Plotki transferowe

Mercato Live 03.06 (17:00) Denzel Dumfries do Realu Madryt - Here we go! | Lucci kluczem do pozyskania Palestry (90)

Autor:
Źródło: różne
9 dni temu
11998
90
mercato live 2026 palestra

Najnowsze doniesienia, plotki, wywiady związane z rynkiem transferowym Interu. Oficjalnie okno transferowe w Serie A otwiera się 29.06, jednak kluby już teraz zaangażowane są w liczne rozmowy i negocjacje. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszych aktualizacji.

 

17:00

FCInternews - Lucci kluczem do pozyskania Palestry.

Alessandro Lucci, nowy agent Matteo Cocchiego, ale i takich zawodników jak Marco Palestry czy Marco Carnesecchiego (obaj Atalanta), może być kluczem do pozyskania Palestry. 

Lucci ma być kluczem, który pomoże wynegocjować porozumienie z Atalantą. Agent ma w następnym tygodniu zaplanowane rozmowy w sprawie przedłużenia z Atalantą kontraktu jego klienta Marco Carnesecchiego do 2030 roku. Menedżer będzie chciał przepchnąć "tak" na kontrakcie Carnesecchiego pod warunkiem większej elastyczności w sprawie Palestry. 

Inter zdaniem mediów zaproponuje już wkrótce Atalancie 40 mln euro + Matteo Cocchi + 10% od przyszłej sprzedaży Palestry. 

 

16:50

Ostatnie wieści w sprawie Palestry.

Moretto - Agent Palestry jest w Mediolanie, by przedstawić Interowi żądania Atalanty oraz uzgodnić strategię negocjacyjną.

Pedulla - Potrzeba "piątki" z przodu, Atalanta chce 55-57 mln euro za Palestry. Byłbym zdziwiony, gdyby zgodziła się włączyć w negocjacje któregoś z młodych zawodników Interu. 

Zazzaroni: Porównując do negocjacji w sprawie Lookmana zmieniły się trzy rzeczy na korzyść Interu: 1) Tym razem Inter rozmawiał bezpośrednio z Percassim, który wyraził zamiar sprzedaży gracza. 2) Palestra nie chce wyprowadzki z Włoch, jest to jasne. 3) Atalanta poprosiła o 53 mln euro, Inter zaczął od 42 z bonusami. Teraz dystans może zostać skrócony, ponieważ Inter zebrał 20 mln euro od Realu Madryt. Pamiętam, że kilka lat temu podobną kwotę zapłacił Inter za Barellę.

 

12:30

Tureckie media - Hakan Safi obiecuje 2 transfery do Fenerbahce: Lewandowski i Hakan Calhanoglu.

Kandydat na prezydenta Fenerbahce, Hakan Safi, ogłosił, że posiada porozumienie z kilkoma znanymi piłkarzami. Transfery zostaną zrealizowane po wygraniu przez niego wyborów, a zawodnikami, którzy według A Spor oraz TRT Spor mieliby trafić do Turcji to Hakan Calhanoglu, Robert Lewandowski, Merih Demiral i Zeki Celik. 

Według źródeł zarówno Hakan, jak i Robert Lewandowski podpisali porozumienia i są gotowi do przejścia do Turcji. 

 

11:30

CorSport - Kamate wypożyczony do Belgii.

Inter osiągnął porozumienie z Wasterloo w sprawie wypożyczenia Issiaka Kamate. Po sukcesie operacji z Aleksandarem Stankoviciem w Mediolanie uznali za słuszne, by kolejny zawodnik podążył podobną ścieżką. Kamate, który zadebiutował w pierwszym zespole w meczu z Torino w Coppa Italia, zostanie wypożyczony z opcją wykupu oraz opcją odkupu. 

 

11:00

Schira - Matteo Cocchi podpisał w ostatnich godzinach umowę z agencją Alessandro Lucciego.

Zbiegło się to z zainteresowaniem Atalanty młodym zawodnikiem Interu. Lucci współpracuje z m.in. takimi zawodnikami jak Marco Palestra, Moise Kean, czy Riccardo Calafiori.

 

09:58

Sky Sport - Planowane nowe podejście pod Palestrę.

Inter zamierza zaoferować Atalancie włączenie do transakcji w sprawie Palestry karty Matteo Cocchiego. Oferta mogłaby wynosić 40+ mln euro + bonusy + Matteo Cocchi. Jeśli Atalanta odrzuci ofertę to Inter zamierza zwrócić się w stronę Kayode (Brentford) z ofertą 40 mln euro.

 

08:43

Denzel Dumfries opuszcza Inter po pięciu sezonach: według Fabrizio Romano jego transfer do Realu Madryt jest przesądzony - padło słynne Here we go włoskiego dziennikarza.

Osiągnięto już pełne porozumienie z holenderskim obrońcą, kontrakt jest gotowy, a Real Madryt zapłaci Interowi 20 milionów euro w ramach klauzuli odstępnego.

 

08:42

Według Onda Cero, Inter mógłby być kolejnym przysytankiem dla Daniego Carvajala, który opuści zespół Los Blancos: Hiszpan chce kontynuować grę w Europie, a Nerazzurri są realną możliwością.

 

00:00

The Athletic - Real mocno po Dumfriesa.

The Athletic to kolejne w ostatnich godzinach źródło informujące o przenosinach Dumfriesa do Realu Madryt. F. Perez po wygraniu wyborów chce dokonać szybkich transferów i jednym z nich ma być Denzel Dumfries. Cena wyniesie niecałe 25 mln euro, a wynagrodzenie Dumfriesa nie będzie problemów, ponieważ Holender nie ma wysokich wymagań. 

Zobacz też

mercato live frattesi

Mercato live 11.06 (16:00) Corsera - Atalanta wyceniła Palestrę na 60 mln euro // Pedulla - Frattesi chciałby przejść do Juventusu (50)

11.06
00:00
mercato live chivu

Mercato Live - 07.06 (21:17) Hakan odejdzie? Agent potwierdza doniesienia // Romano - Inter spokojny w sprawie Calhanoglu // Ausilio o mercato (32)

07.06
09:12

Komentarze (90)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.06.2026 o 09:34 przez Orzeu
+8
Orzeu
Dziwię się, że z tej klauzuli nikt nie skorzystał wcześniej, bo Dumfries jest piłkarzem wartym dużo więcej niż wspomniane 20 mln euro. Dzięki za te lata dobrej gry Denzel, jestem przekonany, że Holender poradzi sobie w Realu Madryt.
03.06.2026 o 09:32 przez Jaszczu91
+2
Jaszczu91
Dumfries to jeden z lepszych transferów ostatnich lat. Przyszedł za drobne. Wyrobił sobie solidną markę. Zdobył trofea z Interem. Teraz odchodzi i to jeszcze z małym zyskiem. Z pewnością mogło być więcej, ale taka klauzula więc nic nie poradzimy. 30 lat na karku, to ostatnia szansa na sprzedaż i dla niego na wielki klub. Real to nie kierunek dla niego. Jego surowa technika będzie bardzo widoczna na Bernabeu. Lepiej by się sprawdził w Anglii, ale cóż. Życzę mu powodzenia i dziękuje za 5 wspólnych lat.

Teraz najważniejsze to wyrwać tego Palestrę. Może będziemy oglądać dryblingi wahadłowego w nowym sezonie XD
03.06.2026 o 09:30 przez Inter9
Inter9
Na transferach z i do Realu to Inter wychodził nieźle bo Solari, Samuel, Cambiasso, Figo co prawda sprzedaliśmy Ronaldo i podobno Morientesa mieliśmy dostać w zamian ale za kasę z Ronaldo kupiliśmy Crespo 🙂. Uważam że powinniśmy teraz wyciągnąć kogoś z Realu . Kasa za Dumfriesa jest fajna bo można kupić za to piłkarza całkiem dobrego. Ale wolałbym by Dumfriesa poszedł w zamian za kogoś z Realu 🙂
03.06.2026 o 09:38 przez ragnar
+2
ragnar
No i Wes
03.06.2026 o 09:29 przez rosjan
+1
rosjan
Oddajemy Dumfriesa za 20 mln,a za dużo słabszego Palestre chcemy dać 50 ....no kuwa interes roku !! !
03.06.2026 o 11:54 przez Cienty
Cienty
Dumfries w kontrakcie mial klauzulę wynoszącą 20mln więc za tyle poszedł
03.06.2026 o 09:28 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Wow Real, powodzenia Dumfri ! Ciekawe czy wiedzą na co się piszą hihihi

Nie zapominajmy, że Denzel, w kwiecie wieku dla zawodnika przegrywał rywalizacje z 35 letnim Darmianem, kiedy ten jeszcze dawał radę wychodzić na boisko. Mógł odejść za darmo, przedłużył, obie strony zachowały się w porządku. Rozsądny kompromis ze strony klubu.
03.06.2026 o 09:41 przez ragnar
+2
ragnar
Słaby argument, równie dobrze można jechać po Zielu Sucicu itd bo przegrywali z Mikim

Potrzebował trochę czasu, koledzy zwłaszcza Barella też mu nie podawali na początku ale ogólnie top transfer
Jeden z lepszych graczy na pozycji, Wielki talent bundesligi Frimpong albo grał wyżej albo ławka bo w Hol też DD ma pozycję niepodważalną
03.06.2026 o 12:10 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Nie podawał bo się piłka od niego odbijała. Już nikt tego nie pamięta ? Trochę czasu, na co ? Ma swojej atuty i umie je wykorzystać, dał nam sporo radości, strzelił parę ważnych bramek, ale litości Panie i Panowie 😵‍💫
03.06.2026 o 12:23 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No i zdaje się, że Zielu i Sucić też był/jest krytykowany 🧐
03.06.2026 o 09:19 przez inter_bitcoin
+1
inter_bitcoin
Dumfriesa nie było przez lwią część sezonu. Nigdy nie wiadomo, jak ciało zawodnika po operacji będzie się zachowywać — może być tak, że pojawi się kontuzja za kontuzją. Strategicznie to dobry ruch, choć wiadomo, że serce kibica patrzy na to inaczej. Dzięki, Denzel, i powodzenia!
03.06.2026 o 09:17 przez Mora
+6
Mora
Carvajal Maguire Alaba i obrona odmłodzona ;)
03.06.2026 o 09:16 przez Cinek
+12
Cinek
Po odejściu theo z Włoch Dumfries stracił motywację więc odchodzi :) A poważnie to odkąd pojawiła się klauzula to było pewne, że odejdzie, czekał tylko na ofertę kogoś poważnego. Ma 30 lat i zgłasza się po niego Real, ostatnia szansa na duży transfer, więc zero złości na niego z mojej strony. Dzięki i powodzenia!
03.06.2026 o 09:08 przez Nerazzurx10
+4
Nerazzurx10
Wziąć Carvajala to trzeba być Ausilio żeby coś takiego wymyślić wgle, nie dość że stary dziad to świeżo po zerwaniu ACL
03.06.2026 o 09:06 przez Est
+3
Est
Odejście Dumfriesa będzie nas bardzo bolało, nieprędko znajdziemy takiego walczaka na prawą stronę. Już pomijam kwestię kwoty, którą Real za niego zapłacić, bo my za dużo słabszego zmiennika pewnie będziemy musieli zapłacić ponad dwa razy tyle. No, ale jasne, rozumiem, klauzula.
03.06.2026 o 09:05 przez Borgen
+6
Borgen
Szkoda Denzela. Dla mnie nigdy nie był wybitny, ale swoje robił. Biorąc pod uwagę zarobki to robił na tyle dużo, żeby nie było powodu, aby się go o cokolwiek czepiać.

Najbardziej będzie mi brakowało tego, że przy całej jego toporności potrafił minąć kilku zawodników, zrobić jakiś rajd i poderwać zespół do ataku. Może nam tego bardzo brakować w kolejnym sezonie, a w sumie to brakowało już w tym przez jego długą nieobecność.

Szkoda, mimo wszystko powodzenia, dobrze, że nie odchodzi za darmo jak niektórzy (a trzeba zaznaczyć, że miał taką możliwość, ale trochę jednak poszedł na rękę klubowi, może i mu się to opłaciło...).

Jedno co dobre to wiemy na czym stoimy i mimo, że stawia nas to trochę pod ścianą w oczach innych klubów to jednak wolę taki układ... Ilu zawodników straciliśmy przez ostatnie lata, bo czekaliśmy na sprzedaż kogoś przez 3/4 mercato, a później ten nasz zaklepany, obiecany następca odchodził do innego klubu, bo miał dość czekania? Tutaj przynajmniej sytuacja jest czysta.
03.06.2026 o 08:54 przez maestro177
+7
maestro177
Odejście Dumfrica było oczywiste, klauzula nie była bez powodu i zarząd był gotowy. Denzel dał nam dużo i jeszcze odchodzi z zyskiem. Dzięki za to i szukamy następcy.
03.06.2026 o 08:48 przez KarmaAG
-7
KarmaAG
Jeśli ten wybór okaże się prawdą Denzel straci cały mój (i nie tylko) szacunek i sympatię, które zdobył przez lata gry w Interze.

Nie jestem na niego zły, że odchodzi/odejdzie ale za wybór pracodawcy.
03.06.2026 o 09:07 przez Mora
+7
Mora
A gdzie miałby pójść, do Zraszaczy byłoby lepiej? Albo do jakiegoś rywala z Włoch? Dostał ofertę z najbardziej utytułowanego klubu na świecie, dziwne jakby odmówił. Szacunek dla niego za te wszystkie lata, ważne gole i sponiewieranie tego śmiecia theo.
03.06.2026 o 08:44 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Kolejne mercato kolejnych chwil z wqrwieniem czas.... Cały czas zastanawiam się czy zarząd zrobił wszystko aby przekonać Dumfrica do pozostania u Nas. Wątpię ! Gość jak dla mnie jest tak samo bezcenny jak Dimarco i powinniśmy mu dać taka podwyżkę aby chciał u Nas zostać no ale. Kolejnym dzisiejsze info 😅 Carvajal ? Cambiaso ? Może jeszcze Milik i można by było okienko zamykać. Nasze władze po prostu kochają doprowadzać kibiców do "pasji"....
03.06.2026 o 08:50 przez Bodzek
+3
Bodzek
Kolego, jest 3 czerwca, wyluzuj z płaczem na razie, jeszcze zdążysz ponarzekać jak będzie na co
03.06.2026 o 08:56 przez Borgen
Borgen
Ja słyszałem, że Piątek chce kolejny raz zawojować Włochy, ale media czekają z newsami na piątek, żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę xD
03.06.2026 o 08:37 przez Ziomus
Ziomus
Ale i tak wierzę, że będziemy mieli jakiegoś porządnego zawodnika za Dumfriesa 🙏🥲
03.06.2026 o 08:34 przez Ziomus
Ziomus
Nie będzie żadnego palestry... Zostaniemy z Dioufem na wahadle i z jakimś nowym pokemonem.
03.06.2026 o 08:17 przez lord-gs
+2
lord-gs
Szkoda Denzela ale to było nieuniknione po prolongacie kontraktu z klauzulą 2 lata temu.
03.06.2026 o 08:13 przez rafalik93
-8
rafalik93
Żegnamy wyrobnika bez dryblingu z wartością rynkowa 25 milionów za 20 i 30 lat na karku miejmy nadzieję że ściągną kogoś z dryblingiem
03.06.2026 o 07:57 przez kadrian89
+2
kadrian89
Dał nam na tyle dużo, że z wielkim szacunkiem należy pożegnać i podziękować.
Rok temu został, teraz już czas na nowe wyzwania.

Gorzej, że przed zamknięciem Palestry. Mogą być cyrki ze strony Atalanty za chwilę . Zobaczymy
03.06.2026 o 07:24 przez lukas13
-1
lukas13
30 latek wahadłowy za25 mln
Z pocalowaniem reki arrivederci !! !
03.06.2026 o 07:40 przez danielinter
danielinter
Za 20
03.06.2026 o 07:01 przez Ziomus
+2
Ziomus
Żegnaj Dumfries 🐐🖤💙💔
03.06.2026 o 07:01 przez Pader88
+14
Pader88
@Nerazzurro90

Zdrajca mówisz tak ? To może przypomnijmy sobie niektóre Twoje komentarze na temat Denzela:

16 paź 2021, 20:10

Jeden z najgorszych piłkarzy jaki kiedykolwiek tu trafił

24 paź 2021, 23:09

Najgorszy zawodnik w historii klubu won

Post 6 sty 2022, 14:42

Brawo dla debila Dumfriesa który podczas rozgrzewki sfaulował Dimarco, gość się polamal.

Regularny kretyn

Post 1 wrz 2022, 20:15

Zwykły ogor. Nadaje się jedynie przy długich podaniach za linię obrony w pojedynkach szybkościowych i nieźle gra głową.

Nogami ogólnie grać nie potrafi. Jeśli nie umie do tej pory to już się nie nauczy. 1 na 1 czasem próbuje, ale zwyczajnie nie potrafi.

Trzeba zaryzykować i postawić w łatwiejszych meczach na Bellanove. Musi się poprawić siłowo, ale w przeciwieństwie do murzyna używa mózgu i piłka przy nodze mu nie przeszkadza. A nuż zaskoczy.

30 mln na stół i oddać z pocalowaniem ręki

Post 7 sty 2023, 23:49

Sprzedać natychmiast, won

Post 16 sty 2023, 10:27

Twój czas w Interze powoli dobiega końca. Wynos się stąd i nie wracaj nigdy

19 sty 2023, 08:11

Fajnie, że Inzaghi w końcu odstawił tego amatora. Oby już nigdy nie zagrał w Interze


🤡
03.06.2026 o 08:02 przez Nerazzurro90
-8
Nerazzurro90
Marne życie kolego musisz mieć, że marnujesz poranek na odświeżanie postów na forum sprzed 3 lat, zapewne nocna zmiana się zakończyła i nie wiedziałeś co że sobą podczas. Inna sprawa że przytaczasz posty sprzed 3 lat kiedy dumfries grał jak oferma. Podszkolil swojego drewnianego skilla i to jest prawda a ty klasycznie zesrałeś siem :lol:
03.06.2026 o 08:53 przez maestro177
+3
maestro177
Podziwiam za kultywowanie zasady „w internecie nic nie ginie”.
03.06.2026 o 12:39 przez Pader88
Pader88
Wydaje mi “siem” gościu, że to jednak Ty zaliczyłeś tak zwany incydent kałowy i to podwójny ja tylko przytoczyłem Twoje wcześniejsze wypowiedzi w kontraście do Twojego komentarza tutaj (który jest ultra hipokryzja i zwykłym hejterstwem jak dla mnie) i zajęło mi to dosłownie minutkę ale tak masz rację nawet na Tyle nie zasługujesz. FYI nigdy nie pracowałem w systemie zmianowym za to Ty chyba coś o tym wiesz najwyraźniej :)
03.06.2026 o 06:05 przez Paolo92
+3
Paolo92
Już wiadomo,że Denzel niemal na pewno opuści Inter.
Mógł już dwa lata temu z wolnego transferu, ale przedłużył. I dobrze.
Lepiej stracić za około 20 mln niż pozwolić odejść za nic.
Wypada podziękować za te 5 udanych lat gry.
03.06.2026 o 01:29 przez Nerazzurro90
-16
Nerazzurro90
Denzel dumfries jest to zdrajca Interu który całowal herb kilka tygodni temu, a przy pierwszej okazji uciekam do Realu Madryt. Drugim zdrajca jest natomiast prezydent Marotta, który wynegocjowal śmieszna klauzulę i puszcza klasowego zawodnika Za pół darmo.
03.06.2026 o 02:43 przez andyvdm
+12
andyvdm
Jaki lament xD przypominam że dwa lata temu mógł odejść za darmo i przedłużył kontrakt właśnie dzięki tej klauzuli
03.06.2026 o 05:22 przez darek666sz
+1
darek666sz
Ty nic niewiesz o tym klubie 🤦‍♂️
03.06.2026 o 00:41 przez Domino
+7
Domino
20 klauzuli. Dziękuję Dumfiemu, był mocnym punktem zespołu przez 5 lat. Od czasów Maicona/Zanettiego, tylko Hakimi (przez rok) i teraz Dumfries byli godnymi Interu bocznymi obrońcami/wahadlowymi.
Teraz tylko patrzeć jak Percassi pokaże nam faka i trzeba będzie się przeprosić z innym nabytkiem za 50 mln - duetowi LH + Diouf
03.06.2026 o 00:03 przez ragnar
ragnar
Orzeu jaka jest wreszcie klauzula
Była mowa 25, w newsie że trochę mniej czyli rozumiem że 23 może 24 a Romano podał 20 ? 🤔
03.06.2026 o 05:23 przez darek666sz
+3
darek666sz
Tam chyba była że do połowy czerwca 20 a po połowie 25,coś takiego mi się przypomina

Shoutbox

Apocaliptic 11.06.2026 21:32

Trochę lat już ma to może forma nie ta

Adriano_forever 11.06.2026 21:26

ja się pytam czemu Oczoa nie gra

Apocaliptic 11.06.2026 21:15

Bramkarz co sito puścił xd

Adriano_forever 11.06.2026 21:14

siedzi

Adriano_forever 11.06.2026 21:14

GOOOl

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

piekna sprawa

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ajajaj

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ależ mundial

Adriano_forever 11.06.2026 21:10

ależ mecz

ragnar 11.06.2026 20:57

Dumfries, Konate, Paz, Bernardo za 29 mln plus prowizje

El Imprezatore 11.06.2026 20:23

jakby go wzięli to może jest jakiś cień szansy na Paza

martins2000 11.06.2026 20:04

Real Madryt prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie Bernardo Silvy. Madrycki klub dokonał ataku w ciągu ostatnich 24 godzin i jest przekonany, że sfinalizuje transakcję uprzedzając Atletico i Barcelonę. [Romano]

FENDI_SOSA 11.06.2026 19:41

Wgl naprawdę wart jest takich 50 ten palestra aż? Jakoś go nigdy nie widziałem w akcji a to nie są małe kwoty

FENDI_SOSA 11.06.2026 19:41

Xd ale ta ata jest odklejona

Rebelde 11.06.2026 19:03

Chyba najslabsza

martins2000 11.06.2026 18:54

3k

martins2000 11.06.2026 18:47

Giovanni Carnevali nowym dyrektorem generalnym Juventusu. [Romano]

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29457

Liczba newsów: 53344

Liczba komentarzy: 624663

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się