Wywiady z piłkarzami

Kulusevski: Nie wybrałem Interu przez Conte (17)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 6 lat temu
3489
17

Dejan Kulusevski, o którego zatrudnienie starał się Inter, w udzielonym wywiadzie odniósł się w kilku zdaniach do Nerazzurrich. 

Piłkarz został ostatecznie kupiony przez Juventus, lecz wrócił krótko do przebiegu rozmów z Interem:

- Sarri był miły, uspokoił mnie. Widziałem styl gry jego Chelsea. W Interze Conte ciężko byłoby mi się odnaleźć, przez inne poruszanie się po boisku. Nie odpowiadało mi także ustawienie taktyczne, stąd moja decyzja o Juventusie. 

- Najsilniejsze emocje? Chyba w trakcie debiutu na Giuseppe Meazza z Interem, niesamowity stadion, atmosfera. Na początku byłem spokojny, ale później zwymiotowałem z nerwów, przez niezapomniane 2:2.

 

 

Tagi: Juventus Parma
udostępnij

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.05.2020 o 02:06 przez interista1987
interista1987
Spadaj rudzielcu
27.05.2020 o 17:51 przez Seba
+4
Seba
Brzydki, ale szczery ;)

Zrzygał się grając w Parmie w mało prestiżowym meczu, to w koszulce Interu podczas Derbów by się chyba zesrał.
27.05.2020 o 17:38 przez rafalik93
+6
rafalik93
CzarodziejCzasu napisał:
Przez Conte piłkarze będą nas omijać.
przez ciebie to się omija sekcje komentarzy ;)
27.05.2020 o 17:04 przez coalmeluck
coalmeluck
Brawo. Chlopak wie, ze upartego osla nie przekona, jakby nie gral i tak postawi na wyrobnikow.
27.05.2020 o 15:35 przez Pader88
Pader88
Pußy’ole 🤷🏻‍♂️
27.05.2020 o 13:36 przez emika
+5
emika
No i wypierdelej.
27.05.2020 o 13:12 przez inter30
+1
inter30
Jeśli uda się załatwić Tonaliego za niewiele mniej to okaże się że to był bardzo dobry ruch dla nas
27.05.2020 o 13:06 przez Zzzz
Zzzz
pożygał sie z nerwow po meczu na San Siro, to chyba proste ze do nas nie pasuje :)
27.05.2020 o 12:32 przez SETE
SETE
Mądra wyważona wypowiedz. Nie każdy piłkarz będzie się dobrze czuł w każdym systemie gry.
27.05.2020 o 12:37 przez ragnar
ragnar
Skrtel, który podziękował na dzień dobry :)
27.05.2020 o 12:25 przez danielinter
+2
danielinter
I bardxo dobrze 40 mln za niego to abdurd
27.05.2020 o 12:09 przez CzarodziejCzasu
-8
CzarodziejCzasu
Przez Conte piłkarze będą nas omijać.
27.05.2020 o 11:57 przez Kondzik
-1
Kondzik
Widocznie zesral się przed ciężkim treningiem u Conte i Pintusa.
27.05.2020 o 11:51 przez Ploretariusz
+2
Ploretariusz
No i spoko podoba mi się ta wypowiedź. Chłopak powiedział szczerze bez żadnego "kocham Juve". Popieram.
27.05.2020 o 10:53 przez KoBa
+3
KoBa
Czyt. nie nadaję się na żołnierza, ciężka praca - to nie dla mnie.
27.05.2020 o 10:49 przez Nasir
+1
Nasir
no i wyjasnil grzywke
27.05.2020 o 10:33 przez WTC
WTC
Oho, spodziewam się wysypu komentarzy, że przez Conte piłkarze będą nas omijać.

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625202

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się