Wywiady z piłkarzami

Dumfries: Venezia zmieniła swój styl na mecz z nami (7)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
4 miesiące temu
1079
7

Denzel Dumfries, który w dzisiejszym meczu zaliczył bardzo dobre wejście na boisko i jeszcze lepszą asystę, która pozwoliła Edinowi Dzeko strzelić zwycięską bramkę, udzielił pomeczowego wywiadu dla klubowej telewizji InterTV. Oto co powiedział holenderski prawy wahadłowy:

 

- Myślę, że jestem tu wystarczająco długo, żeby wiedzieć co mam robić na boisku. Wypracowaliśmy dobrą okazję i ostatecznie wygraliśmy mecz. Venezia? Gratulacje dla nich. Zmienili swój dotychczasowy system gry, aby móc powalczyć z nami. Ważne jest to, że udało nam się wygrać mecz tuż przed jego zakończeniem.

 

- Czy jestem trochę przemęczony? Tak, oczywiście. Wspaniale będzie móc odpocząć przed wznowieniem gry po czekającej nas przerwie.

 

- Otrzymuję wiele dobrych słów od Interistów. Tak, to prawda. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.

 

Zobacz też

Andrea Ranocchia

Ranocchia: Musimy to zaakceptować (3)

22.05
22:57
Paulo Dybala

Dybala: Wybiorę to, co dla mnie najlepsze (5)

24.05
15:30

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2022 o 13:57 przez ragnar
ragnar
Co ciekawe Dumfries 3 bramki 5 asyst A Hakimi 3 bramki 3 asysty :)

To co podoba mi się u Dumfriesa, to szybkie powroty do defensywy, gra głowa i że nie wali kazdej wrzutki górą, balona, tylko potrafi podciac albo wycofać na 11 czy 15 metr

Minusy, technika, piłka jednak często przy przyjęciu mu odskakuje

Będą z niego ludzie
23.01.2022 o 12:54 przez Dyl87
+3
Dyl87
Denzel stanowi coraz bardziej gwarancje jakości asyst i goli brawo
23.01.2022 o 09:38 przez tytusek25
tytusek25
Jak przejdzie przez luty suchą stopą to zamknie mi pysk.
Jak na razie tło malo wymagajace do rzeczowych ocen.Dobrze gra.Jest poprawa ale do zachwytow daleko.Obym ich doczekal i sam przyklasnął z radiścią.
23.01.2022 o 07:27 przez Matiinterlegia
+4
Matiinterlegia
Zawsze będę bardziej z nim niż Darmianem,chociaż widać ze czasami Barella i spółka nie chcą angażować go w akcje,widać ostatnimi czasu ze coraz bardziej się do niego przekonują.
22.01.2022 o 22:27 przez Speaker
+1
Speaker
Co raz solidniejszy, nawet kilka min w meczu z Atalantą powinno zakończyć się asystą i już powinny być 3 asysty pod rząd.
22.01.2022 o 21:28 przez Pader88
+2
Pader88
Takimi asystami i grą się ucisza krytyków 🤫
23.01.2022 o 12:48 przez Dyl87
+1
Dyl87
Krytyka konstruktywna mu pomogła wziął się do roboty

Shoutbox

pablo77 28.05.2022 00:01

a Persik ponoc dostał 6 mln na 3 lata w totkach

Ibracadabra eight 28.05.2022 00:00

jakiś filmik w necie krąży

pablo77 28.05.2022 00:00

nie :)

Ibracadabra eight 28.05.2022 00:00

widzieliście Onane na GM? :)

Ibracadabra eight 27.05.2022 23:59

widzieliście Onane na GM?\

Czaglar 27.05.2022 23:53

After offering a 2-year renewal worth €5M + bonuses per season, #Inter decided NOT to increase their offer to Ivan Perisic. Tottenham offered a 2-year deal worth €6M net + bonuses with a rich commission to his agent. [via @NicoSchira ] No i pewnie o bogata premie się rozchodziło w tym wszystkim.

HB 27.05.2022 23:45

Kazdego z obrony szkoda dtworzyli razem wybitny kolektyw

Adriano_forever 27.05.2022 23:42

help mi!

Adriano_forever 27.05.2022 23:42

czy

Adriano_forever 27.05.2022 23:42

bo mam dylemat który skład stworzyć

Adriano_forever 27.05.2022 23:42

fifowca jakiegoś potrzebuję

VVujek 27.05.2022 23:25

Najmniej szkoda byłoby De Vrija , ale na nim dużo nie zarobimy z powodu krótkiego kontraktu

Ibracadabra eight 27.05.2022 23:00

chociaż do Skriniara to podjazdu nie ma

Ibracadabra eight 27.05.2022 23:00

z tym Bastonim mogliby się wstrzymać

Ibracadabra eight 27.05.2022 22:59

z tym Bastonim mogliby się wstrzymać

Adriano_forever 27.05.2022 22:58

zaczynam tesknic za ranocchią

HB 27.05.2022 22:50

Do widzenia, Alessandro. Inter na Cb nie zaslugiwal, po prosru

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

114 lat wspaniałej historii Interu! Urodziny klubu 9 marca (12)

09.03
08:45

Od niedoszłego policjanta z "kartoflisk" do spadkobiercy Brehme (6)

29.01
17:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    38

    86

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    84

  • 3

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 4

    Juventus

    Juventus

    38

    70

  • 5

    Lazio

    Lazio

    38

    64

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Dusan Vlahovic

    24

  • 3

    Lautaro Martinez

    21

  • 4

    Tammy Abraham

    17

  • 5

    Giovanni Simeone

    17

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27466

Liczba newsów: 42773