Inter rzekomo wykonał poważne ruchy, aby sprowadzić Marco Palestrę do Mediolanu. Przyjście młodego Włocha może zagęścić nieco kadrę na wahadłach. Kto więc opuści zespół Mistrza Włoch? Wyjaśnia to dzisiaj La Gazzetta dello Sport.
Dziennikarze podają, że Luis Henrique może powoli się pakować. Brazylijczyk nie przekonał ani działaczy, ani sztabu trenerskiego i ma zielone światło na opuszczenie klubu. Inter chciałby sprzedać go za kwotę, która przewijała się w mediach już podczas zimowego okna transferowego (około 30 mln euro).
Zdaniem La Rosea, sytuacja Andiego Dioufa wygląda zgoła odmiennie. Francuz z każdym meczem wyglądał coraz lepiej, a jego wszechstronność sprawia, że Cristian Chivu chciałby zostawić go w kadrze na następny sezon.
Komentarze (7)
Jak ktoś odda 20 mln na Henrique to będę zadowolony.
Po nieudanym sezonie jego wartość spadnie.
Nie wiem kto dałby 30?
chłop pójdzie na wypożyczenie bez obowiązku wykupu i za rok widzimy się ponownie.