Inter, Juventus oraz AS Roma zadeklarowali swoje zainteresowanie sprowadzeniem w swoje szeregi Juana Maty, obecnego zawodnika Manchesteru United. Hiszpanowi wkrótce kończy się kontrakt z drużyną Czerwonych Diabłów.
Ole Gunnar Solksjaer ciągle widzi w zawodniku kluczowy element drużyny, ale były piłkarz Chelsea chciałby zmienić swoją karierę i szuka większej ilości występów. 32-letni wychowanek Realu Madryt jest bardzo wysoko ceniony przez działaczy Interu i klub nie ukrywa, że chciałby go widzieć w swoich szeregach.
Inną ewentualnością jest kierunek na Bliski Wschód i kuszące petrodolary. Sam zainteresowany natomiast liczy na odzew z jego ojczystych klubów, a więc powrót na Półwysep Iberyjski i grę w lidze hiszpańskiej.
bernardo Silva też bez kontraktu :p z reszta z Anglii zawsze ktoś jest do wyciągnięcia. no ale Ałzyljo i ołkitri wola pokemony z Francji za 25M
Komentarze (8)