Plotki transferowe

Juan Musso dogadany z Romą? (10)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 5 lat temu
1416
10

Okienko transferowe zamknęło się ledwie kilka tygodni temu, a we Włoszech już wrze od plotek o potencjalnych ruchach między klubami.

Sportitalia podaje, że po niedzielnym spotkaniu Romy z Udinese, przedstawiciele obu stron mieli zawrzeć nieformalne porozumienie o przyszłym transferze Juana Musso do klubu ze stolicy.

Jeżeli plotki się potwierdzą, to Roma wygra wyścig o bramkarza m.in. z Interem, który upatrywał w zawodniku następcy dla Samira Handanovicia.

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026

Mercato Live - 05.06 (23:01) Perez potwierdza - Dumfries, Konate i Mourinho w Realu | Dziś spotkanie Marotty z Percassim (20)

05.06
23:00
mercato live 2026

Mercato Live 02.06 (19:35) Pedulla - Atalanta wyceniła Palestrę na 55 mln euro (59)

02.06
08:56

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.02.2021 o 16:48 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Argentyńczycy zawsze byli blisko Interu...
16.02.2021 o 14:53 przez AveCaesar
AveCaesar
Wg mnie Musso będzie świetnym bramkarzem.
16.02.2021 o 15:27 przez AveCaesar
AveCaesar
A Roma ponoć m in interesuje się naszym Radu ;)
16.02.2021 o 11:06 przez cs88
cs88
Mogą go sobie brać. Nigdy nie będzie na topowym poziomie.
16.02.2021 o 10:32 przez mikruzzo
+1
mikruzzo
Jezeli ten transfer sprawi ze Nasi przychylniej zaczną spoglądać w strone Drągowskiego to jestem za
16.02.2021 o 10:13 przez Tifosinho
Tifosinho
No i arrivederci
16.02.2021 o 09:58 przez ANIOL
+1
ANIOL
No i dobre. Jakbym miał wybierać bramkarza z serie a to tylko Drago . Na chłop charyzmę i ta broda ! Pasowałby do nas.
16.02.2021 o 08:29 przez DonDawido
DonDawido
Ogarnięty chłopaczyna, ale czy kiedykolwiek uda mu się wejść na poziom, który prezentował Handanovic? Nie neguję, ale powątpiewam. :D
16.02.2021 o 08:23 przez Kaniol
+1
Kaniol
Jak dla mnie spoko, nie jestem zwolennikiem transferu Juana Musso
16.02.2021 o 08:20 przez IlCapitano
IlCapitano
Przecież romą kupiła już jakiegoś amatorskiego bramkarza za gruby hajs i co, już kolejnego ogóra sprowadzają?

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 10:54

Cyrax, z tą decyzją finalnie należącą do piłkarza, to nie do końca. Wola piłkarza nie nadpisuje werdyktu sztabu medycznego.

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624444

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się