Plotki transferowe

MERCATO LIVE 03.08 (21:46) Gori: Kierownictwo Interu nieprzygotowane, brak planu B. Lukaku nigdy nie strzelał tyle co Icardi (41)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
13520
41
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

21:45

Sergio Gori, były napastnik Interu, skomentował mercato klubu:

Staram się zrozumieć dynamikę działań Interu, wygląda na to, że kierownictwo było nieprzygotowane. Inter nie posiadał alternatywy dla Romelu Lukaku. Nie chcę stwarzać kontrowersji, ale muszę powiedzieć, że kierownictwo wygląda na nieprzygotowane, z prezydentem, który daje sobą prowadzić przez ważnych profesjonalistów, których jednak wybory wydają się być dziwne. Nie rozumiem jak Inter mógł pojechać na tour z dziećmi w ataku. 

Nie rozumiem dlaczego nie było planu B na atak. W Interze nie może być tyle zamieszania. Icardi byl warty 90, albo 100 mln euro, ile wart jest teraz? Czytałem, że nikt go nie chce. To absurd. Jest zawodnikiem, który zawsze strzelał tak wiele a teraz musimy iść na rynek i wydawać więcej niż 80 mln euro za Lukaku, który co prawda strzelał bramki, jednak nie tyle by zastąpić Icardiego. 

Nainggolan to świetny zakup. Będzie miał szansę odkupić się w Cagliari. Rossoblu mają nadzieję na grę w Europie i myślę, że to realny cel. 

 

21:13

Sport Mediaset - Na chwilę obecną Inter nie zaproponował nic nowego w sprawie Lukaku. Oferta jest nadal taka sama tj. 60 mln euro + 15 mln euro bonusów.

 

18:38

Radio TWM: W ciągu najbliższych godzin Inter podejmie próbę zamknięcia transakcji Dzeko z włączeniem Edoardo Verganiego z Primavery. Odległość między klubami może zostać stopiona.

 

16:53

La Repubblica - agent Dybali w Turynie, następne kilka godzin powinno być kluczowe co do potencjalnej transakcji z United. Piłkarz jest nadal niezdecydowany co do przenosin do Anglii. 

 

16:28

CDS – Inter rozważa dwie kandydatury, jeśli chodzi o obsadę lewego wahadła. Pierwszym celem transferowym Interu ma być zawodnik Fiorentiny, Cristiano Biraghi. Interiści chcą zaoferować działaczom Violi gotówkę plus kartę Borjy Valero. Marotta i spółka chcą również budować dobre stosunki z działaczami florenckiego klubu, aby stworzyć podwaliny pod ewentualny przyszył transfer Federico Chiesy. Jeśli nie uda się ściągnąć z powrotem wychowanka Interu, to wróci temat transferu Kolarova z Romy.

 

16:27

FCInterNews.it – Leeds United jest zainteresowane nie tylko Facundo Colidio, ale także Ryanem Nolanem.  Leeds chce wypożyczyć Colidio, a następnie wykupić go za 7-8 mln euro. Inter zgadza się na takie rozwiązanie, ale pod warunkiem, że Anglicy wykupią Argentyńczyka za 10-12 mln euro.

 

16:26

CDS – Roma może pozostawić w klubie do końca kontraktu Edina Dzeko.

 

15:00

Daily Mall - Inter szykuje nową ofertę w wysokości 65 mln funtów za Lukaku. Nerazzurri mają nadzieję na zablokowanie ściągnięcia przez Czerwone Diabły Paulo Dybali. 

 

13:45

LGdS - Roma znalazła zastępstwo dla Dzeko. F. Llorente zostanie piłkarzem klubu z Rzymu jeżeli E. Dzeko przeniesie się do Interu. Bośniak według ostatnich raportów jest już mocno zniecierpliwiony biernością Interu na rynku transferowym w jego sprawie. 

 

12:45

Agent piłkarski Ferrari Fabrizio: Lukaku w Juve? Spodziewam się niespodzianki w postaci podniesienia oferty przez Inter. 

 

12:30

Monaco pyta o Joao Mario i Perisicia.

W dniu wczorajszym doszło do kontaktów pomiędzy otoczeniem Portugalczyka a Monaco. Inter chciałby sprzedać piłkarza za 25 mln euro, co jest dla Monaco zbyt wysoką ceną - klub z Księstwa chciałby zaoferować nie więcej niż 18 mln euro. Kluby rozmawiają też o innych graczach takich jak Dalbert, czy Ivan Perisic.

Perisić jest na szczycie listy trenera Jardima na pozycje ofensywne. Perspektywa przenosin nie interesuje jednak zarówno Chorwata, jak i jego agenta. W cieniu operacji jest też Pietro Pellegri, który chciałby wrócić do Włoch. Utalentowany napastnik mógłby pełnić rolę 4-ego napastnika w Interze. Manewry pomiędzy Interem a Monaco rozpoczęły się. 

 

11:20

Inter poszukuje nowego pomocnika - donosi LGdS.

Nainggolan pożegnał się z kolegami, w najbliższej przyszłości taki sam los czeka Borję Valero i Joao Mario. Inter wobec powyższego będzie potrzebował nowych pomocników i tu pojawiają się 2 nazwiska: Ivan Rakitic i Kevin Strootman.

Strootman miałby zagwarantować siłę fizyczną, Rakitić z kolei jakośc piłkarską. W przypadku Chorwata Inter liczyłby na obniżenie ceny (50 mln euro), transakcja nie byłaby łatwa. Z kolei w przypadku Strootmana przeprowadzenie operacji byłoby łatwiejsze - zawodnik jest dostępny na rynku za mniej niz 20 mln euro, jednak zarabia ponad 4 mln euro. 

 

09:50

La Gazzetta:

Tatuś nigdzie się nie rusza - Mauro Icardi zostaje w Interze. Z powodów rodzinnych, Wanda w ciąży? 

Pośpiech w sprawie Dzeko.

Wraca temat Rakiticia.

Więcej kontuzji.

Juve naciska na Dybalę, Dybala się opiera. Lukaku w oczekiwaniu na decyzję Argentyńczyka. 

 

 

09:36

CorSera - Inter ponownie po Lukaku. 

Inter chce w poniedziałek jeszcze raz spróbować ściągnąć Lukaku do siebie, licząc na to, że Juve nie będzie w stanie dokończyć transakcji. Juve proponuje Manchesterowi Dybalę, który jest niepewny swojej decyzji dopóki nie porozmawia z Sarrim. Dodatkowo Dybala nie może się dogadać co do warunków kontraktu. 

Problemy Interu ze sprowadzeniem Dzeko, Cavaniego i Zapaty zmuszą Nerazzurrich do jeszcze jednej próby sciągnięcia Lukaku. Inter zamierza zaproponować 70 mln euro + 10 mln euro bonusów. Największą nadzieją cały czas pozostaje Dybala, którego odmowa może pozwolić Nerazzurrim wrócić do negocjacji. 

 

09:36

Co na okładkach dzienników sportowych?

CorSport:

Udręka Dybali, od nowego Del Piero po porzuconego piłkarza. Negocjacje z Manchesterem United utknęły w martwym punkcie. Dybala w poniedziałek wraca do treningów, chce porozmawiać z Sarrim.

Inter - Cavani odmawia, Godin z kontuzją. Miesiąc przerwy obrońcy Interu.

 

 

Tuttosport:

Dybala - efekt domina. Wszyscy czekają na decyzję Dybali co do przenosin do United, od niej zależy los Lukaku, Mandzukicia, Higuaina i Icardiego.

Inter - dzwony na alarm. 3 kontuzja mięsniowa w ostatnim czasie. 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

Zobacz też

Mauro Icardi

La Repubblica: Icardi chce wrócić do Interu po sezonie (17)

06.12
15:42
Giroud

L’Equipe: Jeśi Giroud odejdzie, to nie do Interu (0)

06.12
15:14

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.08.2019 o 13:29 przez boniunio
boniunio
Coraz więcej osób zauważa co łysy zyzol wyprawia w tym klubie !! Oddaje najlepszych jakościowo piłkarzy (Icardi, Nainigolan) teraz jeszcze plotki o Poilitano nie mając nic w zastępstwie. A za rok lub dwa wypier*oli z klubu z hukiem i poda sobie rękę z Paraticim
04.08.2019 o 08:08 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Gori. Polać mu! To samo cały czas prawie. Rozmienili Icara na drobne nie mając nawet w ręku choćby jednego gościa który mógłby go godnie zatopić. Widac włoski profesjonalizm nie ma co...
03.08.2019 o 23:50 przez wegorz
wegorz
W dodatku oddaliśmy pomocnika, który w taktyce Conte mógłby strzelić dwucyfrową ilość goli... :/
03.08.2019 o 22:10 przez wrobel1908
wrobel1908
Ciężko się nie zgodzić z panem Sergio Gori
03.08.2019 o 22:23 przez Dyl87
+3
Dyl87
Sezon wszystko zweryfikuje ;)
03.08.2019 o 22:35 przez wrobel1908
wrobel1908
Zgadzam się jednak dla mnie ostatnie działania Interu na rynku są nie zrozumiałe i głównie z tym zgadzam się z Gorim
03.08.2019 o 22:00 przez Dyl87
+4
Dyl87
Inter dostał zadyszki w oknie transferowym niczym za Spalla w zimie
03.08.2019 o 22:00 przez NOVY
NOVY
...ale bajzel jak na sierpien ... martwi mnie to

Za 3 tyg liga a my bez napadziorow

LICZE NA LUTARO
ON MUSI POCIAGNAC ATAK... WSZYSTKO NA JEGO BARKACH
03.08.2019 o 20:58 przez SETE
SETE
Informacja z Radio TMW :
Ciekawe kto domyka transakcje Dzeko jak Marotta , Ausilio i Baccin są w Londynie 😀
03.08.2019 o 21:19 przez Orzeu
+1
Orzeu
a wiesz, że jest coś takiego jak telefon, Internet, fax :D ?
03.08.2019 o 21:22 przez SETE
SETE
Eeee , jak jest Fax to transfer napewno dopną 😀
03.08.2019 o 19:22 przez Damianos
Damianos
mamy 3 dni że by ściągnąć Lukaku :P
03.08.2019 o 21:23 przez SETE
SETE
Albo ... Manutd ma 3 dni aby zarobić na niechcianym zawodniku
04.08.2019 o 20:47 przez Ed_Woodward
Ed_Woodward
My go chcemy mieć dalej u siebie. Niech walczy o pierwszy skład.
03.08.2019 o 18:32 przez SETE
+1
SETE
Gdzie to przyspieszenie na rynku transferowym :)
03.08.2019 o 18:14 przez Kris88
Kris88
To jest juz zalosne z tym Lukaku
03.08.2019 o 17:29 przez maniek-maniek
maniek-maniek
Jedyna nadzieja że nie kupują bo sprzedać muszą ale po co zawyżają ceny.Jeden celny strzał to ten biraghi i pozbycie się valero
03.08.2019 o 15:02 przez Kazam
+3
Kazam
Kolejne oferty :) Serio, to nie jest poważne z naszej strony. Junajted wyraźnie zaznaczyło ile życzy sobie za kartę zawodniczą Lukaku. Te zagrywki naszych przypominają rozbijanie świnki skarbonki i wymachiwanie uzbieranymi oszczędnościami przed kontrahentem w nadziei, że zmięknie mu serduszko i się zlituje. Nie tędy droga.
03.08.2019 o 13:12 przez Kazam
+2
Kazam
A ci dalej o Lukakach piszą :D Litości, gdyby serio miał być nasz, to już by któryś sparing grał w naszej koszulce. Nie ma szans na tego gracza, niestety wszystko wskazuje na to, że zbłaźniliśmy się jako klub w tej sprawie. Odpuścić, nie ma sensu silić się na jakiekolwiek inne oferty.
03.08.2019 o 13:06 przez danielinter
danielinter
Jest juz sierpień i wypadaloby przestac sie kłócić o frytki tylko spuscic z ceny kiepow typu Mario , Valero mlodych Puscas czy Perisicia i Icara i zarobic pieniadze na wzmocnienia trzeba dac Conte czas zeby wkomponowal nowych do skladu
03.08.2019 o 12:40 przez Kazam
+3
Kazam
Ivan nie pójdzie do Monaco, to przecież urąga jego wybujałemu ego :) Dla niego tylko topowe kluby w BPL, najlepiej walczące o najwyższe cele. Joao Mario to bym puścił za 20 mln. Oni proponują 18 mln, spokojnie można się dogadać na 20 (różnica jest niewielka). Perisik prędzej podzieli los ikara i będzie garował, albo będzie w przyszłym sezonie typową zapchajdziurą. Mieliśmy szanować własnych graczy i nie oddawać ich za grosze, ale z Ivanem się przeliczyliśmy mocno i zamiast kupy siana (Muryń go pragnął wtedy mocno), zostajemy z zawodnikiem, który jest niezadowolony a jego przydatność w nowym ustawieniu Conte...wątpliwa.
03.08.2019 o 12:37 przez mastersnake
-5
mastersnake
Niech idzie ten Ivan śmieszny. Z Żao Marjo będą jeszcze ludzie.
03.08.2019 o 12:36 przez darek666sz
+6
darek666sz
Czwartego,jak mamy póki co jednego.
03.08.2019 o 12:14 przez mroowa111
-2
mroowa111
maurito zostaje bo taki ma kaprys,a co sie stanie jak mauro sie dogada z milanem,chociaż wiem,że oni nie mają kasy i argumentów,tylko hipotetycznie mówie, i tam pójdzie grać,zycie lubi płatać figle,i jakby tak wygrał w duecie z piątkiem scudetto,on kocha mediolan i wara też,chciałbym zobaczyć wtedy miny ludzi odpowiedzialnych za transery w Interze,ludzie my jak nikt inny potrafimy marnować piłkarzy klasy światowej,ja wiem, ze gościu przegiął ostro ale myśle ze jeśli się pokaja i przeprosi to zasługuje na szanse,lepszej 9 nie znajdziemy,no chyba ze zrobimy tali deal jak ze zlatanem na etoo 10 lat temu ,ale mała szansa na to.
03.08.2019 o 12:12 przez piotrekninter
piotrekninter
pewne, że Kevina nie wezmą, plota jak nic
czy tylko mi się wydaje, że to piłkarz warunkami/stylem podobny do Vecino
03.08.2019 o 11:59 przez timon
+3
timon
20 lipca:
Marotta do Wandy: nigdy Icardi nie zagra w tym klubie!
21 lipca
Wanda do Mauro: Misiu, laduj ile wlezie
3 sierpnia
Wanda do Mauro: Patrz skarbie, jestem w ciazy
4 sierpnia
Wanda do mediow: Bezduszny Inter wyrzuca ciezarna kobiete I jej rodzine na bruk!

Klacz rozplodowa w akcji :D 500+ wersja dyskotekowa 😂
03.08.2019 o 11:28 przez Klinsi64
Klinsi64
wylewanie pomyj za plotkę o Strootmanie...3...2...1..START
03.08.2019 o 11:27 przez NOVY
+3
NOVY
...ja jestem zdania ze na ten moment kupno lukaku napewno wizerunkowo wzmocnilo bu naszwizerunek I to bardzo, ludzie traktowali by Inter powaznie

Bo puki co to dostajemy SZTRZAL W PYSK
03.08.2019 o 11:17 przez cuba
-1
cuba
Znów z ikardim kolejny sezon ? pffff tragedia i mega bałagan w tym klubie
03.08.2019 o 10:28 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Inter zamierza zaproponować 70 mln euro + 10 mln euro bonusów.

Czyli ta oferta z przed jakis 2 tyg 70 plus 10 to był wymysl dziennikarzy A jedyna,zapewne, jaka była zlozona to 60 plus 10
03.08.2019 o 10:45 przez Orzeu
Orzeu
dokładnie tak to wygląda.
03.08.2019 o 11:06 przez Pjerun
Pjerun
Dziennikarze sami nic nie wiedzą. Snują jedynie domysly i nawzajem podwazaja brak jakichkolwiek informacji na ten temat
03.08.2019 o 10:26 przez Drakan83
+2
Drakan83
Jestem zdania, że należy spełnić warunki MU...zapłacić 83 melony...czasami sie zyskuje, a czasami trzeba zaplacic wiecej niz sie chce...wizerunkowo jesli go nie kupimy, dalej bedziemy klubem bez kasy...a sami sie po niego zglosilosmy
03.08.2019 o 10:22 przez kamil-nowak
+1
kamil-nowak
Kupować lukaku potem wymiana icardi dybala i wyjdziemy z twarzą a juve niech się potem pierdoli
03.08.2019 o 10:23 przez karol-myszkiewicz
karol-myszkiewicz
Scenariusz idealny. Mam nadzieję, że pozbywajac się Nainggolana i Mirandy, marotta szykuje budżet płacowy pod tych zawodników.
03.08.2019 o 09:48 przez Kazam
+5
Kazam
Już niech sobie odpuszczą tego Lukaka, serio. To się nie uda.
03.08.2019 o 10:22 przez karol-myszkiewicz
karol-myszkiewicz
Nie ma obecnie na rynku lepszego napastnika w tej cenie. Myślę, że dla MU lepszym dealem jest otrzymanie 80mln niż niechetnego Dybale, do którego trzeba jeszcze dopłacić. Marotta jeszcze zaskoczy w tym mercato.
03.08.2019 o 10:31 przez piotrekninter
piotrekninter
Tym bardziej że Dybala to chyba najbardziej przereklamowany grajek, cenie to na 100 mln A czym on sobie na to zasłużył, warty może połowę
Jak United to weźmie i dopłaci zrobię kolejny marny deal
03.08.2019 o 10:31 przez piotrekninter
piotrekninter
Cenią
03.08.2019 o 10:34 przez karol-myszkiewicz
+2
karol-myszkiewicz
Chłopak ma talent, ale musi grać na odpowiedniej pozycji i trenera, który go ogarnie. Wymiana za Icardiego, to korzyść dla obu stron.
03.08.2019 o 12:11 przez piotrekninter
piotrekninter
Karol
dokładnie, pomimo iż uważam go za przereklamowanego, lepiej mieć Dybale, niż Icara na trybunach...a i przy ustawieniu z wysoką 9tką grałby w najlepszej dla siebie opcji

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Na studiach też masz wf

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Studia?

bitels10 08.12.2019 00:13

nie musisz odpowiadać :)

bitels10 08.12.2019 00:11

24 lata i wf? kiblowałeś trochę?

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:07

wątpię, bo to było z 2 tyg. temu a ja mam już 24 lata :/

bitels10 08.12.2019 00:07

a w ogóle to beka z sędziego że najpierw dał cuadrademu zółć a dopiero po varze czerwo

bitels10 08.12.2019 00:04

gdybyś trafił wtedy gola to pewnie ktoś by Cię zauważył i dziś mógłbyś grać na najwyższym poziomie

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:04

Ja tak strzeliłem prawie na wf, ale bramkarz obronił :(

bitels10 08.12.2019 00:02

Suarez jaki gol wow

Piter 07.12.2019 23:52

no lepiej sobie odpocząć i przeznaczyć czas na regenerację niż 2 piwa na mieście pić i do domu

kusy 07.12.2019 23:51

Tyle hajsu z boksu, że mogę sobie pozwolić

Piter 07.12.2019 23:50

co kamil dziś na spokojnie widzę

kusy 07.12.2019 23:50

Dobra, trzeba obejrzeć skrót Lazio juve w końcu

Skepta 07.12.2019 23:50

tego bym sie w zyciu nie spodziewal

Skepta 07.12.2019 23:49

no nie przewidzialem ze sedzia pomoze lazio

Piter 07.12.2019 23:49

i co skepta kurło jedna srałeś że lazio anusa wypięło

kusy 07.12.2019 23:48

Typowe, pić trzeba umieć jak capitano, jego zabrakło

Piter 07.12.2019 23:48

mecz, dwa piwa i do domu, żenada co

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Luis Muriel

    9

  • 4

    Joao Pedro

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29002

Liczba newsów: 35354