Relacje

Pewna Viktoria Interu! Nerazzurri deklasują rywala i meldują się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów! (97)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około miesiąca temu
4491
97

Inter nie miał żadnych problemów z pokonaniem Viktorii Pilzno. Dzisiejszego wieczoru Nerazzurri niepodzielnie rządzili na murawie Stadio Giuseppe Meazza i pokonali rywala aż 4-0. Bramki dla mediolańskiego zespołu zdobyli Henrikh Mkhitaryan, Edin Dzeko i Romelu Lukaku.

Drużyna Interu od samego początku narzuciła zawodnikom przyjezdnym swoje warunki gry. Z każdą kolejną minutą napór gospodarzy wzmagał się, a dobre okazje na strzelenie bramki zmarnowali Dumfries, Mkhitaryan czy Federico Dimarco. Goście czyste konto zdołali utrzymać do 35. minuty, a skapitulowali po strzale głową Mkhitaryana, który wykończył składną akcję z lewej strony zakończoną dośrodkowaniem Alessandro Bastoniego. Nerazzurrich nie zadowoliło jedno trafienie i już 7 minut później drużyna dowodzona dzisiaj przez Massimiliano Farrisa podwyższyła wynik. Stało się to za sprawą Edina Dzeko, który z bliskiej odległości pokonał Jindricha Stanka. Bośniak znakomicie wykończył akcję duetu Barella - Dimarco. 

W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie i cały czas znaczną przewagę i kontrolę nad meczem posiadali Nerazzurri. Bliski podwyższenia rezultatu był m.in. Mkhitaryan, ale jego mierzony strzał zza pola karnego odbił się od słupka. Swoje szanse miał także Lautaro Martinez. Podwyższenie prowadzenia przyszło jednak dopiero w 66. minucie, a drugi raz czeskiego bramkarza zdołał pokonać Dzeko. Inter nie zwalniał tempa, a w kolejnych minutach na placu gry pojawili się rezerwowi. Na ostatni kwadrans na boisku zameldował się Romelu Lukaku, dla którego był to pierwszy występ po kontuzji doznanej jeszcze w sierpniu. Belg przywitał się z kibicami w najlepszy możliwy sposób i w znakomity sposób zamienił na bramkę podanie Joaquina Correi. 

Inter zdeklasował dzisiaj przeciwnika i w znakomitym stylu zameldował się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. 

NTER (3-5-2): 24 Onana; 37 Skriniar, 15 Acerbi, 95 Bastoni; 2 Dumfries, 23 Barella, 20 Calhanoglu, 22 Mkhitaryan, 32 Dimarco; 9 Dzeko, 10 Lautaro Martinez

Ławka rezerwowych: 1 Handanovic, 21 Cordaz, 5 Gagliardini, 6 De Vrij, 8 Gosens, 11 Correa, 12 Bellanova, 14 Asllani, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian, 90 Lukaku

 

VIKTORIA PLZEN: 36 Stanek; 2 Hejda, 3 Tijani, 4 Pernica, 18 Mosquera, 20 Bucha, 23 Kalvach, 24 Havel, 77 Jirka, 88 Vlkanova, 90 Bassey

Ławka rezerwowych: 13 Trvdon, 16 Jedlicka, 6 Pilar, 15 Chory, 21 Jemelka, 25 Cermak, 44 Holik, 99 Ndiaye

 

 

Zobacz też

Powtórka z poprzedniego sezonu! Bologna ponownie rozbita na Meazza 6:1 (65)

09.11
19:57

Szalone spotkanie w Bergamo! Inter wygrywa z Atalantą 3-2 po dublecie Edina Dzeko (64)

13.11
11:39

Komentarze (97)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.10.2022 o 14:59 przez maverik
maverik
Właśnie tak sobie ten mecz wyobrażałem, bez nerwów i głupich błędów (jak Asamoah z PSV), pełna koncentracja, plan na mecz wykonany.
27.10.2022 o 22:05 przez acmilanowek
acmilanowek
Wreszcie Inter eliminuje jakis konkretny klub.
Kiedy ostatnio cos takiego mialo miejsce w 2011?
27.10.2022 o 21:34 przez el_loco
+1
el_loco
3 z 4 bramek padły po rozprowadzeniu piłki przez Barellę. Dla mnie to on jest MVP meczu
27.10.2022 o 16:14 przez BartekBartek
BartekBartek
No i super. Teraz wyjść drugim składem na Bayern żeby zmiennicy powalczyli. A w lidze na pełnej ku.wie (żeby wycisnąć 12 pkt w tych 4 meczach przed mundialem i myśleć o czymś więcej niż miejscu w top 4 na koniec sezonu).
27.10.2022 o 20:25 przez ragnar
ragnar
9 biore w ciemno
10 omg byłoby super
28.10.2022 o 12:23 przez BartekBartek
BartekBartek
Łatwo nie będzie ale jakby nie patrzeć gramy z dwoma ogórami, juventusem najsłabszym od dekady no i z Atalantą która napewno nie jest mocniejsza od Barcelony. Ja oczekuje kompletu punktów tymbardziej że jesteśmy (mam nadzieje) w gazie a nasze obecne miejsce w tabeli nie pozwala na kolejne gubienie puntów.
27.10.2022 o 10:08 przez Xucatlan
+2
Xucatlan
Warto zwrócić uwagę, że Czesi potrafili wbić dwa gole Bayernowi, wbili gola Barcelonie + jeszcze mają mecz z nimi, a przy nas w dwumeczu nie istnieli w ataku.
27.10.2022 o 08:40 przez Chytrus
+5
Chytrus
Pamiętam te kłótnie na fb po losowaniu grup, gdzie kłócili się kto wyjdzie z pierwszego miejsca- Bayern czy Barca, a tu taki klops i rozstrzygnięte już w 5 kolejce... Widocznie nie bez powodu ktoś użył niegdyś stwierdzenia: "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta".
27.10.2022 o 07:56 przez cuba
+3
cuba
No i proszę,skazywali nas na to że z grupy nie wyjdziemy a tu ostatnia kolejka i awans już z zamkniętymi oczami, pięknie Inter :)
27.10.2022 o 05:48 przez Matiinterlegia
+3
Matiinterlegia
Fajnie ze Lukaku wszedł o brama,brawo wszyscy. Wykonali obowiązek na 5 ☺️
27.10.2022 o 03:52 przez danielWu
+2
danielWu
Brawo. Szacunek z mojej strony. Bo około miesiąc temu z formą jaka inter prezentował. Nie wierzyłem w tak "spokojny" awans. W końcu jakieś pozytywne rozczarowanie 😁 do czego się przyczepić po tym meczu? Paradoksalnie z każdym kolejnym meczem bez brozo. Gra w pomocy wygląda naprawdę ciekawie. Szybsze rozgrywanie akcji, ciężar rozłożony na wszystkich środkowych pomocników. No i najlepszy transfer w lecie Miki 😁
26.10.2022 o 23:57 przez bobogol
+2
bobogol
odszczekuje
duży szacunek, że dziś po prostu to zrobiliście!

ps. nie sądzę, że Barella był kiedyś tak dobry. nawet przy Conte
26.10.2022 o 23:47 przez smerf1600
+2
smerf1600
niemożliwe wykonane na kolejkę przed końcem, i to po porażce w pierwszej kolejce, no trzeba przyznanć że chyba mało kto wierzył w taki scenariusz, ja nie wierzyłem i to jest najpiekniejsze kiedy twoja drużyna uciera ci nosa :)
26.10.2022 o 23:16 przez inter_bitcoin
+1
inter_bitcoin
WSZYSTKO POD KONTROLĄ BRAMKA ZACZAROWANA !! SZAMAN !! SZAMAN !!
26.10.2022 o 23:05 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
No i piękny wieczór, mission completed 🖤💙

Po losowaniu heheszki i tak to się kończy, ciao Barca 👋🏻

Pazza Inter Amala! ⚫🔵
26.10.2022 o 22:50 przez Nerazzurx10
+4
Nerazzurx10
No i zajebiscie! Je**c Barce i sezonowcow w mediach !!

PS: przepraszam Henrikh że krytykowałem twoj transfer
26.10.2022 o 22:16 przez Rafał 1976
+3
Rafał 1976
I właśnie o to chodziło wyjść zrobić to trzeba było zrobić i nie pozostawić złudzeń komu się należał awans z grupy
26.10.2022 o 22:14 przez marcinek91081
+4
marcinek91081
Widać że drużyna z każdym sezonem LM nabiera pewności... brawo Panowie za awans !!
26.10.2022 o 21:49 przez pluto11
+3
pluto11
Mecz z tych nie do przegrania fajnie że Lukaku wraca i to z bramka, dobre rotację choć mi brakowało Bellanovy za Denzela, Correa nawet Pilźnie nie potrafi strzelić setki a co do Dimarco on zawsze tak dobrze wygląda na tle takich przeciwników i to się potwierdzą już któryś raz nie mam nic do chłopa ale na mocniejszych rywali nie dojeżdża
26.10.2022 o 21:40 przez Rebelde
+10
Rebelde
Nie wiem kto był dzisiaj słabszy Viktoria Pilzno czy tych dwóch daremnych komentatorów z PS. Masakra.

MAMY AWANS !! ! AAAeeeeeooooo
26.10.2022 o 22:06 przez bodzio1911
+1
bodzio1911
Dlatego omijam Polsat z daleka jeśli chodzi o mecze jakich kolwiek włoskich drużyn ale wyobrażam sobie ten ból Du....xD
26.10.2022 o 22:14 przez ragnar
ragnar
A kto komentował?
Bo ohladalem na stream po ang.
26.10.2022 o 23:10 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Inter vs. Viktoria - Polsat Sport Premium 2: Marcin Kalita & Jacek Cyzio
Z dwojga złego, to dobrze że chociaż nie Hajto 🙈
26.10.2022 o 21:28 przez SejusFCI
+2
SejusFCI
Piękna sprawa, jak Lautaro jest w formie to tworzymy bardzo dużo sytuacji, serce rośnie, tak trzymać, FORZA!
26.10.2022 o 21:24 przez nicolas80
+5
nicolas80
W zasadzie dziś nie ma czego komentować. Zasłużone i bezdyskusyjne zwycięstwo. Inter rośnie z meczu na mecz. Teraz skupiamy się na lidze i w spokoju czekamy na rywala w 1/8. Forza Inter.
26.10.2022 o 21:15 przez Matiinterlegia
+5
Matiinterlegia
Brawo,gratulacje. Zwłaszcza po 10-15 minutach,bałem się żeby nie było powtórki z przed paru lat z PSV. Na szczęście to już inna drużyna,dojrzalsza. Super !!
26.10.2022 o 21:09 przez AJ
+1
AJ
Co tu dużo pisać BRAWO ! Cieszy awans ale nie mniej cieszy odpadniecie Barcelony ! Przede wszystkim gratulacje dla Inzaghiego, to jego zasługa. Robert może sobie popykać tym razem w LE tam go jeszcze chyba nie widzieli :)
26.10.2022 o 21:05 przez ragnar
+7
ragnar
Jeszcze jedna kwestia, nie pamietam kiedy ostatnio mielismy po 5 meczach awans, a mógł być i po 4 jakby Asllani lepiej wykonczył

Nawet za Mou walczylismy do ostatniej kolejki

Brawo
26.10.2022 o 21:09 przez bonjovi100
+4
bonjovi100
I mówimy tu o grupie śmierci. Brawo!
26.10.2022 o 21:04 przez Milanista1994
+4
Milanista1994
Gratuluję awansu z trudnej grupy :) jakoś lżej na duchu że wykopaliście Barcelone
26.10.2022 o 21:03 przez Copacabana1
+3
Copacabana1
Bravo ukochana drużyno!Na zawsze w moim.sercu tylko NERAZZURI!
26.10.2022 o 21:01 przez Pjerun
+3
Pjerun
Brawo, mało kto wierzył w awans. Wszyscy pamiętamy jakie były tu komentarze po losowaniu.
Mega satysfakcja wyeliminowania Barcelonki z Lewym.

Dzeko dzisiaj nawet poza bramkami chyba najlepszy mecz w barwach Interu - super gra tyłem do bramki, przyjęcia, podania.
Lewa strona kapitalna - Bastoni, Dimarco i Mkhitaryan robili swietne akcje i widać było chemię między nimi.

Forza!
26.10.2022 o 20:59 przez ciechan
+2
ciechan
Brawo drużyna. Pełna profeska od pierwszej do ostatniej minuty. I choć rywal nie ten sam, co PSV, to jednak Inzaghi potrafił dwa sezonu z rzędu wypełniać formalności w najważniejszych meczach. Conte i drużyny Conte paraliżowała presja. Dziś na plus absolutnie wszyscy. Cieszy powrót Roma i to w jakim stylu
26.10.2022 o 20:59 przez SETE
+4
SETE
Nie za bardzo wierzyłem przed losowaniem , ze możemy z tej grupy wyjść. Wielki szacunek dla trenera i piłkarzy za postawę w LM . Oby w lidze tez szło wszytsko w dobra stronę
26.10.2022 o 20:57 przez danielinter
+2
danielinter
W końcu dobry mecz Dimarco. Dzeko w lidze mistrzow 2 sezon nie zawodzi. Lukaku super powrót i typowy Correa raz na jakiś czas coś zrobi dobrego, ale okradł Romana z asysty tak to może sobie grac w Bologni, a nie w Interze gdzie tydzień w tydzień trzeba wygrywać.
26.10.2022 o 21:00 przez rchemik
+5
rchemik
DiMarco ma zawsze dobry mecz jak przeciwnik zapomina atakować jego stroną :P Z przodu zawsze coś tam dogra, ale dobrze wiem że z tyłu to dalej jest średniak
26.10.2022 o 21:32 przez Paolo87
Paolo87
Prawda jest taka, obecnie lewym wachadłowym nr 1 jest Dimarco i wszyscy wiemy że Gosens żeby dojść do formy, musi grać ale z drugiej strony jak Inzaghi może wystawiać w ważnych meczach Niemca jak wie że odstaje, że Dimarco jest lepszy, to zrozumiałe. Pewnie będzie wychodził w I składzie w meczach mniej ważnych albo ze słabszymi rywalami.
26.10.2022 o 20:57 przez tytusek25
+3
tytusek25
Piękny, wyraźny stempel na awansie. Świetny mecz ze słabą Victorią.Na szczescie obyło sie bez firmowego "pazza".Brawo ekipa👏👏

Shoutbox

Orzeu 29.11.2022 12:44

zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja

Orzeu 29.11.2022 12:44

nom pewnie tak

Skepta 29.11.2022 12:36

Barcelona tez machloje robila finasnowe i gowno im zrobili

Skepta 29.11.2022 12:36

a gowno im zrobia

Orzeu 29.11.2022 12:31

przecież przez tego typu machlojki mogli oni sobie pozwolić na inwestycje na rynku

Orzeu 29.11.2022 12:31

takie ingerowanie bardzo wpływa na wyniki

Seba 29.11.2022 12:26

Tak zapewne będzie

HB 29.11.2022 12:22

+1

Xucatlan 29.11.2022 12:17

Możliwe, jednak wszystko co do tej pory wypływa wiąże się z księgowaniem. Nie sądzę żeby to mogło się skończyć degradacją. To nie są oskarżenia o bzpośrednie ingerowanie w wyniki, jak w 2006. Kara finansowa, może jakieś ujemne punkty plus może jeszcze dorzucą jakiś zakaz transferowy. To jest maksimum, tak realnie patrząc.

Xucatlan 29.11.2022 12:15

Orzeu 29.11.2022 10:41 jeżeli cały zarząd zrezygnował to sugeruje to, że dokopali się do czegoś większego

AveCaesar 29.11.2022 11:43

jakby sensem istnienia kibica Juve był nienawiść do Interu ....

AveCaesar 29.11.2022 11:42

tak też mam dobrego kumpla za Juve. o wszystkim da się z nim normalnie pogadać oprócz Juve i Interu oczywiście

Claudio 29.11.2022 11:37

Pytam się kumpla jufka czemu zawsze w Juve przekręty? Czemu największe afery głównie jeden klub? To mi odpowiedział że każdy kręci wałki, a Juve się tylko dostaje. Cóż bezsensowna dyskusja.

AveCaesar 29.11.2022 11:26

Krety uciekają

AveCaesar 29.11.2022 11:26

Podobno Dżuwe znowu się trzęsie

coco 29.11.2022 11:12

Romano - André Onana lascia il Mondiale, confermato: adesso volerà a Parigi e poi a Yaoundé. È finita con il CT Rigobert Song dopo la discussione di ieri. GDS - Mondiale finito per Onana. La frattura con Eto'o e il ct Song è insanabile. Il portiere è in aeroporto e sta per lasciare Qatar 2022

coco 29.11.2022 11:10

Ciekawe kiedy nasz właściciel zrezygnuje

Orzeu 29.11.2022 10:41

jeżeli cały zarząd zrezygnował to sugeruje to, że dokopali się do czegoś większego

Orzeu 29.11.2022 10:41

Xucatlan 29.11.2022 10:12 Jeżeeli nie dokopią się do czegoś głębszego, to za samo to kombinowanie z pensjami w czasie pandemii ich nie zdegradują, niestety.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00

Portret beniaminka - US Lecce (3)

03.08
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    11

    29

  • 2

    Milan

    Milan

    11

    26

  • 3

    Lazio

    Lazio

    11

    24

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    11

    24

  • 5

    Roma

    Roma

    11

    22

  • 6

    Udinese

    Udinese

    11

    21

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Marko Arnautovic

    7

  • 2

    Ciro Immobile

    6

  • 3

    Dusan Vlahovic

    6

  • 4

    Lautaro Martinez

    6

  • 5

    Khvicha Kvaratskhelia

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27595

Liczba newsów: 44029