Plotki transferowe

Godin to dopiero początek (13)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
10 miesięcy temu
2055
13
Marotta i Ausilio

Inter na czele z Ausilio i Marottą uskuteczniają plan, który nakreślił nowy prezydent klubu Steven Zhang. Mianowicie strategią na obecne okienko transferowe miało być podpisywanie jak największej liczby jakościowych zawodników, którym w lecie kończą się umowy z dotychczasowymi pracodawcami. Jak na razie podpisano umowę z Diego Godinem, ale zdaniem La Gazzetty dello Sport to dopiero początek.

Interiści zamierzają do bólu wykorzystać nadarzające się okazje. Kolejnymi zawodnikami, z którymi ma negocjować włoski duet są zawodnicy Manchesteru United: Antonio Valencia oraz Matteo Darmian.  29-latek jest nominalnym prawym obrońcą, ale z powodzeniem może występować na każdej pozycji w formacji defensywnej. W United w obecnym sezonie zaliczył w sumie tylko 5 spotkań. Kolejnym zawodnikiem, który może do Nas trafić jest 33-letni Antonio Valencia. Ekwadorczyk może występować na każdej pozycji z prawej strony boiska. Tak jak jego klubowy kolega Darmian, nie może się  on pochwalić dużą liczbą występów w tym sezonie. Do tej pory Ekwadorczyk zaliczył w obecnym sezonie w sumie 9 spotkań.

Kolejny na liście, zawodnik Porto Meksykanin, Hector Herrera. 28-latek chciałby zmienić klub i ligę na mocniejsze. Ma na koncie w obecnym sezonie 27 spotkań, w których strzelił 3 bramki i zaliczył jedną asystę. Występuje na środku pomocy.

Ostatni na tej liście zawodnik, którego przedstawiać nie trzeba, Arjen Robben. 34-lata na karku. 15 rozegranych meczów, 5 goli i 2 asysty. Zawodnik, który ma definitywnie rozstać się z Bayernem. Piłkarz w maju zeszłego roku przedłużył swój kontrakt z Bayernem o rok do czerwca 2019 roku. Na mocy jego ustaleń zarabia w tym sezonie 4.5 mln euro plus bonusy. Jest to kwota, która na pewno nie odstraszy działaczy Nerazzurrich.

Są to nazwiska zawodników, którzy mają być obecnie priorytetami dla dyrektorów sportowych Interu. Nie oznacza to również, że jest to zamknięta lista, bo na pewno z biegiem czasu będzie ona ewoluowała.

Podpisywanie kontraktów z wolnymi zawodnikami nie oznacza, że Inter rezygnuje z transferów gotówkowych. Wciąż pilnie obserwowani są Barella, Tonali oraz Andersen. Gazeta kolejny raz zaznacza, że Inter nie rezygnuje z Modricia i jest to najważniejszy cel na letnie mercato.

 

 

 

Zobacz też

zlatan

Zlatan w Interze?! (21)

17.10
21:07
Sebastiano Esposito

Kontuzja Sancheza szansą dla Esposito? (7)

15.10
12:36

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.01.2019 o 16:02 przez AveCaesar
AveCaesar
Hmmm Perek z Boskim Antonio na wylocie. Z Balde na razie nie wiadomo co dalej i dobry (nie mylić z bardzo dobry czy zajebisty) Politano. W środku niestabilny Brozo, po :cenzor: Ninja, przeciętny Veciono, dziadek Valero i kopiący się po czole Gaglia oraz "odordzony' ale dalej tylko przeciętny JM. Na bokach jest słaby Dalbert czy do bólu przeciętny DD. Do tego cały czas nad głową FFP oraz jeszcze parę wykupów z wypożyczeń do nas w przyszłym okienku. Macie racje po :cenzor: nam ZA DARMO potrafiący kierować grą w środku (gdzie jest największy problem) Herrera, Robben z lewą nogą, którą za pewne zgwałciłby tą ligę. Czy mimo wszystko lepszy w defensywie Darmian od DD, po którym jeździ każdy skrzydłowy rywali oraz na którego odejściu moglibyśmy zarobić przy jednoczesnym przyjściu dzika Valecii (nie wiem jak to odmienić o ile się da). Przecież mamy budżet transferowy 200 mln, a najlepsi zwodnicy garną się do nas ale mi ich nie chcemy bo skład jest przecież kompletny i gotowy do rywalizacji z najlepszymi i walki o najwyższe cele heh brawo my ;)
07.01.2019 o 19:21 przez ciechan
+1
ciechan
Uczepianie się na siłe DD to jakaś przesada. Chłop jest bardzo solidny i gra na obu stronach obrony oraz ŚO. Z tyłu jest conajmniej mocny , tego zarzutu kompletnie nie rozumiem. Strzela bramki, często asystuje. No ale przecież nie przychodził za 40 mln Euro lub ze statusem gwiazdy, tylko jako ligowy rzemieślnik. Faktycznie, tacy zawodnicy mają trudniej, ale za nic nie zaczynałbym poprawianie kadry od sprzedaży DD, gdyż w tej cenie nie uzyskamy tak uniwersalnego i solidnego zawodnika
07.01.2019 o 14:24 przez intermed1
+1
intermed1
Ja tam z chęcią zobaczyłbym Robbena w koszulce Interu, nawet na jeden sezon. Fortuny nie zarabia, a potrafi znacznie więcej niż tylko bezcelowo dośrodkować. No i spory szum medialny by się zrobił dookoła Interu.
07.01.2019 o 13:41 przez IlCapitano
IlCapitano
Biorąc pod uwagę umiejętność Spallettiego jeśli chodzi o odzyskiwanie piłkarzy to może i bym się skusił na tego Darmiana czy innego Zappacoste w miejsce Dalberta co
07.01.2019 o 17:41 przez Ciechan20
Ciechan20
@IlCapitano Mordeczko wymień piłkarzy, którzy rozwinęli się w Interze pod wodzą Spallettiego. Moim skromnym zdaniem jedynie Brozović.
07.01.2019 o 19:24 przez IlCapitano
IlCapitano
Uwaga Kuzynku opisuję: Mauro Icardi, Milan Skriniar, Joao Mario, Marcyś Brozović. Więcej grzechów nie pamiętam masakra jakaś
07.01.2019 o 13:26 przez Luki165
Luki165
Tylko Godin z wolnego a z resztą dac sobie spokój. Zwykły odpad nadający się do Milanu.
07.01.2019 o 16:45 przez szewczenko7777
-2
szewczenko7777
Milan to Ty Szanuj bo zdobył Tyle w Europie że Ty jako Kibic Interu nie dozyjesz na pewno.
07.01.2019 o 19:22 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Nie zesraj się może co
07.01.2019 o 20:11 przez szewczenko7777
szewczenko7777
Ok.
07.01.2019 o 12:52 przez danielinter
+1
danielinter
Darmian to taki DD zwykly przecietniak , a nawet gorzej.Valencia nie jest zly i wtedy mozna sprzedac Dalberta i boki obrony Vrsaljko , Valencia , Asamoah i DD byloby niezle.Herrera bez sensu lepiej poszukac kogos lepszego jak właśnie Barella.Robben to emeryt dajmy spokoj.
07.01.2019 o 12:51 przez Endru
Endru
Robben i Herrera jestem na tak. Valencia i Darmian to niestety polsrodki. Z United to moze jedynie Mate bym chcial ze wzgledu na umiejetnosci wykonywania stalych fragmentow bo Martial raczej nieosiagalny.
07.01.2019 o 12:16 przez KoBa
+1
KoBa
Valencia, Robben i Darmian to nawet za dopłatą nie ma co brać.

Shoutbox

kusy 20.10.2019 10:45

Piątek

kusy 20.10.2019 10:45

To jak piątrk

kusy 20.10.2019 10:45

Tyle kasy zapłacic za drewno, jezuuu,

Piter 20.10.2019 10:45

kusy co dziś na obiadek?

Piter 20.10.2019 10:44

zrozumcie

kusy 20.10.2019 10:44

No właśnie widzę

Piter 20.10.2019 10:44

trener tylko mu powie JAK MA SIĘ PORUSZAĆ

kusy 20.10.2019 10:44

Lukaku, on potrafo, on się odnajdzie itd, pokaże Wam, że Icar nic nie znaczy

Piter 20.10.2019 10:44

no a mopsiarz napisał że napastnik może przyjść tydzień przed rozpoczęciem sezonu bo nie potrzebuje okresu przygotowawczego z drużyną xd

bitels10 20.10.2019 10:43

ja szkalowałem Icara i jestem

kusy 20.10.2019 10:43

Lukaku Wasz Bóg, grający plecami

Piter 20.10.2019 10:43

no nie każdy akurat

kusy 20.10.2019 10:43

Icardi każdy szkalowal, gdzie oni są, co szkalowali i kochali Lukaku i mna pomiatali?

Piter 20.10.2019 10:42

tak, to właśnie napisałem

bitels10 20.10.2019 10:41

Vujka nazywasz mopsiarzem?

Piter 20.10.2019 10:40

Lukaku stał stię twoją obsesją jak Icardi jest obsesją mopsiarza, gdzie w wakacje dzień w dzień pieprzył o nim, jak i również o minusach od ciebie

Piter 20.10.2019 10:39

w ostatnich dniach jesteś bardzo krytyczny, podchodzi to pod agresję

Piter 20.10.2019 10:39

nie przekonujesz mnie kusy w ogóle

kusy 20.10.2019 10:38

Przypominam ETO !! !

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • FT

    Lazio

    3 - 3

    Atalanta

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    Inter

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    22

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    8

    17

  • 4

    Napoli

    Napoli

    8

    16

  • 5

    Lazio

    Lazio

    8

    12

  • 6

    Roma

    Roma

    7

    12

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    9

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Luis Muriel

    5

  • 4

    Andrea Belotti

    5

  • 5

    Domenico Berardi

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28757

Liczba newsów: 34966