Plotki transferowe

Karamoh wyląduje w Nicei? (9)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około miesiąca temu
969
9
Yann Karamoh Bordeaux

Francuski pomocnik w pełni wykorzystuje swoje wypożyczenie z Interu do Bordeaux . Dobre występy Yanna Karamoh sprawiły, że z każdym tygodniem przybywa chętnych na zatrudnienie skrzydłowego.

Media nad Loarą donosiły, że obecny klub Francuza jest zdeterminowany do ściągnięcia na stałe piłkarza. Żyrondyści są gotowi wyłożyć 15 mln euro w zamian za zawodnika Nerazzurrich. Jednak działacze mediolańczyków mają inne plany co do przyszłości swojego piłkarza. Jak donosi portal FCInter1908.it, jeśli działacze Interu zdecydują się na sprowadzenie do Mediolanu z Nicei, Wylan Cyprieniego, którym się rzekomo interesują, to działacze Interu mają zaoferować prócz pieniędzy dodatkowo kartę zwodniczą Yanna Karamoh.

Wylan Cyprien urodzony w Gwadelupie środkowy pomocnik wyceniany jest na 10 mln euro, a francuscy działacze od klubów zainteresowanych ściągnięciem swojego piłkarza oczekują ofert w wysokości 40 mln euro. W obecnym sezonie 23-letni zawodnik wystąpił w 14 spotkaniach swojego zespołu. Zanotował dwie bramki oraz jedną asystę.

 

 

 

 

udostępnij

Zobacz też

mercato live 4

Mercato Live - 15.01.2019 (21:20) Inter blisko 3 transferów (27)

15.01
03:35
mercato live 2

Mercato Live - 16.01 (17:20) Ozil w styczniu w Interze?! (33)

16.01
09:10

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.12.2018 o 00:17 przez davi23
davi23
Bzdura, 60 mil min a jak nie to spadać :-)
07.12.2018 o 22:52 przez Snake86
Snake86
Wali kitem ten news...
07.12.2018 o 20:19 przez pasencjusz88
pasencjusz88
45 mln i możemy siadać do negocjacji skoro Cyprien za 40
07.12.2018 o 19:54 przez SETE
SETE
HEhehh , jeśli taki Cyprien jest wyceniany na 10 mln a Nicea chce 40 mln to my za Karamoh powinnismy wołać co najmniej tyle samo
07.12.2018 o 19:33 przez VVujek
+1
VVujek
Nie ! To nasz najwiekszy talent.
07.12.2018 o 19:23 przez kusy
kusy
To nie może być prawda
07.12.2018 o 19:14 przez cs88
cs88
Niech Karamoh zostanie proszę. Bo jak nie to pewnie zobaczymy go za jakiś rok w jakimś Liverpoolu albo u Siwego (o ile do tego czasu nie zmieni jeszcze klubu)
07.12.2018 o 18:32 przez Drakan83
Drakan83
A my dalej bedziemy szukali młode talenty
07.12.2018 o 18:14 przez Dyl87
Dyl87
Nie sprzedawać , a na pewno nie Bordo nie poszli nam na rękę przy Malconie to niech spadają , a Nice niech się wali za Dalberta windowali cenę przez całe okno transferowe . Chcą nam wcisnąć 15 baniek, żeby za rok żądać 50 za niego

Shoutbox

Miszczu 18.01.2019 08:48

Sam Milan nie zrozumiał tej kary, bo jest to kiepsko wyjaśnione. Stąd odwołania i spotkania.

Luki165 18.01.2019 08:47

Ja w sumie o szczegolach nie wiedzialem. Generalnie troche beka jest z tych postanowien . Szkoda ze nie ma informacji ile zyskow kapitalowych musza miec na kazdy rok kary.

Miszczu 18.01.2019 08:45

Ale czego nie przetłumaczyli? Komunikatu Uefa z przed miesiąca? Przecież od miesiąca jest trąbione o tym, że się odwołują od tego.

InteristaNagato 18.01.2019 08:45

xdddddddd

Luki165 18.01.2019 08:45

Wychodzi na to ze beda musieli zbilansowac budzet do czerwca 2021. Ograniczenie do 21 zawodnikow w pucharach i zatrzymanie 12 mln za lige europy

VVujek 18.01.2019 08:41

Dziwne ze na stronce milanu tego nie przetlumaczyli

Luki165 18.01.2019 08:37

Jezeli sprawdzi sie to co pisza na stronie uefy to milan popadnie w ruine

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21695

Liczba newsów: 32546