Relacje

Zadanie wykonane! | Inter - Cremonese 3-1 (125)

Autor:
Źródło: en.inter.it
prawie 4 lata temu
5594
125

O godzinie 20:45 na Stadio Giuseppe Meazza zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, który rozpoczął spotkanie pomiędzy Interem a Cremonese. Pojedynek wicemistrza Włoch z beniaminkiem rozgrywa się w ramach 4 kolejki Serie A. Zapraszamy do śledzenia relacji meczowej.

 

1. połowa:

W drugiej minucie rzut wolny na Joaquinie Correi sprokurował Matteo Bianchetti. Na bramkę Ionuta Radu ze stałego fragmentu uderzał Federico Dimarco, który jednak nieznacznie się pomylił. W 10 minucie Cremonese wyprowadziło dobrze zapowiadającą się kontrę, lecz nie udało się jej wykończyć strzałem na bramkę Interu. Chwilę później to Inter wyprowadził kontrę, którą zakończył Joaquin Correa pakując piłkę do pustej bramki. Nerazzurri objęli prowadzenie na Stadio Giuseppe Meazza! Kolejne minuty upłynęły na spokojnej grze w środku pola, lecz w 20 minucie do dogodnej sytuacji strzeleckiej doszło Cremonese. Napastnik beniaminka oddał jednak strzał prosto w Samira Handanovicia. W 38 minucie Hakan Calhanoglu wystawił górną piłkę Nicolo Barelli, który pięknym strzałem z granicy pola karnego pokonał Ionuta Radu. Inter podwyższa prowadzenie!

 

2. połowa:

Na początku drugiej połowy do dobrej okazji po rzucie rożnym doszedł Emanuel Aiwu. Po wygranym pojedynku główkowym z Federico Dimarco i oddanym strzale piłka minęła słupek niewzruszonego Samira Handanovicia. W 55 minucie Simone Inzaghi dokonał pierwszej zmiany – Lautaro Martinez wszedł na murawę za Joaquina Correę. Inter zaczął popełniać błędy w rozegraniu, co pozwoliło graczom beniaminka dochodzić do głosu. Dobrą okazję miał jeden z napastników Cremonese, ale jego strzał przewrotką okazał się niecelny. W 66 minucie trzech zawodników wymienił Massimiliano Alvini, na co chwilę później postanowił odpowiedzieć Simone Inzaghi. Kristjan Asllani zmienił Marcelo Brozovicia, a Danilo d’Ambrosio wszedł za Federico Dimarco. W 73 minucie sam na sam z Ionutem Radu stanął Edin Dzeko, który nie potrafił z bliskiej odległości pokonać byłego bramkarza Interu. 2 minuty później Nicolo Barella w cudowny sposób wyprowadził piłkę, którą zagrał do Lautaro Martineza. Argentyńczyk wygrał pojedynek z obrońcą Cremonese i strzelił bramkę nie dając żadnych szans rumuńskiemu golkiperowi. Simone Inzaghi postanowił dać zadebiutować Raoulowi Bellanovie, który zmienił świetnie grającego Denzela Dumfriesa, a być może szansę na ostatni występ w koszulce Nerazzurrich otrzymał Robin Gosens zmieniający Matteo Darmiana. W końcówce spotkania zdobyć bramkę próbował Edin Dzeko, ale jego uderzenie nie zmierzało w światło bramki Cremonese. Samir Handanović nie zakończył tego meczu z czystym kontem. Słoweniec był źle ustawiony przy strzale z dystansu Davida Okereke, który zdobył honorową bramkę dla beniaminka.

 

 

Składy wyjściowe:

Inter (3-5-2): 1 Handanović; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 32 Dimarco; 2 Dumfries, 23 Barella, 77 Brozović, 20 Calhanoglu, 36 Darmian; 9 Dzeko, 11 Correa

Cremonese (3-5-2): 97 Radu; 4 Aiwu, 15 Bianchetti, 44 Lochoshvili; 18 Ghiglione, 32 Escalante, 6 Pickel, 8 Ascacibar, 33 Quagliata; 77 Okereke, 90 Dessers

 

Zobacz też

Hakan wziął Inter pod pachę i wprowadził go do finału Coppa Italia! 3:2 po wielkiej rimoncie drużyny Chivu na Meazza! (66)

21.04
20:42

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Komentarze (125)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.08.2022 o 20:18 przez DragoDBZ
+2
DragoDBZ
Fajny składzik, taki pod remisik
30.08.2022 o 20:16 przez embiakowsky
+5
embiakowsky
a Onana to kiedy bedzie grał? Lecce i Cremo to chyba idealni rywale
30.08.2022 o 20:14 przez El_Imprezatore
+9
El_Imprezatore
Jak Szymek tak dalej będzie rotował składem to do grudnia będziemy mieli nowego trenera. Uratować go może jedynie gołodupiec bo mu nie będzie chciał wypłacić odszkodowania.
30.08.2022 o 20:12 przez Kebo
+5
Kebo
Won z Inzaghim
30.08.2022 o 20:11 przez Daniel150
+3
Daniel150
Nie wierzę w to co widzę... trenerze w d*pie mam Twoich pupilków. Nam zależy na wynikach a nie ma tym że ktoś gra za zasługi jak Handa. Coś mi się wydaje że jak w tym roku nic nie wygra to poleci...
30.08.2022 o 20:10 przez inter30
+6
inter30
Niestety to jest jasny sygnał jaki kierunek obrał Inzaghi, będzie się trzymał swoich idiotyzmów do końca, masowa krytyka jednak poszła na marne bo Pan Trener wie wszystko lepiej
30.08.2022 o 20:06 przez Husi
+2
Husi
Onana ? Aslani? Gosens ? Kiedy Ci gracze mają łapać rytm jak nie z Cremonese ? Dodajmy dambrosio i mamy nasza praktycznie najstarsza 11stke do grania. Szymon nie tędy droga.
30.08.2022 o 20:29 przez Majlo1908
Majlo1908
Przecież Gosens odchodzi to jak ma zagrać?
30.08.2022 o 20:05 przez Kacpi26tv
+1
Kacpi26tv
Po co ten dzeko i Darmian przecież w takim meczu powinien się ogrywać i gosens i onana. Ja się nie zdziwię jak oni zaczną chcieć rozwiązać tę umowy
30.08.2022 o 20:05 przez rosjan
+2
rosjan
wypad z Dzeko jak jest LAUTARO
30.08.2022 o 20:04 przez Omen
+4
Omen
Ten ręcznik na bramce i dziadek w pierwszym składzie to nieporozumienie . Do pełni nieszczęścia brakuje tylko Gagliardiniego ale jestem przekonany ,że ten betonowy strateg na ławce nas nie zawiedzie i po przerwie puści swojego pupilka .
30.08.2022 o 19:58 przez Kacpi26tv
+1
Kacpi26tv
A już w zimowym okienku transferowym info że onana chce zerwać kontrakt z Interem XD
30.08.2022 o 19:58 przez Piotrekfci
+8
Piotrekfci
Kolejne potwierdzenie braku jaj.... Gdzie Onana !? Gdzie Asllani !? Gdzie choćby Agoume któremu w takim meczu też dałbym szansę !? Zajedzie jak rok temu Barelle, Brożka i Calhe ale ni chja nie da pograć młodym kiedy jest taka możliwość z ogórkami ! Włoska betonoza
30.08.2022 o 19:56 przez Kacpi26tv
+8
Kacpi26tv
Co to za skład kur.wa darmian i handa? Brak gosensa, onany i aslaniego w pierwszym to jakiś żart?
30.08.2022 o 19:56 przez Paolo87
+6
Paolo87
Bardzo często uważamy że wiemy lepiej niż trenerzy, za pewne czasem mamy rację, czasem mijamy się z prawdą ale decyzje Szymona ostatnio na prawdę przeczą logice.
30.08.2022 o 20:12 przez Paolo87
Paolo87
Nie chcę krakac ale jak tak dalej pójdzie to Szymon poleci... Zostaną tylko odrzuty z Lazio które sprowadził (pewnie jeszcze Acerbi dojdzie)
30.08.2022 o 19:55 przez oster
+7
oster
Ten gamoń Inzaghi to porażka, dlaczego w takim meczu szansy nie dostaje od początku Asllani ?? ?? A wiem bo Inzaghi to gamoń i amator.
30.08.2022 o 19:55 przez Nerazzurx10
+4
Nerazzurx10
Przecież Onana sobie na mundialu pogra.. po co mu więcej.. co nie Szymek? Aaa i coś Ci spadło, to twoje jaja
30.08.2022 o 20:06 przez El_Imprezatore
+4
El_Imprezatore
Najpierw musiał by je mieć.
30.08.2022 o 19:55 przez Seba
+7
Seba
Widzę Onana umiejętnie wprowadzany do składu. Chyba zagra jak Handa zaśpi na mecz, albo zapomni zażyć antydepresantów facepalm Dimarco na środku obrony jest tykającą bombą i częściej biega pod polem karnym rywala, całkowicie zapominając o tyłach, ale to tylko szczegół. Cały rok broniłem Szymka, ale okres ochronny się skończył. Obstawiam wygraną w mękach i tradycyjnie farfocla Handanovica, który z wielką gracją odprowadzi piłkę wzrokiem. Będę zaskoczony zdecydowanym zwycięstwem.
30.08.2022 o 20:05 przez tytusek25
+3
tytusek25
W sumie napisalbym identycznie tak ze podpisze sie 2 rękami.Do tej pory jak jest diMarco na obronie - nie ma czystego konta.To tykajaca bomba.Dobrze ze rywal teoretycznie slaby to moze nie przeskoczy jego widocznych ograniczeń.
Simone nie zostawia mi zludzen co do swojej osoby.Gdzie Onana, Gosens,Aslani ?? Ani jeden nie gra a to juz 3 mecz z leszczami.Wstyd mi za twoj mental Inzaghi.
30.08.2022 o 19:53 przez Krisu
+3
Krisu
Krótko. Jestem rozczarowany składem.
30.08.2022 o 19:53 przez taboret
+4
taboret
Beton pokerface
30.08.2022 o 19:51 przez Orrin
+2
Orrin
Brak gagliardiniego w pierwszym składzie
Elegancko
30.08.2022 o 19:51 przez Paolo87
+3
Paolo87
Nie rozumiem Szymona. Lautaro jest kontuzjowany że nie gra? Dlaczego w takim meczu nie ma w składzie Onany? Nie grając stoi w miejscu a przecież ma być następcą Handanovica.
30.08.2022 o 20:04 przez Radek
+1
Radek
O ile pauza dla Lautaro w pełni dla mnie zrozumiała w obliczu napiętego grafika, tak brak Onany i Gosensa bardzo dziwne, niepokojąco dziwne.
30.08.2022 o 20:10 przez Paolo87
Paolo87
Zgadza się ale przegraliśmy ostatnio z Lazio, przydało by się trochę jakości w ataku. Można było go zdjąć przy pewnym wyniku np. w 65-70 minucie. Asslani jest jeszcze do wdrożenia.
30.08.2022 o 19:50 przez FrogStory
+4
FrogStory
Onana to może zagra ale w przyszłym roku... Jak nie dzisiaj to kiedy?
30.08.2022 o 19:49 przez XyzIM
+4
XyzIM
Trup Dzeko w ataku… Co może pójść nie tak ??
30.08.2022 o 19:53 przez Paolo87
+1
Paolo87
Biadolimy biadolimy na tego Dzeko a tu on nas dziś zaskoczy i hat tricka załaduje 🤣🤣🤣
30.08.2022 o 19:47 przez pluto11
+6
pluto11
Zabetonowany beton
30.08.2022 o 19:46 przez rchemik
+3
rchemik
żal
30.08.2022 o 19:46 przez matteoo
+6
matteoo
Kiedy ten Onana ma pograć jak nie teraz....
30.08.2022 o 19:51 przez XyzIM
+1
XyzIM
Chyba Cordaz grał częściej w preseasonie niż Onana, więc chyba szybko się go nie doczekamy xD

Shoutbox

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625464

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się