Pozostałe

Mazzarri obejmie klub w Serie A? (10)

Źródło: sempreinter.com
około 4 lata temu
125
10
fcinter serwisowe

Trudne chwile przechodzi ostatnio Bologna i jej trener, Delio Rossi. Beniaminek Serie A zdobył do tej pory tylko 3 punkty i obecnie zamyka tabelę. Z tego powodu czarne chmury zbierają się nad Delio Rossim, który może zostać zwolniony.

Raporty Tuttosport donoszą, że zarząd Bologny zaczął rozglądać się za potencjalnymi kandydatami za Delio Rossiego. Wśród trenerów branych pod uwagę znalazł się były trener Interu Mediolan, Walter Mazzarri, który w dalszym ciągu pobiera pensje z konta Nerazzurrich.

Na liście potencjalnych przyszłych trenerów Bologny znalazł się także były selekcjoner reprezentacji Włoch, Cesare Prandelli oraz były trener Fiorentiny, Vincenzo Montella.

Zobacz też

Cristiano Biraghi

Biraghi oskarżany o faszyzm (11)

11.12
16:24
UEFA Europa League Liga Europy

Inter rozstawiony w losowaniu 1/16 LE (12)

11.12
23:00

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.10.2015 o 09:31 przez tkropkab2
tkropkab2
Nie pisz, że to nie nas nie dotyczy, bo to dotyczy każdego prawdziwego kibica klubu. Fakt, to nie jest mój hajs, ale zdaję sobie sprawę z tego , że ta kwota mogłaby zostać przeznaczona na pensje dla jakiegoś zawodnika. Z drugiej strony sami są sobie winni, bo mu przedłużali umowę. Milan ma jeszcze gorzej, bo chyba opłaca w tym momencie 3 trenerów ;]
21.10.2015 o 22:46 przez Omen
Omen
Przecież to normalne,że każdy na jego miejscu wolałby sobie odpoczywać i pobierać pensję za nic. Nie mam do niego pretensji ale dla ludzi którzy robili z nim kontrakt.
21.10.2015 o 21:25 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
No i git, i kolo sobie żyje, możliwe ze teraz drapie się po jajach i patrzy jak 3 mln mu wpływają a rycerze ortalionu na fci się spinaja że z ich klubu ciągnie kase, chociaz gówno mają do tej kasy bo to problem thohira a nie ich samych.
21.10.2015 o 20:19 przez cristian08
cristian08
haha taka bologna a takie nazwiska na trenera. gdzie oni zyja
21.10.2015 o 18:38 przez piotrekninter
piotrekninter
bo to jest chore...trener tez czlowiek,wywalaja go, 3 pensje spadac...ale cwaniaki maja tak kontrakty porobione
ciekawe czy Mou dalej by Chelsea trenowal,jakby nie 40 mln odprawy
21.10.2015 o 18:06 przez Batontoboss
Batontoboss
Jak widzę te, nie które wypowiedzi to nie mogę. Wywalili by was z roboty ale w kontrakcie były by 3 mln za to ze zrobisz sobie rok przerwy i leżysz "fają" do góry to z pewnością wzięli byście robotę za 500 tys. :D Uprzedzam komentarze o to ze zatrzymuje karierę trenerską czy coś w tym z stylu bo rok czy tam półtorej roku przerwy na pewno nie zaszkodzi.
21.10.2015 o 17:02 przez Jacenty
Jacenty
Dla każdego z nich byłby to krok wstecz. Nie ma się co łudzić, że pozbędziemy się Waltera z listy płac przed końcem sezonu.
21.10.2015 o 16:34 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Yebany śmietnik, dno trenerskie, won z Włoch.
21.10.2015 o 16:28 przez Alfa
Alfa
przeciez ten kutafon specjalnie nie obejmie innego klubu zeby tylko jak najwiecej od nas wyssac
21.10.2015 o 16:27 przez nwk
nwk
Tuttosport wszędzie...

Shoutbox

mastersnake 14.12.2019 03:32

Co jest?😎

Nerazzurri83 14.12.2019 03:06

Jest tu jakiś cwaniak ?

Ojciec SB 13.12.2019 22:37

wyklepie sie

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Ljarro 13.12.2019 18:13

Piter, to jakie masz auto że to zauważyłeś? Że się każdy chce pokazać?

Yascarr 13.12.2019 16:44

No i gdzie te łamaki dzisiaj bo chce dużo postawić

WirtuozTaktyki 13.12.2019 16:43

cieszy tak liczna reprezentacja Interu

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29042

Liczba newsów: 35411