewne wszystko na 100%
23.01.2023 o 12:26 przez mroowa111
+3
mroowa111
Zdrowe i rozsądne podejście, dzis cieszmy sie tylko i wylącznie zdobytym pucharem i kolejnym 3 punktami dla Nerazzurich
23.01.2023 o 12:23 przez Paolo87
+6
Paolo87
Właśnie w tym jest problem że Skriniar niczego nie potwierdził, niczemu nie zaprzeczył, niczego nie sprostował, nabrał wody w usta i nie mówi nic. Mamy tylko domysły mediów czy ewentualnie jakieś przecieki. Moim zdaniem już to jest w przypadku jego osoby bardzo słabe. Nich ma odwagę się jasno określić, nie rozumiem jego zachowania.
23.01.2023 o 13:01 przez Est
Est
A czy przypadkiem w dwa lata temu z Lukaku nie było podobno? Z jego strony cisza, ciągle jakieś plotki odnośnie transferu i przemówił dopiero, jak już kontrakt z Chelsea był podpisany.
23.01.2023 o 13:21 przez Paolo87
+1
Paolo87
Chyba trochę inaczej to było rozegrane. Z informacji które wówczas docierały wynikało że poinformował klub że chce odejść. Zobacz ile to już trwa, ciągnie się jak brazylijska telenowela, z Lukaku było o wiele szybciej. Możliwe nawet że już pół roku temu Skriniar dogadał się z PSG i temat jego pozostania był przegrany już od początku.

Shoutbox

Luki165 01.02.2023 10:38

Hb no przecież Skriniar bedzie wchodził i cos gral. Przecież to pewne, ale jak pisalem moze juz nie byc pierwszym wyborem

Xucatlan 01.02.2023 10:24

On tylko odlicza dni do konferencji prasowej, na której oznajmi, że zawsze marzył o grze w PSG xD

Xucatlan 01.02.2023 10:23

Skriniar z Empoli pokazał jakim jest wzmocnieniem. On już nie ma żadnej motywacji żeby ciągnąć grę w tym klubie. Wystawianie go, to sabotaż.

Andrzej1985 01.02.2023 10:17

Jak dla mnie nie mam z Tym problemu jak nie będzie grał tutaj..Jak to Powiedział Morata romantyzm w piłce się skończył jak i w jedną i drugą stronę.Klub sadzając go na Trybunach lub na ławce zrobi dobrze (romantyzm się skończył)Skiniar też nie powinien być z Tego powodu zły wybrał jak chciał miał prawo romantyzm się skończył)🤣🤣🤣.

nicolas80 01.02.2023 10:14

Witam Nasir i dziękuję że czekasz na ten moment. Tucu będzie szczytował za koło 14 dni

HB 01.02.2023 10:02

to dopiero upokorzenie

HB 01.02.2023 10:02

Inter jest 13 pkt za Napoli a Wy chcecie oslabiac sklad jeszcze bardziej w imie jakiejs gimbusiarskiej histerii. chcecie, zeby de facto Skriniar dostawal kase za darmo zamiast pracowac na nia

HB 01.02.2023 10:01

Luki mordo opisz kto w takim razie bedzie wchodzic za Darmiana i Dumfriesa z ławki

Andrzej1985 01.02.2023 09:59

Dla dobra wszystkich Klubu, drużyny, kibiców i Słowaka będzie jak już nie zagra dla nas.Nie którzy liczą że on zagra w derbach przecież Tam wtedy czeksa na Niego Piekło 😃

Dzonyy 01.02.2023 09:55

Correa odpali w walentynki jako prezent Nicolasa

Dzonyy 01.02.2023 09:55

To beda magiczne 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

zostalo 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

witam nicolas moze opisz forme korei wczoraj

Dzonyy 01.02.2023 09:52

No i Inzi odkryje na nowo Bellanove xD

Dzonyy 01.02.2023 09:52

Podobno Fontannorosa ma grac

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27644

Liczba newsów: 44458