Plotki transferowe

Hiszpania - Cancelo piłkarzem Juve (43)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 2 lata temu
613
43
fcinter serwisowe

Zdaniem Superdeporte Juventus znalazł porozumienie z Valencią na mocy którego do Bianconerich dołączy były defensor Interu, Joao Cancelo.

Wczoraj miało odbyć się spotkanie między obiema stronami. Juventus zapłaci za kartę zawodnika około 38-39 mln euro. Sam Cancelo porozumiał się już ponoć z działaczami mistrza Włoch w kwestii kontraktu indywidualnego i miał naciskać Valencie na wytransferowanie go właśnie do Turynu.

Zobacz też

Sergio Aguero

Inter rozmawiał z agentami Aguero (7)

22.02
15:53
Andrea Pinamonti

Hiszpańska przyszłość Pinamontiego? (2)

16.02
00:58

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2018 o 16:10 przez Granat105
Granat105
Nie chce mi sie w to wierzyć, na Alexa Sandro poszlo 30 melonow a klasa jednak sporo wyższa. Cancelo ma tylko dobre pol roku u nas i dochodzą braki w defie, gdzie Juve chce być zawsze cyniczne i nieskazitelne.
09.06.2018 o 10:04 przez szmalo
szmalo
Żenada. Szkoda, ze ma odejść do tych turyńskich dzbanów. A my takimi nieprzemyślanymi transferami-wypożyczeniami tylko wzmacniamy rywali.
08.06.2018 o 18:33 przez Skepta
Skepta
Cancelo jesteś definicją tandety jak mawiał klasyk. Wcale sie nie mylił.
08.06.2018 o 14:22 przez danielinter
danielinter
Zdrajca merda Cancelo
08.06.2018 o 13:50 przez Imrahil
Imrahil
HAHAHAHA od początku mówiłem że Inter nie wykupi Kancela ale gamonie i eksperci sb piszczeli swoje.
08.06.2018 o 13:23 przez Endru
Endru
To sie nie stanie, Cancelo tam nie pojdzie. Jufki nie wywala lekka reka na niego tyle hajsu , mozecie byc spokojni.
08.06.2018 o 13:10 przez Dejwid
Dejwid
Dlatego Juventus zasługuje na kolejne mistrzostwa, są o krok przed wszystkimi, a kluby głupio zarządzane jak Inter ogrywają im zawodnikow. Teraz kupimy skrzydłowego za 45 mln i sie nie sprawdzi, to bedzie beka dopiero.
08.06.2018 o 12:37 przez Towarzysz
Towarzysz
FFP swoją drogą, ale gwizdów na Meazza nie uniknie. Tak się nie robi, szczególnie, że Interowi z pewnością zależało, żeby go zatrzymać. Gadanie, że nie otrzymał wsparcia od klubu jest śmieszne, wsparcia to mógł nie otrzymać Barbosa czy inny Coutinho.
08.06.2018 o 12:34 przez Van Dall
Van Dall
Inter niczym typowy, ligowy średniak - ogrywa innym zawodników i nic z tego nie ma :lol2:
08.06.2018 o 12:31 przez inter_21
inter_21
Klinsi64 ty chyba sam nie rozumiesz w czym rzecz, wiekszość tutaj doskonale sobie zdaje sprawę, że w tym momencie nie było możliwości go sprowadzić. Chodzi o to jak ustalili warunki wypożyczenia rok temu że nawet przy obecnym zakwalifikowaniu się do LM nie możemy sobie na niego pozwolić teraz, czyli te barany jakby z góry wtedy załozyły rok temu że i tak nic z niego nie wejdzie i nie zostawiły sobie jakiejkolwiek furtki na wypadek jakby odpalił, a teraz wszystko zganiają na ffp o którym wtedy doskonale wiedzieli. No ale pewnie napiszesz że tak się dało zrobić i już
08.06.2018 o 12:19 przez Klinsi64
Klinsi64
tylko dziwnym trafem ciągle wkurzonych jest tych samych 4-5 gości,no ale rozumiem,że to ci wiedzący o co chodzi ;)
08.06.2018 o 12:11 przez timon
timon
Klinsi Ale to nie znaczy, że ludzie nie mają prawa być wkurzeni ;)
08.06.2018 o 12:00 przez Kondzik
Kondzik
Amen Klinsi
08.06.2018 o 11:54 przez Klinsi64
Klinsi64
Skoro ktoś nie potrafi zrozumieć zasad na jakich Cancelo przyszedł i sytuacji obu klubów to będzie jęczał do usranej śmierci.Chyba nikt normalny nie podważa tego,ze Portugalczyk pozostać powinien,tylko że jest to niewykonalne,bo oba kluby muszą kasę skołować na FFP
08.06.2018 o 11:46 przez Van Dall
Van Dall
No najlepiej cieszyć się, że jeden z naszych trzech, czterech najlepszych graczy z zeszłego sezonu pójdzie do Juve. Klinsi tobie już do reszty korba odbiła.
08.06.2018 o 11:43 przez kulfon32
kulfon32
........ "zajebiscie''.........
08.06.2018 o 11:40 przez Klinsi64
Klinsi64
płaczący Piotrekfci,VanDall,Inter_21 :D jedynie Interista1987 się wyłamał ;) chłopaki jesteście tak przewidywalni jak Candreva na skrzydle
08.06.2018 o 11:22 przez interista1987
interista1987
:cenzor: tam z borussi mg mamy zajebistym graczy do wyjecia elvedi toz to piorun jest na prawej flance do tego hazard i zamykamy okienko Juve drzy
08.06.2018 o 11:13 przez Van Dall
Van Dall
Jeszcze co do samego piłkarza - dziwicie mu się? Przez cały okres jego pobytu tutaj żaden ćwiek z zarządu nie wydusił z siebie czegoś w stylu jesteśmy zadowoleni z Cancelo i chcemy go zatrzymać. Od samego początku tylko mamy czas, zobaczymy. Zero wsparcia dla zawodnika. No i teraz zagra w najsilniejszym klubie w lidze. Powodzenia.
08.06.2018 o 11:05 przez GianniVersace
GianniVersace
Widać ze nie nauczył się podczas pobytu u nas czym jest juve
08.06.2018 o 10:59 przez Michellaga
Michellaga
A co mieliśmy go wykupić i narazić się na kary związane z łamaniem zasad FFP? Nie mogliśmy go kupić i nie kupiliśmy, koniec historii. DD przez pół sezonu grał na prawej obronie i było okej, tylko z braku laku musiał grać na lewej, teraz bedzie Asamoah.
08.06.2018 o 10:53 przez fcinter.pl
fcinter.pl
No I niech wypier dala
08.06.2018 o 10:34 przez Odet
Odet
PS. my im za darmo Asamoah, a oni (nam) na drugą stronę Cancelo :)
08.06.2018 o 10:33 przez Odet
Odet
Zobaczymy czy to prawda.
W sumie nie dziwię się Juve, my nie mieliśmy kasy, a oni wykorzystają sytuację. Cancelo ma papiery na b.dobrego piłkarza. Na razie dużo błędnych decyzji boiskowych popełnia, ale w Juve się rozwinie :(
Szkoda.
Pozdr.
08.06.2018 o 10:32 przez intermed1
intermed1
*uj tam, mamy Malcoma.
08.06.2018 o 10:26 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Prawa strona - Judy - cancelo - Costa (cuadrado) -- Inter - dambrosio - candreva ( karamoh) --- różnice ? Chyba żadnych ... Liczę ze Pietrek dalej będzie robił te swoje durne minki do złej gry. Obstawiam, że w tym roku pójdziemy na rekord i zmniejszymy końcowa stratę pkt ów do jud z 23 na 20.
08.06.2018 o 10:17 przez Orzeu
Orzeu
druga sprawa jakie teraz boki będzie miał Juventus (o ile plotki sie potwierdzą): Alex Sandro - Joao Cancelo :O
08.06.2018 o 10:11 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jak strzał w pysk po którym ciężko się podnieść. Z czym do ludzi. Z 36 letnim srna czy może bereszynskim !? Albo jeszcze lepiej. Mamy przecież dambrosio. Skończ I wstydu oszczędź ! PS 50 baniek za malcoma ? Hehe jak świnie niebo. Przecież jest za free bamba ... Bidny ten nasz klub ze aż piszczy
08.06.2018 o 10:10 przez inter_21
inter_21
Tia teraz największe szpece tutaj będą udawały że ich to nie Interesuje bo przecież mamy takie bogactwo na PO facepalm jeszcze raz pogratulować działaczom jak w czasie wypozyczania go nie zostawili sobie żadnej realnej furtki żeby go później móc zatrzymać. My jufuf to i za 100 lat nie dogonimy. I jeszcze ktoś tu mu źle życzy, a co miał sam wyłozyć za siebie te 40 baniek?
08.06.2018 o 10:10 przez Orzeu
Orzeu
nie ma co winić zawodnika, że chce trafić do dobrego klubu. Inter i tak nie chce go wykupić.

Shoutbox

nicolas80 24.02.2021 20:50

Endru jest odpowiedzialny za dyskord i co teraz

IlCapitano 24.02.2021 20:49

Od pacyfikowania juzka to jestem ja

nicolas80 24.02.2021 20:47

Ale jestem ciekawy na jaki Endru wpajdl trop i nie chce się nim podzielić

Kamiliusz1908 24.02.2021 20:47

Endru wracaj bo niedługo wychodzi juzek i trzeba tutaj trzymać porządek.

nicolas80 24.02.2021 20:45

Spoko macie racje Endru wybaczam wróć do nas

IlCapitano 24.02.2021 20:45

Tu nie ma przypadkowych osób niestety

IlCapitano 24.02.2021 20:44

SB to miejsce cieżkich walk i ostrych nokautów

Kamiliusz1908 24.02.2021 20:44

Więc nie warto sie zbyt ekscytować tym ze ktoś napisał, że jesteś multikontem, bo to tak jakby się w 3 klasie obrazić że ktoś powiedział, że masz piórnik z caritasu

nicolas80 24.02.2021 20:44

😄

Kamiliusz1908 24.02.2021 20:43

Spokojnie nicolas, musisz etu wziąć pod uwagę że to szutboks. Tutaj każdy wchodzący w momencie napisania pierwszego słowa cofa się w rozwoju o 15-20 lat. Ja również jestem tego ofiarą.

nicolas80 24.02.2021 20:42

Roznosi takie fejk newsy i później mało kto chce ze mną pogadać

Orzeu 24.02.2021 20:41

(y)

nicolas80 24.02.2021 20:40

Chodzi o to co pisał że wie niby czyim ja jestem multi a to nie prawda

Orzeu 24.02.2021 20:39

CholoSimeone

Orzeu 24.02.2021 20:39

no miał multi

nicolas80 24.02.2021 20:39

To się może zdarzyć każdemu ale nie rozumiem po co kłamie na forum o jakimś multi

Orzeu 24.02.2021 20:38

no ok możemy tak do tego podejść

nicolas80 24.02.2021 20:35

Jak możesz to go przywróć na sb na moją prośbę

Kamiliusz1908 24.02.2021 20:34

Dobry wieczór.

nicolas80 24.02.2021 20:33

Na forum

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w Derby della Madonnina?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 19 lutego

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    Spezia

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Torino

Sobota, 20 lutego

  • FT

    Lazio

    1 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    2 - 2

    Hellas Verona

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Bologna

Niedziela, 21 lutego

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Atalanta

    4 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Benevento

    0 - 0

    Roma

Poniedziałek, 22 lutego

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Crotone

Piątek, 26 lutego

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 27 lutego

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Bologna

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • 12:30

    Sampdoria

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    23

    53

  • 2

    Milan

    Milan

    23

    49

  • 3

    Juventus

    Juventus

    22

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    23

    44

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    23

    43

  • 6

    Lazio

    Lazio

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    18

  • 2

    Romelu Lukaku

    17

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27186

Liczba newsów: 38829