Pozostałe

Maicon: „Nie chcę odchodzić z Interu” (35)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
1588
35

Brazylijczyk Maicon przerwał wreszcie milczenie i wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Obrońca Interu, który obecnie przebywa na wakacjach po tym, jak jego reprezentacja pożegnała się z Mistrzostwami Świata, przyznał, że wbrew prasowym doniesieniom chce nadal reprezentować czarno-niebieskie barwy.

 

- Nie chcę odchodzić z Interu, ale jeżeli Massimo Moratti zdecyduje się mnie sprzedać chciałbym sam zadecydować o tym, do jakiego klubu trafię. Natomiast jeśli okaże się, że zostanę będę szczęśliwy, że dalej będę grał dla Interu i kontynuował zwycięską serię klubu z Rafaelem Benitezem za ławce trenerskiej – powiedział Il Colosso.

 

Tymczasem według ostatnich doniesień cierpliwość działaczy Realu dobiega końca. Inter nie ma bowiem najmniejszego zamiaru ustępować ze swoich żądań, oczekując za Maicona 35 mln euro, z kolei Florentino Perez ani myśli płacić za Brazylijczyka więcej niż 25-28 mln euro. Dodatkowo Jose Mourinho chce, aby od pierwszego dnia przygotowań do nowego sezonu kadra jego zespołu została skompletowana. Jak informują eksperci wobec braku perspektyw na szybkie zakończenie negocjacji Królewscy skłaniają się do zaprzestania starań o obrońcę Interu i skupią się na pozyskaniu Davide Luiza z Benfiki Lizbona.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.07.2010 o 17:46 przez Balcer566
Balcer566
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
05.07.2010 o 17:17 przez Nidhogg
Nidhogg
Nasz wierny ogar. Jak go nie kochać? <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.07.2010 o 10:28 przez crisinter
crisinter
musi zostać
05.07.2010 o 10:01 przez SlimShady
SlimShady
Nie rozumie Mou ma przecież Ramosa, jednego z czołowych prawych obrońców świata, nie wiem czy nie 3 w rankingu. Bardziej kuleje u nich lewa flanka, gdzie rozczarowuje Arbeloa, a nie nadaje sie Marcelo. A;e skoro mają kupić Davida Luiza który chyba jest środkowym obrońcą wychodzi na to, ze Ramos zostaje na prawej i będzie wzmacniana tylko pozycja stopera żeby był komplet 4 obrońców.<br />
Widze, jednak, ze Morattigo kusi kasa i chętnie jakby dostał te 35 mln to nawet jakby Maicon bardzo chciał zostać to i tak by go sprzedał do Realu.
05.07.2010 o 00:50 przez Urys92
Urys92
Maicon Zostan <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Musisz <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.07.2010 o 00:42 przez hQ
hQ
Zostań pierdoło z nami! <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 22:24 przez Harvester
Harvester
Ten cały burdel związany z Maiconem to sprawa jego agencika sprzedawczyka, który pewnie miał by coś z tego...
04.07.2010 o 22:02 przez eldoka
eldoka
oby oby został<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.07.2010 o 21:59 przez konrados
konrados
tak tylk oteraz gada bo transfer do realu sie oddala
04.07.2010 o 21:58 przez eldoka
eldoka
oby oby został<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.07.2010 o 21:50 przez Michal_fci
Michal_fci
Panie Moratti po co te teksty ze za 35 sprzedasz jak on chce zostac i to nie pierwszy raz mowi!
04.07.2010 o 21:33 przez Ajk
Ajk
Ja tam dalej jednak nie wierzę w pozostanie Maicona. Real tak łatwo nie odpuści, a poza tym jest dopiero początek mercato więc jeszcze wiele się może wydarzyć. Być może też Maicon mówi jedno, a myśli drugie tego też nie wiemy. Jestem poza tym przekonany, że Moratti chce go sprzedać i zarobić na nim parę ładnych milionów.
04.07.2010 o 20:16 przez stojakII
stojakII
JEST<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Sreal to cioty walone <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 19:06 przez tytusek25
tytusek25
To bylaby najlepsza opcja jakby zostal bo ,nie oszukujmy sie jest obecnie najlepszy na tej pozycji na swiecie.Nawet 100 baniek rekompensaty nie gwarantują ze nastepca mu dorówna.
04.07.2010 o 18:52 przez adriano:)
adriano:)
Maicon już nieraz pokazywał swoją więź z Interem i nie jestem zaskoczony, że chce zostać. Przeważnie Brazylijczycy opuszczają swoje klubu po paru latach gry, ale nie Maicon.
04.07.2010 o 18:26 przez mati1908
mati1908
i tak jeszcze bedzie sta newsow na temat odejscia do madrytu... Mysle ze nadal jest rowniez taka opcja
04.07.2010 o 18:08 przez paskiewi
paskiewi
&quot;Maicon to zawodnik z mentalnością zwycięzcy, nie pasuje do Realu&quot; -jak dla mnie to jest komentarz tygodnia.
04.07.2010 o 17:46 przez Gajdzik
Gajdzik
Ja tego nie rozumiem, on chce zostać Moratti też mówi że może zostać jak chce więc nie wiem po co całą afera z transferem <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
04.07.2010 o 16:17 przez Piekarz
Piekarz
Gdyby faktycznie Maicon chciał zostać i Moratti nie chciał go sprzedawać, to wszystko byłoby już jasne jak z Milito czy Sneijderem. Tymczasem deklaracji o pozostaniu nie widać, tylko takie teksty.
04.07.2010 o 15:58 przez sas111
sas111
chcialbym zeby zostal<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 15:27 przez wodzo
wodzo
w angielskiej lidzie można kupic pewnie 2/3 z paszportem z poza europy.A w seri a? 1 bo wlochy przegraly ms to nie nasza wina .Przez to angielskie kluby beda mieli kilka talentow wiecej z brazyli i arngentyny niż <span style="color: red">I</span>nter bo my możemy z paszportem z poza europy tylko 1.
04.07.2010 o 14:46 przez piotrekninter
piotrekninter
niech zostanie, poza tym ten nowy durny przepis o 1 zawodniku spoza unii, moze popsuc poszukiwania nastepcy bo Bastos(na lewa) odpada, ten Urugwajczyk o trudnym nazwisku tez, i niechce zebysmy skonczyli z 2 bocznymi obroncami, Javierem i SAntonem
04.07.2010 o 14:43 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
No i bardzo dobrze jezeli nie chce odchodzic to niech nie odchodzi,Maicon zostan z nami<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.07.2010 o 14:32 przez dodo_IM
dodo_IM
Maicon jesteś Interistą! Zostań z nami!
04.07.2010 o 14:24 przez ricardo
ricardo
ZOSTANIE <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.07.2010 o 14:11 przez Mate1908
Mate1908
Jeśli Maicon zostanie będę bardzo zadowolony. Ta wypowiedź pokazuje, jak wielkim klubem w ostatnim czasie stał się Inter. Najlepsi zawodnicy świata na swojej pozycji chcą zostać w Mediolanie i wygrywać kolejne puchary w niebiesko-czarnej koszulce. Oby tylko Moratti niczego nie odwalił. Póki co podoba mi się jego postawa. Twardo stoi przy swoim.
04.07.2010 o 14:07 przez Damian7
Damian7
mówię wam zostanie ...zresztą pisałem to już dawniej kilkakrotnie
04.07.2010 o 13:58 przez piter0806
piter0806
tylko żeby nie okazało się że MM chce być biznesmenem i go sprzeda
04.07.2010 o 13:53 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
jaki żal<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Tak jak telenowela na stronie realu pt: &quot;Transfer Maicona kwestia godzin&quot; i bylo to napisane 2 tyg temu, poza tym to oznacza ze albo Real wylozy te 35 mln, albo moze zapomniec o Maiconie - i dobrze<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />

Shoutbox

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625179

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się