Wywiady z piłkarzami

Dimarco: Ważne było, żeby nie przegrać z Napoli (12)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
5 miesięcy temu
1258
12

Po remisie 2:2 z Napoli na Stadio Giuseppe Meazza krótkiego wywiadu dla InterTV udzielił strzelec pierwszego gola w tym spotkaniu - Federico Dimarco.

 

Nie sądzę, żeby ten wynik wiele zmieniał. Gdybyśmy przegrali, Napoli byłoby już tylko punkt za nami. Ważne było, żeby nie przegrać. Oczywiście lepiej byłoby wygrać, ale bierzemy ten punkt.

- Gol? Fajnie byłoby strzelać je zawsze. To nie była łatwa pozycja, dlatego cieszę się z tego trafienia, zwłaszcza że mierzyłem się z bramkarzem, który bardzo dobrze zamyka światło bramki. Realizujemy to, czego wymaga od nas trener i musimy to kontynuować.

- Nie możemy za dużo myśleć. Skupiamy się na Lecce w środę - to będzie bardzo trudne spotkanie.

 

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01
Piotr Zieliński

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2026 o 23:02 przez tytusek25
tytusek25
ależ się zdemaskował . Co to ma być kurna ?? ? Cieszyć się z remisu mając mocno osłabionego bezpośredniego rywala do scudetto na deskach w 80 minucie? Co za żałosna mentalność. Wydaje mi się , że teraz to już wszystko wiem niestety. Z takim minimalizmem i bezjajecznością to niczego dobrego nam nie wróżę. Bazujemy w tym momencie nie na sobie tylko na rywalach . Załosne. DiMarco masz minusa w ch***j za to karłowate podejście do tematu.
12.01.2026 o 18:49 przez lord-gs
lord-gs
Status quo zachowany. Ale czy na pewno o to chodziło?
12.01.2026 o 12:15 przez acmilanowek
+1
acmilanowek
chlopie, w tamtym sezonie to samo gadaliscie i graliscie na remis. jak to sie dla was skonczylo wszyscy wiedza. myslalem, ze czlowiek uczy sie na bledach i nawt ni dziwilbym sie gdyby jakis Asllani tak gadal a to czolowy zawodnik zadowala sie remisem i mowi ze jest ok . Ok by bylo jakbycie jeden mecz wygrali a drugi zremisowali co uczynilo Napoli. od 2 lat nie wygrali z Napoli bo odkad ich Conte przejal , nasi maja pelne gacie niczym na mecze z Juventusem
12.01.2026 o 11:47 przez Cyrax
+4
Cyrax
Podsumował mental drużyny tą wypowiedzią i nic dziwnego, że zawalają takie mecze. To mocno osłabione Napoli mogło powiedzieć, że jadą na San Siro nie przegrać.
12.01.2026 o 11:27 przez Matti
+4
Matti
Napoli przyjechało na nasz stadion, ze składem na poziomie ligowego średniaka, z trenerem, który nie wytrzymał ciśnienia i jednym piłkarzem z prawdziwego zdarzenia, który nas dwa razy skarcił. Nie przystoi w takiej sytuacji cieszyć się z remisu, szczególnie jak dwukrotnie prowadzisz.
12.01.2026 o 11:16 przez Kfjat
+2
Kfjat
Minimalizm Panie Di Marco. Z takim mentalem to świata się nie zawojuje. Mecz u siebie z zespolem, który nie ma pół wartościowego człowieka na zmianę a Federico zadowolony z remisu. Z jakim dobrym zespołem chcemy zatem wygrać?
12.01.2026 o 09:34 przez smerf1600
+2
smerf1600
Wrócił do dobrej formy ale nie wypada się tak wypowiadać, zdziesiątkowane Napoli które prawie przegrało tydzień temu u siebie z outsiderem przyjezdza na GM na będących w dobrej formie Inter i prawie wygrywa mecz a my cieszymy się że nie przegraliśmy ehh..
12.01.2026 o 10:09 przez darek666sz
+1
darek666sz
Może i mało nie przegrali z Verona ale na Inter wychodzi się inaczej niż na byle dziada.
12.01.2026 o 09:03 przez mroowa111
mroowa111
Można było to wygrac i dowieźć do konca i tego bardzo szkoda bo 2 razy prowadziliśmy
12.01.2026 o 08:48 przez Bajlando
+2
Bajlando
Czy my jestesmy Arsenalem, zeby miec mental pt 'ufff byle nie przegrac'?
12.01.2026 o 02:45 przez Orrin
Orrin
Fajnie że Dimarco wraca do formy
12.01.2026 o 08:06 przez Nerazzurx10
Nerazzurx10
Obecnie chyba nasz najlepszy piłkarz, tak jak to bywało

Shoutbox

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

martins2000 16.06.2026 19:11

Arsenal naciska na Kone: osiągnięto porozumienie z jego otoczeniem

Chuchu 16.06.2026 18:59

No jak Marotta ogarnie porządnie to mercato to na papierze nie mamy konkurencji

Piekarz 16.06.2026 18:10

już Roma prędzej

Piekarz 16.06.2026 18:10

Jaszczu91 16.06.2026 16:02 Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Claudio 16.06.2026 17:46

Mourinho jeszcze nie zaczął pracy z nimi a już wiadomo kto co sobie ustalił. Dajcie sobie siana z tymi plotkami

AveCaesar 16.06.2026 17:42

Po prostu jeszcze nie wie, że pragnie zostać wahadłowym. Ausilio musi go w tym uświadomić prezentując swoją wizje.

Tifosinho 16.06.2026 17:31

Jeszcze nie wie, że popełnił największy błąd w swoim życiu

martins2000 16.06.2026 17:17

Mastantuono odmówił Marottcie

Jaszczu91 16.06.2026 16:02

Piekarz jeszcze się może okazać, że największym konkurentem Interu w walce o tytuł będzie... Como. Już robią wzmocnienia, a Paz zostaje

Jacenty 16.06.2026 14:08

niech lepiej biorą Frattesiego Angole

Jacenty 16.06.2026 14:07

Moretto: Nottingam i Sunderland zainteresowane Khephrenem Thuramem

Tifosinho 16.06.2026 13:02

Greenwood spoko ale OM ponoć woła podobne piniondze co Atalanta za Palestrę

Jacenty 16.06.2026 11:20

wg Il Tempo Inter i Juventus w ciągu ostatnich tygodni pytały o Greenwooda, ale nie doszło do bardziej zaawansowanych orzmów

Jacenty 16.06.2026 11:12

Khephren Thuram nie zamierza przenosić się do Al-Ahly, chce zostać w Juventusie. Jeśli klub będzie nalegał na sprzedaż, piłkarz będzie chciał odejść do PRemier League

Claudio 16.06.2026 09:43

Hiszpański piłkarz Rafa Mir został skazany na osiem i pół roku więzienia za przestępstwa seksualne.

timon 16.06.2026 09:21

Do tego LE tez przyzwoite pieniadze oferuje. Aston villa prawie 40mln zarobila

timon 16.06.2026 09:20

Niech oni i Milan graja tam jak najdluzej. Liga potrzebuje punktow a czym dalej tam beda tym powazniej te rozgrywki beda traktowac wiec nie bedzie rezerwowych

timon 16.06.2026 09:19

Dobrze, ze w czwartki beda sie po lidze europy kopac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29471

Liczba newsów: 53349

Liczba komentarzy: 624822

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się