Plotki transferowe

Kova wróci do Włoch? (18)

Źródło: sportmediaset.it
prawie 10 lat temu
993
18

Każdy kolejny dzień przynosi nowe wieści na temat byłego gracza Interu Mediolan Mateo Kovačiću. 

Jak donosi SportMediaset do walki o podpis młodego Chorwata włączyła się stołeczna Roma. Rzymianie szukają zawodnika, który musi wypełnić lukę po innym zawodniku z Bałkanów. Otóż Romę opuścił  Miralem Pjanić, który przeszedł do największego rywala stołecznego klubu, Juventusu. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, jak twierdzą włoscy dziennikarze, Stara Dama również pytał Real Madryt o Chorwata.

Kolejny klub zainteresowany usługami młodego pomocnika, to rywal z za miedzy Interu, AC Milan. Zanosi się zatem na włoski bój o podpis byłego gracza Nerazzurrich.

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live - 08.06 (09:30) Hakan Safi przegrywa wybory // Togna - Atalanta nieugięta ws. Palestry (2)

08.06
09:23
mercato live 2026

Mercato Live 02.06 (19:35) Pedulla - Atalanta wyceniła Palestrę na 55 mln euro (59)

02.06
08:56

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.06.2016 o 16:11 przez aro
aro
Każdy ma swoje zdanie a jak zwykle czas pokaże
15.06.2016 o 15:52 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Beka przeciez ten koleś to zwykly średniak, nigdy nie będzie klasowym piłkarzem, bo zwyczajnie nie ma do tego predyspozycji, nieszablonowy drybling jaka beka, i co z tego wynika? Przeciez ten chlopak biegnie z pilka, mija rywali, ale nie podnosi glowy, przez co nie wie jak ustawieni są pozostali partnerzy.
15.06.2016 o 15:21 przez aro
aro
jak zacznie grac regularnie to jeszcze bedziecie plakac za nie gra u Nas
15.06.2016 o 14:18 przez Lovato
Lovato
Nie rozumiem po co ta informacja skoro nie dotyczy ona w ogóle tego klubu, Kovacić przyszedł i odszedł tak jak wiele piłkarzy w historii Interu i nie wydaję mi się aby jakoś szczególnie odcisnął swoje piętno w tym zespole aby warto było go wspominać.
15.06.2016 o 12:52 przez Nerazzurx10
Nerazzurx10
A ja wysnułem taka teorie: otóż, po pierwszym sezonie kiedy faktycznie wymiatal i wkrecal w ziemie ( nieszablonowy drybling) WSZYSCY widzieli w nim nie wiem czy nowego Sneijdera czy nowego Cambiasso, ale nagle z miejsca chcieli żeby robil gre i był gwiazda nad gwiazdami, żeby co mecz bral odpowiedzialność za gre na swoje barki. Tak się nie postepuje z piłkarzami 19-23 lata bo wiadomo ze nie podolaja prowadzenia całej druzyny, tym bardziej ze mielismy dużo bardziej doświadczonych piłkarzy w zespole, a jako ze Kovacic ze swojej roli "lidera" się nie wywiazal, to "kibice" zaczeli na nim wieszać psy :c smutne bo prawdopodobnie gra w Interze nie pomogla mu rozwinąć talentu :c a jest co rozwijać
15.06.2016 o 10:14 przez tkropkab2
tkropkab2
ja będę cały czas powtarzał. MIeliśmy bardzo dobrego pomocnika, to sami sobie strzelami w stopę. Był przecież Coutinho. No to sprzedaliśmy go, żeby mieć Kovacica, no to sprzedaliśmyKovacica żeby mieć Kondogbie i stoimy w miejscu, a Coutinho za to wymiata w Liverpoolu.
15.06.2016 o 08:33 przez inter_21
inter_21
Nie był żadnym remedium, ale tez nie był naszym największym problemem , dobrego sporo zrobił, rozwinął się, odszedł za 4 razy więcej niż przyszedł dzięki czemu można było wykonać jakieś ruchy transferowe, a tu niektórzy ujadają na niego jakby im skrzywdził rodzinę. Trudno żeby teraz grał pierwsze skrzypce w reprze jak większość sezonu przesiedział na ławie
14.06.2016 o 23:38 przez Klinsi64
Klinsi64
Kovacevic to uosobienie naszych niespełnionych ambicji i pragnień
14.06.2016 o 23:14 przez Chuchu
Chuchu
Sezon bez Mateo minął, a niektórych cały czas boli to, że taki piłkarz w ogóle istnieje. Chyba żaden zawodnik w ostatnich po odejściu od nas nie wywoływał przez tyle czasu takich emocji. Osobiście tego fenomenu nie rozumiem, bo koleś przychodził do nas jako totalny gówniarz (w sumie wciąż jest bardzo młody), zagrał sporo dobrych meczów, ale i sporo słabszych i odszedł za 29 mln do Realu. Żadna głębsza, romantyczna więź go z nami nie łączy, takich talencików jak on jeszcze pewnie wielu się tu przewinie. Skąd więc aż takie trzymanie kciuków za to, żeby mu się nie powiodło?
14.06.2016 o 22:37 przez Drago194
Drago194
Za to jego obecność to było remedium na wszystkie nasze problemy. Dziwne jest jednak że jakoś Brozo gra w reprezentacji Chorwacji a Mateuszek nawet nie zameldował się na doliczony czas gry.
14.06.2016 o 22:17 przez Kebo
Kebo
Typowi brak stabilizacji i równej formy. W takim Juve to by się nadawał co najwyżej na ławkę, być może z większą ilością szans gry niz w Realu, ale też gwiazdą by nie był. No chyba, że Pogba odejdzie to by może grał w podstawie.
14.06.2016 o 22:12 przez Dzyl
Dzyl
Od początku było wiadome, że w Realu nie ma szans na grę i szybko stamtąd wyleci.
14.06.2016 o 21:30 przez inter_21
inter_21
No tak bo jak nie przebił się do podstawy Realu to gówniak, "nie brał na siebie ciężaru gry" w Interze to gówniak, dobrze że Brozo bierze ten ciężar facepalm w ogóle jego odejście spowodowało skok jakościowy w pomocy czego efektem była tak tak duża ilość goli w tym sezonie...
14.06.2016 o 20:29 przez oster
oster
Nie rozumiem dlaczego oni chcą ten bałkański szrot skoro w Interze nikt za nim nawet nie tęskni
14.06.2016 o 20:19 przez and1
and1
Liga Mistrzow zdobyta to co sie bedzie patyczkowal :)
14.06.2016 o 20:15 przez ekspert
ekspert
Może wróci do Włoch faktycznie. Może nawet zostanie na dłużej w jakiejś Genoi czy Sassuolo.
14.06.2016 o 19:58 przez Drago194
Drago194
Mateuszek potrzebuje czasu, zrozumcie. Jak dobrze pójdzie to gdzieś koło 30 zacznie brać na siebie ciężar gry.
14.06.2016 o 19:49 przez Tomo
Tomo
Mateuszek to prawdziwy Interista, na pewno nie przejdzie do innego klubo we Włoszech, to tylko wstrętne plotki ktoś rozsiewa.

Shoutbox

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

FENDI_SOSA 07.06.2026 23:22

lol Eri. co za gosc

Claudio 07.06.2026 21:20

Ten Turek co obiecał Hakana w Fenerbahce przegrał wybory na prezydenta klubu....szybko poszło.

ZnawcaCalcio 07.06.2026 21:14

Eriksen niech już sobie lepiej odpuści

ragnar 07.06.2026 20:45

34 lata, piękna kariera, niech już kończy

broda4991 07.06.2026 20:25

Słyszeliście o Eriksenie? Znów dziś upadł na boisko i stracił przytomność przerwali mecz z ukrainá w 78 minucie

timon 07.06.2026 19:40

U nich za 30 mln to mozna sobie jakiegos pazia z Wolverhampton ktory jest solidny co najwyzej

Xucatlan 07.06.2026 19:27

Klubów takich jak Liverpool, których nie ciśnie presja finansowa i nie liczy się każdego grosza nie przeraża wizja utraty piłkarza drugoplanowego ze względu na koniec kontraktu.

Xucatlan 07.06.2026 19:22

Różnica wieku to jedno, ale przede wszystkim, to w Liverpoolu nie ma biedy. W Jonesie mają zapchajdziurę, którą można połatać kilka pozycji. Po co mają się go pozbywać za jakieś 20 baniek? Mają sprawdzonego, wszechstronnego zawodnika, którego za 20 mln nie zastąpią. Po co go zatem za tyle sprzedawać? Lepiej go zatrzymać nawet ryzykując odejście za darmo za rok.

KibicInteru 07.06.2026 18:15

7 lat różnicy między nimi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624441

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się