Relacje

1/8 finału LE - Inter zagra z Getafe (34)

Autor:
Źródło: inf. własna
5 miesięcy temu
3284
34
Inter Getafe

Dziś o godzinie 13 odbyło się losowanie  par 1/8 finału Ligi Europy. Inter w kolejnej rundzie zmierzy się z hiszpańskim zespołem Getafe. Oto jak wyglądają pozostałe wylosowane pary:

 

Istambuł Basaksehir - FC Kopenhaga

Olympiakos Pireus - Wolverhampton

Glasgow Rangers  - Bayer Leverkusen

VfL Wolfsburg - FC Szachtar Donieck

Inter Mediolan - Getafe

Sevilla - AS Roma

Eintracht Frankfurt / Red Bull Salzburg - FC Basel

LASK Linz - Manchester United

 

 

udostępnij

Zobacz też

Torino Godin Brozovic Rincon Bastoni

Inter uniknął kompromitacji w drugiej połowie | Wygrana 3-1 z Torino (38)

13.07
20:50
Eriksen Fiorentina

Kolejne rozczarowanie | Inter 0-0 Fiorentina (39)

22.07
20:46

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.07.2020 o 01:03 przez szmaloo
szmaloo
Kolejna kompromitacja trenera Conte i wystawianie starego dziadka zamiast Eriksena...
29.02.2020 o 14:01 przez Yascarr
Yascarr
Ponoć jakiś Burdelas ich trenuje. Nie można z nim odpaść.
29.02.2020 o 11:47 przez Klinsi64
Klinsi64
Inter30 napisał:
Wg bukmacherów jesteśmy na drugim miejscu jesli chodzi o triumf w LE - z czegoś to się wzięło? Przegraliśmy najważniejsze mecze - tak, przegraliśmy z potęgami z którymi przegrałaby każda inna drużyna z tej LE. Co z tego że nie wygraliśmy nic 9 lat? Jakbyśmy nie wygrali od 4 albo od 30 lat to by miało jakieś znaczenie? Jest trener, jest mocna kadra to jesteśmy wśród faworytów, proste. Nie powiedziałbym że murowanych ale jednym z kilku. A jak ktoś sra przed Getafe to powinien się chyba trochę zastanowić
jasne że ze względu na historię,finanse,wartość piłkarzy jestesmy faworytami na papierze,ale wygrywa się na boisku,a to nam już nie wychodzi,zresztą Conte w jakims sensie poruszył tę kwestię w wywiadzie.
29.02.2020 o 11:11 przez Krisu
Krisu
Getafe robi u Was większe poruszenie jak Barcelona czy Borussia cl.
28.02.2020 o 22:39 przez VVujek
+1
VVujek
@Klinsi64 To bardzo proste,a prawo nazywa się Tu i teraz , poprzednie lata nie mają obecnie żadnego znaczenia. Wystarczy obiektywnie spojrzeć na zespoły grające w LE i Inter zdecydowanie należy do faworytów,ktoś kto ma inne zdanie zwyczajnie zaniża możliwości klubu który ma mocną kadrę i dobrego trenera.
28.02.2020 o 19:56 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
opiszcie mi jakim prawem drużyna która przegrywa najistotniejsze mecze w sezonie,klub który od 9 lat nic nie wygrał i trener który nie ogarnia Europy mają być murowanymi faworytami LE? bez hejtu i lawiny minusów proszę ;)
29.02.2020 o 09:42 przez inter30
inter30
Wg bukmacherów jesteśmy na drugim miejscu jesli chodzi o triumf w LE - z czegoś to się wzięło? Przegraliśmy najważniejsze mecze - tak, przegraliśmy z potęgami z którymi przegrałaby każda inna drużyna z tej LE. Co z tego że nie wygraliśmy nic 9 lat? Jakbyśmy nie wygrali od 4 albo od 30 lat to by miało jakieś znaczenie? Jest trener, jest mocna kadra to jesteśmy wśród faworytów, proste. Nie powiedziałbym że murowanych ale jednym z kilku. A jak ktoś sra przed Getafe to powinien się chyba trochę zastanowić
28.02.2020 o 18:31 przez armin22
armin22
Getafe? Całkiem nieźle radzą sobie w lidze, na lighcie pyknęli Valencię niedawno no i te wyeliminowanie Ajaxu robi wrażenie ALE, my myślimy o zwycięstwie w tych rozgrywkach i nawet jakbyśmy wylosowali Manchester nie przejmował bym się tym zbytnio, takie mecze mają nas kibiców nakręcać, bo ja się przyznam że wczoraj nawet jak nam Bułgarzy strzelili gola jako pierwsi to nie poczułem żadnych obaw nawet przez chwilę a do tego jeszcze brak kibiców, to ma być walka i piękne akcje zakończone golem z kim byśmy nie grali czy to Getafe czy Barcelona
28.02.2020 o 17:44 przez SETE
SETE
Jose Bordalas vs Antonio Conte
28.02.2020 o 16:17 przez dodo_IM
+4
dodo_IM
Nikt sie nie boi Getafe, ale trzeba docenić że grają w tym sezonie bardzo dobrze. W lidze świetnie grali przeciwko Barcelonie i Realowi a to lepsze zespoły niż Inter. Organy Ajax w poprzedniej rundzie. Jesteśmy faworytami, ale jak nie zagramy na 100% W mocnym składzie to odpadniemy. Forza Inter
28.02.2020 o 17:41 przez SETE
SETE
Mądrego to i dobrze przeczytać. Dokl o to chodzi .
28.02.2020 o 16:15 przez Rebelde
+5
Rebelde
Od zawodników Interu wymagacie "mentalności zwycięscy", a sami podniecacie się jakimś przeciętnym Getafe, który pokonał rozszarpany przed sezonem Ajax. To już Basel, na którego większość chciała wpaść, dwa razy w fazie grupowej pokonało Getafe. Są do zrobienia....
28.02.2020 o 16:00 przez Kondzik
Kondzik
Rozumiem sranie jakbyśmy trafili na MU które jest na fali wznoszacej lub na zespół niemiecki ale to jest Getafe do ogrania na miękko. Według bukmacherów jesteśmy faworytem tych rozgrywek więc pora się obudzić z ręcznego i jechać walcem. Musimy zagrać w Gdańsku i tyle w temacie
28.02.2020 o 15:47 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Do ogrania. Jak każdy.
28.02.2020 o 14:51 przez smerf1600
smerf1600
Patrząc jakie zespoły zostały w grze to powinniśmy te rozgrywki wygrać po prostu z palcem w pupie. Skoro mierzymy w wysokie etapy fazy pucharowej LM to ta faza pucharowa to dla nas jest śmiech
28.02.2020 o 14:41 przez Endru
Endru
Bardzo ciezki rywal nie mozna lekceważyć az sie przypominają czasy z pojedynku z Villareal w 1/4 lm kiedy to nasi delikatnie mowiac zlekceważyli, a trener Mancini dokonywał karygodnych zmian.
28.02.2020 o 14:27 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jesteśmy faworytem i powinniśmy ich pokonać tyle w temacie !!
28.02.2020 o 14:08 przez inter30
+8
inter30
Patrzę na komentarze jakbyśmy trafili na co najmniej Barcelonę , a jak chcemy wygrać ten turniej to powinniśmy takie getafe połknąć i wypluc, gdzie Inter a gdzie getafe, litości. A jak mają w dupie te rozgrywki to lepiej odpaść już teraz
28.02.2020 o 14:06 przez Towarzysz
Towarzysz
Przy grze na trzech frontach rotacje są nieodzowne, a priorytet jest mimo wszystko oczywisty. Dlatego będą na pewno grać jacyś rezerwowi, ale to jest dobre wyjście, bo zmęczony 1 skład mógłby zagrać gorzej od chłopaków głodnych gry, szczególnie, że Getafe to nie Barcelona czy Borussia. Pamiętajcie, że obie te drużyny byliśmy w stanie sobie podporządkować, jesteśmy Interem, trzęsiecie się przed jakimś Getafe? Jesteśmy oczywistym faworytem, ale w piłce zdarzają się też niespodzianki. Jak przegramy to nie będę płakać, bo to tylko LE. Chociaż nadzieja na Gdańsk jest bardzo duża, liczę na finał z Manchesterem.
28.02.2020 o 14:05 przez Damianos
Damianos
Oni są w Gazie, Uwierzyli w siebie Po wyelminowaniu Ajaxu ;) ale wierzę w nas Przypomną sobie mecz z Milanem i dadzą Radę :D
28.02.2020 o 13:52 przez danielinter
danielinter
Trudny rywal i zeby ich przejsc to conajmniej musi zagrac pol 1 skladu bo inaczej arrivederci
28.02.2020 o 13:44 przez ANIOL
ANIOL
Po ptokach... Po tym co ostatnio pokazujemy to czarno to widzę...
28.02.2020 o 13:42 przez Speaker
Speaker
Fajny, dobry rywal
28.02.2020 o 13:40 przez Odet
+6
Odet
Jesteśmy uznawani za faworytów LE, więc żaden rywal, a tym bardziej Getafe nie może nam być straszne.
Pozdr.
28.02.2020 o 13:58 przez SETE
+1
SETE
Odet pełna zgoda. Jednak myśle , ze opinia , ze Getafe to bardzo nieprzyjemny rywal tez jest prawdziwa. Oglądałem ich mecze u siebie z Barca i Realem i musze powiedzieć , ze kości trzaskały. Duża intensywność , pressing , walka na 110 %. Dwumecz z Getafe będzie napewno kosztował sporo zdrowia i choćby dlatego wolałem wylosować Linz czy Basel :)
28.02.2020 o 16:10 przez Rebelde
Rebelde
Akurat Basel, to dwa razy zlał Gatafe w fazie grupowej. Więc wiesz...
28.02.2020 o 17:43 przez SETE
SETE
Rebelde , szczerze . Nie wiedziałem.
28.02.2020 o 13:36 przez Krisu
+1
Krisu
Mogliśmy trafić o wiele gorzej. Ja się cieszę, że nie gramy z Wolves czy Leverkusen. Optymalnie z szacunkiem do rywala po awans do top8 :D
28.02.2020 o 13:31 przez wrobel1908
wrobel1908
Bardzo trudny rywal
28.02.2020 o 13:28 przez SETE
SETE
No chyba Orrin masz racje , trudniejszy byłby tylko Man utd

Tak na szybko , Getafe - specyficzna drużyna z charyzmatycznym trenerem, szczególnie groźna u siebie.
Dobry sprawdzian dla nas , jedno jest pewne jak ma być awans to rotacji wielkich nie będzie :)
28.02.2020 o 13:34 przez wrobel1908
wrobel1908
Conte po meczu w Bułgarii powiedział że w le będzie rotował składem więc jestem sceptycznie nastawiony
28.02.2020 o 13:53 przez SETE
SETE
Zgadza się , pamietam te wypowiedz. Mówi ona , ze Liga jest najważniejsza ale nie Europy :)
28.02.2020 o 15:16 przez Lopez
Lopez
On tak cały czas mówi.
28.02.2020 o 13:24 przez Orrin
Orrin
hmm tak średnio trafiliśmy

Shoutbox

Czarson 04.08.2020 00:36

Widzę, że forum elektrody umarło

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:52

Z tymi aparatami to , tez juz lepsza przesada. Ok rozumie jak jestes w krabi, czy angor watt i pottzeba ci ala lustrzanki zeby uchwycic kolor seledynowej wody .at

Rebelde 03.08.2020 22:46

może że aparat jest dla niego wazny

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Claudio 03.08.2020 22:15

takiej patelni bym nie chcial

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171