Wywiady z piłkarzami

Kondogbia: Drugi raz podjąłbym taką samą decyzję (10)

Źródło: football-italia.net
ponad 4 lata temu
230
10
fcinter serwisowe

Pomocnik Interu Mediolan, Geoffrey Kondogbia w wywiadzie dla Corriere dello Sport wypowiedział się na temat swojego transferu do Interu Mediolan. Oto zapis tej wypowiedzi:

- 38 mln euro? Tak, mam świadomość tego, jaka to duża kwota. Kiedy miałem 21 lat trafiłem do Monaco za 20 mln. Dlatego przed transferem do Interu wiedziałem, czego będą ode mnie oczekiwać.

- Każda liga ma swój własny styl. Serie A jest najbardziej taktyczna, różni się znacząco od gry w Hiszpanii czy Francji. Mancini? To trener, który bardzo we mnie uwierzył, to on przekonał mnie na transfer do Interu. Chce dawać z siebie wszystko by spłacić u niego ten kredyt zaufania.

- Porównywanie do Yaya Toure? Mamy podobne charaktery oraz styl gry. Podobnie jak on lubię grać w defensywie, ale także atakować. Muszę tylko ciągle nad sobą pracować by być jak najlepszym, ponieważ mam dopiero 23 lata. Toure w Interze? To byłoby coś wspaniałego.

- Czy kiedykolwiek żałowałem wyboru pomiędzy Interem a Milanem? Ligowa tabela pokazuje, że nie ma czego żałować… Gdyby trzeba było to drugi raz podjąłbym taką samą decyzje.

Zobacz też

Romelu Lukaku

Lukaku: Barella jest fantastyczny! (10)

11.08
01:12
Lukaku Siła

Lukaku: Cieszę się z gola Christiana (9)

06.08
10:10

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.04.2016 o 08:41 przez inter_21
inter_21
Jeszcze będzie z niego pożytek.

Lovato kolejny raz komentarz w stylu "jesteście wszyscy głupi, na niczym się nie znacie, tylko ja dobrze mówiłem a wy to się nie odzywajcie nawet bo zawsze głupoty piszecie" beka. Hejt na Perisica był całkowicie uzasadniony skoro przez 2/3 sezonu zamiast być napędem drużyny to się kopał po czole i takie są fakty
08.04.2016 o 07:51 przez Odet
Odet
@Lovato
masz dużo racji w kwestii Allana, ale ja akurat wolałem jego. Jak pewnie każdy wie jestem największym zwolennikiem kupowania piłkarzy z Serie A, lubię też gdy Inter kupuje tanio.

PS.
Perisica nie hejtowałem, tylko ta cena wydawała się za wysoka.
Dżefrej też ma potencjał, tylko ta ogromna cena...

Pozdr.
07.04.2016 o 22:41 przez Chuchu
Chuchu
Koleś był wybrany do 11 sezonu Ligi Mistrzów, chciały go też inne duże kluby, sam Mancini go chciał za wszelką cenę, wynikałoby więc z tego, że opinie Manciniego i Ausilio też są nic nie warte. Zawodnicy czasem się po prostu nie sprawdzają, albo zaczynają dopiero po dłuższym okresie. Hejt na Perisicia był w pełni zrozumiały, bo przez całą jesień gówno grał i był we włoskich mediach wymieniany jako jedna z największych wtop transferowych sezonu (razem z Kondogbią właśnie).
07.04.2016 o 22:21 przez Lovato
Lovato
To że wasze opinie na temat kto powinien grać w Interze a kto nie są nic nie warte, robicie z siebie wielkich ekspertów a tak naprawdę się jedynie kompromitujecie, hejt na Perisicia jest tutaj najlepszym przykładem.
07.04.2016 o 20:48 przez Tihi
Tihi
dajcie mu czasu na aklimatyzację, on jest jeszcze młody a poza tym mało gra, zobaczcie co się stało z Perisiciem.... pierwszą rundę grał kiche a teraz ciągnie całą naszą drużynę z przodu, tylko taka różnica jest mała że on grał mimo gównianej formy a Kondo to gra w taką kratkę jak nikt w tej drużynie...
07.04.2016 o 20:07 przez Chuchu
Chuchu
@Lovato i co w związku z tym?
07.04.2016 o 19:59 przez Lovato
Lovato
Jak były newsy o Allanie to każdy tutaj pisał ze kolejny przeciętniak i klon Medela, natomiast Kondogbią każdy się zachwycał
07.04.2016 o 19:25 przez Odet
Odet
"Drugi raz podjąłbym taką samą decyzję " - a my raczej nie :(
za 3/4 tej kwoty mielibyśmy Allana :(
Pozdr.
07.04.2016 o 17:40 przez Granat105
Granat105
Pozostaje wierzyć że zacznie się prezentować przyzwoicie. Bo na razie gra tak jakbyśmy zapłacili za niego 10, a nie 35 melonów.
07.04.2016 o 17:26 przez Endru
Endru
Inter by chyba nie podjal takiej decyzji drugi raz :D

Shoutbox

Ojciec SB 14.08.2020 22:47

wynik jak w fifie xD

Gloin1989 14.08.2020 22:47

Woon z Messim

Kredence 14.08.2020 22:47

powinni im wlaczyc zraszacze po meczu

Czarson 14.08.2020 22:47

coutniho 2 gole xddddddddddddddd

KoBa 14.08.2020 22:47

Jest kowal w studio ?

Alfa 14.08.2020 22:47

cwierc wtc

Kredence 14.08.2020 22:47

spektakularny wieczor

Czarson 14.08.2020 22:47

8-2 XDDDDDDDDDDDDDD

WTC 14.08.2020 22:47

jak można taki wpyerdol zebrać w półfinale

Alfa 14.08.2020 22:47

ostatni raz barca tak przegrala bodajze w 1935 :D

CzarodziejCzasu 14.08.2020 22:47

Leo dawaj do Mediolan u spalimy wasa

Vancore 14.08.2020 22:46

dla barcy specjalnjie rewanz zorganizuja

ANIOL 14.08.2020 22:46

Toż to pisze sie historia na serio

Alfa 14.08.2020 22:46

dawac 9

KoBa 14.08.2020 22:46

Czy raczej Barca nie zdąży ?

Gloin1989 14.08.2020 22:46

Vidal też tragedia

KoBa 14.08.2020 22:46

Myślicie że będzie dogrywka ?

Vancore 14.08.2020 22:46

w jedym meczu

Vancore 14.08.2020 22:46

4 raz zawalil linie spalonego xD

Vancore 14.08.2020 22:46

semedo jest tak kuzwa slaby w obrnie ze to az przykre

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26934

Liczba newsów: 37250