Wywiady z trenerami

Inzaghi: Wynik nie odzwierciedla tego, co widzieliśmy na boisku (27)

Źródło: football-italia.net
około 4 lata temu
2129
27

Inter Mediolan przegrał wczoraj na Santiago Bernabeu 2:0 z Realem Madryt. Tym samym Nerazzurri Grupę D opuszczają z 2. miejsca. Po meczu wywiadu dla Sky Sport Italia udzielił szkoleniowiec Interu, Simone Inzaghi.

- Mamy wiele żalu. Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, pokazaliśmy charakter, stworzyliśmy kilka okazji i statystyki przemawiały na naszą korzyść, ale straciliśmy bramkę. Wynik nie odzwierciedla tego, co widzieliśmy na boisku. Oczywiście marzyliśmy o innym wyniku, ale to będzie dla nas cenne doświadczenie.

- Barella popełnił poważny błąd. To inteligentny człowiek, wie co zrobił i przeprosił sztab, kolegów z drużyny i wszystkich dotkniętych sytuacją. Mecz był ciągle otwarty przy wyniku 1:0. Pomożemy Barelli przejść przez ten problem i mamy nadzieję, że nigdy więcej to się nie powtórzy

- Stworzyliśmy dużo okazji strzeleckich, dobrze radziliśmy sobie do momentu czerwonej kartki. Niestety - w obu meczach z Realem zagraliśmy dobrze, ale nie strzeliliśmy żadnej bramki, więc ewidentnie czegoś nam brakuje.

- Bez dwóch zdań najważniejszy jest fakt, że awansowaliśmy do 1/8 i osiągnęliśmy to naszą grą. Zobaczymy, jaki będzie wynik losowania. Możemy trafić na bardzo silne drużyny i ważne, żeby podejść do tego dobrze przygotowanym psychicznie i fizycznie.

udostępnij

Zobacz też

Italiano: Przeciwko Interowi nigdy nie jest łatwo (6)

20.12
04:15

Konferencja Chivu przed Superpucharem: Przyjechaliśmy tu po trofeum (8)

18.12
15:18

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.12.2021 o 12:15 przez Endru
-2
Endru
Piekny kubel zimnej wody na leb dla tych co sie podniecali wesola pilką Inziego
08.12.2021 o 12:01 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jak trafimy na Bayern MC Liverpoolu Ajax Chelsi to zagramy tylko dwa mecze A tak prawdę mówiąc to tylko jeden bo drugi to będzie tylko sparing dla nas
08.12.2021 o 14:18 przez speaker
+1
speaker
No jak dla mnie to moglibyśmy trafić na Lille, dlatego dziś będę kibicował im żeby wygrali. Nie mówię wcale że pewne jest żebyśmy z nimi przeszli ale chętnie bym obejrzał nas w potyczce z nimi.
08.12.2021 o 14:21 przez Orzeu
Orzeu
serio uważacie, że, z całym szacunkiem, Ajax to przeciwnik poza naszym zasięgiem?
08.12.2021 o 14:58 przez Omen
Omen
Ajax wygrał nie za silną grupę ale podziw bierze się chyba z tego powodu, że rozbili BVB. Ja tam bym nawet chciał na nich trafić.
08.12.2021 o 11:11 przez pablo77
+2
pablo77
Moim zdaniem Inzaghi przegrał ten mecz w drugiej połowie zmianami. Brozović był najlepszy na boisku i to z zawodników obu ekip a on go ściągnął w 60 min i pozostawił Barellę który podobnie jak Hakan był do zmiany. Można gdybać ale jakby zmienił Barelle a nie Brozovicia to mogłoby się potoczyć różnie. Druga sprawa, że więcej jakości było po stronie realu. Takie mecze obnażają braki DD, Gagi, Vecino czy Dżeko. Z drugiej strony w takich meczach możemy zobaczyć klasę Kroosa, Modricia czy Asensio. To pierwszy sezon Inzaghiego i gra wygląda momentami obiecująco zwłaszcza pierwsze 30 min czy pierwszy mecz z Realem, ale braki i błędy można dostrzec gołym okiem niestety.
08.12.2021 o 11:06 przez Towarzysz
+2
Towarzysz
Wynik niestety doskonale odzwierciedla to co widzieliśmy na boisku. Pierwsze 15 minut było prawie idealne, brakowało tylko bramki. Później po bramce Kroosa powolutku spadały morale, jakby nam powietrze schodziło. Real wtedy powoli zaczął kontrolować mecz. Zmiana Dumfriesa kompletnie niezrozumiała, gość grał na 120% możliwości, zdominował Real od bramki do bramki, a ten go zmienia (no chyba, że w przerwie Denzel mu powiedział, że już nie ma siły). Potem Barella nam zgasił światło, a Real już tylko bawił się ofiarą. Niestety, ale wczorajszy mecz przypominał jakikolwiek mecz Interu za Conte ze średniakiem Serie A, my oczywiście w roli średniaka.
08.12.2021 o 11:03 przez speaker
speaker
Oni blokowali prawie wszystkie nasze strzały z dystansu a raz jak Lautaro znalazł się w dobrej sytuacji to podawał do Barelli. Ogólnie nasi napastnicy nie są teraz w jakiejś super formie, to widać nawet po innych spotkaniach. Ale zgadzam się jak napisał niżej Orzeu, że Real wygrał zasłużenie, jest dużo dojrzalszą ekipą, mają ogromną jakość, co było widać po tym Jacy zawodnicy weszli z ławki Asensio, Valverde, Hazard... no co zrobić z takimi? 🙂 i też trzeba dodać że oni grali u siebie wczoraj.
08.12.2021 o 09:25 przez tytusek25
+2
tytusek25
Nie rozumiem jak można kompletnie odpuścić krycie na szesnastce takiego Kroosa czy Carvajala. Szkolne błędy. Setka Barelli kontra bramki Realu pokazuje różnicę że nie ilość sytuacji tylko jakość ich wykończenia decyduje o wyniku. Tu mamy braki.Brakuje nam dalej zimnej głowy czyli pewności siebie i gościa robiącego różnicę w środku oraz rasowego napastnika . Barella jest strasznie niedojrzały jako gracz.To nie jest materiał na lidera przez najblizsze lata. Najwazniejsze jednak ze mamy 1/8 , tera czas na budowanie przewagi w lidze. Co bedzie na wiosne tego nie wie nikt.
08.12.2021 o 21:23 przez Mirek11
Mirek11
Takie gadanie. Wystarczy że znowu Barella strzeli bramkę i asystuje w jednym drugim meczu i każdy powie że to jest lider. To że dostał czerwo to się zdarza. Nie wiemy co mu czarny tam pod tą bandą gadał. Po za tym dobrze że dostał czerwo to się czegoś nauczy. To charakterny piłkarz i zawsze daje z siebie wszystko. Pamiętam jak każdy Brozo chętnie sprzedawał 2 ,3,4 lata temu bo gościu wymachiwal tylko łapami a dzisiaj nikt nie wyobraża sobie środka pola bez niego. Barella ma ciąg na bramkę i ogrmone chęci do gry. To że zdarzają mu się błędy to jest normalne, bo gościu podejmuje ryzyko A nie tak jak uważany za najlepszego Brozo który podaje do najbliższego w wielu meczach i też macha łapami..
08.12.2021 o 09:18 przez Omen
+1
Omen
Kiedy mogliśmy sprowadzić Zapate każdy narzekał. To mamy teraz Corree. Nam potrzebna jest strzelba i niestety o ile na ligę to jeszcze starcza to takie mecze jak te z Realem to weryfikują. 11 lat temu też wyszliśmy z grupy na 2 miejscu przegraliśmy tam z Barcelona a później wygraliśmy LM. Tyle, że wtedy mieliśmy Milito... Ciężko będzie nam już zaistnieć bo momenty są no ale trzeba cierpliwości jeszcze i dobrego napastnika.
08.12.2021 o 10:00 przez Orzeu
Orzeu
sugerujesz, że jakbyśmy wczoraj mieli Lukaku czy Zapatę to byśmy ten mecz wygrali?
08.12.2021 o 10:10 przez Omen
Omen
Sugeruje, że nie my w tej chwili napastnika, ktory wykorzystuje pół sytuacji i strzela. Nie mówię, że z Lukaku byśmy to wygrali ale czegoś jeszcze tej drużynie brakuje żeby rywalizować z najlepszymi i wychodzić z tych pojedynków zwycięsko. Ostatnie mecze z Realem to 4 porażki... Plus Barcelona 6 porażek...
08.12.2021 o 10:22 przez Orzeu
+2
Orzeu
no moim zdaniem sam napastnik by tu nic nie dał, zresztą rok temu mieliśmy Lukaku i to wyglądało podobnie. Real ma po prostu lepszą jakość piłkarską, ich pomoc jest świetna, wczoraj praktycznie piłek nie tracili, do tego skutecznie nas zneutralizowali w obronie i w odpowiednim momencie wypunktowali.

Lepsi piłkarsko, bardziej doświadczeni, mogąc pozwolić sobie na rozsądne przeczekanie tego meczu (nie musieli go wygrywać, bo byli na pierwszym miejcu w grupie).

Nie mówię też, że Simone miał zły pomysł na ten mecz, bo w pierwszej połowie gdybyśmy strzelili bramkę to mogło być inaczej.
08.12.2021 o 10:45 przez Omen
+2
Omen
No właśnie podobnie jak w pierwszym meczu. Wtedy też mogliśmy strzelić do przerwy i inaczej by to wyglądało. Gdzieś już tu wspominałem, że zagraliśmy tak jak Fiorentina z nami całkiem niedawno. Real pozwolił nam się wyszumieć a później zadał cios. Fajnie, że graliśmy wczoraj bez żadnej presji itd ale zespół z Madrytu niestety obnażył nasze słabości. Myślę jednak, że nabierzemy tego doświadczenia grając rok rocznie w LM. W każdym razie i tak bedę się upierał, że Lautaro czy Dzeko to za mało na najlepszych.
08.12.2021 o 21:32 przez Mirek11
+1
Mirek11
Patrząc jak gra Zapata to śmiem twierdzić że to jest piłkarz który ma umiejętności lepsze niż Lukaku. Zdecydowanie bardziej jest ruchliwy na boisku. Szkoda że nie sprowadzilismy go bo to była by duża wartość dodana do zespołu. Po.za.tym Sanchez i Lautaro I Correa to piłkarze o podobnej charakterystyce A Duvan to 9 tak jak Dżeko. Po za tym Duvan jest gwarancją kilkunastu goli w sezonie a Correa nie wiem czy może dobić do 10 goli. Dlatego myślę że mając takiego Duvana w składzie prędzej byśmy się postawili Realowi. Dżeko nie ma zamiennika a Lautaro ma ich aż dwóch.
09.12.2021 o 00:03 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Może po prostu nie było możliwości sprowadzenia Zapaty bo Atalanta nie znalazła zmiennika i było po sprawie.
09.12.2021 o 11:27 przez Dyl87
+2
Dyl87
Zapata by się przydał choć wiek już swój ma
08.12.2021 o 08:56 przez Matti
+2
Matti
No zabrakło nam napastnika w tych dwóch meczach. Lautaro kompletnie niewidoczny.
08.12.2021 o 09:04 przez Dyl87
+3
Dyl87
Brakuje ewidentnie nam z przodu Topa do zdobywania bramek
08.12.2021 o 08:45 przez Orzeu
+2
Orzeu
Nie no Szymon w błędzie jesteś wynik jest zasłużony no jak się nie strzela bramki to tak to się kończy, a Real zagrał bardzo mądre spotkanie w którym zaważyła jakość piłkarska. Przeczekali i wypunktowali Inter.
08.12.2021 o 08:19 przez InteristaNagato
InteristaNagato
To fajna 1/16 xD
08.12.2021 o 08:48 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Dopilnuję, żeby ten babolarz więcej już takich byków nie walił ;)
08.12.2021 o 07:58 przez IlCapitano
IlCapitano
Przypominam, że zdaniem bergomego, adanego oraz innych paranoików co pompowali balonik, Inter jest nie do pokonania, a Inzi wybitny i nieposkromiony. Chciałbym aby teraz coś opisali tfu
08.12.2021 o 08:45 przez Orzeu
+7
Orzeu
w końcu nadszedł ten moment Capitaniak może się odpalić
08.12.2021 o 10:06 przez Ippon
+4
Ippon
A co w tym złego że ktoś pompuje balonik. To chyba o to chodzi żeby w mediach było jak najgłośniej. Po za tym w żadnej z tych wypowiedzi nie było nic o lm. Mak wrażenie że te wypowiedzi się tyczyły serie a.
08.12.2021 o 13:38 przez VVujek
VVujek
Paranoik to jedzie ciągle na flaku. Pompowanie balonika jest normalnie i wcześniej czy później, naturalnie pęka, lub schodzi z niego powietrze.

Shoutbox

Imrahil 06.01.2026 21:15

a ci znow na farcie

Claudio 06.01.2026 21:03

Muharemovic piekny samobój przeciwko swojemu bylemu klubowi ;)

Tifosinho 06.01.2026 21:03

No i już nie chcę Muharemovicia 😁

Claudio 06.01.2026 18:33

Ale się na to patrzy. Młody Polak centralnym obrońcą Romy. Szacun dla Gaspa, że nie boi się na niego stawiać

AveCaesar 06.01.2026 17:50

Myślę, że tak samo jak do każdego innego ustawienia. Trzeba tylko dobierać zawodników odpowiednią charakterystyką do pozycji/roli. I odwrotnie, w innych też jak każesz np. bocznemu obrońcy grać jako napastnik to sobie nie poradzi.

Paolo92 06.01.2026 17:48

Według Sky Sport Davide Frattesi otworzył się na transfer do Galatasaray, a rozmowy między klubami nabierają tempa.

Paolo92 06.01.2026 17:47

Galatasaray złożył Interowi wstępną propozycję opartą na wypożyczeniu za pięć milionów euro z prawem wykupu wynoszącym trzydzieści milionów. Ten zapis mógłby zmienić się w obowiązek po spełnieniu określonych warunków. Łączna kwota trzydziestu pięciu milionów euro nie jest dla Interu problemem samym w sobie. Spór dotyczy formy i gwarancji finalizacji transakcji. Inter Mediolan chce jasnych zasad już na starcie. Klub preferuje obowiązek wykupu albo bardzo proste i realne warunki jego uruchomienia. Tylko wtedy pieniądze z transferu mogłyby zostać szybko przeznaczone na wzmocnienia.

Paolo92 06.01.2026 17:40

Inter szuka wzmocnień na prawą flankę Inter Mediolan pożegnał się z opcją pozyskania Joao Cancelo, który zdecydował się na powrót do FC Barcelony zamiast wypożyczenia z Al Hilal do Mediolanu. Klub musi więc znaleźć inne rozwiązanie na prawą stronę, osłabioną brakiem Denzela Dumfriesa. Jak informuje Calciomercato, władze Interu nie czują presji natychmiastowego transferu. Luis Henrique zbiera pozytywne oceny, a Matteo Darmian wraca do dyspozycji. Sytuacja nie oznacza jednak zamknięcia rynku. Jeśli pojawi się dobra okazja, Giuseppe Marotta i dział sportowy nie zamierzają jej ignorować. Jednym z obserwowanych graczy jest Dodo z Fiorentiny, który od dłuższego czasu znajduje się na radarze Nerazzurrich.

Chuchu 06.01.2026 17:08

Do 3-5-2 to w ogóle mało kto pasuje

AveCaesar 06.01.2026 16:28

Czyli Asllan -> Viola, Dodo -> Inter 🤔

AveCaesar 06.01.2026 16:27

Chiesa odpada

AveCaesar 06.01.2026 16:27

Romano – Inter nie jest zainteresowany Chiesą, uważając, że jego charakterystyka różni się od ustawienia 3-5-2, jakie ma na myśli Chivu. Nerazzurri nie są teraz zainteresowani, a po fiasku transferu Cancelo nie podjęli żadnych działań. 👀⚫️🔵

Jacenty 06.01.2026 15:48

Dodo podobno chcialby Chivu, ale zarządy są przeciwko

coco 06.01.2026 15:45

Oho pewnie będziemy w trybie pilnym szukać kogoś na prawe wahadło, oby tylko nie tego Dodo bo ten to żadnych liczb nie robi

coco 06.01.2026 15:43

🚨 ULTIM'ORA CLAMOROSA DALLA TURCHIA! ⚫️🔵✅️ Il Beşiktaş ha raggiunto un accordo con Luis Henrique. 💶 L'Inter chiede 5 milioni di euro di prestito per un anno e mezzo. - Ertan Süzgün 🇹🇷✍️

AveCaesar 06.01.2026 10:26

Al-Hilal chce WŁĄCZENIA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO w przenosiny Joao Cancelo do Barcelony! Saudyjczycy chcą by Polak tej zimy trafił do Al-Hilal i w Arabii Saudyjskiej dokończył sezon! 🤯 DECYZJA MA NALEŻEĆ DO POLAKA - Sacha Tavolieri

Kredence 06.01.2026 10:06

Najważniejsze żeby nie sprowadzić jakiegoś śmiecia typu Dodo

Cyrax 06.01.2026 09:42

GDS - Inter zostaje z Darmianem i Dioufem na wahadle

AveCaesar 06.01.2026 09:03

I co jest już ten Asllani ?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Bologna był:

Polls answer

Publicystyka

Analiza taktyczna PSG Luisa Enrique (4)

29.05
15:15

Luis Enrique - Od boiska po ławkę trenerską (3)

28.05
17:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    17

    39

  • 2

    Milan

    17

    38

  • 3

    Napoli

    17

    37

  • 4

    Roma

    19

    36

  • 5

    Juventus

    19

    36

  • 6

    Como 1907

    18

    33

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    10

  • 2

    Christian Pulisic

    8

  • 3

    Nico Paz

    6

  • 4

    Riccardo Orsolini

    6

  • 5

    Hakan Çalhanoğlu

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28639

Liczba newsów: 52367

Liczba komentarzy: 613861

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

9x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się