Wywiady z piłkarzami

De Roon: de Vrij powinien grać dla Holandii w każdym meczu (7)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
8 miesięcy temu
1433
7
Marten de Roon

Pomocnik Atalanty i reprezentacji Holandii Marten de Roon, rozmawiał wczoraj z Voetbalzone. Wypowiedział się na temat bardzo małej ilości gry Stefana de Vrija w kadrze.

- Mogę powiedzieć, że na przykład we Włoszech, ludzie nie rozumieją dlaczego de Vrij jest zawsze na ławce i nigdy nie gra dla naszej reprezentacji. Opinia we Włoszech jest taka, że tak mocny obrońca jak Stefan powinien grać zawsze.

Ostatni występ w kadrze, 27-letni zawodnik Interu rozegrał ponad rok temu w towarzyskim meczu z Belgią. Holenderski selekcjoner, Ronald Koeman woli stawiać na dwójkę: Matthijs de Ligt i Virgil van Dijk.

 

Zobacz też

Lautaro Toro Martinez

Saviola: Martinez poradzi sobie w Barcelonie (3)

30.04
10:53
Belozoglu

Belozoglu: Kibice Interu wciąż mnie kochają, a ja kocham ich (1)

25.05
10:16

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.10.2019 o 18:27 przez Granat105
Granat105
Lepiej dla nas bo ominie ryzyko urazu, dla samego zawodnika na pewno jest to rozczarowanie.
13.10.2019 o 12:55 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
De Vrij obecnie jest najlepszym ŚO w lidze, ale musi grać złoty bachor De Ligt i Van Dick
13.10.2019 o 01:06 przez danielinter
-1
danielinter
Na niego miejscu powiedzialbym nara jak De Ligt , ktory gra zdecydowanie gorzej ma 1 sklad , a Stefan nie Koeman dno trener
12.10.2019 o 23:59 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
No tu chyba wszyscy sa zgodni ze De Vrij powinien grac obok Van Dajka ktory dla mni jest najlepszym śo na swiecie a nie De Ligt i nie uwazam ze nie gra to jakas wielka zaleta dla nas niech sie spełnia a kontuzje jak bedzie miał to i tak złapie co najwyżej troche większa szansa poprzez nadmiar meczy i tyle.
12.10.2019 o 22:40 przez Endru
Endru
Holandia ma wybitnych stoperow. Niesamowity potencjal na lata.
12.10.2019 o 20:33 przez Claudio
Claudio
De Vrij zjada De Ligta, ale dla samego Interu to lepiej, że nie gra jak wspomniał ragnar.
12.10.2019 o 20:27 przez ragnar
ragnar
i bardzo dobrze, że nie gra
oczywiście gra dl akadry to dodatkowa motywacja, podnosi się Twoja wartość
ale przynajmniej nie ma kontuzji, a nasi gracze bardzo często łapią urazy na kadrze
a De Vrij to fundament obrony, no i chyba na chwile obecną najlepszy środkowy seria a, czyści aż miło, nie przypominam sobie jego żadnego błędu

Shoutbox

Woo-cash 26.05.2020 03:15

Jasne, masz rację Endru. Czasami tak myślę żeby pyerdolnąć to wszystko w pyzdu i wyjechać w Bieszczady.

Endru 26.05.2020 01:25

on ma swoj swiat

Endru 26.05.2020 01:25

odwalcie sie od pitera

Woo-cash 25.05.2020 23:54

Może lepiej dla Ciebie. Przypadkiem znów byś wyłapał gonga na tydzień. Przecież Twoj mental i emocjonalne reagowanie na krytykę wręcz obrosły legendą. Może lepiej spojrzeć w lustro i zawalczyć ze swoimi demonami niż dalej brnąć w to szambo i nieudolnie próbować kopiować kogoś kim się nie jest.

Piter 25.05.2020 22:38

wlasnie skonczylem konsumpcje i gdyby towarzystwo bylo na poziomie to bym zostal ale ide buty umyc bo nie bede chodzic w brudnych jak to wtc robi na co dzien

WTC 25.05.2020 22:38

generalnie to się ode mnie odstosunkuj

WTC 25.05.2020 22:37

twoje porównania ograniczają się do tego co Nasir napisze, więc nie dziwię się, że moje ci imponują

Piter 25.05.2020 22:37

masakra jakie wtc daje tutaj porownania, jak on chce zaimponowac temu calemo woo-cashowi ktorego olewam a i tak dalej proboje wejsc w dyskusje

WTC 25.05.2020 22:35

wpasowałbyś się w ich towarzystwo niczym brakujący puzzel. Chociaż mógłbyś odstawać intelektualnie niestety.

Woo-cash 25.05.2020 22:34

Mental do poprawy bo słabiutko

Piter 25.05.2020 22:33

nie wiem o czym gadaja smieciarze zbierajacy worki ze smieciami bo ja smieci ktore segreguje wystawiam przed brame posesji i reszta dzieje sie sama, zazwyczaj przed poludniem znikaja

WTC 25.05.2020 22:32

jakbym słyszał śmieciarzy zabierających worki ze śmieciami

WTC 25.05.2020 22:31

he he ruchanie - humor prosto z budowy, co?

WTC 25.05.2020 22:31

zdecydowanie najbliżej ci do bycia prostakiem i bezbekiem

Woo-cash 25.05.2020 22:31

Piter właśnie wypisz wymaluj opisał siebie. A już myślałem ze foch 😂

Piter 25.05.2020 22:29

zdecydowanie blizej mi do recenzenta :cenzor: egos poczucia humoru niz tobie do powachania cipki bo calymi dniami tu siedzisz i pieprzysz jakies smuty jakby to kogos w ogole obchodzilo

Woo-cash 25.05.2020 22:27

A mi odp? Bo mam kolejne pytanie odnośnie noszenia maseczek ochronnych w miejscu pracy?

WTC 25.05.2020 22:26

daleko ci do recenzenta czyjegoś poczucia humoru

WTC 25.05.2020 22:26

ty żyjesz w przeświadczeniu, że śmieszne jest pisanie o porannym espresso

Piter 25.05.2020 22:26

jak sie juz tak rzucasz ostro wtc to chociaz wymysl cos smiesznego bo dziewczyna o imieniu czesiek to nikogo nie smieszy

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
zanetti

Panie, Panowie: Javier Adelmar Zanetti (11)

30.03
16:40
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26947

Liczba newsów: 36587