Zapowiedzi

Jak nie teraz, to kiedy? | Inter - Crotone (zapowiedź) (11)

Autor:
Źródło: inf. własna
około 4 lata temu
384
11
fcinter serwisowe

Inter Mediolan w niedzielny wieczór o godzinie 18:00 zmierzy się na własnym stadionie z beniaminkiem Serie A, Crotone. Będzie to znakomita okazja dla Mediolańczyków, by wreszcie zdobyć komplet ligowych punktów, gdyż ich rywal zajmuje obecnie ostatnią lokatę w lidze.

Seria fatalnych wyników, brak stylu i w konsekwencji zwolnienie trenera - to ostatnie tygodnie w Interze Mediolan. Zmiana na ławce skutku jednak nie przyniosła, bo pod wodzą tymczasowego trenera Vecchiego, Nerazzurri przegrali w czwartek z Southamptonem w Lidze Europy. Ciężko jednak było oczekiwać, że wszystko ulegnie zmianie o 180 stopni dzięki samej zmianie szkoleniowca, skoro w drużynie dalej występują ci sami nieudacznicy zawodnicy, będący w różnej formie i mające różne nastawienie do gry. Niedzielne spotkanie z Crotone będzie okazją do ligowego debiutu dla Vecchiego i ciężko będzie przyjąć inny wynik niż wygraną. Do dyspozycji trenera pozostaje cała kadra, oprócz zawieszonego Medela i Kondogbii, którego sytuacja jest dla wszystkich zagadką. Pojawiają się głosy o jego rzekomym urazie, jednak należy zaczekać do opublikowania listy powołanych, żeby móc wyciągać wnioski. Włoska prasa spekuluje, że podobnie jak w czwartek, w pierwszej jedenastce pojawi się Gnoukouri kosztem Brozovicia. W przeciwieństwie do ostatnich spotkań, od pierwszego gwizdka spodziewać się możemy także Perisicia, tworzącego ofensywny tercet z Ederem i Icardim. Wielkie oczekiwania mają kibice także w stosunku do Gabigola, ciężko jednak stwierdzić, czy nowy trener da szansę Brazylijczykowi.

Inter S'oton

Jutrzejsi oponenci zajmują obecnie ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Podopieczni Davide Nicoli zderzyli się z dość twardą ścianą w wyższej klasie rozgrywkowej i wszystko wskazuje na to, że sezon 2017/2018 będą rozgrywać z powrotem w Serie B. W ostatnich dwóch kolejkach co prawda zaliczyli zwycięstwo z Chievo i remis z Fiorentiną, ale ciężko pokusić się o stwierdzenie, że drużyna z Kalabrii złapała formę i może regularnie punktować. Wyróżniający się piłkarze w obozie rywala to bramkarz Alex Cordaz i napastnicy Diego Falcinelli oraz Marcello Trotta. Trener Nicola prawdopodobnie postawi na ustawienie 4-3-3, które do tej pory stanowiło punkt wyjściowy dla Crotone. Przyjezdnych łączy jednak z Interem jedna rzecz - jedni i drudzy znajdują się na szarym końcu ligi jeśli chodzi o skuteczność procentową strzałów na bramkę: Crotone 40%, Inter 34,3%. W składzie Crotone znajduje się także dobrze nam znany Lorenzo Crisetig.

Przewidywane jedenastki:

 

Inter (4-4-2): Handanovic; Ansaldi, Murillo, Miranda, Santon; Candreva, Joao Mario, Gnoukouri, Perisic; Eder, Icardi

Crotone (4-3-3): Cordaz; Rosi, Ferrari, Ceccherini, Mesbah; Barberis, Capezzi, Rohden; Palladino, Trotta, Falcinelli

 

Absencje:

 

Inter: Medel

Crotone: Stoian

 

Transmisje TV:

 

5 SPORT (SD only)
Arena Sport 4 (serbia)
Arena Sport 4 HD (cro)
beIN Sports France 2 / HD
beIN Sports MENA 4 HD
BT Sport 3 / HD
Digi Sport 1 (hun) / HD
Digi Sport 3 (rom)
LIG TV2 / HD
MATCH! Futbol 2 / HD
OTE Sport 1 HD
Ring.bg / HD (bTV Sports)
Setanta Sports + / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 Israel SD / HD
Sport TV1 (slovenia)
Sport TV3 (portugal) / HD
SuperSport 2 HD (alb)
TV3 Sport 2 (den) / HD
Viasat Jalkapallo Finland HD
Viasat Sport Premium / HD
| beIN Sports 1 HD (True Visions)
| DAZN Aut/Ger/Sui [$] (geo/R)
| Eleven Sports HD (belgium)
| GO Sports 2 / HD
| Klik SPORT [$]
| TeleClub Sport PPV / HD
| ViaPlay (denmark) / HD
| ViaPlay (finland)
| ViaPlay (norway) / HD
| ViaPlay (sweden) / HD

 

Sporticos

Tagi: Crotone
udostępnij

Zobacz też

Stadio Giuseppe Meazza San Siro

Zapowiedź Inter-Napoli (13)

15.12
18:02
Lukaku Ronaldo

Czy Inter powalczy z Juventusem? Derby Włoch już dziś wieczorem (18)

17.01
03:07

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.11.2016 o 13:52 przez IlCapitano
IlCapitano
Zwycięstwo Interu będzie sporym zaskoczeniem.
06.11.2016 o 10:31 przez zahor
zahor
Dodałem godzinę, ale masz obok panel pt. Mecze Interu z informacjami o następnym spotkaniu, w tym z godziną ;)
06.11.2016 o 07:43 przez kibol123
kibol123
Wszystko ładnie pięknie panie redaktorze, ale może chociażby godzinę rozgrania mecz podać bo wygląda to jak amatorka ;)
06.11.2016 o 03:22 przez hockeytips24
hockeytips24
https://kleobet.blogspot.com/ wczorajszy 120 kurs trafiony i skan juz umiescili na blogu! codziennie trafiaja kupony z wielkimi kursami! na dziś kurs miedzy 100 a 200 już mają dostępny!polecam!
06.11.2016 o 02:25 przez Damianos
Damianos
Wygramy ale napewno stracimy gola albo dwa, ale strzelimy 3 :D
05.11.2016 o 20:44 przez boniunio
boniunio
W takim meczu myślę że od pierwszej minuty powinien wkońcu wybiec Barbosa bo z kim innym jak nie z Crotone ?? Może i nie jest jeszcze przygotowany itp jak to mówią ale chce to zobaczyć na własne oczy !!
05.11.2016 o 19:21 przez lena182
lena182
aż odgrzebałem login i hasło do strony :) cały czas tylko czytam i czytam... bo piszecie często to samo co ja bym chciał :P
ale koniec z tym! i liczę że Inter też skończy z tą farsą! zaczną punktować i szybko wybiorą trenera. dość już słuchania ze gorzej być nie może bo zawsze może! tylko trzeba to wszystko zebrać do kupy i zapierd@ tralala lać!
05.11.2016 o 18:50 przez Klinsi64
Klinsi64
takich ogórkow to trzeba klepnąć nawet w kryzysie,sytuacje potrafimy sobie stwarzać więc bedzie dobrze
05.11.2016 o 15:34 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Niema się co oszukiwać porażka mnie w ogóle nie zdziwi. Taki mamy klimat w Mediolanie.
05.11.2016 o 14:12 przez Ciechan20
Ciechan20
Biorąc pod uwagę takie okoliczności, jak:
1. Fatalna atmosfera wśród piłkarzy Interu
2. Rozłam w samym zarządzie klubu
3. Koszmarna seria punktowa w ostatnich 5 meczach ligowych (3 pkt zdobyte na 15 możliwych)
4. W Crotone odwrotnie. Przed tygodniem pewne zwycięstwo na swoim podwórku z Chievo 2-0 (pierwsze w tym sezonie)
to wniosek nasuwa się sam: Minimalnym faworytem (60% do 40) jest dla mnie Crotone. Najbardziej prawdopodobny jest remis 1-1. Co za czasy.... :(
05.11.2016 o 13:40 przez cuba
cuba
Ile razy już słyszałem to "jak nie teraz to kiedy" , jakaś patologia powstała w tym klubie,ręce opadają,jeszcze sezon nie wystartował dobrze a my już z takimi problemami .. masakra , chciałbym w końcu zobaczyć na boisku Gabiego a tu proszę ..

Shoutbox

Endru 17.01.2021 17:26

Kapitaniak jest elastyczny jak fonseca lub pyrlo

Kusy 17.01.2021 17:25

Pijawka to Kapitaniak, wielibil Perkurza, a teraz go nienawidzi, powinien zmienci pseudonim na "choragiewka"

veryhaj 17.01.2021 17:25

70 mln ale on u nas sobie by zniszczyl kariere

Endru 17.01.2021 17:25

Niech zalatwi odejscie pinamontiego

Endru 17.01.2021 17:25

Wystarczy spojrzec na pinamontiego

Skepta 17.01.2021 17:25

moze i pijawka ale zalatwilby nam sprzedaz go kiedys za kosmiczna sume

Endru 17.01.2021 17:25

On wysysa hajs z klubow

Endru 17.01.2021 17:25

Raiola to pijawka

Skepta 17.01.2021 17:25

70 mln

Endru 17.01.2021 17:24

Ma agenta raiole wiec omijac

Skepta 17.01.2021 17:24

on ma klauzule jakas chyba

veryhaj 17.01.2021 17:24

ale haland jak tak sie bedzie rozwijal to beda za niego z 300baniek chcieli

Endru 17.01.2021 17:23

No haland sie rozwinie jeszcze lukak ma maxa u nas

nicolas80 17.01.2021 17:23

Będę ale w przerwie i po meczu

Skepta 17.01.2021 17:23

haland chyba wiecej ma do zaoferowania co? no ja tez

Endru 17.01.2021 17:23

A Ty?

Endru 17.01.2021 17:23

Tak Skepta

Endru 17.01.2021 17:23

Bedziesz z nami dzis na sb w trakcie meczu nicolas

Skepta 17.01.2021 17:23

sprzedalibyscie lukaku i kupiliscie halanda za to?

Endru 17.01.2021 17:22

witam nicolas80

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38430