Plotki transferowe

GdS - Conte: Tak dla Perisicia i Nainggolana, nie dla Icardiego (35)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około miesiąca temu
1914
35
Radja Nainggolan

Latem kończą się wypożyczenia z Interu Ivana Perisicia, Radji Nainggolana oraz Mauro Icardiego. Jaka przyszłość czeka tych zawodników?

Według informacji podanych przez La Gazzettę dello Sport, Antonio Conte nie zamyka się na współpracę z dwójką wyżej wymienionych graczy - Ivanem Perisiciem oraz Radją Nainggolanem. Warunkiem powrotu Chorwata oraz Belga do Interu jest odpowiednia mentalność tych zawodników oraz chęć do ciężkiej pracy. 

Z kolei w drużynie prowadzonej przez włoskiego szkoleniowca kategorycznie nie ma miejsca dla byłego kapitana - Mauro Icardiego. Conte odrzucił możliwość współpracy z argentyńskim napastnikiem, wypożyczonym obecnie do PSG.

Letnie okienko transferowe będzie zdecydowanie różnić się od poprzednich z powodu kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Dlatego Inter nie zamierza akceptować niższych ofert sprzedaży Perisicia i Nainggolana. Wobec tego albo odpowiednio Bayern i Cagliari wyłożą na stół ustaloną wcześniej gotówkę, albo zawodnicy powrócą do Nerazzurrich.

Steven Zhang w stu procentach ufa projektowi Antonio Conte i wie, że ten mógłby podjąć się odbudowy Perisicia i Nainggolana. 50-letni szkoleniowiec przez prawie rok swojej pracy w Mediolanie zdołał oczyścić atmosferę w szatni i wokół klubu, dlatego teraz obaj gracze mogliby z czystą kartą powrócić w szeregi zespołu.

Zobacz też

Giuseppe Beppe Marotta

Inter obserwuje gracza Atletico Madryt (5)

30.05
16:21
Emerson Palmieri

Chelsea wyceniła Palmieriego (9)

30.05
15:16

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.04.2020 o 19:46 przez Pader88
Pader88
WON Z TYMI AMATORAMI NIE CHCE ICH WIDZIEC WIECEJ W KOSZULCE InterU. AMEN.
29.04.2020 o 17:56 przez Kebo
Kebo
Radek na ławkę byłby ok, natomiast Conte chciał zrobić z Perisicia wahadłowego i nie wyszło, więc teraz też się nie uda.
29.04.2020 o 19:16 przez Zzzz
Zzzz
no chciał, ale po bodajże jednym sparingu, czy wogle po samych treningach stwierdził że nie. Gorszy od Biraghiego raczej by nie był :D
29.04.2020 o 15:53 przez Zzzz
Zzzz
moim zdaniem Perisic jakby troche pograł to by sie odnalazł na wahadle. Jak grał u nas na skrzydle to często sie wracał pomagać w obronie z pozytywnym efektem
29.04.2020 o 15:50 przez Ploretariusz
+1
Ploretariusz
Wielkie Tak dla Perisicia! Jeśli tylko zgodzi się obniżyć pensję do 10-15 tys. euro miesięcznie to może pomóc rezerom swoim doświadczeniem.

A tak serio to niech Nainggolan wraca, jestem na tak. Perisić jest bardzo niebezpieczny, bo jeśli rozegra dobrze przedsezon (on jest w stanie uciągnąć na dobrym poziomie nawet 4-5 meczy i później musi sobie sezon odpocząć) to jeszcze Conte pomyśli że nie trzeba nikogo kupować na lewe wahadło i to będzie katastrofa.
29.04.2020 o 14:31 przez Guarin
+1
Guarin
Jeśli wrócą będzie to kompromitacja zarządu.
29.04.2020 o 14:14 przez AveCaesar
AveCaesar
Obstawiam iż żaden z nich już nie zagra w koszulce Interu. Oby Icardiego wykupiło PSG, a Perisica, Bayern. Radje pewnie będziemy chcieli wcisnąć do Violi w jakiejś transakcji powiązanej z pozyskaniem przez nas Chiesy.
29.04.2020 o 13:36 przez Snake86
+1
Snake86
To raczej prasowe farmazony, ale jeśli już to tak dla Radka, nie dla Perka.
29.04.2020 o 13:34 przez Bumper
+3
Bumper
Nie rozumiem trochę tej niechęci powrotu Perisica, bo o ile wszyscy wiemy że Nainggolan jest w stanie nam pomóc i przyda się jego obecność o tyle wszyscy narzekają na tego Perisica. A powiedzmy sobie szczerze, jeżeli Conte przekona bałkańca do gry na pełnym zaangażowaniu to facet naszych wahadłowych wciągnie nosem, jestem co do tego przekonany. A jak się nie uda to i tak obstawiam, że te 10mln które proponuje Bayern da również jakiś średniak z PL czy też Bundesligi.
29.04.2020 o 13:36 przez WTC
+1
WTC
No ale te 10 baniek można też dołożyć do jakiegoś bardziej sensownego transferu. Nigdzie nie jest napisane, że sprzedaż mistrza dośrodkowań za 10 mln. jest równoznaczne z zakupem wahadłowego za 10 mln.
29.04.2020 o 13:37 przez Snake86
Snake86
Prawdą jest to co piszesz pod kątem gry, natomiast spójrzmy jeszcze na jego mental i zachowanie - tutaj pojawia się problem i stąd niechęć.
29.04.2020 o 15:14 przez inter30
inter30
To jaśnie pana Perisica trzeba przekonywać do grania na pełnych obrotach? Zawsze zdawało mi się że to powinien być standard u każdego zawodowego piłkarza. Przypomnij sobie w jakich okolicznościach stąd odchodził - od długiego czasu kopał się po czole a i tak miał czelność strzelać fochy, miał w dupie Inter i tylko czekał na odejście, teraz ma wrócić a my mamy trzymać kciuki że jaśnie pan zmieni nastawienie i zachce mu się grać? kpina
29.04.2020 o 19:12 przez Bumper
Bumper
Wszyscy wiemy, że mental u Perka jest jaki jest, ale spójrzmy też na to, że Inter za Spaleciaka i cały ten projekt, a Inter za Conte to całkowicie dwa różne mimo wszystko projekty. W pre-sezonie było jak było, ale czy naprawdę zaszkodzi to jakkolwiek temu klubowi jeśli Ci dwaj (Icar mimo mojej sympatii nie powinien mieć jakiegokolwiek wstępu w okolice tego klubu, niestety) spróbują jeszcze raz? A nóż to będą dwa "wzmocnienia" które bądź co bądź mamy, a jeśli nie to i tak Kobra coś wymyśli, zresztą wszyscy wiemy o pogłoskach Radji w rozliczeniu za Chiese to i Perisic się gdzieś upcha.
29.04.2020 o 13:23 przez WTC
+3
WTC
Perisić to jest tak potrzebny w Interze, jak ananas na pizzy.
29.04.2020 o 12:31 przez CzarodziejCzasu
-4
CzarodziejCzasu
Handanovic
Skriniar De Vrij Kumbulla
Chiesa Vidal Brozovic Young
Lozano Lukaku Perisic
29.04.2020 o 12:33 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
NAINGGOLAN ZAMIAST VIDALA
29.04.2020 o 12:22 przez KoBa
+1
KoBa
Nie zapomniałem, jak bardzo irytujący był Perisic, ale bądźmy obiektywni - w Bayernie prezentował się co najmniej dobrze. Bardziej zastanawiam się, na jakiej pozycji miałby grać bo na wahadle Conte nie podszedł, a do ataku się kompletnie nie nadaje.
29.04.2020 o 11:51 przez Orzeu
+1
Orzeu
no i dobrze jakości nigdy nie za wiele. Radja wracaj
29.04.2020 o 11:32 przez danielinter
+2
danielinter
Rozumiem ze kryzys, ale pod zadnym względem nie widze tych panow w Interze.Perisic na wahadle grac nie chcial , a na zadna inna pozycje w 352 sie nie nadaje , zas Nainggolan moze i ma umiejętności, ale wypalone pluca juz nie te w Cagliari gra na 10 gdzie sobie spaceruje po boisku i obleza strefe poza polem karnym do strzelania z daleka i w miare mu to wychodzi, ale u nas grajac na 8 i muszac duzo biegac to on po 1 polowce będzie wykwitowany.Ja bym nie bawil sie w zostawianie czy kolejne wypożyczanie tylko ich sprzedal nawet za te 10-15 mln biorac pod uwage ich duza pensje to sprzedajac ich obu mozemy spokojnie za to sfinansować chocby Gosensa i miec spokoj z lewym wahadlem.
29.04.2020 o 11:07 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Radja na tak, Perek jak mu się chcę to potrafi, Icardi zdecydowane nie
29.04.2020 o 10:27 przez Klinsi64
+5
Klinsi64
Radja ok ale ta zblazowana kreatura chorwacka to jakis żart
29.04.2020 o 10:05 przez inter30
+1
inter30
Perisic i mentalność? Perisic i "odbudowa"? Przecież to zawsze był przeciętniaki z bardzo rzadkimi przebłyskami, o odbudowie to można mówić np w kontekście takie Sancheza który był koksem a zgówniał a a nie Perisica który nigdy nic wielkiego nei pokazywał i nie pokaże i jeszcze strzelał fochy, nie chcę go tu widzieć. Radję bym chętnie widział jako uzupełnienie, jakby się udało sprowadzić Tonaliego to pomoc kompletna. Icardiego nie ma co komentować
29.04.2020 o 10:01 przez Lopez
+2
Lopez
Ze wszystkim się zgadzam, ale na pewno nie z powrotem Perisicia. Gdzie on niby miałby grać? Gość miał jeden dobry sezon.
29.04.2020 o 09:40 przez Nasir
+1
Nasir
Moze najpierw niech pan Conte pokaze mental w meczach z czolowka a potem zacznie tego wymagac od swoich zolnierzy.
29.04.2020 o 09:33 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
TAK TAK TAK.

Ogólnie to dobrze by było żeby wróciła cała trójka, ale Nainggolan i Perisic będą silnym wzmocnieniem.

Radja mimo wieku pokazuje w tym sezonie, że jest po prostu zdecydowanie najlepszym pomocnikiem w tej lidze. Barella i Sensi w żadnym stopniu nie dali rady go zastąpić.

Perisić jest jednym z tych, który robi różnicę. Trudno powiedzieć jaką pozycję przewiduję dla niego Conte, ale to mistrz. Poradzi sobie.
29.04.2020 o 10:01 przez inter30
+2
inter30
Z tym Perisicem to trolowanie tak?
29.04.2020 o 10:25 przez OSKARIXINTER
+1
OSKARIXINTER
Ty z tym naiggolanem tak poważnie?
29.04.2020 o 11:38 przez Piekarz
+5
Piekarz
Ty bałwanie...
29.04.2020 o 16:23 przez SETE
SETE
XD Heheh Najngollan i najlepszy pomocnik w lidze :) chyba ze bierzemy pod uwagę tylko listopad
29.04.2020 o 09:32 przez Dzyl
+1
Dzyl
Tylko, że atmosfera się oczyściła właśnie w dużej mierze dlatego, ze odeszły takie pajace jak Perisic i Icardi. Radje bym chętnie u nas widział ponownie, ale mam nadzieję, że Perisicia gdzieś sprzedadza, bo gdzie on ma niby grać u Conte. Miał jakieś problemy z grą na wahadle a na napastnika się nie nadaje. Jak mamy mierzyć wysoko to takie odpady jak Perisic powinny odejść.
29.04.2020 o 09:27 przez DonDawido
+1
DonDawido
Icardiego i Perisica pożegnajmy, natomiast Radja w formie byłby idealnym piłkarskim mentorem dla Barelli i świetnym pomocnikiem do rozsądnej rotacji. Nainggolan nadal jest i zawsze był lepszy niż Vidal, więc skoro mamy go już w klubie, to darujmy sobie rozmowy z Barceloną w tym kontekście.
29.04.2020 o 09:30 przez SETE
+1
SETE
DonDavido serio twierdzisz , ze Radja zawsze był i nadal jest lepszy niż Vidal ?
29.04.2020 o 10:05 przez DonDawido
DonDawido
@SETE Jest to subiektywna opinia, ale tak uważam. Oglądałem trochę jednego i drugiego w tym sezonie i Vidal ma p prostu lepszych zawodników w drużynie, ale to gra Radjy nadal bardziej mi się podoba. No i Naingollan przez długi czas był najlepszym pomocnikiem Serie A. Nie zrozum mnie źle - Vidal jest dobrym zawodnikiem, niczego mu nie ujmuję. :)
29.04.2020 o 16:55 przez SETE
SETE
Nie no ok. Bo napisałeś ze Ninja zawsze był i jest lepszy niż Vidal . Powiem tak historia ich karier pokazuje jaka jest różnica miedzy Vidalem a Radja. Vidal ciagle w topowych klubach , czesto ciągnący gre a Najngollan to jednak tylko kilka sezonów w Romie Spalettiego i tyle :/
30.04.2020 o 09:42 przez DonDawido
DonDawido
@SETE Vidala nigdy nie można było nazwać najlepszym pomocnikiem ligi, natomiast dla Radjy przez przynajmniej 2-3 sezony można było taki argument sezony. Arturo na pewno daje ogromny zastrzyk energii dla każdej pomocy, ale to Radja lepiej kierował grą drużyny. Różnica klas między nimi nie jest ogromna, jednak z mojej perspektywy to Belg ma przewagę. :) Ale podkreślę - Vidal w formie to też najwyższa półka i zanim trafił do Juve, to bardzo chciałem go u nas. :)

Shoutbox

ManOnFire 31.05.2020 07:53

Cienka lina :)

ManOnFire 31.05.2020 07:52

Poje kawe i rozmawiam z Martą Ha. To co Nasir wysyła, znaczy jego siostra. Pozdrawiam

Woo-cash 31.05.2020 02:14

Odpowiem troche enigmatycznie. Jestem niby ze Śląska ale historycznie z Małopolski 😜

Endru 31.05.2020 02:10

Lecimy mroowa jak 14tego jest mecz ale moze 17 final co ty na to

Endru 31.05.2020 02:10

Ty woocash

Woo-cash 31.05.2020 01:38

Słyszał kto o tym?

Woo-cash 31.05.2020 01:38

LBRY jest zdecentralizowanym protokołem z otwartym kodem źródłowym, kontrolowanym przez jego użytkowników. LBRY umożliwia korzystanie z podobnych usług, do których mamy dostęp przy pomocy YouTube, Netflix i Apple TV. W przeciwieństwie do wymienionych platform, LBRY jest całkowicie zdecentralizowany! Usługi takie jak YouTube to scentralizowane platformy kontrolowane przez jedną firmę lub grupę ludzi. Firmy te mogą zmieniać zasady i regulaminy, a także cenzurować treści, aby uspokoić autorytarne rządy lub partnerów korporacyjnych. LBRY nigdy nie może jednostronnie zmienić zasad dotyczących wydawców lub konsumentów.

Woo-cash 31.05.2020 00:47

Endru kto? 😉

mroowa111 31.05.2020 00:35

endru lkecimy ddo feicity 14 co?

Endru 31.05.2020 00:30

A skad jestes?

Woo-cash 31.05.2020 00:01

Myślę że może na jakiś meczyk się zlapiemy. Może nawet w czerwcu jakbyś dał radę.

Woo-cash 30.05.2020 23:59

Jasne że aktualna. W chwili obecnej dokładnie jeszcze nie wiem.

Pader88 30.05.2020 23:47

kiedy woo-cash zjezdzasz? mam nadzieje ze ustawka dalej aktualna :P

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

bo niby 13 mln za samo wyp. dostaliśmy

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

w sumie na Icardim zarobimy 66 mln? 13 za wypożyczenie i 53 mln za sam transfer?

Woo-cash 30.05.2020 22:40

Zjezdzam do Polski na miesiąc moze dluzej pozalatwiac pare spraw 🙂

Woo-cash 30.05.2020 22:39

Bo jestem leniwy i nie chce mi sie robić

Endru 30.05.2020 22:35

Czemu sie zwolniłeś z pracy?

Woo-cash 30.05.2020 21:56

Jak to jest w ekstraklasie? 30 kolejek i koniec czy beda te play offy? Bo nie wiem.

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638