 
Włoski dziennikarz SportItalia, Gianluigi Longari, w podcaście The Italian Football Podcast mówił na temat okienka transferowego Interu Mediolan.
Longari w rozmowie przyznał, że jeśli Stefan de Vrij zdecyduje się opuścić Mediolan z końcem tego sezonu to jego naturalnym następcą ma zostać 24-letni obrońca Torino, Bremer.
- Myślę, że Inter postara się zmodernizować swoją defensywę przed przyszłym sezonem. Musimy rozważyć odejście Stefana de Vrija z końcem tego sezonu. Sprzedaż tego piłkarza może zapewnić dobry dochód w kasie klubu. Jest wiele klubów, które się nim interesują wliczając w to Tottenham Antonio Conte. Jeśli Stefan de Vrij odejdzie to pierwszym wyborem Interu powinien być Bremer z Torino. Powinni postąpić podobnie jak ze sprzedażą Lukaku oraz sprowadzeniem Correi i Dzeko. De Vrij powinien zostać zastąpiony Bremerem oraz jednym obrońcom z wolnego transferu.
Włoch wypowiedział się także w kontekście sprowadzenia do zespołu duetu Scamacca - Frattesi z Sassuolo.
- Inter jest na pole position jeśli chodzi o transfer Scamacci. Rozpoczęli rozmowy już w zeszłym okienku transferowym, Marotta jest w ciągłym kontakcie z Giovannim Carnevali, także z powodu Frattesiego. Inter jest obecnie na pierwszym miejscu w wyścigu zarówno po Scamaccę jak i Frattesiego. (...) Nie ma za to przewagi nad Juventusem w kwestii Raspadoriego. Jeśli Inter chciałby latem sprzedać Lautaro Martineza to myślę, że Raspadori byłby idealnym następcą, ale Lautaro niedawno przedłużył kontrakt, więc nie widzę tutaj żadnych zaawansowanych ruchów.
 
 Szymonowi jestem bardzo wdzięczny co zrobił dla Klubu ale to już przeszłość liczy się tylko teraźniejszość ☺️.Więc dajmy czas Chivu a na pewno będziemy mieli z niego dużo pociechy.
 Szymonowi jestem bardzo wdzięczny co zrobił dla Klubu ale to już przeszłość liczy się tylko teraźniejszość ☺️.Więc dajmy czas Chivu a na pewno będziemy mieli z niego dużo pociechy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentarze (1)