Plotki transferowe

Kto wzmocni Inter z wolnego transferu? (13)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
12 miesięcy temu
3057
13
Dries Mertens 2

Inter w ostatnich latach specjalizuje się w sprowadzaniu zawodników z wolnego transferu. Tak do Mediolanu trafili m.in. Stefan De Vrij i Kwadwo Asamoah. Kierownictwo mediolańczyków również i  w tym sezonie chce wzmocnić zespół w ten sposób.

Tuttosport wymienia trzech zawodników, którzy za darmo po sezonie mogą wzmocnić Inter. Są to Olivier Giroud, Dries Mertens oraz Layvin Kurzawa. Mertensowi Inter zaoferował już umowę i czeka na odpowiedź Belga. Marotta zaoferował mu trzyletnią umowę na mocy, której będzie inkasował za każdy sezon 5 mln euro netto. Jeśli napastnik zdecyduje się pozostać w Napoli, to Interiści zintensyfikują swoje wysiłki, aby do Włoch sprowadzić Oliviera Giroud, którego nie udało się sprowadzić w zimowym mercato. Na lewe wahadło może przyjść Layvin Kurzawa, któremu wygasa po sezonie kontrakt z PSG.

 

Zobacz też

mercato live

MERCATO LIVE - 23.01 (20:00): Marotta: Nasze mercato jest zamknięte (7)

23.01
09:43
Edin Dzeko

Wymiana Dzeko - Eriksen?! (12)

24.01
10:03

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.02.2020 o 21:56 przez prawdziwyznafca
prawdziwyznafca
I jak ten Kumbulla na tle Lazio dzisiaj?
06.02.2020 o 09:28 przez ErnestGrandeNerazzurri
+1
ErnestGrandeNerazzurri
Niemal bezbłędny. Techniczny, dobrze czyta. Radzi sobie w grze trójką. Piłkarz podobny do De Vrija.
06.02.2020 o 10:39 przez Dyl87
Dyl87
Jak na 19 lat Mistrz w swojej kategorii wiekowej
05.02.2020 o 20:46 przez ragnar
+1
ragnar
Tak sobie czytam komentarze pod różnymi newsami i niektórzy piszą: nowe wahadła, śo, nowy pomocnik, zmiennik dla Lukaku, zmiennik dla Lautaro.....

Niestety, a może stety,nie wymienimy 7 czy 8 zawodników, nigdy nam się to nie udało,
nie ma szans, aby w jednym oknie odeszli Asamoah Valero Vecino Gagliardini Candreva Sanchez i Danilo - powiedzmy

Dlatego 4, max 5 nowych twarzy, już będzie super, to co mi się podoba to fakt,że nie wydajemy setek milionów na piłkarzy

Aż przypomniał mi się kolega, fan farsy: bo Inter to kupuje po 40 50 mln, ciągle,...
haha tak, kto, Vieri ? i.....? no słucham?
sami rzucają setkami na Cou czy Dembele , kótrych teraz chcieli by się pozbyć.

Dlatego idealne mercato : Giroud ( o ile nie wyskoczy z pensją z kosmosu), Vertonghen ( grający lewą, ograny w trójce, do rywalizacji z młodym), Meunier -wszyscy za darmoche
Castrovilli albo SMS ( marzenie), bo potrzeba pomocnika z cm
i za kase Gosens/Alonso

:)
05.02.2020 o 20:30 przez Woo-cash
Woo-cash
Z wymienionych? Żodyn.
05.02.2020 o 20:02 przez Kebo
+3
Kebo
Meunier powinien być priorytetem. Dodatkowo Mertens w miejsce Sancheza i Giroud na ławkę jako zmiennik Lukaku.
05.02.2020 o 19:55 przez Cny
+2
Cny
Mertens i 5M? Dla zmiennika Lautaro i do tego w podeszłym wieku. Dziękuję. Dwa lata temu, to owszem, ale nie w ma dla niego miejsca w Wielkim Interze Pana Antonio.
05.02.2020 o 19:00 przez mroowa111
mroowa111
wszyscy 3 podniosą jakość i poszerzą głebie składu, wiec brać i dołożyć meuniera i całkiem fajna paczkę będzieemy mieli w nowym sezonie, kobra do dzieła
05.02.2020 o 18:10 przez Alfa
+1
Alfa
gdyby ktorys z nich przyszedl teraz to ok, w lecie trzeba sie rozgladac za lepszymi opcjami, meunier jak najbardziej na tak, kurzawa meh, lepiej gosens
05.02.2020 o 16:55 przez Endru
+1
Endru
Mertens to fajna opcja, Giroud bym olał za duzo chce zarabiac, a nie wiele wniesie. Kurzawa bardzo szklany nadawałby sie jedynie jako rezerwowy Gosensa. Wychodzi na to, ze zaden z nich nie bedzie wzmocnieniem pierwszej jedenastki, a wszyscy chcieliby pewnie sporo zarabiac i dostac kontrakt na 2 lata.
05.02.2020 o 16:49 przez DonDawido
+1
DonDawido
@pluto11 Dokładnie, jeszcze Meunier na prawe wahadło.
Generalnie to okienko ma pełno zawodników, którym kończą się kontrakty, a którzy byliby dużym wzmocnieniem chociażby ławki i mam nadzieję, że nasz cudowny Beppe to odpowiednio wykorzysta.
05.02.2020 o 16:48 przez Dyl87
+1
Dyl87
Wszyscy Ci zawodnicy bardzo by się przydali ja osobiście liczę na to że Sanchez zostanie i odpali ale to raczej nie realne marzenie Munier i Kurzawa na Wahadła plus Giroud na vice-Lukaku także Panie Marotta podwiń Pan rękawy niczym Eriksen w operze i do dzieła trzeba ich zaklepać przed Euro bo później może być różnie !!
05.02.2020 o 16:35 przez pluto11
+3
pluto11
A gdzie Munier na prawe wahadło

Shoutbox

mroowa111 25.01.2021 00:00

liczy sie boisko nic wiecej

edwart 24.01.2021 22:08

Ja to widze tak pobijemy milan a potem będzie tłumaczenie, ze Inter wygrał z osłabionym milanem bo maja 5 absencji

Orzeu 24.01.2021 21:51

Keita dobry zawodnik

Endru 24.01.2021 19:29

Gol lazio

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

mhym

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

Chuchu 24.01.2021 18:39 Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kamiliusz1908 24.01.2021 19:20

Nigdy nie wywalimy Gagsa i Vecino bo żaden klub w galaktyce ich nie zechce

Chuchu 24.01.2021 19:17

Napoli Napoli kupon Ci spier....

Endru 24.01.2021 18:42

Locatelli i de paul in i wywalic gagsa i vecino to by bylo cos

Chuchu 24.01.2021 18:39

Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kusy 24.01.2021 18:21

Żartowałem przecież. Jesteś okej nic do Ciebie nie mam, ale Łęczna w barażach przegra i tak z Radomiakiem, tak to widzę.

Adriano_forever 24.01.2021 18:16

na brak rozrywki nie narzekam

Kusy 24.01.2021 18:15

To przejdź z jednej szklarni do drugiej, zawsze to jakaś rozrywka.

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

a i nie mam psa

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

matko bosko co tu się dzieje :D

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

jestem promilem? xDD

Kusy 24.01.2021 18:14

Kto pisze o promilach, nim jest :) tak więc odstaw alkoi wyjdź z psem.

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

no pijany na bank

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

kocha źle żenada

Kusy 24.01.2021 18:12

Skaczą daleko kocha, źle, żenada, typowy polaczek suksceu, kocha tylko pierwsze miejsce

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38483