Relacje

Inter - Siena: zapowiedź (31)

ponad 16 lat temu
1373
31

Już dziś o godzinie 20:45 na murawę stadionu Giuseppe Meazza San Siro, wybiegną jedenastki Interu Mediolan oraz Sieny. Spotkanie odbędzie się w ramach 19 kolejki włoskiej Serie A.

 

Nasz dzisiejszy rywal nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Niegdyś solidna, zdolna do sprawienia niespodzianki w meczach z głównymi faworytami ligi drużyna, zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze. W ubiegłej kolejce, w prestiżowych derbach Toskanii, bianconeri ze Sieny zebrali na własnym boisku potężny łomot, przegrywając 1-5 z Fiorentiną. W dotychczasowych 18 kolejkach obecnego sezonu, piłkarze Sieny zdobyli zaledwie 12 punktów. Strzelili rywalom 18 bramek, tracąc 33. Być może wpływ na tak fatalną dyspozycje drużyny z Toskanii mają sprzedaże Houssine Kharja do Genoi, oraz Daniele Galloppy do Parmy. Byli to bowiem zawodnicy, którzy stanowili o sile pomocy Sieny.

 

Inter, jak już wszyscy zdążyli się zapewne przyzwyczaić, przewodzi tabeli z przewagą 8 punktów nad drugim Milanem. Nerazzurri w 18 kolejkach zdobyli 42 punkty. Mają najwięcej bramek strzelonych - 37, oraz najmniej straconych 14, w całej lidze. W poprzedniej kolejce mistrzowie Włoch pokonali na wyjeździe Chievo Verona, wygrywając skromnie 1-0. Strzelcem jedynej bramki w meczu był Mario Balotelli.

 

Jeśli chodzi o absencje, w drużynie przyjezdnych nie będą mogli zagrać kontuzjowani Parravicini, Rossettini, oraz przebywający na zgrupowaniu reprezentacji przygotowującej się do PNA, Ghezzal. W drużynie Interu natomiast, zagrać nie będą mogli kontuzjowani Cambiasso, Krhin, Chivu, Materazzi, Muntari i Santon, oraz przebywający na zgrupowaniu reprezentacji, Samuel Eto'o. Zawieszony na ten mecz jest Mario Balotelli.

 

Transmisje w TV:

 

Sky Sport 1 (Italia)
Sky Calcio 1
Raitalia 3 Africa
ESPN (UK/Ire)
Canal 9 DK
Al Jazeera Sport +1/+3
C+ Sport (France)
NTV Spor
NTV+ Football
Novasports 2
Viasat Fotboll Swe
Sport TV2
Sport 1 CZ/SK
Sport 1 (Ukraine)
Sport 2 (Hungary)
Sport 1.1 Ned
Digi Sport+ RO
C+ Futbol
Fox Sports Espanyol

 

Przewidywanie ustawienia:

 

Inter(4-2-3-1): Julio Cesar - Maicon, Lucio, Cordoba, Zanetti - Stankovic, Thiago Motta - Quaresma, Sneijder, Pandev - Milito

 

Siena(4-3-3): Curci - Rosi, Cribari, Brandao, Del Grosso - Vergassola, Codrea, Ekdal - Reginaldo, Maccarone, Jajalo

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2010 o 18:01 przez mati1908
mati1908
trzeba ich rozjechac<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
15.01.2010 o 13:34 przez jelen132
jelen132
<a href="http://www.quaresma77.cba.pl/news.php">http://www.quaresma77.cba.pl/news.php</a><img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> zapraszam serdecznie
09.01.2010 o 20:33 przez RicardQ
RicardQ
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.01.2010 o 19:17 przez IBRA2880
IBRA2880
Chciałbym żeby Quaresma strzelil brameczke,bo może nie jest w formie od ponad roku,ale ja w niego wierze bo technikie ma tylko brakuje mu odblokowania sie ;) FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
09.01.2010 o 16:35 przez Omen
Omen
Jezu myślałem że Rysiek od nas odszedł już <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> przez tą fotkę czarno-białą hehe.Mecz który powinniśmy wygrać wysoko ale ja tam jestem nastawiony góra na 2:0.Ciekawe jakim składem zagramy...Życzę sobie brameczkę Pandeva !
09.01.2010 o 16:17 przez hQ
hQ
Rysiu strzel dwie bramki dzisiaj <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.01.2010 o 15:52 przez bloow
bloow
to zdjecie na stronie glownej ma 10/10 punktow w kategorii gejowosci.
09.01.2010 o 15:48 przez MiRas.
MiRas.
Aaa.. to wyjaśnia wszystko <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.01.2010 o 15:45 przez Rustin
Rustin
4:0 bramki Milito, Pandev, Quaresma i Sneijder <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.01.2010 o 15:41 przez Seba
Seba
Ja tam licze na wysokie zwycięstwo. W kolejnych spotkaniach zresztą także. Niech Chelsea troche nabierze obaw, bo jak tak bedziemy męczyć, to ani troszkę się nas nie przestraszą.
09.01.2010 o 15:27 przez Karpik
Karpik
jeden do zera mnie zadowoli
09.01.2010 o 15:26 przez Italiano_Genoa
Italiano_Genoa
Mecz na San Siro z słaba drużyną to nic innego jak wygrana Interu. Obstawiam wynik taki jak z Genoą<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
09.01.2010 o 15:20 przez ferdinand55
ferdinand55
Dużo absencji ale ten skład też mi sie podoba <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . Tylko 3 pkt licze na 2;0 dla Nerazzuri
09.01.2010 o 15:05 przez MiRas.
MiRas.
&quot;Riki pokaże swoje walory zasłużył na to pewne miejsce w składzie &quot;<br />
<br />
czym <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
09.01.2010 o 14:58 przez robak563
robak563
a jak zagra mniej więcej Pandev? Drugi napastnik czy skrzydłowy?
09.01.2010 o 14:53 przez chidehu
chidehu
jesli wygramy skromnie 1:0 chyba spale sie ze wstydu...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
09.01.2010 o 14:53 przez Strażnik obcasów
Strażnik obcasów
1-1
09.01.2010 o 14:50 przez Grrruby
Grrruby
Damy im dzisiaj popalic!<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.01.2010 o 14:48 przez adriano:)
adriano:)
Zdjęcie miażdży. Co do spotkania to mimo okrojonego składu powinniśmy spokojnie wygrać ten mecz.
09.01.2010 o 14:45 przez Seba
Seba
Trzeba wygrać i komuś uciekniemy po tej kolejce.
09.01.2010 o 14:40 przez piotrekninter
piotrekninter
oby był taki sklad bo na seriea.pl przewidywany jest troche inny bez ryska javier w pomocy a wobronie matrix<br />
mysle ze duzo bedzie zalezalo od stanu murawy, bo jesli bedzie w miare dobra to r7 i wes beda mieli troche latwiej grac, nie bedzie.. kopaniny..<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.01.2010 o 14:39 przez Kubusa10
Kubusa10
Bedzie trudno ale damy rade ja stawiam 2-0
09.01.2010 o 14:37 przez RicardQ
RicardQ
Riki pokaże swoje walory zasłużył na to pewne miejsce w składzie <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.01.2010 o 14:35 przez milosz912
milosz912
czeka nas ciekawy mecz <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> mam nadzieje ze wygramy z 4:0 a klase pokaze zanetti na obronie
09.01.2010 o 14:34 przez tytusek25
tytusek25
Respawn Quaresmy<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.01.2010 o 14:33 przez majsterszyk
majsterszyk
to zdjęcie ma oznaczać, że Ricky dziś zmartwychwstaje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.01.2010 o 14:32 przez Mate1908
Mate1908
Pomimo tylu absencji nasz pierwszy skład wygląda naprawdę imponująco. W końcu kreatywnie wygląda druga linia. Liczę dziś na spokojnie wywalczone 3 punkty. Stawiam 3-0 dla nas
09.01.2010 o 14:32 przez Darek
Darek
Ja też się przestraszyłem jak zobaczyłem czarno białe zdjęcie :-)
09.01.2010 o 14:29 przez Rafal_3000
Rafal_3000
hehe ale jakie zdjęcie tytułowe do zapowiedzi meczu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.01.2010 o 14:27 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Juz myslałem że Rysiek nie żyje :(

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625650

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się