Relacje

1/8 finału LE - Inter zagra z Getafe (33)

Autor:
Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
3079
33
Inter Getafe

Dziś o godzinie 13 odbyło się losowanie  par 1/8 finału Ligi Europy. Inter w kolejnej rundzie zmierzy się z hiszpańskim zespołem Getafe. Oto jak wyglądają pozostałe wylosowane pary:

 

Istambuł Basaksehir - FC Kopenhaga

Olympiakos Pireus - Wolverhampton

Glasgow Rangers  - Bayer Leverkusen

VfL Wolfsburg - FC Szachtar Donieck

Inter Mediolan - Getafe

Sevilla - AS Roma

Eintracht Frankfurt / Red Bull Salzburg - FC Basel

LASK Linz - Manchester United

 

 

udostępnij

Zobacz też

Romelu Lukaku Udinese

Piłkarze Antonio Conte nareszcie z kompletem punktów! | Udinese 0-2 Inter (42)

02.02
19:44
Inter wygrana Barella Godin Valero Lukaku

Wysoka wygrana z Sardyńczykami | Inter 4-1 Cagliari (26)

14.01
19:43

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.02.2020 o 14:01 przez Yascarr
Yascarr
Ponoć jakiś Burdelas ich trenuje. Nie można z nim odpaść.
29.02.2020 o 11:47 przez Klinsi64
Klinsi64
Inter30 napisał:
Wg bukmacherów jesteśmy na drugim miejscu jesli chodzi o triumf w LE - z czegoś to się wzięło? Przegraliśmy najważniejsze mecze - tak, przegraliśmy z potęgami z którymi przegrałaby każda inna drużyna z tej LE. Co z tego że nie wygraliśmy nic 9 lat? Jakbyśmy nie wygrali od 4 albo od 30 lat to by miało jakieś znaczenie? Jest trener, jest mocna kadra to jesteśmy wśród faworytów, proste. Nie powiedziałbym że murowanych ale jednym z kilku. A jak ktoś sra przed Getafe to powinien się chyba trochę zastanowić
jasne że ze względu na historię,finanse,wartość piłkarzy jestesmy faworytami na papierze,ale wygrywa się na boisku,a to nam już nie wychodzi,zresztą Conte w jakims sensie poruszył tę kwestię w wywiadzie.
29.02.2020 o 11:11 przez Krisu
Krisu
Getafe robi u Was większe poruszenie jak Barcelona czy Borussia cl.
28.02.2020 o 22:39 przez VVujek
+1
VVujek
@Klinsi64 To bardzo proste,a prawo nazywa się Tu i teraz , poprzednie lata nie mają obecnie żadnego znaczenia. Wystarczy obiektywnie spojrzeć na zespoły grające w LE i Inter zdecydowanie należy do faworytów,ktoś kto ma inne zdanie zwyczajnie zaniża możliwości klubu który ma mocną kadrę i dobrego trenera.
28.02.2020 o 19:56 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
opiszcie mi jakim prawem drużyna która przegrywa najistotniejsze mecze w sezonie,klub który od 9 lat nic nie wygrał i trener który nie ogarnia Europy mają być murowanymi faworytami LE? bez hejtu i lawiny minusów proszę ;)
29.02.2020 o 09:42 przez inter30
inter30
Wg bukmacherów jesteśmy na drugim miejscu jesli chodzi o triumf w LE - z czegoś to się wzięło? Przegraliśmy najważniejsze mecze - tak, przegraliśmy z potęgami z którymi przegrałaby każda inna drużyna z tej LE. Co z tego że nie wygraliśmy nic 9 lat? Jakbyśmy nie wygrali od 4 albo od 30 lat to by miało jakieś znaczenie? Jest trener, jest mocna kadra to jesteśmy wśród faworytów, proste. Nie powiedziałbym że murowanych ale jednym z kilku. A jak ktoś sra przed Getafe to powinien się chyba trochę zastanowić
28.02.2020 o 18:31 przez armin22
armin22
Getafe? Całkiem nieźle radzą sobie w lidze, na lighcie pyknęli Valencię niedawno no i te wyeliminowanie Ajaxu robi wrażenie ALE, my myślimy o zwycięstwie w tych rozgrywkach i nawet jakbyśmy wylosowali Manchester nie przejmował bym się tym zbytnio, takie mecze mają nas kibiców nakręcać, bo ja się przyznam że wczoraj nawet jak nam Bułgarzy strzelili gola jako pierwsi to nie poczułem żadnych obaw nawet przez chwilę a do tego jeszcze brak kibiców, to ma być walka i piękne akcje zakończone golem z kim byśmy nie grali czy to Getafe czy Barcelona
28.02.2020 o 17:44 przez SETE
SETE
Jose Bordalas vs Antonio Conte
28.02.2020 o 16:17 przez dodo_IM
+4
dodo_IM
Nikt sie nie boi Getafe, ale trzeba docenić że grają w tym sezonie bardzo dobrze. W lidze świetnie grali przeciwko Barcelonie i Realowi a to lepsze zespoły niż Inter. Organy Ajax w poprzedniej rundzie. Jesteśmy faworytami, ale jak nie zagramy na 100% W mocnym składzie to odpadniemy. Forza Inter
28.02.2020 o 17:41 przez SETE
SETE
Mądrego to i dobrze przeczytać. Dokl o to chodzi .
28.02.2020 o 16:15 przez Rebelde
+5
Rebelde
Od zawodników Interu wymagacie "mentalności zwycięscy", a sami podniecacie się jakimś przeciętnym Getafe, który pokonał rozszarpany przed sezonem Ajax. To już Basel, na którego większość chciała wpaść, dwa razy w fazie grupowej pokonało Getafe. Są do zrobienia....
28.02.2020 o 16:00 przez Kondzik
Kondzik
Rozumiem sranie jakbyśmy trafili na MU które jest na fali wznoszacej lub na zespół niemiecki ale to jest Getafe do ogrania na miękko. Według bukmacherów jesteśmy faworytem tych rozgrywek więc pora się obudzić z ręcznego i jechać walcem. Musimy zagrać w Gdańsku i tyle w temacie
28.02.2020 o 15:47 przez mastersnake
+2
mastersnake
Do ogrania. Jak każdy.
28.02.2020 o 14:51 przez smerf1600
smerf1600
Patrząc jakie zespoły zostały w grze to powinniśmy te rozgrywki wygrać po prostu z palcem w pupie. Skoro mierzymy w wysokie etapy fazy pucharowej LM to ta faza pucharowa to dla nas jest śmiech
28.02.2020 o 14:41 przez Endru
Endru
Bardzo ciezki rywal nie mozna lekceważyć az sie przypominają czasy z pojedynku z Villareal w 1/4 lm kiedy to nasi delikatnie mowiac zlekceważyli, a trener Mancini dokonywał karygodnych zmian.
28.02.2020 o 14:27 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jesteśmy faworytem i powinniśmy ich pokonać tyle w temacie !!
28.02.2020 o 14:08 przez inter30
+8
inter30
Patrzę na komentarze jakbyśmy trafili na co najmniej Barcelonę , a jak chcemy wygrać ten turniej to powinniśmy takie getafe połknąć i wypluc, gdzie Inter a gdzie getafe, litości. A jak mają w dupie te rozgrywki to lepiej odpaść już teraz
28.02.2020 o 14:06 przez Towarzysz
Towarzysz
Przy grze na trzech frontach rotacje są nieodzowne, a priorytet jest mimo wszystko oczywisty. Dlatego będą na pewno grać jacyś rezerwowi, ale to jest dobre wyjście, bo zmęczony 1 skład mógłby zagrać gorzej od chłopaków głodnych gry, szczególnie, że Getafe to nie Barcelona czy Borussia. Pamiętajcie, że obie te drużyny byliśmy w stanie sobie podporządkować, jesteśmy Interem, trzęsiecie się przed jakimś Getafe? Jesteśmy oczywistym faworytem, ale w piłce zdarzają się też niespodzianki. Jak przegramy to nie będę płakać, bo to tylko LE. Chociaż nadzieja na Gdańsk jest bardzo duża, liczę na finał z Manchesterem.
28.02.2020 o 14:05 przez Damianos
Damianos
Oni są w Gazie, Uwierzyli w siebie Po wyelminowaniu Ajaxu ;) ale wierzę w nas Przypomną sobie mecz z Milanem i dadzą Radę :D
28.02.2020 o 13:52 przez danielinter
danielinter
Trudny rywal i zeby ich przejsc to conajmniej musi zagrac pol 1 skladu bo inaczej arrivederci
28.02.2020 o 13:44 przez ANIOL
ANIOL
Po ptokach... Po tym co ostatnio pokazujemy to czarno to widzę...
28.02.2020 o 13:42 przez Speaker
Speaker
Fajny, dobry rywal
28.02.2020 o 13:40 przez Odet
+6
Odet
Jesteśmy uznawani za faworytów LE, więc żaden rywal, a tym bardziej Getafe nie może nam być straszne.
Pozdr.
28.02.2020 o 13:58 przez SETE
+1
SETE
Odet pełna zgoda. Jednak myśle , ze opinia , ze Getafe to bardzo nieprzyjemny rywal tez jest prawdziwa. Oglądałem ich mecze u siebie z Barca i Realem i musze powiedzieć , ze kości trzaskały. Duża intensywność , pressing , walka na 110 %. Dwumecz z Getafe będzie napewno kosztował sporo zdrowia i choćby dlatego wolałem wylosować Linz czy Basel :)
28.02.2020 o 16:10 przez Rebelde
Rebelde
Akurat Basel, to dwa razy zlał Gatafe w fazie grupowej. Więc wiesz...
28.02.2020 o 17:43 przez SETE
SETE
Rebelde , szczerze . Nie wiedziałem.
28.02.2020 o 13:36 przez Krisu
+1
Krisu
Mogliśmy trafić o wiele gorzej. Ja się cieszę, że nie gramy z Wolves czy Leverkusen. Optymalnie z szacunkiem do rywala po awans do top8 :D
28.02.2020 o 13:31 przez wrobel1908
wrobel1908
Bardzo trudny rywal
28.02.2020 o 13:28 przez SETE
SETE
No chyba Orrin masz racje , trudniejszy byłby tylko Man utd

Tak na szybko , Getafe - specyficzna drużyna z charyzmatycznym trenerem, szczególnie groźna u siebie.
Dobry sprawdzian dla nas , jedno jest pewne jak ma być awans to rotacji wielkich nie będzie :)
28.02.2020 o 13:34 przez wrobel1908
wrobel1908
Conte po meczu w Bułgarii powiedział że w le będzie rotował składem więc jestem sceptycznie nastawiony
28.02.2020 o 13:53 przez SETE
SETE
Zgadza się , pamietam te wypowiedz. Mówi ona , ze Liga jest najważniejsza ale nie Europy :)
28.02.2020 o 15:16 przez Lopez
Lopez
On tak cały czas mówi.
28.02.2020 o 13:24 przez Orrin
Orrin
hmm tak średnio trafiliśmy

Shoutbox

mroowa111 30.03.2020 14:12

lukaku i lauatro w końcu młodzi dosyć, podstawy mamy

mroowa111 30.03.2020 14:12

może sięw rowali w końcu juventusa nowa dekasda będzie cała nasza

Lopez 30.03.2020 14:05

podatek, premie meczowe

Lopez 30.03.2020 14:05

netto

Imrahil 30.03.2020 14:04

nom, 30mln za sezon poszlo z dymem

Lopez 30.03.2020 14:04

niech sobie wraca do madrytu

Lopez 30.03.2020 14:04

i grube siano wydane na niego

Imrahil 30.03.2020 14:03

a tu juz dwa sezony za pasem

Imrahil 30.03.2020 14:03

miał im dać LM

Imrahil 30.03.2020 14:03

no wtopa

Lopez 30.03.2020 14:02

pisza,że moze odejść w lecie, ale to przed tą obniżka już psiali

Endru 30.03.2020 14:01

Cos czuje ze pożegna sie z juve latem

Endru 30.03.2020 14:01

Dziwne ze Ronaldo sie na to zgadza

Lopez 30.03.2020 13:54

dziś ma być decyzja co będzie z resztą klubów

Lopez 30.03.2020 13:53

do czerwca.

Lopez 30.03.2020 13:53

redukcje? chyba zrezygnowali z pensji

Imrahil 30.03.2020 13:53

u nas tez powinni

Imrahil 30.03.2020 13:53

zydzi slyszalem sie zgodzili na redukcje pensji

Lopez 30.03.2020 13:52

nie dyrektorem, ale oni w ostatnim czasie tam na niego mocno sapią

Imrahil 30.03.2020 13:51

a to abidal jest kapitanem?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 20 marca

  • Postp.

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

  • Postp.

    Lazio

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 21 marca

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Genoa

  • Postp.

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Juventus

  • Postp.

    Sampdoria

    ? - ?

    Bologna

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Lecce

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 22 marca

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Napoli

  • Postp.

    Cagliari

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Verona

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    SPAL

  • Postp.

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Roma

  • Postp.

    Roma

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Inter

    ? - ?

    Brescia

  • Postp.

    Parma

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Inter transfery

Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu? (video) (1)

29.03
17:00
Batmanovic

Gruby na bramkę! (30)

24.02
10:01
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27169

Liczba newsów: 36189