Relacje

Mamy lidera! Wspaniały wieczór na Meazza | Inter ogrywa Lazio 3-1 (54)

Autor:
Źródło: różne
2 miesiące temu
3987
54
Inter wygrana chinski nowy rok

Fantastyczne emocje towarzyszyły nam dzisiaj podczas meczu Inter - Lazio rozgrywanego w Mediolanie. Inter zagrał niemal perfekcyjne spotkanie i wreszcie wykorzystał potknięcie Milanu. Ekipa Antonio Conte, na czele z Lukaku, ograła swojego przeciwnika i wskoczyła na fotel lidera Serie A!

Spotkanie rozpoczęło się od delikatnego "badania się" obu zespołów. Po niemrawych kilku minutach mecz zaczął przeradzać się we wspaniałe widowisko. Piłką operowało głównie Lazio - i to na połowie Interu - jednak dziesiątki wymian piłek zazwyczaj kończyły w rękawicach Samira Handanovicia. Obrona Interu pracowała w pierwszej połowie idealnie, a na czołowego obrońcę wyrósł Milan Skriniar, który zachowywał czujność w każdej sytuacji. Przewaga optyczna Lazio nie oznaczała, że Nerazzurri nie stwarzali sobie groźnych sytuacji. Styl Interu polegał na wysokim pressingu oraz wyprowadzaniu błyskawicznych kontrataków. Ciężaru tego meczu nie wytrzymali obrońcy Lazio, którzy zaczęli popełniać coraz więcej błędów. Ogromna pomyłka przydarzyła się Hoedtowi, który przegrał walkę o piłkę z Lautaro Martinezem i "sunąc" po murawie sfaulował argentyńskiego napastnika zakroczną nogą. Sędzia Fabbri od razu wskazał na jedenasty metr i potwierdził swoją decyzję konsultując się z wozem VAR. 

Do piłki podszedł Romelu Lukaku i pewnie pokonał Pepe Reinę, który rzucił się w przeciwnym kierunku do lotu piłki. Tak Belg rozpoczął swój koncert tego wieczora. Potem Lukaku musiał pogodzić się z żółtą kartką, kiedy w nieprzepisowy sposób zaatakował łokciem Lucasa Leivę. W pierwszej połowie nieźle wyglądał Christian Eriksen, który posłał świetne podanie przed pole karne do wchodzącego Marcelo Brozovicia, ale Chorwat został zablokowany w ostatnim momencie przez obrońców Lazio. Potem swoją okazję miał znowu Romelu Lukaku, jednak w dobrej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką. Na pochwały zasługiwał także krytykowany w tym sezonie Ivan Perisić, który sprawdzał się jako wahadłowy i grał solidnie zarówno z tyłu, jak i przy zagraniach ofensywnych.

W końcówce pierwszej odsłony mieliśmy bardzo ciekawą sytuację, kiedy Romelu Lukaku wpakował piłkę do siatki Reiny. Na początku sędzia odgwizdał spalonego. Jednak po skorzystaniu z wideoweryfikacji okazało się, że do Belga nie dogrywał żaden z zawodników Interu, a Manuel Lazzari, który próbował blokować futbolówkę. Oprócz tego Lukaku i tak nie był na spalonym, gdyż linię złamał Acerbi, więc gol był w stu procentach prawidłowy.

Druga połowa zaczęła się od zamieszania, gdyż z szatni na boisko wyszli Hoedt oraz Leiva, których trener Inazghi zmienił już w trakcie przerwy i dopiero po interwencji samego szkoleniowca Lazio mieliśmy korektę, a na murawie pojawili się Marco Parolo oraz Gonzalo Escalante. I to ten drugi piłkarz okazał się bohaterem jednej z późniejszych akcji. Najpierw - grający dzisiaj słabe spotkanie Hakimi - sfaulował przeciwnika na 23. metrze od bramki. A potem do piłki podszedł Milinković-Savić, który nie oddał idealnego strzału, ale piłka odbiła się od rzeczonego wcześniej Escalante i w bardzo przypadkowy sposób trafił do siatki.

Zrobiło się bardzo niebezpiecznie dla Interu, jednak podopieczni Conte nie zamierzali odpuszczać i w błyskawicznym tempie obejrzeliśmy kontrę Nerazzurrich. Głównym bohaterem akcji ponownie został Lukaku, który wykonał perfekcyjny rajd prawą stroną boiska, nic nie zrobił sobie także z ataku Parolo, który próbował zatrzymać Belga. Tym razem jednak to nie Lukaku trafił do siatki, ponieważ kiedy był już w polu karnym zauważył ustawionego przy pustej bramce Lautaro i podał do Argentyńczyka. Martinez miał proste zadanie i je wykonał. Inter ponownie prowadził dwiema bramkami. Trzeba oddać szacunek rywalowi, który do ostatniej minuty próbował zmienić wynik tego spotkania, jednak Inter był w tym meczu tak dobrze zorganizowany i ustawiony przez trenera Conte, że Lazio nie miało prawa dzisiaj "zrobić krzywdy" Nerazzurrim.

Inter przerwał serię zwycięstw rzymskiej ekipy i został samodzielnym liderem Serie A, wykorzystując potknięcie Milanu ze Spezią. Za tydzień arcyważne spotkanie derbowe, które może dać nam odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Forza Inter!

 

 

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 23 Barella, 77 Brozovic, 24 Eriksen, 14 Perisic; 9 Lukaku, 10 Lautaro

Rezerwowi: 27 Padelli, 97 Radu, 5 Gagliardini, 7 Sanchez, 8 Vecino, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 15 Young, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian, 99 Pinamonti

Trener: Antonio Conte

 

LAZIO (3-5-2): 25 Reina; 4 Patric, 33 Acerbi, 26 Radu; 29 Lazzari, 21Milinkovic-Savic, 6 Leiva, 10 Luis Alberto, 77 Marusic; 11 Correa, 17 Immobile 

Rezerwowi: 71 Alia, 7 Pereira, 14 Hoedt, 16 Parolo, 18 Escalante, 19 Lulic, 20 Caicedo, 32 Cataldi, 37 Musacchio, 92 Akpa Akpro, 94 Muriqi, 96 Fares

Trener: Simone Inzaghi

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen Milan Skriniar

Szachy zamiast strzelaniny - Inter dowozi skromne zwycięstwo 1:0 nad Atalantą (48)

08.03
19:48
Lukaku Darmian trzeci komplet

Step by step, bez niespodzianek na Meazza! | Inter 3-0 Genoa (28)

28.02
14:02

Komentarze (54)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.02.2021 o 08:09 przez SETE
+1
SETE
Zauwazyliscie , ze ostatnio malo gra Gagliardini ? kochanek trenera :) :)
16.02.2021 o 03:17 przez Recoba
Recoba
Bardzo dobry mecz całej drużyny z bardzo mocnym przeciwnikiem. Bardzo mnie cieszą 3pkt, styl, kreatywna i elastyczna taktyka oraz fotel lidera.
Me serce się raduje,
FORZA INTER !! !💙💙💙

p.s.#Contewy.pie.rd.alajpatatataj po tym sezonie.
15.02.2021 o 23:17 przez Mirek11
Mirek11
Nikt jakoś nie chce zwolnić Conte. Jeszcze miesiąc temu 90% chciało zwolnić trenera bo nie wygrał z nikim poważnym A teraz prosze: Juventus i Lazio w seriea, Milan w pucharze. Liczę na to że trener zostanie na kolejny sezon i będzie dowodził tą drużyną jeszcze z lepszym rezultatem. Oby wygrali teraz z Milanem i nie lekcewazyli żadnej drużyny bo punkty robi sie na boisku a nie w szatni.
16.02.2021 o 06:19 przez danielWu
danielWu
Jakoś mireczku to chyba jak w życiu. Coś może być nowego . Uczymy się to ogarnąć . Z początku nie wychodzi , ale po czasie zaczyna trybic. I oby tak było z Interem :) Conte . To sport i piłkarzy czy trenerów bronią wyniki. Nic w tej kwestii się nie zmienia 😉
15.02.2021 o 23:00 przez Bartez
Bartez
Lidera mamy i go nie oddamy (mam nadzieję)! :) Forza Inter!
15.02.2021 o 15:18 przez cuba
+2
cuba
Pozistaje isć za ciosem i teraz rozjechać milan
15.02.2021 o 15:50 przez cuba
cuba
Pozostaje
15.02.2021 o 12:07 przez DonDawido
+1
DonDawido
Naprawdę podoba mi się Inter w takich meczach. Grają jak prawdziwa drużyna, ruszają się po boisku jak monolit, szukają podań, dużo biegają bez piłki, są pewni w obronie i zachowują zimną krew w ataku. Podoba mi się taki Inter.
Wczoraj wszyscy zagrali bardzo dobrze i jedynie Hakimi nieco odstawał od tego poziomu, ale wygraliśmy 3:1 z rozpędzonym i groźnym Lazio, jesteśmy liderem Serie A, więc nie ma potrzeby tego roztrząsać. Młody jest, ogarnie się. :D
15.02.2021 o 11:51 przez danielinter
+1
danielinter
To sa wlasnie takie mecze klasy premium, ktorymi dokladajac regularnie lojenie dziadow wygrywa sie Scudetto.Popis Lukaku i musze w koncu pochwalic Conte za wystawienie skladu.Odstawil dziada Younga, wychodzi na to ze dogadal sie z Eriksenem i juz nie swiruje Gagliardinim od 1 minuty.
15.02.2021 o 11:38 przez mikruzzo
mikruzzo
Szkoda tej bramki straconej, byłby to piąty mecz z rzędu z czystym kontem Samira, który też zasługuje na słowo uznania jak i cały blok defensywny.
Defensywna staje się naszym mocnym punktem, na tym etapie rozgrywek jest to nieocenione jak i w końcowej fazie walki o majstra
15.02.2021 o 11:28 przez Kris88
+2
Kris88
Po grze Barelli widac jak on kocha Inter. Jest jakas 84 minuta meczu, kiedy większość by sobie odpuscila, bo wynik dobry bo jest sporo naszych w obronie etc. ten na pelnym gazie wraca, zeby odciac podanie czy spresować, niesamowity On jest. Trafił się nam drugi Zanetti.
15.02.2021 o 10:36 przez kadrian89
kadrian89
Co by nie mówić wczorajszy Inter to obecnie najmocniejszy skład jaki ma Conte. Można zastanawiać się jedynie Eriksen czy Vidal (Vidal sprzed 2 lat miałby pewny plac, ale w obecnej dyspozycji wydaje się, że Eriksen lepiej urozmaica tę pomoc + widać zaangażowanie w grze obronnej Duńczyka w końcu).

Na ten moment trzeba przeprosić Conte - opanował chwilowy kryzys. Tej LM szkoda jak cholera w obecnej dyspozycji, PW również, ale jeśli będzie mistrz, to wszyscy o tym zapomną.

Tak czy siak na koniec ocena będzie zero-jedynkowa. Albo sfrajerzymy i będzie totalna rozpierducha, albo w końcu sukces.
15.02.2021 o 10:27 przez kibol123
+1
kibol123
Spuszczata się nad presiciem bo nic nie odwalil (o dziwo), a czy nikt nie dostrzegł pracy, odbiorów, podan naszego vice-lidera Barelli ? Co on robi z tą piłka 2-3 rywali bierze na plecy nie robią mu żadnej różnicy. Niesamowicie przyjemnie patrzy się na jego operowanie piłka. Wczoraj zagral kolejny wielki mecz brawo Nico!
15.02.2021 o 06:58 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
Mega mecz w Naszym wykonaniu. Lazio pomogło bo chcieli wygrać dzięki temu grało Nam się łatwiej z przodu. Hakimi trochę niewidoczny w ofensywie. Romelu dwie brameczki i asysta więc liczby się zgadzają ale ja mam dylemat na kogo zagłosować w ankiecie bo poziom jaki prezentowali wczoraj Skriniar i Brozo to kosmos.
15.02.2021 o 00:49 przez smerf1600
smerf1600
Dziś gra była super, szkoda że jeszcze nie jestesmy bardziej bezwzględni w wykorzystywaniu sytuacji. A za tydzień.. O ile Conte dziś spisał się na medal o tyle mam nadzieje że zna złotą piłkarską zasadę - zwycięskiego składu się nie zmienia i nie wpuści Vidala czy innego Gagli od pierwszych minut. Eriksen dziś wyglądał naprawdę dobrze wg mnie i zaczęli dobrze współpracować z Brozoviciem, czego na początku i w poprzednim sezonie nie było, bo Brozović ewidentnie nie chciał grać z Erykiem
15.02.2021 o 00:31 przez Waldini
+2
Waldini
Wszystko zafunkcjonowało bardzo ładnie, dobry plan na mecz, a za tydzień wybijamy Milanowi mrzonki z głowy.
15.02.2021 o 00:10 przez szmaloo
+2
szmaloo
W tym meczu Conte pokazał, że jest trenerem klasy światowej. Idealnie dobrany skład, forma i przygotowanie zawodników do meczu wyborne. Ręce składają się do oklasków. Mam nadzieję, że Juventus i Milan będą oglądały nasze plecy do końca sezonu. Została tylko liga - INTER musisz !! !
14.02.2021 o 23:31 przez Copacabana1
Copacabana1
Kocham Cię Inter ♡♡♡♡♡♡♡dziekuje trenerze za robotę, jest chemia,jest 1 miejsce, super Ivan perisic dziekuje
14.02.2021 o 23:31 przez nazional
nazional
Romek przestał myśleć o Zlatanie i wrócił na swój poziom :D Ciekawe czy tego dokona za tydzień :P
14.02.2021 o 23:27 przez Seba.
+6
Seba.
Coś czuję, że Ibra obsra kucyka przed Derbami i dozna nagłej kontuzji. On już wie co się święci. Nie wytrzyma psychicznie tego Voodoo.
14.02.2021 o 23:16 przez rafalik93
rafalik93
Brawa dla interu dobra gra jedynie martwi hakimi który nie wie co ma robić pod bramka :) zakolak coraz lepiej zaczyna grać może coś z niego bedxie... Lukaku dzik :)
14.02.2021 o 23:11 przez Vela
+2
Vela
Kontrowaliśmy cały mecz, świetny Lukaku, genialna obrona (co dzisiaj czyścił Skriniar to magia), w końcu nie zawiodła skuteczność, od razu atakowanie po straconej bramce i na dodatek nie wykartkowaliśmy się na mecz z Milanem. Idealna kolejka, za tydzień zwycięstwo i 4pkt przewagi, Forza Inter 💙🖤

PS. : Nawet Perisic dzisiaj bardzo dobry mecz zagrał, co rzadko się zdarza
14.02.2021 o 23:08 przez cs88
+4
cs88
Bardzo dobry mecz. Najbardziej zaskoczył mnie Perisic - świetnie grał w obronie i nie kaleczył w ataku. Wielki plus dla Lukaku, pokazał, że te ostatnie kilka meczy to był wypadek przy pracy. Dobrze też Eriksen I Handanovic - cały mecz był czujny, wszystkie interwencje pewne. Cała drużyna świetna jako kolektyw. I na koniec - duży plus dla Conte, bo wyjaśnił Lazio taktycznie, dobrze dobrał skład, dokonał dobrych zmian. MAMY LIDERA !! FORZA INTER ⚫🔵⚫🔵⚫
14.02.2021 o 23:06 przez ragnar
+5
ragnar
Takie mecze jak dziś chce się oglądać
.
Zachwyty nad golem na 3-1, ale akcja na karny, to było coś 5-6 podań z klepki...pieknie

Skriniar to jest jednak kozak, walczak, do tego jak rusza aby pomóc w grze Hakimiemu Barelli klasa, odkąd wrócił do składu ta gra wygląda fajnie, do tego Eriksen i Vidal grają lepiej, i tylko ta lewa kuleje, chociaż dziś Ivan dobry mecz

Oby zawsze tak grali pressingiem i walczyli

aha, tak jak często krytykowałem Brozo, klasa, te jego odbiory na wślizgu to jest to :P
14.02.2021 o 23:02 przez Ippon
+2
Ippon
Lazio jak wczoraj Juve zostało zabite własną bronią. Hakimi uratował brozovica żółtą. Ta kontrą przed bramką pewnie by była dużo wcześniej przerwana gdyby nie fakt, że brozo z barella tam byli. Bastoni 1 faul, brozovic 1 i barella chyba bez przewinienia. Widać było strasznie brak agresywności w niektórych momentach.
Brak pewności i marnowanie sytuacji przez Martinez zadecydował że ten podawał do hakimiego ,zamiast strzelać. Szkoda, że wtedy tego meczu nie zabiliśmy. Perisic na derby pewnie wyjdzie gdyż Lazio jak i Milan mają sposób by wrzucać piłki na głowę Sergieja,/ibry na długim slupku.
14.02.2021 o 22:59 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Ależ dzisiaj zagrali pięknie, a Lukaku to dzik nie do zatrzymania, Lautaro też dzisiaj bardzo dobry mecz, walczył o każdą piłkę, Barella i Brozo też bardzo dobre zawody, Eriksen nieźle, w obronie wszyscy bardzo dobrze, ale z większym wyróżnieniem dla Skriniara, był wszędzie. Jest lider, teraz regeneracja i walczymy w Derbach! Forza Inter 👊🏻💪🏻 🖤💙
14.02.2021 o 23:00 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
P.S. i bardzo cieszy że nikt nie wypadł na Milan za kartki 🙃
14.02.2021 o 22:59 przez Omen
+5
Omen
Jeden z lepszych meczów w tym sezonie. Taktycznie ich wyjaśniliśmy tak jak Juventus. Teraz czas na derby !!
14.02.2021 o 22:54 przez kadrian89
kadrian89
Mam nadzieje, ze za tydzień przejedziemy się po Milanie srogo i zostaną wyjaśnieni na długie tygodnie.
14.02.2021 o 22:53 przez CNS87
+3
CNS87
A gdzie Ci wszyscy Contekrytycy ? Cos ucichli ostatnimi czasy. Btw. Taki Inter chce ogladac. Mimo odpadniecia z Jude. Gramy ladny ofensywny futbol i to jest to!
15.02.2021 o 00:53 przez smerf1600
smerf1600
Conte dziś się spisał na medal, co nie znaczy że już nie raz nie dwa dawał pupy bo prawda to jest przenajświętsza. Oby nie mieszał ze składem za tydzień i puścił w bój ta samą jedenastkę
15.02.2021 o 03:53 przez CNS87
CNS87
Dokladnie ! Puki co jest moc !
16.02.2021 o 03:22 przez Recoba
Recoba
jestem ja.
krytyk narcyza Antonio C.
w Europie z nim nic nie osiągniemy, rozumiesz?

dzisiaj brawa dla trenera.☝
#Contewyp.ier.dalajpatatatajpo tym sezonie.
14.02.2021 o 22:53 przez Kondzik
+3
Kondzik
WYBITNE spotkanie w wykonaniu Interu !! ⚫🔵 taki Inter chce się oglądać za taki Inter warto być kibicem tej drużyny⚫🔵 Luk jaki ty jesteś kozak to nie mam pytań, czapka z głowy i ukłon po pas🔝 brawo też dla zagrożonych pauza że nie złapali głupiej kartki bo za tydz walka o 6pkt !! Forza Inter ⚫🔵🔝
14.02.2021 o 22:51 przez HB
+2
HB
+ Lukaku, Brozo, Skriniar

- Hakimi

Klasa występ.
14.02.2021 o 22:51 przez Rafał 1976
Rafał 1976
LuLa i wszystko jasne 👏👏💪💪Mamy lidera 👏👏💪💪 Dobranoc

Shoutbox

HB 19.04.2021 04:06

hajs im ucieka

HB 19.04.2021 04:06

#UEFA ready to use harsh punishments against the SuperLeague clubs. Lawyers are working for a cause. Today the UEFA executive at Montreux. There also is a possibility that UEFA could ban from #UCL and #UEL 2020/21 the #SuperLeague’s clubs. Let’s what happens. Total war is coming

HB 19.04.2021 03:26

jakby Atalanta mogła sobie pozwolić na zakup 2 topowych zawodników to mieliby coś do powiedzenia z Realem

HB 19.04.2021 03:25

zastrzyk gotówki niczym dofinansowanie dla start-upa

HB 19.04.2021 03:24

to się coś zmieni

HB 19.04.2021 03:24

może jak awansuje do SL

HB 19.04.2021 03:24

Atalanta radzi sobie świetnie w LM, a klub się nie rozwija prawie

HB 19.04.2021 03:23

Atalanta nigdy

HB 19.04.2021 03:23

Roma 20

HB 19.04.2021 03:23

Lazio wygrał scudetto 21 lat temu

HB 19.04.2021 03:22

dziś średniacy tez nie mają o co grać

HB 19.04.2021 03:22

jakieś obrzydliwe MU, które nigdy nie wygrywa, ale zawsze ma kasę na transfery

HB 19.04.2021 03:22

historia Lipska jest najobrzydliwszą sportową historią ever

HB 19.04.2021 03:21

a w klubowej dzieją się dziwne rzeczy od dawna

Yascarr 19.04.2021 03:21

Wydaje się, że wszystkie kluby spoza układu SuperLeague własciwe nie mają żadnych perspektyw. Czekam na rozwój sytuacji i więcej szczegółów od założycieli tej SuperLeague. Na ten moment nie do ogarnięcia cała sytuacja

HB 19.04.2021 03:21

ja osobiście wolę piłką międzynarodową niż klubową, bo nie ma transferów i jest bardziej wyrównany poziom

Yascarr 19.04.2021 03:16

Tworzy się finansowa przepaść, bogaci stają się bogatsi, a reszta tylko traci

Yascarr 19.04.2021 03:13

Mi chodzi o zawalanie tego jakby ekosystemu w piłce klubowej. Nie wyobrażam sobie istnienia średnich klubów jak Lazio, Roma czy Atalanta. Europejskie rozgrywki pod butem ich rywali, w dodatku tylko dla nich. Liga mistrzów i Liga Europejska tracą całkowicie na atrakcyjności lub w ogóle przestają istnieć.

maverik 19.04.2021 03:12

tu chodzi o roznice w ligach krajowych a nie w jednym dwumeczu

HB 19.04.2021 03:11

nie będzie prawie różnicy między składem SL (15 bogatych + 5 najlepszych kopciuszków) a 1/8 LM

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w starciu z Napoli?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • FT

    Benevento

    0 - 1

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • FT

    Crotone

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    3 - 1

    Verona

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Cagliari

    4 - 3

    Parma

Niedziela, 18 kwietnia

  • FT

    AC Milan

    2 - 1

    Genoa

  • FT

    Atalanta

    1 - 0

    Juventus

  • FT

    Bologna

    4 - 1

    Spezia

  • FT

    Lazio

    5 - 3

    Benevento

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Roma

  • FT

    Napoli

    1 - 1

    Inter

Wtorek, 20 kwietnia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 21 kwietnia

  • 18:30

    AC Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Spezia

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Cagliari

Czwartek, 22 kwietnia

  • 18:30

    Roma

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Sobota, 24 kwietnia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 25 kwietnia

  • 12:30

    Benevento

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Bologna

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    31

    75

  • 2

    Milan

    Milan

    31

    66

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    64

  • 4

    Juventus

    Juventus

    31

    62

  • 5

    Napoli

    31

    60

  • 6

    Lazio

    Lazio

    30

    58

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    17

  • 5

    Ciro Immobile

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27162

Liczba newsów: 39357