ZVARiowany mecz na VARtemio Franchi! Inter remisuje z Fiorentiną 3-3 (52)

6 miesięcy temu
4303
52
Fiorentina

Inter Mediolan zremisował z Fiorentiną 3-3 w wyjazdowym starciu 25. kolejki Serie A.

Mecz rozpoczął się z wysokiego C, już w jednej z pierwszych akcji padła bramka. Szybkie podanie na skrzydło do Federico Chiesy, który odegrał piłkę przed wychodzącym z bramki Samirem Handanoviciem do Giovanniego Simeone, ten oddał strzał który poszedł po nodze Stefana de Vrija i futbolówka zatrzepotała w siatce. Inter po tej akcji chciał prędkiej odpowiedzi i udało się to w 6. minucie gry. Wysoka piłka zagrana przez Radję Nainggolana do Matiasa Vecino, Urugwajczyk strzałem z woleja pokonał Lafonta. Bramka została uznana po weryfikacji wideo gdyż było podejrzenie o to iż Vecino był na spalonym.

W 29. minucie olbrzymi błąd w przyjęciu w środku pola strzelca poprzedniej bramki, Fiorentina miała okazję na przejęcie prowadzenia po raz drugi w meczu, ale źle zachował się Gerson, który mając przed sobą praktycznie tylko Handanovicia strzelił obok słupka. W 40. minucie to goście przejęli po raz pierwszy prowadzenie w tym meczu za sprawą Matteo Politano. Włoch na przedpolu minął swoim charakterystycznym zwodem obrońców Violi i wreszcie po jego próbie padła bramka, piłka odbiła się od rąk bramkarza i wleciała po słupku do bramki. Trzecią bramkę przed gwizdkiem kończącym połowę powinien był zdobyć Ivan Perisić, który nie potrafił wykorzystać świetnego podania od Lautaro Martineza. Próba Chorwata była jednak przeciętna.

Druga połowa rozpoczęła się od akcji z VARem w roli głównej. Piłka po rzucie wolnym zagrana przez Brozovicia wylądowała na ręce zawodnika Fiorentiny. Sędzia obejrzał powtórkę tego stałego fragmentu gry i podyktował rzut karny dla Interistów, który został zamieniony na bramkę przez Perisicia. Po kilku minutach bramkę zdobyli gospodarze, VAR wykazał jednak, że przy akcji bramkowej doszło do ataku na nogę obrońcy Interu i gol został anulowany. Fiorentina nie dawała za wygraną i ciągle próbowała. Doszli do swego przy rzucie wolnym rozgrywanym z około 30 metra. Fenomenalnym strzałem popisał się Luis Muriel, który trafił prosto w okienko, nie było żadnych szans na wybronienie tej petardy. Dalsze akcje trochę zwolniły i wydawać się mogło, że Inter ma pod kontrolą mecz, zwalniał tempo i starał się grać na czas, utrzymywać piłkę jak najdalej od swojego pola bramkowego. Zemściło się to na Nerazzurrich w ostatnich minutach spotkania. Federico Chiesa wrzucał piłkę w pole karne, ta odbiła się od klatki i przeleciała po ręce D'Ambrosio, sędzia wskazał na wapno, było to trochę kontrowersyjne. Następnie udał się do ekranu VAR w celu ocenienia sytuacji przez samego siebie. Po obejrzeniu powtórki podtrzymał swoją decyzję. Do piłki podszedł Jordan Veretout i pokonał Handanovicia.

FIORENTINA (4-3-3): Lafont; Laurini, Ceccherini, Vitor Hugo, Biraghi; Benassi, Edimilson, Veretout; Gerson, Simeone, Chiesa

Ławka rezerwowych: Terracciano, Branocolini, Milenkovic, Hancko, Dabo, Norrgaard, Pjaca, Graiciar, Muriel

Trener: Pioli

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Dalbert; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Martinez

Ławka rezerwowych: Padelli, Miranda, Ranocchia, Cedric, Asamoah, Gagliardini, Borja Valero, Joao Mario, Candreva

TrenerSpalletti

Inter pokonuje PSG po rzutach karnych (14)

27.07
13:12
Perisic Lautaro Chievo

Kolejny krok ku Lidze Mistrzów! | Inter 2-0 Chievo (29)

SETE
Zreszta o tym jak trudnym terenem jest Artemio Franchi doskonale wie np Roma która w Coppa Italia zaliczyła tam kompro sezonu 😅😅😅
25.02.2019 o 17:15 przez Ciechan20
+2
Ciechan20
Po wczorajszym meczu można co najwyżej wysnuć szereg retorycznych pytań;
- Do czego jest potrzebny sędzia liniowy, bramkowy, wreszcie arbiter główny?
- Czemu ma służyć wprowadzenie systemu VAR, skoro ludzie odpowiedzialni za jego użycie, nie potrafią z niego właściwie korzystać, bądź celowo wypaczają wynik meczu?
- Czemu w kabinie VAR przesiaduje aż tak liczna delegacja?
- Czemu zakupiono tyle nowoczesnych urządzeń rejestrujących obraz?
- Czemu ma służyć ten cały pseudo spektakl związany z weryfikacją spornej sytuacji przez arbitra meczu?
- Na co ten cały KABARET?

Mając w pamięci sytuację z przed tygodnia, gdy sędzia okrada SPAL z gola ,a jednocześnie przyznaje karnego Fiorentinie oraz wczorajszy mecz, to w moim odczuciu Viola oraz Juve to najbardziej promowane drużyny w całej lidze. W tym sezonie utkwiły mi w pamięci 3 mega kontrowersyjne sytuacje:
1. Mecz Juve-Sampdoria (2-1) - nieuznana bramka Saponary, gdzie z bilardowej przebitki sędzia dopatrzył się podania do zawodnika Sampy.
2. SPAL -Fiorentina (1-4) - Chiesa wyskakuje w powietrze na 2 metry. a sędzia wskazuje na wapno, dopatrując się nadepnięcia na prawą stopę Włocha. Siłą rzecz, gdyby tak było nie dałby rady oderwać stopy, gdyż noga potocznie zostałaby w blokach.
3. Fiorentina-Inter (3-3) - karny w doliczonym czasie gry. Podsumujmy: piłka odbija się od klatki D'Ambrosio, ręka jest wzdłuż tułowia i nie ma żadnego ruchu ręki do piłki.

kroter32
Szkoda, ale przyznacie, ze mecz na remis. Przy bramce Muriela mozna polemizowac, czy do wyciagniecia, ale pierwsza bramka ewidentny blad Handy. Nic, jedziemy dalej.
szmaloo
czułem, że to się tak skończy, frajerstwo do kwadratu. I w ostatniej akcji mój "ulubiony zawodnik", może i karnego nie było co nie zmienia faktu, że to Danilo go sprokurował. Weźcie wyp.. juz go z tego klubu bo nie mogę się niego patrzeć, z takimi kukiełkami daleko nie zajedziemy!
25.02.2019 o 14:05 przez armin22
+1
armin22
jak zobaczyłem, że dodał 7 minut od razu mówię do brata ostatnio tak z Milanem było i padł gol w ostatnich sekundach, jpdl wykrakałem...
brawo sędzia, ale w sumie gdyby nie var to by było chyba 4:1 dla violi
25.02.2019 o 10:09 przez bomba
+1
bomba
Valero wszedł żeby uspokoić środek pola A jeszcze miał stratę. Chiesa super grajek musimy go mieć komentator mówił że ma iść do Juve wiecie coś więcej?
25.02.2019 o 14:04 przez SETE
SETE
Juve potwierdzilo chec sprowadzenia Chiesy. Fakt jest taki, ze jak Juve kogos zechce w serieA to go poprostu wyciaga. Jakie mamy szanse, ze Chiesa wybierze Inter zamiast Turynu ? male. Juve moze mu zapewnic lepsza wyplate, mysle ze 1 sklad i pewne trofea , a my tylko projekt na przyszlosc :/ Uwazam, ze szanse na Chiese sa tylko w przypadku gdy Suning naprawde nie bedzie mial FFP na plecach i zepna posladki, spore szanse byly w lato gdy Juve zajmowal sie zamknieciem transferu Ronaldo i mial zamieszanie na linii Agnelli-Marotta. Moim zdaniem jestesmy na straconej pozycji.
25.02.2019 o 09:12 przez Kondzik
Kondzik
Perfekcyjnie przekrecony mecz w wykonaniu sędziego.
25.02.2019 o 06:40 przez ojciec&ojciec
+2
ojciec&ojciec
Nie przeżyje jak nas wyprzedzi zasrany Milan. Znów szykuje się ostry sparing o LM czego mieliśmy w tym roku uniknąć
25.02.2019 o 04:57 przez maverik
+1
24.02.2019 o 23:13 przez Kazam
+1
Kazam
JUż wszystko napisaliśmy w trakcie meczu i po nim.
24.02.2019 o 23:13 przez Pader88
+1
Pader88
To co ten sedzina w koncowce odwalil to jest jakas kpina i jawne granie na korzysc gospodarza jak mozna podyktowac karny gdzie nie bylo ruchu reki w strone pilki ani nie przelecial mu po rece to jakis absurd i pluje strasznie na kazdego kto mowi ze karny sie nalezal w tej sytulacji, sedzia ugial sie presji albo kopercie nie wiem ale ustalil tym wynik meczu , powinnismy tez jednak zdobyc 4 bramke gdy byly ku temu okazje i nie bylo by takich emocji
cukier17
Delbert super piłki niczym z footboolu i te zmiany typu candrzewo i borja.super. nasz kapitan przy 1 golu super reakcja.
Mimo że jechanie po diambrosiu jest bezsensu bo to zbyt proste to uważam że ręki nie było.
Oprócz paru akcji to dalej gramy to co gralismy.

Mi osobiscie Szkoda Icardiego jedyny chlop coś na poziomie grał oprócz skriniara.szkoda że tak wszyscy po nim jadą tak naprawdę nie wiadomo co się stało. jakoś wszystko ok bylo do momentu odpadniecia z lm.
24.02.2019 o 23:10 przez Snake86
Snake86
Dalbert dziś fatalnie, ostatnio grał nieźle.
Moim zdaniem gramy lepiej niż graliśmy, w końcu strzelamy więcej goli, nie gramy tylko nudnych wrzutek, widać że chce się Perisicowi i Naingollanowi.

Co do Icara to sam, a właściwie z żonką nawarzył piwa.
24.02.2019 o 23:11 przez Snake86
Snake86
A, no i ławka jest jaka jest, więc kto miał wejść. Jedynie Mario do rozważenia, ale czy on w ogóle coś gra ostatnio?
25.02.2019 o 09:45 przez AveCaesar
AveCaesar
Kto wg ciebie miał wejść skoro nikogo innego na ławce nie ma ?? Ale :cenzor: enie, jak przez ostatnie lata cały czas. Teraz znowu wracają dyrdymały znawffców z poprzedniego sezonu typu bo Candreva w pierwszym pupilek, a kto niby miał grać ? Miranda na skrzydle ?
24.02.2019 o 22:55 przez Jacenty
+2
Jacenty
Nóż się w kieszeni otwiera. Mieć wynik 3.1 i go roztrwonić. Prawda jest taka, że zaczęło się od pięknej bramki Muriela. Ile takich strzałów trafia do bramki? 1 na sto. To był strzał jego życia. Ale niestety w meczu z nami (casus Dimarco... :D ). A co do bramki w ostatniej minucie, to myślę, że nia ma się co oszukiwać. Żadna powtórka nie rozwiała wątpliwości. To było nie do rozstrzygnięcia, więc sędzia podjął decyzję, która była najbezpieczniejsza dla niego. Tyle sytuacji było zasądzonych wg varu na naszą korzyść, że w tej, w której tak naprawdę nie widać jaka powinna być decyzja, zasędziuje na korzyść Violi i w ten sposób uniknie komentarzy, iż gwizdał wyłącznie na korzyść Interu. Prawda jest taka, że każda decyzja, czy na korzyść Interu czy Fiorentiny, byłaby kontrowersyjna, więc sędzia wybrał wariant, który da mu podkładkę na ewentualne oskarżenia. Niestety.

Abstra :cenzor: ąc od tej sytuacji, nie podobała mi się jedna rzecz - leży Lautaro, którego agresywnie szarpie Lafont, i nikt z Interu nie podbiega, aby się za nim wstawić.
24.02.2019 o 22:57 przez Snake86
+3
Snake86
Wszyscy byli z tyłu bo chamy z Fiorentiny nie uznają fair play i kopali dalej.
24.02.2019 o 22:53 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
7 min. karny z dupy, stracone 2 pkt. i już tylko 2 przed Milanem i 3 przed Romą... 🤬
24.02.2019 o 22:50 przez bobogol
+6
bobogol
24.02.2019 o 23:06 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Jak frajerzy !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
24.02.2019 o 22:50 przez jaca1983
-1
jaca1983
Choć niesmak pozostanie bo mecz był wygrany (i karny niesluszny), remis uznaje za uczciwy wynik patrzac na przebieg meczu. Pozdrawiam
Piotrekfci
Squrwiale fiolki ze squrwialym sędziom. Szkoda że nie doliczyć od razu 50 minut. Po co był w ogóle ten var pod koniec jak i tak prawie że z usmiechem na twarzy gwizdal ten karny z jeb kapelusza !! Roma w 96 wygrywa a my w 96 przegrywamy bo niczym 8nnym tego złodziejstwo nie można nazwać !! Wierze ze w naszym spowoduje to jeszcze wiesza determinację do zakończenia rozgrywek w serie a.
Speaker
Z Sampą były emocje, a tu jakoś nie bo myślałem, że wygramy :) , ale ogólnie z przebiegu gry to mnie cieszy, że z taka grą z kazdym mozna pograc i jakos nie martwię się o pkt
24.02.2019 o 22:43 przez Rafał 1976
-1
Rafał 1976
Jak dzieci mieliśmy mecz wygrany to my na własne życzenie my go remisujemy wstyd wstyd wstyd wstyd wstyd jak dzieci nawet nie potrafiliśmy piłki przyczymac tylko dajemy się w kiwki i co się dzieje tracimy piłkę i karny z dupy Remis na własne życzenie wstyd wstyd wstyd wstyd wstyd
24.02.2019 o 22:50 przez Snake86
+1
Snake86
Karny z dupy to nie remis na własne życzenie.
24.02.2019 o 22:43 przez SETE
+4
SETE
Karny kontrowersyjny, strzał życia Muriela ok !
Tylko ze takich sytuacji gdzie wypuszczalismy frajersko 3 pkt było stanowczo zbyt dużo . Dobrze ze w lipcu nie zobaczę już tego pseudo trenera na ławce . Takie mecze trzeba dowieźć do końca .. kolejny raz zemściła się zachowawcza gra
24.02.2019 o 22:52 przez Snake86
+1
Snake86
Jaka zachowawcza, jak połowa oddychała już rękawami. W drugiej połowie siadło i to właśnie dlatego, do tego momentu graliśmy naprawdę dobrze. Gramy jednym garniturem, ławka jest biedna totalnie.
24.02.2019 o 23:42 przez kibix
+1
kibix
I wtedy wchodzi wielki technik Borja Garincha Varelinho i nie potrafi piłki przy nodze utrzymać tylko prowokuje kontry
jacodj
Nie widziałem ale podali sobie ręce i widać na żywe oczy ze to jest Team Spirit!
24.02.2019 o 21:35 przez el_loco
+1
el_loco
A faktycznie. Cofnąłem mecz i po powtórkach bramki było pokazane jak podają sobie łapki. Już myślałem, że będzie kolejny zgrzyt, uff 😊
24.02.2019 o 21:16 przez el_loco
el_loco
Polittano wykonał cieszynkę Icardiego. Perisić się wkurwił i był zgrzyt między nimi. Widzieliście?
24.02.2019 o 21:25 przez AveCaesar
AveCaesar
Nom
24.02.2019 o 21:25 przez ciechan
+2
ciechan
Politano ma podobną cieszynke. Nie zrobił tego chyba żeby uderzyć w Mauro, ale też to zauważyłem. Potem był slow motion jak idą za rękę i się uśmiechają, więc chyba generalnie spoko
24.02.2019 o 21:12 przez reniai6
reniai6
Chcesz się umówić na SZYBKI S8KS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ?
Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje.
To najstarszy portal erot8czny do umawiania.
Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden!

Shoutbox

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

i gdzie te nasze wielkie talenty z tej wybitnej szkolki?

destro tez juz byl okrzykniety "mega kozakiem" i sprzedanym "wielkim graczem"

Xucatlan 19.08.2019 00:48

Icardi w Monaco, to jakieś Himalaje absurdu.

zemaria 19.08.2019 00:45

już to widze jak Icardi który odpulił Romę chce walczyc o utrzymanie w tak podrzędnej lidze

Claudio 19.08.2019 00:41

Vidal postanowił zostać w Barcelonie.

Monaco może zaoferować za Icardeigo 60mln + 5 bonusów. Inter jest w stanie zaakceptować tą ofertę.

Endru 19.08.2019 00:35

Skonczysz tam jak niewolnik neymar

Endru 19.08.2019 00:34

I co dybala i po co ci te psg

zemaria 19.08.2019 00:28

a wlasnie czy ten kryminalista avizzo czy jak on sie tam zwał zakonczyl juz kariere?

ostatnio tez nam zasadzil ale nie uznali

kibix 19.08.2019 00:23

To bardzo miarodajna opinia. Ale faktycznie, nieźle to wygląda, żal będzie tylko ewentualnego odejścia Politano. Tak czy siak, kogo lubicie lub nie,tutaj liczy się tylko Inter, a nie pojedyncze jednostki jak my czy piłkarze, albo menedżery. Dobranoc, C'e solo L'Inter

VVujek 19.08.2019 00:14

Cervusius ostatnio aktywny: 2 godziny temu18 sierpnia 2019, 15:25 Jak porównuję okienko Interu i na nasze to czuję się jak dziecko, które patrzy przez okno na to, jak ten sam kolega, który pobił je niedawno w szkole, dostaje od rodziców skutera (i może jeszcze kastet, żeby następnym razem jeszcze bardziej bolało).

Piekarz 19.08.2019 00:02