Najnowsze doniesienia, plotki, wywiady związane z rynkiem transferowym Interu. Oficjalnie okno transferowe w Serie A otwiera się 29.06, jednak kluby już teraz zaangażowane są w liczne rozmowy i negocjacje. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszych aktualizacji.
17:00
FCInternews - Lucci kluczem do pozyskania Palestry.
Alessandro Lucci, nowy agent Matteo Cocchiego, ale i takich zawodników jak Marco Palestry czy Marco Carnesecchiego (obaj Atalanta), może być kluczem do pozyskania Palestry.
Lucci ma być kluczem, który pomoże wynegocjować porozumienie z Atalantą. Agent ma w następnym tygodniu zaplanowane rozmowy w sprawie przedłużenia z Atalantą kontraktu jego klienta Marco Carnesecchiego do 2030 roku. Menedżer będzie chciał przepchnąć "tak" na kontrakcie Carnesecchiego pod warunkiem większej elastyczności w sprawie Palestry.
Inter zdaniem mediów zaproponuje już wkrótce Atalancie 40 mln euro + Matteo Cocchi + 10% od przyszłej sprzedaży Palestry.
16:50
Ostatnie wieści w sprawie Palestry.
Moretto - Agent Palestry jest w Mediolanie, by przedstawić Interowi żądania Atalanty oraz uzgodnić strategię negocjacyjną.
Pedulla - Potrzeba "piątki" z przodu, Atalanta chce 55-57 mln euro za Palestry. Byłbym zdziwiony, gdyby zgodziła się włączyć w negocjacje któregoś z młodych zawodników Interu.
Zazzaroni: Porównując do negocjacji w sprawie Lookmana zmieniły się trzy rzeczy na korzyść Interu: 1) Tym razem Inter rozmawiał bezpośrednio z Percassim, który wyraził zamiar sprzedaży gracza. 2) Palestra nie chce wyprowadzki z Włoch, jest to jasne. 3) Atalanta poprosiła o 53 mln euro, Inter zaczął od 42 z bonusami. Teraz dystans może zostać skrócony, ponieważ Inter zebrał 20 mln euro od Realu Madryt. Pamiętam, że kilka lat temu podobną kwotę zapłacił Inter za Barellę.
12:30
Tureckie media - Hakan Safi obiecuje 2 transfery do Fenerbahce: Lewandowski i Hakan Calhanoglu.
Kandydat na prezydenta Fenerbahce, Hakan Safi, ogłosił, że posiada porozumienie z kilkoma znanymi piłkarzami. Transfery zostaną zrealizowane po wygraniu przez niego wyborów, a zawodnikami, którzy według A Spor oraz TRT Spor mieliby trafić do Turcji to Hakan Calhanoglu, Robert Lewandowski, Merih Demiral i Zeki Celik.
Według źródeł zarówno Hakan, jak i Robert Lewandowski podpisali porozumienia i są gotowi do przejścia do Turcji.
11:30
CorSport - Kamate wypożyczony do Belgii.
Inter osiągnął porozumienie z Wasterloo w sprawie wypożyczenia Issiaka Kamate. Po sukcesie operacji z Aleksandarem Stankoviciem w Mediolanie uznali za słuszne, by kolejny zawodnik podążył podobną ścieżką. Kamate, który zadebiutował w pierwszym zespole w meczu z Torino w Coppa Italia, zostanie wypożyczony z opcją wykupu oraz opcją odkupu.
11:00
Schira - Matteo Cocchi podpisał w ostatnich godzinach umowę z agencją Alessandro Lucciego.
Zbiegło się to z zainteresowaniem Atalanty młodym zawodnikiem Interu. Lucci współpracuje z m.in. takimi zawodnikami jak Marco Palestra, Moise Kean, czy Riccardo Calafiori.
09:58
Sky Sport - Planowane nowe podejście pod Palestrę.
Inter zamierza zaoferować Atalancie włączenie do transakcji w sprawie Palestry karty Matteo Cocchiego. Oferta mogłaby wynosić 40+ mln euro + bonusy + Matteo Cocchi. Jeśli Atalanta odrzuci ofertę to Inter zamierza zwrócić się w stronę Kayode (Brentford) z ofertą 40 mln euro.
08:43
Denzel Dumfries opuszcza Inter po pięciu sezonach: według Fabrizio Romano jego transfer do Realu Madryt jest przesądzony - padło słynne Here we go włoskiego dziennikarza.
Osiągnięto już pełne porozumienie z holenderskim obrońcą, kontrakt jest gotowy, a Real Madryt zapłaci Interowi 20 milionów euro w ramach klauzuli odstępnego.
08:42
Według Onda Cero, Inter mógłby być kolejnym przysytankiem dla Daniego Carvajala, który opuści zespół Los Blancos: Hiszpan chce kontynuować grę w Europie, a Nerazzurri są realną możliwością.
00:00
The Athletic - Real mocno po Dumfriesa.
The Athletic to kolejne w ostatnich godzinach źródło informujące o przenosinach Dumfriesa do Realu Madryt. F. Perez po wygraniu wyborów chce dokonać szybkich transferów i jednym z nich ma być Denzel Dumfries. Cena wyniesie niecałe 25 mln euro, a wynagrodzenie Dumfriesa nie będzie problemów, ponieważ Holender nie ma wysokich wymagań.
Komentarze (90)
Teraz najważniejsze to wyrwać tego Palestrę. Może będziemy oglądać dryblingi wahadłowego w nowym sezonie XD
Nie zapominajmy, że Denzel, w kwiecie wieku dla zawodnika przegrywał rywalizacje z 35 letnim Darmianem, kiedy ten jeszcze dawał radę wychodzić na boisko. Mógł odejść za darmo, przedłużył, obie strony zachowały się w porządku. Rozsądny kompromis ze strony klubu.
Potrzebował trochę czasu, koledzy zwłaszcza Barella też mu nie podawali na początku ale ogólnie top transfer
Jeden z lepszych graczy na pozycji, Wielki talent bundesligi Frimpong albo grał wyżej albo ławka bo w Hol też DD ma pozycję niepodważalną
Najbardziej będzie mi brakowało tego, że przy całej jego toporności potrafił minąć kilku zawodników, zrobić jakiś rajd i poderwać zespół do ataku. Może nam tego bardzo brakować w kolejnym sezonie, a w sumie to brakowało już w tym przez jego długą nieobecność.
Szkoda, mimo wszystko powodzenia, dobrze, że nie odchodzi za darmo jak niektórzy (a trzeba zaznaczyć, że miał taką możliwość, ale trochę jednak poszedł na rękę klubowi, może i mu się to opłaciło...).
Jedno co dobre to wiemy na czym stoimy i mimo, że stawia nas to trochę pod ścianą w oczach innych klubów to jednak wolę taki układ... Ilu zawodników straciliśmy przez ostatnie lata, bo czekaliśmy na sprzedaż kogoś przez 3/4 mercato, a później ten nasz zaklepany, obiecany następca odchodził do innego klubu, bo miał dość czekania? Tutaj przynajmniej sytuacja jest czysta.
Nie jestem na niego zły, że odchodzi/odejdzie ale za wybór pracodawcy.
Rok temu został, teraz już czas na nowe wyzwania.
Gorzej, że przed zamknięciem Palestry. Mogą być cyrki ze strony Atalanty za chwilę . Zobaczymy
Z pocalowaniem reki arrivederci
Zdrajca mówisz tak ? To może przypomnijmy sobie niektóre Twoje komentarze na temat Denzela:
16 paź 2021, 20:10
Jeden z najgorszych piłkarzy jaki kiedykolwiek tu trafił
24 paź 2021, 23:09
Najgorszy zawodnik w historii klubu won
Post 6 sty 2022, 14:42
Brawo dla debila Dumfriesa który podczas rozgrzewki sfaulował Dimarco, gość się polamal.
Regularny kretyn
Post 1 wrz 2022, 20:15
Zwykły ogor. Nadaje się jedynie przy długich podaniach za linię obrony w pojedynkach szybkościowych i nieźle gra głową.
Nogami ogólnie grać nie potrafi. Jeśli nie umie do tej pory to już się nie nauczy. 1 na 1 czasem próbuje, ale zwyczajnie nie potrafi.
Trzeba zaryzykować i postawić w łatwiejszych meczach na Bellanove. Musi się poprawić siłowo, ale w przeciwieństwie do murzyna używa mózgu i piłka przy nodze mu nie przeszkadza. A nuż zaskoczy.
30 mln na stół i oddać z pocalowaniem ręki
Post 7 sty 2023, 23:49
Sprzedać natychmiast, won
Post 16 sty 2023, 10:27
Twój czas w Interze powoli dobiega końca. Wynos się stąd i nie wracaj nigdy
19 sty 2023, 08:11
Fajnie, że Inzaghi w końcu odstawił tego amatora. Oby już nigdy nie zagrał w Interze
🤡
Mógł już dwa lata temu z wolnego transferu, ale przedłużył. I dobrze.
Lepiej stracić za około 20 mln niż pozwolić odejść za nic.
Wypada podziękować za te 5 udanych lat gry.
Teraz tylko patrzeć jak Percassi pokaże nam faka i trzeba będzie się przeprosić z innym nabytkiem za 50 mln - duetowi LH + Diouf
Była mowa 25, w newsie że trochę mniej czyli rozumiem że 23 może 24 a Romano podał 20 ? 🤔