Pozostałe

Inter - Milan: powołani (22)

Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
433
22

Jose Mourinho powołał 25 zawodników na jutrzejsze derby Mediolanu.

 

Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 29 Giulio Donati, 39 Davide Santon, 46 Felice Natalino;

Pomocnicy: 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 28 Alen Stevanovic, 30 Mancini, 44 Sebastian Carlsen, 48 Lorenzo Crisetig;

Napastnicy: 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2010 o 14:27 przez mati1908
mati1908
dac szanse Ryskowi od pierwszych minut <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
24.01.2010 o 11:45 przez interfann
interfann
a ja mysle ze na lewej obronie moglby zagrac muntari. juz go widzielismy na tej pozycji i nie szlo mu tak zle. Zanetti bedzie gral w pomocy jak zwykle..
24.01.2010 o 09:51 przez inter xD
inter xD
skład:<br />
Julio Cesar<br />
Zanetti Lucio Maicon samuel<br />
Quaresma Snejder Cambiasso Motta<br />
Milito Balotelli<br />
wynik:2:0 dla Interu<img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
23.01.2010 o 20:31 przez adik218
adik218
mam nadzieje ze muntar niewyjdzie w pierwszym a jesli tak to niech szybko zejdzie bo facet jest bez formy kompletnie...<img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
23.01.2010 o 19:42 przez Odet
Odet
liczę na mecz i dobry występ Santona.<br />
Chciałbym żeby szansę, ale ostatnią dostał Ryszard. Jak nie strzeli ze 2 bramek to won<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
A serio, zobaczymy co &quot;najlepszy trener na świecie&quot; wymyśli<br />
pozdr.
23.01.2010 o 18:47 przez pawlittoo
pawlittoo
Muntara bym chcial w 1wszym.
23.01.2010 o 18:29 przez adriano:)
adriano:)
Manciniego i Quaresma na skrzydła i Milan nie ma co nawet na murawę wychodzić <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.01.2010 o 18:01 przez Nen
Nen
Jeśli 4 -2 -3 -1 to nie ma miejsca dla Quaresmy
23.01.2010 o 17:58 przez Vancore
Vancore
chcac nie chcac zagra ktos z 3 motta muntari quaresma :/
23.01.2010 o 17:16 przez Dominik
Dominik
Nie wygląda to tak źle. Niema jedynie Stankovicia, Krhina, Chivu, którzy są kontuzjowani i Eto'o, który jest na Pucharze Narodów Afryki. Trzech piłkarzy z podstawowego składu, ale mamy ich kim zastąpić, także niema co rozpaczać <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
FORZA RAGAZZI<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
23.01.2010 o 17:07 przez proba1
proba1
Przeciez w mlodziezowce jest sporo wybijajacych sie graczy, najlepszych we wloszech jednych z najlepszych na swiecie. Przeciez nik nie kaze powowlywac za zaslugi ale jak ktos strzela duzo bramek jest podpora obrony, czy adzi sobie w pomocy to dlaczego nie moze byc powolany na mecz zeby pograc na wyzszym poziomie tylko dlatego ze jest mlody?
23.01.2010 o 16:11 przez Seba
Seba
Nie o to mi chodziło Raffał <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Jeśli ktoś będzie zasługiwał na powołanie, to zapewne je dostanie, a nie że ktoś ma być brany do pierwszej drużyny tylko dlatego, że jest młodzikiem i fajnie to wygląda. Dlatego zapytałem czy nawet ktoś słaby, kto nie zasługuje na powołanie ma być brany do drużyny tylko dlatego że jest młodzikiem. Tak przynajmniej odebrałem komentarz proby1. Nieważne umiejętności, ważne że młody.
23.01.2010 o 15:27 przez Kubusa10
Kubusa10
Na szczęście jest Wes
23.01.2010 o 15:26 przez Raffal
Raffal
a czemu mieliby być słabi? Mamy jedna z najlepszych młodzieżówek na swiecie to czemu nagle mielbiby być słabi?<br />
- jestem za...
23.01.2010 o 15:08 przez Seba
Seba
Nawet jeśli będą słabi ?
23.01.2010 o 14:49 przez proba1
proba1
Chcialbym zeby zawsze tak powolywano mlodziez i przynajmniej 2 lapalo sie na mecz
23.01.2010 o 14:43 przez Raffal
Raffal
za wszelkie bledy przeprasza moj laptop <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
23.01.2010 o 14:42 przez Raffal
Raffal
Cesar -Maicon Lucio Samuel Zanetti-Quaresma Cambiasso Snejider Balotelli - Pandev Miltto.<br />
<br />
Ja chciałbym taka jedynastke i doataku od pierwszej połowy... czasami mam wrazenie ze nas tak duzo jest z tyłu ze zawodnicy sie głubio w tym...<br />
Zreszta na Milan nie ma sie co bronic bo maja mocny skład w ataku natomiast słaba obrone i to trzeba ...<br />
Co do Q i Mario to wole zeby zagrali od poczatku niz z ławki bo w razie czego mozna wpuscic kogos innego gdyby jednak mecz nie wyszedł...<br />
I jedyne o co prosze to brak Muntariego na lewej pomocy...
23.01.2010 o 14:38 przez Omen
Omen
Pierwsze na co spojrzałem to czy jest Sneijder skoro jest będzie dobrze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
23.01.2010 o 14:37 przez Deki
Deki
Nie jest źle. Brak tylko Chivu, Stankovića i Eto'o. Z czego Stanko pewnie będzie gotowy już na Juventus, a Eto'o też już niedługo wraca. <br />
Skład na ten mecz to jak dla mnie:<br />
Cesar - Maicon,Lucio,Samuel,Santon - Zanetti,Cambiasso, T.Motta - Snejder - Pandev,Milito i powinnismy dać radę. Powrót Cambiasso da nam wiele spokoju w drugiej lini, a Santon na pewno lepiej będzie grał na boku obrony niż Cordoba.
23.01.2010 o 14:37 przez bloow
bloow
Jest Mancini <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> jest impreza.
23.01.2010 o 14:35 przez piotrekninter
piotrekninter
wcale nie jestesmy tak osłabieni, milan kuleje tez, bo obrona slaba<br />
inny problem ze duzo zawodnikow bez formy<br />
ciekawe czy mou wystawi santona i wtedy zanetti pomoc, czy javier zagra wobronie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
licze na zwyciestwo, remis tez w sumie nie bedzie zły

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się