Pozostałe

Nowy właściciel - live (10:56) Inter w rękach Goldman Sachs? (77)

Autor:
Źródło: różne
5 miesięcy temu
24161
77
nowy właściciel

Zmiana właściciela, a może tylko wykup akcji mniejszościowych. Dużo informacji medialnych z wielu źródeł pojawia się w ostatnich tygodniach na temat nowego właściciela Interu, można się w tym pogubić. Specjalnie dla Was uruchamiamy relację live w której będzie informować o wszelkich nowościach, zaczynamy:

 

07.02 11.00

Sytuacja finansowa klubu odbija się już także na wzmocnieniach w letnim mercato. Szerzej mówi o tym dziennikarz Niccolo Ceccarini: Ewolucja klubu została zamrożona w czasie. W międzyczasie wstrzymano wszelkie rozmowy na temat zakupu Juana Musso i Rodrigo De Paula z Udinese. Rozmowy były już bardzo zaawansowane, ale z oczywistych względów je wstrzymano.

------------------------------------------------------

20:45

Calciomercato.com donosi o możliwości przejęcia Interu przez Goldman Sachs.

Jeżeli Suning nie rozwiąże sprawy 375 milionów obligacji z oprocentowaniem 4,8% to Chińczycy nie będą mieli wolnej ręki jeśli chodzi o wybór kupca. Nadchodzi czas spłaty obligacji i zgodnie z porozumieniem zawartym między klubem a bankiem, jeśli Zhang nie będzie w stanie spłacić narosłych odsetek, Goldman Sachs przejmie stery Interu i rozpocznie sprzedaż.

 

11:15

Tuttosport - BC podwyższa ofertę. Suning nie chce odchodzić.

Negocjacje z BC trwają, fundusz podwyższył swoją ofertę. O tym czy zostanie ona zaakceptowana zadecyduje rada dyrektorów, nie zapominając o tym, że na decyzję wpływ ma także Taobao (spółka powiązana z Alibabą). Negocjacje zależą więc od wyceny, ilości udziałów na sprzedaż, poleceń rządu chińskiego, rady dyrektorów i finansowej struktury operacji. 

Negocjacje trwają mimo tego, że jasnym jest to, że Suning nie chce sprzedawać całkowicie Interu, tym bardziej nie w momencie, gdy klub jest na czele Serie A. Głównym pomysłem jest napływ kapitału w wysokości około 200 mln euro, by odzyskać płynność finansową. Wysoka wycena Interu (1 miliard euro) w połączeniu z przymusem wpompowania 200 mln euro pozwalają więc stwierdzić że negocjacje z BC Partners mogą zakończyć się klęską. 

Suning codziennie szuka chętnych do zainwestowania w Inter. Najmocniejszymi kandydatami pozostają szwedzkie EQT i Mubadala w połączeniu z Fortress. 

 

09:45

Jak donosi calciomercato.com spółka PPTV należąca do Suning straciła prawa do nadawania Serie A.

Wszystko przez zaległości w płatnościach za prawa do transmisji. 

 

06.02 09:35

Marotta: W klubie wszystko idzie dobrze, mamy nadzieję rozwiązać problemy szybko by mieć spokój ducha. Problem dotyczy Suning, którzy są rozsądni i podejmą dla Interu mądre wybory. Sytuacja ta nie dotyczy Interu, tylko Suning. My będziemy dalej iść naprzód z siłą i determinacją. Sprawy udziałów będą zarządzane w interesie fanów, historii i herbu tego wspaniałego klubu. To moment światowego kryzysu finansowego, który dotknął Inter, lecz także i inne kluby. 

 

 

------------------------------------------------------

 

18:00

Dziennikarz Marco Bellinazzo wyjaśnia trochę obecną sytuację ze sprzedażą klubu:

Sytuacja w ostatnich dniach nie zmieniła się za bardzo, niezależnie od tego co donoszą gazety. Suning szuka inwestora żeby pokryć standardowe wydatki oraz te których nie udało się pokryć przez pandemię. Do końca roku muszą znaleźć 150 milionów euro. Pojawiła się okazja na sprzedaż części albo nawet całości klubu BC Partners, ale ta ostatnia opcja nie jest planem "A" Suning. Te liczby o których czytacie - miliard, 700 czy 800 milionów nie są prawdziwe. Tutaj do rozwiązania jest kwestia wykupu obligacji i dokapitalizowania klubu. Nikt nie wie jakie są prawdziwe sumy oprócz stron które je negocjują. BC Partners powołało już swego rodzaju konsorcjum bo inwestycja jest naprawdę znacząca. To nie są negocjacje transferowe. To oczywiste że jeżeli przez parę miesięcy nie masz wpływu z biletów i Ligi Mistrzów, zabraknie Ci pieniędzy. Według mnie to około 150 milionów euro, ale trzeba też wziąć pod uwagę że kluby takie jak Barcelona, Real Madryt czy Juventus mają znacznie większe potrzeby.

 

12:20

Tuttosport - Najbliższe dni pokażą, czy Suning i BC Partners będą w stanie zbliżyć się.

W przeciwnym razie EQT i Mubadala-Fortress wejdą na scenę z decyzją. Wiele podmiotów jest zainteresowanych przejęciem udziałów w Interze. 

 

10:10

TS - Mubadala, Fortress i EQT są zainteresowane wykupem mniejszościowych udziałów w klubie.

Fortress jest spółką specjalizującą się w zarządzaniu trudnymi kredytami i złożonymi sytuacjami zadłużenia, stanowi realną alternatywę dla oferty BC.

 

10:05

La Gazzetta - Bain Capitol zastanawia się nad zainwestowaniem w Inter.

 

10:00

La Gazzetta - Suning nie zaakceptuje oferty BC Partners.

Propozycja BC Partners nie jest tym czego oczekuje Suning. Suning szuka nowych partnerów, którzy jako udziałowcy mniejszościowi wspomogą klub i pomogą przetrwać cięższy okres. 

 

09:50

Tuttosport - Oficjalna oferta BC Partners! 800 mln euro + 200 mln euro zagwarantowane na bieżące wydatki. 

Zhang chciałby co prawda 1 miliard euro, ale BC Partners jest świadome, że w klub trzeba szybko zainwestować około 200 mln euro i jest w stanie takie inwestycje poczynić. Czy Suning przyjmie propozycję? W poniedziałek ma się zebrać rada dyrektorów Suning - na spotkaniu tym propozycja BC Partners zostanie przeanalizowana.

 

 

05.02 09:40

La Repubblica - Marotta dogadał się z wszystkimi w Interze co do przełożenia pensji z kilku miesięcy zeszłego roku.

Z wszystkimi oprócz Spallettiego. Nie oznacza to jednak, że Spal nie zgodził się na przełożenie pensji. Nikt go o to nie prosił, a pensja została wypłacona na czas.

 

--------------------------------------------------

 

20:35

Murizio Pistocchi: Pomiędzy prawdziwymi informacjami a fake newsami negocjacje między Suning a BC Partners trwają: Zhang poprosił o miliard, oferta wyniosła 750 mln euro. W międzyczasie Marotta osiągnął porozumienie o przełożeniu płatności z wszystkimi, oprócz Spallettiego. 

 

17:25

Sole 24 Ore - ostateczna oferta BC Partners. Jaka będzie odpowiedź Zhangów?

Jak donoszą informacje dziennikarzy BC Partners złoży w tym tygodniu ostateczną ofertę wykupu większościowych udziałów w Interze. Wykup obejmowałby gwarancje i korekty ustalone w trakcie rozmów z kontrahentem i jego doradcą Goldman Sachsem. Czas pokaże, jak Suning i rodzina Zhang ocenią strukturę i wartość ekonomiczną propozycji. Według Sole 24 Ore byłaby to oferta dla dużej, niemal totalitarnej większości. Kwestią niezgody pozostaje wycena Interu. 

Kilka tygodni temu obie strony dzieliło około 200 mln euro. Biorąc pod uwagę to, że do końca roku nowy właściciel musiałby zainwestować co najmniej 200 mln euro (na pensje, obligacje, raty za piłkarzy) to zbyt wysoka wycena dokonana przez Suning sprawiłaby kłopoty nowym właścicielom. Co zrobi Suning? Przekonamy się niebawem. 

 

13:15

La Gazzetta - Negocjacje z BC Partners na kluczowym etapie.

Według dziennikarzy Suning otrzymało oficjalną ofertę od BC Partners. Z tego powodu Nerazzurri odbędą kolejne zebranie dyrektorów (jutro?), by przedyskutować ofertę m.in. z Stevenem Zhangiem. Jednakże nie powinniśmy się nastawiać na szybkie zakończenie sprawy ponieważ plotki krążące od kilku dni mówią o dystansie między stronami rzędu 200 milionów euro. 

 

10:00

La Gazzetta na okładce - Cisza właścicieli. Brak jakichkolwiek wieści od Chińczyków.

 

 

09:55

Il Giorno - Suning rozpoczął rozmowy z innymi podmiotami. 

Są to wspominane wcześniej fundusze EQT, Arctos, Mubadala, Ares. Wkrótce fundusze te zaczną badanie finansów Interu. 

 

09:45

CorSport - BC Partners nie złożyło jeszcze oferty wykupu udziałów w Interze.

Oferta ma napłynąć pod koniec tygodnia. 

 

04.02 09:35

CorSera - Suning musi sprzedać Inter do końca lutego.

Ważne terminy zbliżają się dla Interu, takie jak np. zapłata za transfer Hakimiego, która musi być dokonana do końca marca. Jeśli Inter będzie miał problemy z płatnościami tego typu zobowiązań to możliwy jest ban na europejskie puchary od UEFA. Suning musi sprzedać Inter, by odblokować impas jaki powstał w ostatnich miesiącach. Dlatego też BC Partners nadal pozostaje w grze - fundusz ukończył już Due Diligence (kompleksowe badanie finansów klubu) i może przedstawić kolejną ofertę (pierwsza nie miała wysokości 880 mln euro, tylko 750 mln euro - twierdzą dziennikarze CorSery). 

Możliwe też, że Suning czeka na innego kupca, np. Katarczyków, którzy oferowali w 2020 roku za Inter 650 mln euro i mogą teraz po raz kolejny złożyć ofertę.

Na ten moment zainteresowanie przejawia także duet Fortress-Mubadala (mało konkretne), szwedzki fundusz EQT i Arctos razem z Temasek Holdings i Ares Management. Jeśli któryś z tych podmiotów zechce wejść w Inter to konieczne będzie kolejne badanie Due Diligence a to oznacza kolejne tygodnie czekania, powiedzmy do połowy marca. 

 

--------------------------------------------------

 

17:00

Prezydent Interspac o wymarzonym systemie dla Interu - powszechny shareholding. Wywiad przeczytasz TUTAJ

 

11:50

Milano Finanza - Suning odrzuciło ofertę wykupu udziałów za 880 mln euro od BC Partners. 

BC Partners chce złożyć nową ofertę. 

 

11:50

Milano Finanza - Włoskie przedsiębiorstwo Luxottica studiuje możliwość wykupu udziałów w Interze razem z InterSpac (grupą włoskich VIPów, Interistów).

 

 

03.02 10:10

Conte: Zmiana właściciela? Bez sensu to ukrywać, jest coś na rzeczy. Rozpoczęliśmy sezon z projektem, który zakończył się w sierpniu.

 

---------------------------------------------------------------

 

18:17

Dziennikarze włoskich gazet zastanawiają się co mogło stać za odmową Interu na prośbę o przedłużenie wyłączności dla BC Partners.

Wnioski są następujące: albo Suning ma dość czekania i jest zirytowane zachowaniem BC Partners, albo ma w zanadrzu kogoś gotowego zaoferować duże pieniądze za Inter. 

 

13:07

Corriere della Sera: Suning wyceniło Inter na miliard dolarów.  Inter kupić chce szwedzki fundusz EQT oraz trzy podmioty amerykańskie: Fortress, Arctos  oraz Ares, który znajduje się na pole position.

 

13:05

Zazzaroni: Jaka mniejszość, Suning sprzedaje cały Inter. Negocjują z Ares oraz szwedzkim EQT. Suning chce sprzedać całość, ponieważ chiński rząd powiedział "stop".

 

11:50

La Repubblica - Prezydent Zhang nie porzucił marzenia o dofinansowaniu Interu przy jednoczesnym pozostaniu przy władzy. 

 

10:15

CorSport - w grudniu Suning odrzuciło ofertę wykupu Interu przez Katarczyków.

Oferta wynosiła 650 mln euro (300 + 350 dług).

 

09:20

Tuttosport - 2 nowe fundusze po 31% akcji klubu.

Zainteresowanie Interem przejawia m.in. Fortress i Mubadala, które jakiś czas temu kupiło 10% firmy Ferrari i później sprzedało je, więc nie miałoby problemu z zakupem akcji mniejszościowych. Te 2 fundusze mogłyby zagwarantować Interowi hybrydowe finansowanie (wykup długu i udziałów). Taka sytuacja pozwoliłaby grupie Suning nadal rządzić klubem. 

 

09:20

La Gazzetta - stop negocjacjom z BC, interwencja Zhanga.

Kooniec wszelkich kontaktów, BC Partners nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla Interu - Steven Zhang zainterweniował osobiście. La Gazzetta informuje o kolejnych szczegółach negocjacji: Suning zirytowało się przedłużającymi się negocjacjami i zerwało negocjacje. Do gry wejdą teraz inne fundusze takie jak: Ares, EQT, Fortress, Mubadala, czy Arctos.

 

----------------------------------------------------------

 

01.02 21:00

Sole 24 Ore - Fortress oraz Mubadala zainteresowane kupnem Interu.

Pierwszy podmiot to fundusz z USA, Mubadala to fundusz należący do prezesa Manchesteru City - Al Mubaraka. 

 

01.02 21:00

Skończył się okres wyłączności na rozmowy pomiędzy BC a Suning, co oznacza że do gry może wejść inny podmiot.

Ponadto, do tej pory BC nie przesłało Suning żadnej oferty za Inter, co spowodowane jest niejasnymi wnioskami płynącymi z audytu. Czytaj więcej w newsie »

Zobacz też

Claudio Lotito

Podwójne żądania dla Interu (9)

15.06
14:36
stadion

Długoterminowe plany pozostają bez zmian (1)

17.06
12:24

Komentarze (77)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.02.2021 o 16:30 przez AveCaesar
AveCaesar
O tak, tak Musso i De Paul w Interze. Kończyć te negocjacje i dawać ich obu w następnym sezonie.
07.02.2021 o 15:05 przez SETE
SETE
Jestem idiotą i nie rozumiem tego co czytam.
To samo jak czytam ze Inter dogadał się z LM w sprawie przedłużenia kontraktu , pytam się kto podjął taka decyzje w momencie gdy nie ma płynności finansowej i występują zaległości w wypłacaniu pensji
07.02.2021 o 17:43 przez emika
emika
jestes debilem czy udajesz?
07.02.2021 o 12:14 przez el_loco
+1
el_loco
Tak naprawdę mimo tych wszystkich informacji nie wiemy jak się sprawy mają.
Trzeba czekać do momentu, aż wszystkie informacje będą zbieżne.
Do tego czasu zamierzam przeżywać tylko mecze Interu.
Forza Inter
06.02.2021 o 22:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Chinski qurewski rząd !! Tylko czekać jak u nas będzie tak samo, bez decyzji rządu nawet nie pierniesz...
07.02.2021 o 00:07 przez Lucash
+1
Lucash
To się obudź, bo już od 30 lat u nas tak jest.
06.02.2021 o 15:22 przez Handa
Handa
Mimo wszystko wolę Chińczyków u sterów, pytanie czy uda im się sprzedać pakiet mniejszościowy za pieniądze na poziomie :/
06.02.2021 o 13:53 przez Kebo
Kebo
Ja mam tylko jedno pytanie. Załóżmy, że faktycznie jest kilku nowych udziałowców i pokrywają obecne wydatki, natomiast restrykcje rządu w Chinach nie zostają szybko zdjęte. To jak oni wyobrażają sobie prowadzenie klubu z zerowym budżetem? Nowi inwestorzy będą frajersko pchać kwit, licząc na to, że ich akcje w związku z hipotetycznymi sukcesami sportowymi klubu podrożeją xd?
06.02.2021 o 14:12 przez Orzeu
+2
Orzeu
Kebo napisał:
To jak oni wyobrażają sobie prowadzenie klubu z zerowym budżetem?


Inter nie zarabia tylko na tym co Suning "włoży" do klubu. Będzie nowy sponsor, będą pieniądze za prawa telewizyjne, na pewno jakoś sytuację by szło ogarnąć.
06.02.2021 o 14:20 przez Kebo
Kebo
Wariacie, nie wiem czy nas powinno interesować "jakoś" kiedy w końcu coś drgnęło do przodu :D
06.02.2021 o 14:25 przez Orzeu
Orzeu
Suning mądrze póki co rządzi, więc jeśli zostaną to na pewno interesować ich będzie podobny poziom działania jak na obecną chwilę. Tu już nie trzeba dużych inwestycji - drużyna jest gotowa do wygrywania
06.02.2021 o 12:42 przez Capar
Capar
Sunning gra z BC na wczasy bo preferuje mniejszościowego udziałowca. Za dużo w Inter włożyli zanim zaczął przynosić zyski żeby tak łatwo oddać klub w dużo lepszej sytuacji niż go przejęli.
06.02.2021 o 12:41 przez timon
+4
timon
Same gwiazdy ekonomi w komentarzach 🤣
06.02.2021 o 11:32 przez danielinter
danielinter
200 mln to malo bo splaci sie zobowiazania na teraz , a później co ? Potrzeba wiecej kasy zeby i latem transfery zrobic bo ewidentnie kilku nowych pilkarzy by sie przydalo.
05.02.2021 o 19:33 przez Capar
Capar
To że jest tyle chętnych wynika możliwe z tego że sunning zostawia Inter a duże lepszej sytuacji niż kupowało, a już na pewno z większym potencjałem. Wszak sporo hajsu tu włożyli w ciągu tych kilku lat. Transfery Lukaku czy hakimieg, do tego ta kampania marketingowa z nowym herbem w tle jakkolwiek kontrowersyjna, to celem było robienie solidnej podbudowy dla klubu. Na obecną chwilę że wszystkich opcji najlepszą wydaje się sojusz yankesow z szejkami
05.02.2021 o 16:53 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Kurcza większe emocje niż w zimowe merkato 😉👌.
05.02.2021 o 16:52 przez Rebelde
+1
Rebelde
Dobra BC Partners wystarczy, won. Nikt tu nie chce waszej "wizji", zrozumcie.
06.02.2021 o 14:01 przez Guarin
+1
Guarin
Ciągłe zadłużanie klubu + liczenie na łaskę chińskie rządu to dopiero wizja co?
05.02.2021 o 16:24 przez Towarzysz
Towarzysz
Na pewno Inter nie pójdzie za miliard euro, mówiąc szczerze wątpię nawet w te 800 mln. Nie pasuje mi coś, jeżeli BC Partners chce na nas zarobić, musi kupić nas okazjonalnie, jest covid, Chiny dały bana i Zhang MUSI się ewakuować. Potem trudno już szacować jaki plan na następne lata mają BC, ale wydaje mi się, że jeżeli nasi piłkarze nie będą osiągać sukcesów proporcjonalnych do ich zarobków, będzie nas czekać czyszczenie składu, szukanie stabilności w słabych grajkach, a następnie sprzedaż klubu po 2-3 latach po kilku kampaniach marketingowych. Nie wierzę, że BC Partners oznacza sukcesy sportowe, ale wiele razy się myliłem, więc mam nadzieję że teraz też jestem w błędzie
05.02.2021 o 13:53 przez Avtvv
+4
Avtvv
Ale ten Spal to jest dziad jednak... Villas Boas odchodzi, czuje się oszukany przez Marsylię, która mu sprzedałą zawodnika bez konsultacji, i co... nie chce kasy żadnej więcej, chce rozwiązać kontrakt. Już nie wspominam po raz kolejny Kovaca, który zwolniony przez klub również miał poczucie że zawiódł i zrezygnował z kasy jakiejkolwiek akceptując swoją porażkę i nie czując się moralnie uprawnionym do żądania odprawy
05.02.2021 o 14:15 przez Towarzysz
Towarzysz
Popieram, ale to są Włochy i włoska mentalność. Plus czasy mamy takie że uczciwość to rzadka cnota, normalnym jest cwaniactwo.
05.02.2021 o 16:09 przez ragnar
+1
ragnar
AVB i Kovac też są młodzi,przyszłość przed nimi,
Spal pewnie czuje, że nikt już mu wiecej jak 1,5 czy ola Boga 2 nie da, bo gdzie on może iśc, max Fiora czy Roma
05.02.2021 o 11:30 przez nicolas80
+2
nicolas80
Co się wydarzy w niedalekiej przyszłości odnośnie zmiany właściciela od nas kibiców w ogóle nie zależy. Teraz najważniejsze to zjednoczenie i wspieranie klubu aby osiągnąć główny cel czyli scudetto.
05.02.2021 o 09:56 przez Kebo
+1
Kebo
Zatem wszystko jest pewne Panowie. BC oficjalnie witamy. Model Atalanta wdrażamy począwszy od lata.
05.02.2021 o 17:14 przez mikruzzo
+1
mikruzzo
Model Atalanty, a wyjdzie Udinese :D
04.02.2021 o 22:34 przez Woo-cash
Woo-cash
Spaleciak ty wuju!
05.02.2021 o 09:46 przez Orzeu
+1
Orzeu
dzisiaj poszło sprostowanie :D

La Repubblica - Marotta dogadał się z wszystkimi w Interze co do przełożenia pensji z kilku miesięcy zeszłego roku.

Z wszystkimi oprócz Spallettiego. Nie oznacza to jednak, że Spal nie zgodził się na przełożenie pensji. Nikt go o to nie prosił, a pensja została wypłacona na czas.
05.02.2021 o 10:59 przez Xucatlan
+6
Xucatlan
I tak kawał wuja z niego :D
05.02.2021 o 16:52 przez Woo-cash
Woo-cash
Za późno 😅
04.02.2021 o 21:59 przez SETE
+1
SETE
Nam jako kibicom powinno zależeć żeby nowy właściciel zakupił Inter za max możliwa kwotę gdyz wtedy jest szansa ze się nie wystrzelał z kasy i zaciskanie pasa bo grubszym zakupie będzie odpowiednio mniejsze.
04.02.2021 o 22:00 przez SETE
SETE
* nie dopisałem .. max możliwa NISKA kwotę ..
04.02.2021 o 22:34 przez Kebo
Kebo
BC szybkie czystki przeprowadzi, spokojnie.
04.02.2021 o 21:06 przez danielinter
-2
danielinter
Spalletti menda kasy ma w luj.To ze kosi do konca kontraktu zrozumiale, ale tu juz przesadzil
05.02.2021 o 09:46 przez Orzeu
Orzeu
okazuje się że to nieprawda :D
04.02.2021 o 20:13 przez ragnar
+1
ragnar
jeżeli muszą sprzedać do końca m-ca to Suning nie jest w uprzywilejowanej sytuacji, a szkoda
BC może dużo na tym ugrać

a fajnie to wyglądało po przejęciu od Thohira :P
04.02.2021 o 19:23 przez Kebo
+1
Kebo
Patrząc na czas potrzebny na audyty oraz to, że muszą opchnąć klub do końca lutego to jak dla mnie jest pewne, że BC witamy niestety
04.02.2021 o 17:12 przez oster
+5
oster
Z tym BC parters to cofniemy się do etapu Kovaciciów, Jonathanów, Kuzmanoviciów i innych wynalazków...
04.02.2021 o 14:14 przez Dybuk
Dybuk
Wracając do Interspac. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest samo wykupienie Interu z rąk Zhanga. Później można próbować kombinować ze sprzedażą akcji klubu wobec kibiców (30%). Chińczycy nie są głupi, aby przyspieszyć i podbić stawkę włączyli inne strony do negocjacji. Minimalizacja strat/maksymalizacja zysków.
04.02.2021 o 13:27 przez CzarodziejCzasu
-8
CzarodziejCzasu
Czas Chińczyków w Interze nareszcie dobiega końca, pora na nowych właścicieli i nowy, silniejszy Inter
04.02.2021 o 12:06 przez emika
+2
emika
Czyli zamiast Inter Mediolan będzie Intermarche :D
04.02.2021 o 12:05 przez emika
emika
powiem wam cos zeby bylo smieszniej. Jezeli pingpong zablokowal chinski hajs to w przypadku braku splaty zobowiazan zapewne pociagniety zostanie majatek klubu. Czyli promocyjna sprzedaz zawodnikow zeby zaplacic za pensje, Hakimca itp
04.02.2021 o 10:42 przez boniunio
boniunio
Mamy ogromną szanse na Scudetto w tym sezonie a tu takie zamieszanie ... nie dość że ten Corona świrus to jeszcze zmiana właściciela to wszystko na pewno le wpływa na atmosferę w klubie. Co do samych zmain niechce żadnych funduszy bo to zwiastuje tylko cięcia finansów a co za tym idzie zjazd sportowy w dół i znajdziemy się w punkcie wyjścia tzn. sezon 11/12. Z takim funduszem nie ma przyszłości niestety.
04.02.2021 o 10:13 przez SETE
+5
SETE
Jesli Suning musi sprzedac podmiot o wartosci wg nich miliarda euro z olbrzymim dlugiem w 24 dni to raczej niezle na tym poplyną ..czas zdecydowanie nie gra na ich korzysc.

Slowa Conte na chyba ostatniej konferencji o problemach Interu , ze jego zdaniem projekt sie rozpoczal i zakonczyl w sierpniu mowia wiele na temat aktualnej atmosfery jaka chyba panuje takze wsrod pracownikow klubu.
Nie jest dobrze Panowie z Interem , a wszystko szlo w naprawde dobra strone.
03.02.2021 o 13:22 przez Orzeu
Orzeu
Jeśli faktycznie BC zaoferowało 880 mln euro to nie zdziwię się jak się dogadają z Suning
03.02.2021 o 16:26 przez SETE
SETE
Tez tak mysle Orzeu. To juz jest roznica ok 10 % od tego czego oczekuje prawdopodobnie Suning. Kwestia czy informacja jest rzetelna.
03.02.2021 o 12:52 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
Włoskie przedsiębiorstwo z północnej Italii studiuje możliwość wykupu udziałów w Interze razem z InterSpac.
To wydaje sie chyba najsłuszniejszą opcją. Pytanie tylko czy ich stać na kupno a potem inwestować w klub.

Shoutbox

Skepta 23.06.2021 06:47

polski walczacej

Skepta 23.06.2021 06:47

i ta koszulka :lol: :lol: : lol: lol: lol:

Skepta 23.06.2021 06:43

ja pier dole :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skepta 23.06.2021 05:30

jesli ktos nabiera sie na takie rzeczy i lekka reka potrafi komus wyebac kilkadziesiat tysiecy zlotych przez okno to znaczy ze te pieniadze nie sa dla niego i ktos je w lepszy sposob spozytkuje z pewnoscia

Nerazzurri83 22.06.2021 23:38

Kuwa chciałbym mieć listę tych idiotów

Nerazzurri83 22.06.2021 23:36

Tydzień temu typ dla typa udającego psa wyrzucił przez okno 40 tys 😎

Nerazzurri83 22.06.2021 23:35

Scenariusz wyłudzenia jest za każdym razem podobny. „Namierzamy grupę oszustów działających w sektorze bankowym w związku z tym Pani/Pana pieniądze są zagrożone. Należy je wypłacić lub przelać na inne konto lub… wykonać przelew ale nie będzie on widoczny. Wszystko po to by policjanci mogli śledzić oszustów. Taki właśnie ostatni przypadek zdarzył się wczoraj w Elblągu.

Nerazzurri83 22.06.2021 23:35

Do pewnej 60-latki zadzwonił oszust i podając się za policjanta uprzedził o tym że jeżeli nie weźmie udziału w policyjnej akcji może jej grozić grzywna do 5 tysięcy złotych. Kobieta została namówiona by przelała kwotę ponad 80 tysięcy złotych. Gdy zorientowała się co zrobiła, i że pieniądze faktycznie zniknęły z konta - poszła na policję tym razem tę prawdziwą.

Nerazzurri83 22.06.2021 23:35

Skąd oni biora tych debili ?

Nerazzurri83 22.06.2021 23:32

A ziarno wpłynie z Interspac 😎

Chuchu 22.06.2021 23:32

Obecnośc Marotty to jedyna rzecz, która daje nadzieje, że nie będzie źle

Nerazzurri83 22.06.2021 23:31

Cobra ogarnie

Chuchu 22.06.2021 23:30

Że też w takim momencie musimy być biedakami

Nerazzurri83 22.06.2021 23:30

Tyle mogą smaruchy

IlCapitano 22.06.2021 23:19

Ależ mnie bombardują minusami, coś pięknego

IlCapitano 22.06.2021 23:19

To nic przy brązowym wodospadzie u milanistów

WTC 22.06.2021 23:14

xD

Pader88 22.06.2021 22:58

hahahahah

forzaragazzi 22.06.2021 22:57

Ciepło w Turynie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

 • 1

  Inter

  Inter

  38

  91

 • 2

  Milan

  Milan

  38

  79

 • 3

  Atalanta

  Atalanta

  38

  78

 • 4

  Juventus

  Juventus

  38

  78

 • 5

  Napoli

  Napoli

  38

  77

 • 6

  Lazio

  Lazio

  38

  68

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

 • 1

  Cristiano Ronaldo

  29

 • 2

  Romelu Lukaku

  24

 • 3

  Luis Muriel

  22

 • 4

  Dusan Vlahovic

  21

 • 5

  Ciro Immobile

  20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27205

Liczba newsów: 39966

Liczba komentarzy: 480917

Użytkownicy online: 3 (Juri, Mate1908, Kudła) oraz 21 gości

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

19x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

7x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się