Wywiady z piłkarzami

Kondogbia: Drugi raz podjąłbym taką samą decyzję (10)

Źródło: football-italia.net
ponad 3 lata temu
99
10
fcinter serwisowe

Pomocnik Interu Mediolan, Geoffrey Kondogbia w wywiadzie dla Corriere dello Sport wypowiedział się na temat swojego transferu do Interu Mediolan. Oto zapis tej wypowiedzi:

- 38 mln euro? Tak, mam świadomość tego, jaka to duża kwota. Kiedy miałem 21 lat trafiłem do Monaco za 20 mln. Dlatego przed transferem do Interu wiedziałem, czego będą ode mnie oczekiwać.

- Każda liga ma swój własny styl. Serie A jest najbardziej taktyczna, różni się znacząco od gry w Hiszpanii czy Francji. Mancini? To trener, który bardzo we mnie uwierzył, to on przekonał mnie na transfer do Interu. Chce dawać z siebie wszystko by spłacić u niego ten kredyt zaufania.

- Porównywanie do Yaya Toure? Mamy podobne charaktery oraz styl gry. Podobnie jak on lubię grać w defensywie, ale także atakować. Muszę tylko ciągle nad sobą pracować by być jak najlepszym, ponieważ mam dopiero 23 lata. Toure w Interze? To byłoby coś wspaniałego.

- Czy kiedykolwiek żałowałem wyboru pomiędzy Interem a Milanem? Ligowa tabela pokazuje, że nie ma czego żałować… Gdyby trzeba było to drugi raz podjąłbym taką samą decyzje.

Zobacz też

Mauro Icardi

Luca Toni: Na miejscu Icardiego wybrałbym Napoli (4)

21.08
21:56
Ivan Perisić

Perisic: Chcę wygrać z Bayernem Ligę Mistrzów (14)

13.08
14:41

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.04.2016 o 08:41 przez inter_21
inter_21
Jeszcze będzie z niego pożytek.

Lovato kolejny raz komentarz w stylu "jesteście wszyscy głupi, na niczym się nie znacie, tylko ja dobrze mówiłem a wy to się nie odzywajcie nawet bo zawsze głupoty piszecie" beka. Hejt na Perisica był całkowicie uzasadniony skoro przez 2/3 sezonu zamiast być napędem drużyny to się kopał po czole i takie są fakty
08.04.2016 o 07:51 przez Odet
Odet
@Lovato
masz dużo racji w kwestii Allana, ale ja akurat wolałem jego. Jak pewnie każdy wie jestem największym zwolennikiem kupowania piłkarzy z Serie A, lubię też gdy Inter kupuje tanio.

PS.
Perisica nie hejtowałem, tylko ta cena wydawała się za wysoka.
Dżefrej też ma potencjał, tylko ta ogromna cena...

Pozdr.
07.04.2016 o 22:41 przez Chuchu
Chuchu
Koleś był wybrany do 11 sezonu Ligi Mistrzów, chciały go też inne duże kluby, sam Mancini go chciał za wszelką cenę, wynikałoby więc z tego, że opinie Manciniego i Ausilio też są nic nie warte. Zawodnicy czasem się po prostu nie sprawdzają, albo zaczynają dopiero po dłuższym okresie. Hejt na Perisicia był w pełni zrozumiały, bo przez całą jesień gówno grał i był we włoskich mediach wymieniany jako jedna z największych wtop transferowych sezonu (razem z Kondogbią właśnie).
07.04.2016 o 22:21 przez Lovato
Lovato
To że wasze opinie na temat kto powinien grać w Interze a kto nie są nic nie warte, robicie z siebie wielkich ekspertów a tak naprawdę się jedynie kompromitujecie, hejt na Perisicia jest tutaj najlepszym przykładem.
07.04.2016 o 20:48 przez Tihi
Tihi
dajcie mu czasu na aklimatyzację, on jest jeszcze młody a poza tym mało gra, zobaczcie co się stało z Perisiciem.... pierwszą rundę grał kiche a teraz ciągnie całą naszą drużynę z przodu, tylko taka różnica jest mała że on grał mimo gównianej formy a Kondo to gra w taką kratkę jak nikt w tej drużynie...
07.04.2016 o 20:07 przez Chuchu
Chuchu
@Lovato i co w związku z tym?
07.04.2016 o 19:59 przez Lovato
Lovato
Jak były newsy o Allanie to każdy tutaj pisał ze kolejny przeciętniak i klon Medela, natomiast Kondogbią każdy się zachwycał
07.04.2016 o 19:25 przez Odet
Odet
"Drugi raz podjąłbym taką samą decyzję " - a my raczej nie :(
za 3/4 tej kwoty mielibyśmy Allana :(
Pozdr.
07.04.2016 o 17:40 przez Granat105
Granat105
Pozostaje wierzyć że zacznie się prezentować przyzwoicie. Bo na razie gra tak jakbyśmy zapłacili za niego 10, a nie 35 melonów.
07.04.2016 o 17:26 przez Endru
Endru
Inter by chyba nie podjal takiej decyzji drugi raz :D

Shoutbox

k-rach 23.08.2019 18:20

swego czasu Ibra też dostał numer 10 przed przejściem do Barcy

k-rach 23.08.2019 18:20

ale jaja

Guarin 23.08.2019 18:20

Nie wierzę, że przywrócą go do składu.

VVujek 23.08.2019 18:19

No właśnie,a są tacy co się cieszą ,że zostaje

Guarin 23.08.2019 18:18

To nie chodzi o to czy potrzebny czy nie, On już jest u nas tylko na papieże.

VVujek 23.08.2019 18:18

nie oszukujmy się,mając lukaku nie potrzebujemy Icara

Nerazzurri83 23.08.2019 18:18

Juventus Interesuje się bowiem Ángelem Di Maríą, Julianem Draxlerem oraz Marco Verrattim, a dwóch pierwszym miałoby trafić do Turynu w zamian za Emre Cana. Jeśli zaś chodzi o tego ostatniego, Włoch zamieniłby się klubami z Miralemem Pjaniciem, który od dłuższego czasu jest pożądany przez mistrza Francji

VVujek 23.08.2019 18:17

pieniądze można by zainwestować,a tak to tylko tracimy

Guarin 23.08.2019 18:16

Jego trzeba sprzedać już zaraz nawet do Juve no ale to się teraz nie wydarzy, jeszcze trochę opuścimy z ceny do stycznia.

VVujek 23.08.2019 18:16

9

Guarin 23.08.2019 18:15

czy tam 9 bo już się pogubiłem

Guarin 23.08.2019 18:15

Ja żebym mógł to jeszcze dziś bym go do Juve sprzedał. Co On tam niby zrobi? 10 scudetto zdobędzie nic więcej

Guarin 23.08.2019 18:15

To wszystko emocje jeszcze grają moim zdaniem i u niego i w zadządzie naszym

VVujek 23.08.2019 18:14

teraz ludzie żyją transferami

VVujek 23.08.2019 18:14

cośw tym jest

Guarin 23.08.2019 18:14

teraz jest cwany bo nic się nie dzieje i jest w centrum uwagi, zacznie się sezon i już nie będzie najważniejszym tematem

Guarin 23.08.2019 18:13

Spokojnie sezon się zacznie, mecze, zmięknie

VVujek 23.08.2019 18:13

Icardi korzenie zapuścił i nie chce się nigdzie ruszać

Guarin 23.08.2019 18:12

Ciekawe czy Napoli złożyło oficjalną ofertę w ogóle.

Nerazzurri83 23.08.2019 18:12

Paszoł won

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28282

Liczba newsów: 34505