Informacje z klubu

INTER 116: LA NOSTRA VITA, SOLO PER TE (15)

Źródło: en.inter.it
ponad 2 lata temu
2244
15

Dzisiaj 9 marca 2024 roku, a zatem 116 urodziny Interu Mediolan. Klub założono w nieistniejącej już restauracji L'Orologio, gdzie o 23:30 powołano do życia Football Club Internazionale. Reszta jest historią...

 

Ta wspaniała noc nada kolory naszemu herbowi: czarny i niebieski na pozłacanym tle gwiazd. Będziemy nazywać się Internazionale, ponieważ jesteśmy braćmi świata.

~ 9 marca 1908 roku, Mediolan

 

Żyjąc nią od dzieciństwa

Nie mamy innego sposobu, aby być fanami Interu. I jesteśmy nimi w sposób, który nas określa, nawet w oczach innych, którzy zawsze patrzą na nas przez pryzmat Nerazzurrich. 

Historię naszych barw piszą ludzie, którzy inspirowali zarówno na boisku, jak i poza nim: Giorgio Muggiani i członkowie założyciele wybrali nasze barwy; Virgilio Fossati był odważnym kapitanem na boisku i na pierwszej linii frontu na polu bitwy; Peppin Meazza był pierwszym, niepowstrzymanym, mistrzem naszej gry.

Od najmłodszych lat uczyliśmy się całego słownika Nerazzurrich. To nasz język, który nas wyróżnia, który jest uniwersalny dla rodziny Nerazzurrich. Rodzina: łączy nas silne poczucie tożsamości, pełne wartości, które z dumą prezentujemy.

Każdego dnia na drodze Nerazzurrich pojawia się dodatkowy element: mecze, gole, radość, nadzieja, a także cierpienie. I nie zatrzymujemy się, ponieważ Inter idzie ciągle naprzód. Inter prze do przodu z naszym kapitanem Lautaro, naszym trenerem, naszym zawsze pełnym stadionem, z osiągniętymi celami i tymi, które jeszcze na nas czekają.

Jesteśmy w dośrodkowaniach Federico, w rajdach Nicolo, w dryblingach Marcusa, w wysiłkach Hakana. Jesteśmy w zagraniach Micheli, Liny i Beatrice, w nadziejach Aleksandara, Ebenzezera i Issiaka.

Jesteśmy w przyśpiewkach, które dedykujemy naszym barwom każdego dnia, na stadionie i na ulicach, w samochodzie i podczas biegania.

116 lat Interu. Nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

LA NOSTRA VITA, SOLO PER TE

 

Zobacz też

Sky - 3-5-2 pozostaje podstawą. Chivu rozważa warianty, ale wyjściowy układ się nie zmieni (2)

24.05
08:59

Wielu nieobecnych na mecz z Bologną (3)

21.05
11:46

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.03.2024 o 16:03 przez jacodj
+1
jacodj
Orrin napisał:
Niebiesko Czarna miłość od 97 na zawsze
Inter 💙🖤
cudowny i magiczny 97. Zobaczyłem w gazecie zdjęcie Ronaldo u nas na wsi w małym oddziale pocztowym. Nie zapomnę tego nigdy ⚫🔵
10.03.2024 o 16:02 przez jacodj
+1
jacodj
pasencjusz88 napisał:
Zaczęło się od momentu kiedy trafił tu prawdziwy jedyny Ronaldo R9... I za dzieciaka kopanie piłki jako Ronaldo, ale pierwsza koszulka Interu to o ironio nr 10 Baggio 🙂bo na Targu nigdzie nie można było dostać nr 9...No i wybór albo taka albo żadna bo przecież to były inne czasy i gdzie mama miała kupić mi koszulkę xD coś wspaniałego i tak po dziś dzień kolor krwi w kolorze niebieskim 🖤💙
dokładnie tak samo. Koszulka z targu bez nazwiska i numeru. Jeszcze stara waluta była w pl
10.03.2024 o 16:01 przez jacodj
+1
jacodj
CNS87 napisał:
Dzieki R9 pokochałem Inter i tak zostało do dziś. I na dobre i na złe. Pamiętam jak kiedyś ciężko było z transmisjami więc śledziło się cały mecz na telegazecie lol. Dziś ciężko w to uwierzyć ale takie były czasy.
miałem dokładnie tak samo ☝️⚫🔵
10.03.2024 o 03:36 przez CNS87
+1
CNS87
Dzieki R9 pokochałem Inter i tak zostało do dziś. I na dobre i na złe. Pamiętam jak kiedyś ciężko było z transmisjami więc śledziło się cały mecz na telegazecie lol. Dziś ciężko w to uwierzyć ale takie były czasy.
09.03.2024 o 20:54 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
Zaczęło się od momentu kiedy trafił tu prawdziwy jedyny Ronaldo R9... I za dzieciaka kopanie piłki jako Ronaldo, ale pierwsza koszulka Interu to o ironio nr 10 Baggio 🙂bo na Targu nigdzie nie można było dostać nr 9...No i wybór albo taka albo żadna bo przecież to były inne czasy i gdzie mama miała kupić mi koszulkę xD coś wspaniałego i tak po dziś dzień kolor krwi w kolorze niebieskim 🖤💙
09.03.2024 o 18:42 przez Orrin
+2
Orrin
Niebiesko Czarna miłość od 97 na zawsze
Inter 💙🖤
09.03.2024 o 16:13 przez tytusek25
+1
tytusek25
200 lat staruchu🤌🤌❤️
09.03.2024 o 15:40 przez Wojasekkk
+2
Wojasekkk
Ehh, 24 lata, pssssssss, a minęło tak, jakby z bata strzelił !! !! !!
🖤💙
09.03.2024 o 13:05 przez Maciek84
+4
Maciek84
Tyle radości , łez czasem smutek . Kocham Cie Ty mój szalony Interze !! !! !
09.03.2024 o 12:26 przez mroowa111
+3
mroowa111
Wszystkiego co Najpiękniejsze dla Nerazzurri i uszatki na Wembley
09.03.2024 o 12:18 przez wrobel1908
+3
wrobel1908
Forza Inter per sempre 🐍 🖤💙
09.03.2024 o 10:48 przez jacodj
+3
jacodj
Pasja, Miłość, Życie.

🖤 INTER 💙
09.03.2024 o 10:40 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
C'è Solo l'Inter! 😍🥳🖤💙
09.03.2024 o 09:28 przez Piotrekfci
+4
Piotrekfci
Forza 🖤💙 🫡🫡🫡 na zawsze
09.03.2024 o 05:39 przez cuba
+11
cuba
Wszystkiego co Najlepsze Nasz Interku Kochany !! ! Niech gablota z trofeami aż się ugina od sukcesów

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się