Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
ZnawcaCalcio
23.06.2026 22:17
Ausilio znów nas wszystkich oszukał
Chuchu
23.06.2026 22:08
Z tym Palestrą to dajcie spokój, kto to słyszał
Kredence
23.06.2026 22:00
Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉
lord-gs
23.06.2026 22:00
Może tak być ale to nie nasz problem
lord-gs
23.06.2026 21:58
A nam pozostaje szukać alternatywy
lord-gs
23.06.2026 21:57
Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta
Kredence
23.06.2026 21:55
Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli
Kredence
23.06.2026 21:55
Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego
Kredence
23.06.2026 21:55
50 to już było niesamowicie dużo
Kredence
23.06.2026 21:54
A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd
Claudio
23.06.2026 21:52
akurat to Interowi wychodzi najlepiej
ZnawcaCalcio
23.06.2026 21:51
Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy
El_Imprezatore
23.06.2026 21:50
umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie
andyvdm
23.06.2026 21:50
50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD
ZnawcaCalcio
23.06.2026 21:48
Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej
Orzeu
23.06.2026 21:45
jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz
Orzeu
23.06.2026 21:45
no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje
ZnawcaCalcio
23.06.2026 21:42
Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬
Orzeu
23.06.2026 21:40
tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli
Komentarze (8)
https://Intermediolan.com/news/29039/christian-eriksen-na-chwile-przerwal-kwarantanne
Jakby seria A zawiesili A Pl nie, to racja
Ale skoro zawiesili też Pl to aż tak dużo nie stracił
Miejmy nadzieję, że wszystko się unormuje A od nast. Sezonu ruszymy z pełnego kopyta