Relacje

Inter - Siena: zapowiedź (31)

ponad 16 lat temu
1368
31

Już dziś o godzinie 20:45 na murawę stadionu Giuseppe Meazza San Siro, wybiegną jedenastki Interu Mediolan oraz Sieny. Spotkanie odbędzie się w ramach 19 kolejki włoskiej Serie A.

 

Nasz dzisiejszy rywal nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Niegdyś solidna, zdolna do sprawienia niespodzianki w meczach z głównymi faworytami ligi drużyna, zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze. W ubiegłej kolejce, w prestiżowych derbach Toskanii, bianconeri ze Sieny zebrali na własnym boisku potężny łomot, przegrywając 1-5 z Fiorentiną. W dotychczasowych 18 kolejkach obecnego sezonu, piłkarze Sieny zdobyli zaledwie 12 punktów. Strzelili rywalom 18 bramek, tracąc 33. Być może wpływ na tak fatalną dyspozycje drużyny z Toskanii mają sprzedaże Houssine Kharja do Genoi, oraz Daniele Galloppy do Parmy. Byli to bowiem zawodnicy, którzy stanowili o sile pomocy Sieny.

 

Inter, jak już wszyscy zdążyli się zapewne przyzwyczaić, przewodzi tabeli z przewagą 8 punktów nad drugim Milanem. Nerazzurri w 18 kolejkach zdobyli 42 punkty. Mają najwięcej bramek strzelonych - 37, oraz najmniej straconych 14, w całej lidze. W poprzedniej kolejce mistrzowie Włoch pokonali na wyjeździe Chievo Verona, wygrywając skromnie 1-0. Strzelcem jedynej bramki w meczu był Mario Balotelli.

 

Jeśli chodzi o absencje, w drużynie przyjezdnych nie będą mogli zagrać kontuzjowani Parravicini, Rossettini, oraz przebywający na zgrupowaniu reprezentacji przygotowującej się do PNA, Ghezzal. W drużynie Interu natomiast, zagrać nie będą mogli kontuzjowani Cambiasso, Krhin, Chivu, Materazzi, Muntari i Santon, oraz przebywający na zgrupowaniu reprezentacji, Samuel Eto'o. Zawieszony na ten mecz jest Mario Balotelli.

 

Transmisje w TV:

 

Sky Sport 1 (Italia)
Sky Calcio 1
Raitalia 3 Africa
ESPN (UK/Ire)
Canal 9 DK
Al Jazeera Sport +1/+3
C+ Sport (France)
NTV Spor
NTV+ Football
Novasports 2
Viasat Fotboll Swe
Sport TV2
Sport 1 CZ/SK
Sport 1 (Ukraine)
Sport 2 (Hungary)
Sport 1.1 Ned
Digi Sport+ RO
C+ Futbol
Fox Sports Espanyol

 

Przewidywanie ustawienia:

 

Inter(4-2-3-1): Julio Cesar - Maicon, Lucio, Cordoba, Zanetti - Stankovic, Thiago Motta - Quaresma, Sneijder, Pandev - Milito

 

Siena(4-3-3): Curci - Rosi, Cribari, Brandao, Del Grosso - Vergassola, Codrea, Ekdal - Reginaldo, Maccarone, Jajalo

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2010 o 18:01 przez mati1908
mati1908
trzeba ich rozjechac<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
15.01.2010 o 13:34 przez jelen132
jelen132
<a href="http://www.quaresma77.cba.pl/news.php">http://www.quaresma77.cba.pl/news.php</a><img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" /> zapraszam serdecznie
09.01.2010 o 20:33 przez RicardQ
RicardQ
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.01.2010 o 19:17 przez IBRA2880
IBRA2880
Chciałbym żeby Quaresma strzelil brameczke,bo może nie jest w formie od ponad roku,ale ja w niego wierze bo technikie ma tylko brakuje mu odblokowania sie ;) FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
09.01.2010 o 16:35 przez Omen
Omen
Jezu myślałem że Rysiek od nas odszedł już <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> przez tą fotkę czarno-białą hehe.Mecz który powinniśmy wygrać wysoko ale ja tam jestem nastawiony góra na 2:0.Ciekawe jakim składem zagramy...Życzę sobie brameczkę Pandeva !
09.01.2010 o 16:17 przez hQ
hQ
Rysiu strzel dwie bramki dzisiaj <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.01.2010 o 15:52 przez bloow
bloow
to zdjecie na stronie glownej ma 10/10 punktow w kategorii gejowosci.
09.01.2010 o 15:48 przez MiRas.
MiRas.
Aaa.. to wyjaśnia wszystko <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
09.01.2010 o 15:45 przez Rustin
Rustin
4:0 bramki Milito, Pandev, Quaresma i Sneijder <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.01.2010 o 15:41 przez Seba
Seba
Ja tam licze na wysokie zwycięstwo. W kolejnych spotkaniach zresztą także. Niech Chelsea troche nabierze obaw, bo jak tak bedziemy męczyć, to ani troszkę się nas nie przestraszą.
09.01.2010 o 15:27 przez Karpik
Karpik
jeden do zera mnie zadowoli
09.01.2010 o 15:26 przez Italiano_Genoa
Italiano_Genoa
Mecz na San Siro z słaba drużyną to nic innego jak wygrana Interu. Obstawiam wynik taki jak z Genoą<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
09.01.2010 o 15:20 przez ferdinand55
ferdinand55
Dużo absencji ale ten skład też mi sie podoba <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> . Tylko 3 pkt licze na 2;0 dla Nerazzuri
09.01.2010 o 15:05 przez MiRas.
MiRas.
&quot;Riki pokaże swoje walory zasłużył na to pewne miejsce w składzie &quot;<br />
<br />
czym <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
09.01.2010 o 14:58 przez robak563
robak563
a jak zagra mniej więcej Pandev? Drugi napastnik czy skrzydłowy?
09.01.2010 o 14:53 przez chidehu
chidehu
jesli wygramy skromnie 1:0 chyba spale sie ze wstydu...<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
09.01.2010 o 14:53 przez Strażnik obcasów
Strażnik obcasów
1-1
09.01.2010 o 14:50 przez Grrruby
Grrruby
Damy im dzisiaj popalic!<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.01.2010 o 14:48 przez adriano:)
adriano:)
Zdjęcie miażdży. Co do spotkania to mimo okrojonego składu powinniśmy spokojnie wygrać ten mecz.
09.01.2010 o 14:45 przez Seba
Seba
Trzeba wygrać i komuś uciekniemy po tej kolejce.
09.01.2010 o 14:40 przez piotrekninter
piotrekninter
oby był taki sklad bo na seriea.pl przewidywany jest troche inny bez ryska javier w pomocy a wobronie matrix<br />
mysle ze duzo bedzie zalezalo od stanu murawy, bo jesli bedzie w miare dobra to r7 i wes beda mieli troche latwiej grac, nie bedzie.. kopaniny..<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.01.2010 o 14:39 przez Kubusa10
Kubusa10
Bedzie trudno ale damy rade ja stawiam 2-0
09.01.2010 o 14:37 przez RicardQ
RicardQ
Riki pokaże swoje walory zasłużył na to pewne miejsce w składzie <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.01.2010 o 14:35 przez milosz912
milosz912
czeka nas ciekawy mecz <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> mam nadzieje ze wygramy z 4:0 a klase pokaze zanetti na obronie
09.01.2010 o 14:34 przez tytusek25
tytusek25
Respawn Quaresmy<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
09.01.2010 o 14:33 przez majsterszyk
majsterszyk
to zdjęcie ma oznaczać, że Ricky dziś zmartwychwstaje <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.01.2010 o 14:32 przez Mate1908
Mate1908
Pomimo tylu absencji nasz pierwszy skład wygląda naprawdę imponująco. W końcu kreatywnie wygląda druga linia. Liczę dziś na spokojnie wywalczone 3 punkty. Stawiam 3-0 dla nas
09.01.2010 o 14:32 przez Darek
Darek
Ja też się przestraszyłem jak zobaczyłem czarno białe zdjęcie :-)
09.01.2010 o 14:29 przez Rafal_3000
Rafal_3000
hehe ale jakie zdjęcie tytułowe do zapowiedzi meczu <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
09.01.2010 o 14:27 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Juz myslałem że Rysiek nie żyje :(

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625154

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się