Pozostałe

Ibracadabra może wrócić do... Interu (21)

Autor:
ponad 16 lat temu
365
21
Zlatan Ibrahimović może wrócić do Interu Mediolan. Tak przynajmniej twierdzi agent zawodnika.

Były napastnik Nerazzurri naciskał na zarząd, aby ten zgodził się na jego transfer na Camp Nou. Jak na razie dla Ibry sezon ten nie układa się tak, jak tego oczekiwał.

"Ibra zawsze mówi to, co myśli. Mówił także prawdę, że nigdy nie zwiąże się z jakimś klubem do końca kariery. Pewnego dnia może go znudzić gra dla Barcelony. Czy mógłby wrócić do Interu albo Juventusu? Uważam, że bliżej byłoby mu do Mediolanu".

Wielu kibiców Il Biscione ma żal do Zlatana za zachowanie po transferze do Barcelony.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.11.2009 o 15:47 przez mati1908
mati1908
ale plota,dawno takiej nie było <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
19.11.2009 o 10:29 przez snuffy
snuffy
Widać bardzo chce wygrac LM, niestety do Barcy przyszedł o rok za poźno z Interu odszedł o rok za wcześnie <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" /> News podobny do wczorajszego o Mario B. pseudonim Milanista<img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 21:11 przez interista4ever
interista4ever
<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" /> To jest zagrywka Ibry w stodunku do naszego klubu Chce wiedziec czy juz calkowicie spalil sobie grunt w Interze po odejsciu
18.11.2009 o 20:59 przez mr.de.kong
mr.de.kong
Ta prasa to już kompletnie nie ma co wymyślać... Ledwo co odszedł, a już rozpisują się o rzekomym powrocie - chore...
18.11.2009 o 20:42 przez Adriano(Nestrio)
Adriano(Nestrio)
Ibra jakby wrocil to by byl wymiot jakby adriano jeszcze byl i eto to juz normalnie...<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 20:42 przez Adriano(Nestrio)
Adriano(Nestrio)
Ibra jakby wrocil to by byl wymiot jakby adriano jeszcze byl i eto to juz normalnie...<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 20:26 przez Omen
Omen
Tak Ibra wróci dokupimy jeszcze może Messiego ale chyba za 10 lat<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 20:26 przez arturinho17
arturinho17
Ehh znowu wymysły z kosmosu... Ja bym go powitał z otwartymi ramionami, mimo wszystko. Ale o co im chodzi? Ibra ma świetny sezon, strzela dużo goli i zalicza asysty. Czego chcieć więcej<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 20:00 przez Raffal
Raffal
ojj przepraszam <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Ciezki dzień <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 19:53 przez Interking_87
Interking_87
Prawda że Zlatan zachował sie nie fer po odejściu do barcy Według mnie to zwykła plotka jest ze Ibra ma rzekomo do nas wrócić
18.11.2009 o 19:47 przez Mate1908
Mate1908
Yhy na pewno wszyscy przyjmą go z otwartymi ramionami. Jak dla mnie jego już nie ma. Niech idzie do Anglii albo do Kataru zbijać fortunę <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 19:39 przez krystianeczek
krystianeczek
raffal a co ty masz to mnie jak to nie ja napisałem tylko krzysztof niejaki
18.11.2009 o 19:35 przez Raffal
Raffal
krystianeczek akurat tu nie chodzilo o Rysia tylko o sposoby załatwiania transferów z takimi klubami jak Barca czy Real <br /> Jeszcze przed tym sezonem gdy myslalem ze Ibra nie odnajdzie sie w Barcy powiedziałem do kumpla wieloletniego fana Barcy ze za dwa sezony Barca bedzie chciala Etoo i doplaci nam 20 baniek <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Choc wiem ze to nie mozliwe interesy z tymi klubami to sama przyjemnosc zarowno finansowa jak i sportowa <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 19:22 przez Imrahil
Imrahil
chodzi o to,ze nie jest tam teraz ChoosenOne,El Genio,Ibracadabra itd. nie jest w centrum uwagi no i napewno hehe niespodziewal sie ze tak ciezko bedzie barcelonie w tegorocznej lidze mistrzow-liczyl szwed na spacer do finalu
18.11.2009 o 19:18 przez wilddogg
wilddogg
Przecież sezon mu idzie bardzo dobrze 8 bramek i chyba 5 asyst to o co chodzi ?
18.11.2009 o 19:11 przez Pazzesco
Pazzesco
Kolejny wymysł jego agnecika... Jeszcze 2/3 lata gry dla Barcy i pójdzie gdzieś do Anglii...
18.11.2009 o 19:07 przez mw121
mw121
Nie sadze, zeby kiedykolwiek wrocil do Interu, ale na starosc pewnie zdazy jeszcze odwiedzic Milan <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 19:01 przez krzysztof
krzysztof
Raffal, uspokuj się już, bo to juz nie śmieszne i nie mądre...
18.11.2009 o 18:55 przez krystianeczek
krystianeczek
teraz Zlatan to już za późno, ja cię osobiście już u nas nie chcę po mimo, że byłeś moim ulubionym zawodnikiem
18.11.2009 o 18:51 przez Raffal
Raffal
20 mln + Ibra = Rysiu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
18.11.2009 o 18:47 przez Chuchu
Chuchu
taaa jasne....jeśli już kupować jakiegoś napastnika to młodego kogoś, najlepiej Zarate (liczę oczywiście, że Pandev do nas trafi). w powrót Ibry nie wierzę <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />

Shoutbox

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

rchemik 25.06.2026 16:33

my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625460

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się