Andre Onana powrócił już do Appiano Gentile po swoim nieudanym Mundialu. Golkiper popadł w konflikt ze szkoleniowcem reprezentacji Kamerunu i opuścił kadrę swojego kraju podczas Mistrzostw Świata.
Jak piszą dzisiaj dziennikarze La Gazzetty dello Sport, Andre Onana pracuje w Mediolanie na najwyższych obrotach i stara się zapomnieć o sytuacji, która miała miejsce w Katarze. Kameruńczyk chce jak najszybciej zostawić za sobą wszelkie kontrowersje i spisać się jak najlepiej w sobotnim meczu towarzyskim z Realem Betis.
Komentarze (0)