Plotki transferowe

LGdS - Hermoso zostanie zawodnikiem Napoli (13)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 lata temu
2208
13

Napoli zablokowało Mario Hermoso. Hiszpański obrońca – jak pisze dziś La Gazzetta dello Sport – jest przekonany do dołączenia do zespołu z Neapolu po zdecydowanej rozmowie z Antonio Conte.

Hermoso, któremu wygasł kontrakt z Atletico Madryt, jest wolnym agentem, który w ostatnich miesiącach był także łączony z Interem.

Według La Rosea osiągnięto już porozumienie z Napoli, a ogłoszenie może nadejść w ciągu najbliższych dni.

Mówi się o trzyletnim kontrakcie z opcją przedłużenia o czwarty rok za 3 miliony euro plus premie.

Gdy tylko Conte zdołał z nim porozmawiać sytuacja natychmiast się wyjaśniła" - pisze Gazetta.

Zobacz też

Henrikh Mkhitaryan

Mkhitaryan pojawił się na negocjacjach... bez agenta (10)

10.06
08:34
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (57)

17.06
08:32

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2024 o 12:01 przez mroowa111
+1
mroowa111
Przydałby się u nas wartościowy to obronca
10.06.2024 o 07:52 przez DonDawido
DonDawido
Bardzo fajny gracz, ale nie było większego sensu go ściągać na pozycję, na której 75% czasu gry będzie dla Bastoniego. Pomijając fakt, że to mógł być powód, dla którego Hermoso nie chciałby do nas przejść.
09.06.2024 o 14:15 przez danielinter
danielinter
Antek bedzie grozny celowo wykoleili sie z 9 miejsca, ktore moglo dac lige konferencji
09.06.2024 o 13:57 przez SlimShady
SlimShady
Napoli potrzebuje dużo takich obrońcy bo Conte przejdzie na 3 z tyłu a tam nie ma za dużo takich obrońców do jego wizji
09.06.2024 o 13:56 przez SlimShady
+2
SlimShady
Dziwi mnie ze nasi o niego nie powalczyliśmy. Dobry obrońca, idealny do gry w trójce
09.06.2024 o 13:23 przez inter30
+2
inter30
Osimhen na sto procent robi out bo niby z czego mają sfinansować te cele transferowe nie grając w pucharach? Kvara też może zrobić wypad
09.06.2024 o 13:39 przez Paolo87
+1
Paolo87
Pujdzie do PSG, Arsenal już odpuścił.
09.06.2024 o 13:10 przez Paolo87
+1
Paolo87
Szkoda, 3 mln to pensja którą byliśmy w stanie zapłacić. Solidny zawodnik, bardzo by się przydał. Ja rozumiem że Conte ale Napoli nie gra w pucharach, będzie tam rewolucja w składzie, są jednak niewiadomą, my jesteśmy mistrzem Włoch, gramy w LM, mamy karty w ręku więc to raczej nasza decyzja o odpuszczeniu jego osoby.
10.06.2024 o 10:18 przez Adi03
+1
Adi03
My mamy wszystko sportowo, propozycje gry na poziomie. Niestety moment zmiany właściciela mógł mieć główny wpływ na odpuszczenie gracza. Zmiany w pokojach dyrektorów, przegląd klubu przez nowego właściciela.
09.06.2024 o 13:01 przez Tifosinho
+4
Tifosinho
Nazwisko "Antonio Conte" może podziałać jak magnes.
09.06.2024 o 12:57 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
To Antek zbiera paczkę. Jak jeszcze przyjdzie Boungiorno to wygląda to solidnie z tyłu. Po Osimhena też wykruszają się chętni po cenie De Lurentiisa.
09.06.2024 o 13:13 przez Paolo87
+1
Paolo87
Ponoć Kalafior z PSG już się spotkał w przyjacielskiej atmosferze z De Laurentisem i cena rzędu 120-130 mln go nie przeraża.
09.06.2024 o 13:40 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Czyli sprzedany :P Dużo pracy przed Meluso. Wymienić atak bo Simeone też chciał odejść, zbudować obronę, przydałby się bramkarz, Di Lorenzo też ponoć chce odejść, Zieliński odchodzi.

Shoutbox

ragnar 18.06.2026 00:04

Kane mvp'

ragnar 18.06.2026 00:04

Modric tragedia, straty, zrobił karnego, Gvardiol też słabo, jak ruszył do ataku to nie wracał do obrony,Sucic ok asysta, kilka odbiorów...ten Pasalic co wszedł trochę namieszał ..Znane mvp, 2 gole, kilka odbiorów, nawet obronił strzał Gvardiola

Ojciec SB 17.06.2026 23:50

chyba w koncu te angole mocne, cos tam w koncu zaczeli grac w ta pilke

ragnar 17.06.2026 23:45

Mógł lepszy strzał oddać Sucic

tytusek25 17.06.2026 23:23

Kane

tytusek25 17.06.2026 23:23

pol tej ekipy to

Claudio 17.06.2026 23:22

58min i Modric pierwszy do zmiany...czas biegnie nieublaganie

tytusek25 17.06.2026 23:21

sztos

tytusek25 17.06.2026 23:21

swietny jest ten Kane. Rzogrywa, podaje strzela

ragnar 17.06.2026 22:58

Sucic ładna asysta

Cny 17.06.2026 22:55

Zimą to był transfer idealny, teraz nie ma najmniejszego sensu

VVujek 17.06.2026 22:54

Wolę CA zostawić niż brać dziadka

El Imprezatore 17.06.2026 22:53

opylić CA i brać perysiaka i do palestry sie dołoży

Cny 17.06.2026 22:53

LH lepszy już się rozkręcał

Samsewybierz 17.06.2026 22:52

Szybkości wgl nie ma

Cny 17.06.2026 22:52

po co on nam był zima

Cny 17.06.2026 22:52

nie no co ty, za stary

Cienty 17.06.2026 22:52

Perisic to jest gość mimo wieku

El Imprezatore 17.06.2026 22:52

o tak perysiak na zmiane z dimarco

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29476

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624882

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się