Pozostałe

Działacze rozczarowani postawą Skriniara (29)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
10 dni temu
2607
29
Milan Skriniar

Milan Skriniar zdecydował, że nie przedłuży swojego kontraktu z Interem. Działacze klubu są bardzo zawiedzeni jego postawą. Według La Gazzetty dello Sport, gdy jego nowy pracodawca będzie chciał go pozyskać w tym oknie transferowym, to nie może liczyć na żadną promocyjną cenę.

 

Nerazzurri będą żądali od PSG, czyli prawdopodobnie nowego pracodawcy Słowaka, 20 mln euro i nie przyjmą niższej oferty. Nawet gdyby nadeszła taka propozycja to nie zostanie ona od razu przyjęta. Wszystko zależy od tego, czy Beppe Marotta znajdzie za tę kwotę zastępstwo za 27-latka.

Przy Viale della Liberazione mają żal do piłkarza, że ten nie zaakceptował warunków, które zaproponował mu klub. Skriniar otrzymał maksymalną pensję, na którą może sobie pozwolić Inter. Ponadto zaoferowano mu opaskę kapitańską. Nerazzurri wierzyli, że ta propozycja przekona obrońcę do przedłużenia kontraktu. Niestety okazała się ona niewystarczająca, a decyzja zawodnika bardzo rozczarowała działaczy. Nie będą oni próbowali przekonać Skriniara do zmiany zdania.  

Zobacz też

Alessandro Bastoni

Bastoni z najlepszym występem (2)

30.01
07:42
Joaquin Correa Denzel Dumfries

TS – Największe rozczarowania obecnego sezonu (9)

25.01
15:24

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2023 o 11:02 przez SETE
+1
SETE
Idealny scenariusz na dzisiaj to odejscie Skrinara juz teraz za te 15/20 mln ( jesli to jest mozliwe ) i dogadywac z Udine jak najszybciej Rodrigo Becao ( ma podobno 1,5 roku kontraktu ). Mistrza nie ugramy, top4 pewne , bez Skrinara z Porto tez mozemy powalczyc . Szanse na katastrofe w tym sezonie oceniam na niskie takze mielibsymy jeden problem zalatwiony. Dogadac tego Vrija na pozostanie i przyszly sezon jedziemy z 4 rotujacych obroncow Bastoni - Acerbi ( Vrij ) - Becao. Scalviniego bym odpuscil bo raz , ze mnie nie przekonuje a dwa negocjacje z Atalanta beda dlugie i trudne a my musimy dzialac sprawnie. Dodatkowo Scalvini to lewa noga a nie prawa jak Skrinar.
23.01.2023 o 11:28 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Również tego Scalwiniego bym odpuścił. Po pierwsze transfery z Atalanty są zwykle niewypałami a po drugie będą chcieli za niego bardzo dużo a wszyscy wiemy jak u nas z finansami.
23.01.2023 o 10:19 przez fred
fred
Przyjdzie Scalvini i szybko i nim zapomnimy. Szkoda tylko gotówki, mogli go gonić w lato.
23.01.2023 o 08:21 przez Est
Est
Co się takiego pozmieniało w głowie Skriniara w ostatnim czasie? Jeszcze nie tak dawno był gotów zmieniać imię z Milan na Inter, a teraz ot tak sobie postanowił, że pójdzie do innego klubu? Ja rozumiem, że PSG oferuje większą kasę, ale myślałem, że on jest jednak przywiązany do barw klubowych.
23.01.2023 o 07:39 przez Kokos
+2
Kokos
I cały szacunek poszedł psu w dupe, ja rozumiem można odejść ale po co robić takie szopki przeciągać wszystko trzymać w niepewności, zamiast od razu przyjść powiedzieć o swoich planach to się czai jak szpak na jeb*** pogrywając z klubem któremu wszystko zawdzięcza jak milanisci zza między, żegnam ozięble
22.01.2023 o 19:14 przez Piekarz
+10
Piekarz
Won stąd zdrajco, bo spóźnisz się na bycie popychadłem paryskich gwiazdeczek za arabskie srebrniki
22.01.2023 o 19:13 przez inter30
+9
inter30
I po raz kolejny upada mit o rzekomej miłość piłkarza do klubu, ale i tak niektórzy się jarają deklaracjami np Bastoniego :D te same farmazony ze 3 lata temu pitolił Skriniar. Naiwny Inter brutalnie zweryfikowany przez prawa rynku, takie rzeczy załatwia się ze 2 lata przed końcem kontraktu, były ku temu okazje ale widocznie w klubie są naiwniacy (mam tu na myśli szefostwo) co uważają że rzekoma miłość piłkarza do klubu przezwycięży brak kasy, no to się zdziwili, kasy nie ma więc przyjdzie jakiś Smalling i nara.

Jeżeli PSG nie wyłoży tych 20 baniek to ja nie wiem jak oni sobie wyobrażają jego tutaj do lata, przecież wiadomo że będzie wygwizdywany a jeszcze wypadałoby mu odebrać opaskę na dzień dobry, kompletnie tego nie widzę.
22.01.2023 o 21:07 przez Xucatlan
+2
Xucatlan
Z Włochami to jednak nieco inaczej. Oni jak trochę pograją, w którymś z czołowych włoskich klubów, to potem łatwo za granicę nie odchodzą. Myślę, że Bastoni, Barella czy Dimarco faktycznie odejdą dopiero, jak już minie ich termin przydatności, że tak się wyrażę, bądź jeżeli będziemy desperacko potrzebować pieniędzzy i klub będzie szukał okazji by ich sprzedać. Ten drugi scenariusz, to oby się nigdy nie wydarzył rzecz jasna.
22.01.2023 o 18:31 przez bobogol
+6
bobogol
bardzo się zawiodłem, wszystko wiem co zarząd robi, jak wygląda klub, ale jednak nie dać nam żadnej szansy zarobku i nie powiedzieć wprost to słabizna.
zignorowałem jeden ostrzegawczy sygnał - jak wejdziesz na profile w mediach społecznościowych Barelli czy Bastoniego to widzisz jak żyją, jak spędzają czas, jak wyglądają ich partnerki... no, to wlaśnie ten sygnał płynący z mediów Milana chciałem ignorować ;)
22.01.2023 o 17:35 przez BoRo
+9
BoRo
Niesmak jest, bez dwoch zdan, bo jak wielu uwazalem pana pilkarza Skriniara za przyszla legende... ale to dzialacze spieprzyli, bo mogli dac kontrakt na stol do 30 czerwca... To raz, dwa: jak mozna nie miec 9mln dla pilkarza takiego kalibru, w idealnym wieku... tu znowu argument na obrone Marotty, ze jakby sprzedal Skriniara w lato to by dopiero bylo czyli zamkniete kolk
22.01.2023 o 17:01 przez Pader88
+6
Pader88
Działacze a raczej nieDziałacze to powinni być rozczarowani swoją własna postawa a raczej jej brakiem w zabezpieczeniu kontraktu tak kluczowego zawodnika w odpowiednim czasie a nie na ostatni gwizdek jak wiadomo ze będzie kuszony lepszymi propozycjami z lepszych klubów. Żenada
22.01.2023 o 16:54 przez Pjoter
+5
Pjoter
Cała sympatia do niego mi przeszła. Mam nadzieję, że z Empoli z opaska wybiegnie Lautaro, a po powrocie dostanie ją Brozo.
22.01.2023 o 16:29 przez pablo77
-1
pablo77
Ja jestem rozczarowany zarządem, chcieli go oddać w lato za 60 mln to teraz gówno dostaną. I bardzo dobrze, nauczą się szanować legendy na przyszłość.
22.01.2023 o 18:29 przez Claudio
+10
Claudio
Ja jednak podziękuję za takie legendy xD
22.01.2023 o 16:23 przez Revan
+4
Revan
Skoro tak go zmęczyło bycie ulubieńcem kibiców, otrzymanie zasłużonej opaski kapitana i perspektywa bycia legendą to ok. Dajmy mu teraz odpocząć od tego wszystkiego przez pół roku na trybunach. Paryski kontrakt i prowizja przecież czekają, a to że wyślemy do Francji wrak tym szmaciarzom to już nie nasz problem. Mają hajs to niech płacą, żeby go odbudować.
22.01.2023 o 15:15 przez smerf1600
+11
smerf1600
Dokładnie, nie ma się już co prosić, oferta jest na stole, dobrze wie jaka. Woli paryski rozkapryszonych gwiazdozbiór to trudno, napewno nie ma co liczyć na taką atmosferę, takie poważanie i szacunek co u nas, w naszym Interku ukochanym przenajświętszym
22.01.2023 o 15:11 przez martins2000
martins2000
Słowak i tyle w temacie
22.01.2023 o 15:02 przez Nerazzurri 1908
+3
Nerazzurri 1908
No nie tylko działacze kibice tez, wielka szkoda ale nie ma co sie prosić juz więcej i namawiać bo z niewolnika nie ma pracownika jak to sie mówi, zrobił jak chciał i tyle.
22.01.2023 o 14:47 przez Husi
+8
Husi
Najgorsze że on tą ofertę PSG przyjął jeszcze latem i nie poinformował o tym nikogo. Za plecami jego agent walczył o duża premie za podpis, gdzie chłop w międzyczasie dostał opaskę.
22.01.2023 o 14:28 przez danielinter
+10
danielinter
Życzę żeby poszło mu w Paryżu równie świetnie co Icardiemu
22.01.2023 o 14:09 przez Tifosinho
+6
Tifosinho
Poszedłby Nam na rękę i przedłużył o rok chociaż żeby Inter mógł na Nim zarobić. Tu się na Nim zawiodłem. Bremer, Brazylijczyk którzy są z reguły chorągiewkami, podpisał kontrakt żeby Torino mogło zarobić. Pogodziłem się już z odejściem Pana Piłkarza Milana Skriniara ale ucieszyłbym się strasznie jakby np Real czy Chelsea weszły do gry i Skriniar ostatecznie nie trafił do Paryża.
22.01.2023 o 15:18 przez kaczor_1908
kaczor_1908
Niby dlaczego? Mogli podpisać z nim kontrakt rok temu, a nie na siłę go wypychać z Interu w mercato... Nie ma co się dziwić, że chce teraz odejść... Fajnie było ściągać różnych piłkarzy z wolnego transferu, a w tym przypadku to nasi dali ciała i tracimy świetnego obrońcę
22.01.2023 o 15:40 przez SETE
SETE
Kaczor jak wyglądało wypychanie siła Skrinara z Interu w lecie ? Bo z tego co ja kojarzę to oferty za Milana to Inter nie przyjął.
22.01.2023 o 16:11 przez kaczor_1908
-1
kaczor_1908
Przez całe letnie mercato, czytaliśmy tu newsy o ofertach z PSG, każdy się tu obawiał odejścia Skriniara. Niby nikt w Interze nie wiedział, że ma kontrakt ważny do 30.06.2023 roku?
22.01.2023 o 16:47 przez Tifosinho
Tifosinho
Przecież Steven odrzucił, jakiekolwiek wysokości były, oferty Paryżan więc o czym tutaj piszesz?
22.01.2023 o 16:58 przez Tom_Hardy
+1
Tom_Hardy
Odrzucił bo zesrali się z Bremerem. O to chodzi
22.01.2023 o 19:08 przez inter30
+1
inter30
Inter pozbawiony pieniędzy nie jest wiarygodnym partnerem do tego typu umów dżentelmeńskich
22.01.2023 o 13:14 przez mroowa111
+2
mroowa111
Niech dogra ten sezon godnie do końca potem z bólem serca ale żegnamy piłka nie znosi próżni pojawią sie nowi bohaterzy dzięki za wszystko za wiele pięknych chwil ale pewna formuła współpracy sie wyczerpała niestety
22.01.2023 o 13:00 przez Orzeu
+11
Orzeu
kibiców też

Shoutbox

TONYSOSA 01.02.2023 11:09

skriniar odfollowowany juz kilka dni temu.

HB 01.02.2023 10:57

Xucatlan niezla analiza

Luki165 01.02.2023 10:38

Hb no przecież Skriniar bedzie wchodził i cos gral. Przecież to pewne, ale jak pisalem moze juz nie byc pierwszym wyborem

Xucatlan 01.02.2023 10:24

On tylko odlicza dni do konferencji prasowej, na której oznajmi, że zawsze marzył o grze w PSG xD

Xucatlan 01.02.2023 10:23

Skriniar z Empoli pokazał jakim jest wzmocnieniem. On już nie ma żadnej motywacji żeby ciągnąć grę w tym klubie. Wystawianie go, to sabotaż.

Andrzej1985 01.02.2023 10:17

Jak dla mnie nie mam z Tym problemu jak nie będzie grał tutaj..Jak to Powiedział Morata romantyzm w piłce się skończył jak i w jedną i drugą stronę.Klub sadzając go na Trybunach lub na ławce zrobi dobrze (romantyzm się skończył)Skiniar też nie powinien być z Tego powodu zły wybrał jak chciał miał prawo romantyzm się skończył)🤣🤣🤣.

nicolas80 01.02.2023 10:14

Witam Nasir i dziękuję że czekasz na ten moment. Tucu będzie szczytował za koło 14 dni

HB 01.02.2023 10:02

to dopiero upokorzenie

HB 01.02.2023 10:02

Inter jest 13 pkt za Napoli a Wy chcecie oslabiac sklad jeszcze bardziej w imie jakiejs gimbusiarskiej histerii. chcecie, zeby de facto Skriniar dostawal kase za darmo zamiast pracowac na nia

HB 01.02.2023 10:01

Luki mordo opisz kto w takim razie bedzie wchodzic za Darmiana i Dumfriesa z ławki

Andrzej1985 01.02.2023 09:59

Dla dobra wszystkich Klubu, drużyny, kibiców i Słowaka będzie jak już nie zagra dla nas.Nie którzy liczą że on zagra w derbach przecież Tam wtedy czeksa na Niego Piekło 😃

Dzonyy 01.02.2023 09:55

Correa odpali w walentynki jako prezent Nicolasa

Dzonyy 01.02.2023 09:55

To beda magiczne 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

zostalo 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

witam nicolas moze opisz forme korei wczoraj

Dzonyy 01.02.2023 09:52

No i Inzi odkryje na nowo Bellanove xD

Dzonyy 01.02.2023 09:52

Podobno Fontannorosa ma grac

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27646

Liczba newsów: 44458