Plotki transferowe

Mercato Live - 07.07 (21:45) Wymiana Icardi-Higuain? (44)

Autor:
Źródło: różne
12 miesięcy temu
9261
44
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:45

TS - Jeżeli Interowi nie uda się sprowadzić Romelu Lukaku to Inter będzie chciał Gonzalo Higuaina w zamian za Mauro Icardiego po tym jak włodarze Juventusu nie chcą oddawać Paulo Dybali.

 

20:40

Oficjalnie - Lukaku leci z Manchesterem United do Australii.

 

 

18:35

LGdS - De Laurentis chce przekonać Icardiego do przenosin do Napoli oferując... ważną rolę w filmie dla Wandy Icardi. 

 

18:33

AS - Atletico może spróbować ściągnąć Icardiego. Ale tylko pod warunkiem, że sprzedadzą D. Costę. 

 

17:55 

LGdS - Jutro Yann Karamoh zostanie oficjalnie zawodnikiem Parmy.

 

11:08 

CdS - Romelu Lukaku pojedzie z Manchesterem United na tournee do Australii.

Angielski klub nie jest pod ścianą w sprawie sprzedaży Belga i w dalszym ciągu może dyktować warunki. Zdanie Czerwonych Diabłów jest niezmienne - 85 mln euro albo Inter może zapomnieć o kupnie napastnika.

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

Lautaro Martinez

Martinez, a Barcelona i Milinkovic-Savic (15)

02.07
21:34
Marotta Ausilio

Plany na lewe wahadło (9)

02.07
21:21

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.07.2019 o 16:25 przez cristian08
cristian08
Hahha higuain
żal takie newsy w ogóle czytać, oczy bolą jak holera
08.07.2019 o 13:48 przez djguclo87
djguclo87
to beda 2 kroki w tyl .....
08.07.2019 o 12:33 przez cuba
cuba
zadnego Higuaina !! !
07.07.2019 o 23:00 przez NOVY
NOVY
Bujda max
Panowie traktijcie prase z przymruzebiem oka... oni tez chca za cos zyc
07.07.2019 o 22:52 przez SlimShady
SlimShady
Higuain? Chyba ich posrało. Pipita się już skończył. Roma go chcę i niech go biorą, Juventus niech daję gotówe albo Dybale lub Cancelo.
07.07.2019 o 22:20 przez pluto11
pluto11
Jeżeli dojdzie do czegoś takiego jak Icardi za Higuaina nie oglądam meczy
07.07.2019 o 22:03 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Przestańcie już pisać takie bzdury
07.07.2019 o 21:59 przez AJ
AJ
Dobre :) Higuain strzał w 10 ... ja mam nadzieje cały czas, że te ostatnie newsy to tylko wymysły prasy.
07.07.2019 o 21:52 przez Claudio
+4
Claudio
Ta wymiana to raczej pobożne życzenia tego szmatławca z Turynu, aniżeliby ziarnko prawdy.
07.07.2019 o 21:53 przez Jacenty
+1
Jacenty
Zapomnieli jeszcze napisać o dopłacie ze strony Interu :D
07.07.2019 o 20:52 przez KoBa
KoBa
Nie ważne z kim leci ważne z kim wraca.
07.07.2019 o 20:19 przez el_loco
el_loco
18.35 na tą wiadomość czekałem :)
07.07.2019 o 18:51 przez Kondzik
Kondzik
Wanda dostanie rolę jazdy na koniu. Tyłem xD
07.07.2019 o 18:38 przez maestro177
+2
maestro177
Już sobie wyobrażam co to za rodzaj filmu może być hehe.
07.07.2019 o 17:54 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Lub po sprzedaży Pogby MU będą bardziej skłonni na wypożyczenie Lukaku ponieważ dostaną odpowiedni zastrzyk gotówki.
07.07.2019 o 16:43 przez El Imprezatore
-4
El Imprezatore
Napiszę to jeszcze raz - Z Conte nic więcej niż miejsca 3-6 nie ugramy a w LM może też być słabiutko. Okienko na chwilę obecną to żart (oprócz Godina) ale czas pokarze czy miałem rację. Chętnie to odszczekam ale po konferencji niczego nie oczekuję. Mogli chinole zatrudnić Mou ale teraz już za późno.
07.07.2019 o 19:26 przez ciechan
ciechan
Zawsze się dziwię, że ludzie używają słów, nie znając ich prawidłowej pisowni. To tym bardziej niesamowite, gdyż żyjemy w erze Internetu :)
07.07.2019 o 15:16 przez domi
domi
Wiadomo było że pojedzie na tournee, a co, miał czekać na Inter? Już słyszałem że może dopiero 20 lipca przy okazji meczu Interu z ManU mogą na serio dopiero porozmawiać. Martwi mnie tylko to, że jeśli Real albo Juventus kupi Pogbę, to Anglicy z potężną gotówką już naprawdę będą mogli przeciągać temat Lukaku do woli, trzymając się tych 85 mln euro. Byłaby wielka szkoda, bo taki transfer byłby czymś niezwykłym chyba w całej historii Interu, rekordem transferowym klubu. Nadzieję można mieć.
07.07.2019 o 14:48 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Oj jak to mnie cieszy że MU.Nie ma zamiaru iść na żadne ustępstwa w sprawie Lukaku, brawo MU.Oby Lukaku siedział sobie w tej Anglii i do nas nigdy przenigdy nie trafił
07.07.2019 o 14:48 przez Gloin1989
Gloin1989
Dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony na lukaku ?
07.07.2019 o 15:47 przez wegorz
+1
wegorz
Chyba bardziej pro-Icardi niż anty-Lukaku...
07.07.2019 o 14:45 przez piotrekninter
piotrekninter
rzućmy propozycję 70 za Pepe, może united zmięknie
07.07.2019 o 13:56 przez LukeInter
LukeInter
a ja proponuję wymianę Grizzman Icardi, i wszyscy będą zadowoleni, no może poza Grizzmanem i Wandą :)
07.07.2019 o 13:54 przez Czarson
-1
Czarson
conte wezmie gracjana pele bo to zolnierz
07.07.2019 o 13:43 przez Dyl87
+3
Dyl87
Chyba Inter nie ma kasy albo nie chcą się zbytnio zadłużyć żeby później nie mieć problemów z FFP , to okienko miało być bez kajdan finansowych , a coraz mniej mi się podoba
07.07.2019 o 13:17 przez AveCaesar
AveCaesar
El Shaarawy za 18 mln już z bonusami w Chinach, a od nas za Dzeko ponoć chcą 20 :D
07.07.2019 o 13:14 przez interista1987
interista1987
Realowi tez rzucili cene 150 mln za Pogbe I dopiero wtedy zasiada do rozmow wiec nie widze zadnego odgrywania sie Interowi o ktorym wy tu non stop piszecie.
MU to bogaty klub wiec moga sobie pozwolic na trzymanie rezerwowego napastnika za 85 mln zwlaszcza ze nie bardzo obecnie kto chce do nich pojsc z najlepszych pilkarzy a transferow to oni przeprowadzac nie potrafia, ktore by zaskoczyly tak jak Inter.
07.07.2019 o 13:11 przez tkropkab2
+1
tkropkab2
Niech skupią sie juz na kims innym lepiej. Daliśmy swoją oferte, nie zgodzili sie to trudno. Jeszcze pod koniec okna sami sie beda odzywac "ej Inter no moze jednak byc tyle ile dawaliscie wczesniej". bo nie bedzie innych chetnych na lukaku.
07.07.2019 o 13:10 przez darek666sz
darek666sz
85 mln 😁😁😁z :cenzor: ami się na łby pozamieniali chyba.
07.07.2019 o 12:57 przez Kondzik
+2
Kondzik
Jest ich piłkarzem więc leci w czym problem. Niech trenuje, co za problem wsiąść do samolotu i przelecieć na testy do Mediolanu.
07.07.2019 o 12:56 przez cuba
cuba
Oby jak najszybciej wypi.. ikardi reszta będzie z górki ,w żadnym wypadku nie widzę tu ikardiego w następnym sezonie,pozbędziemy się balastu czyli ikardiego i rozmowa będzie łatwiejsza,MU trochę faktycznie kręci i mści się za Perka ale i tak myślę że Lukaku będzie u nas
07.07.2019 o 12:34 przez Klinsi64
Klinsi64
niedługo to napiszą,że MU chce 100 mln
07.07.2019 o 12:31 przez Perseus
Perseus
Nie chcę belga to niech s :cenzor: la
07.07.2019 o 12:14 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Nie rozumiem do końca podejścia Manchesteru, Lukaku nie jest w ich planach. Stawianiem ceny zaporowej nikogo nie sprzedadzą, a przecież ponoszenie wysokiego kontraktu zawodnika to również jest koszt. Lepiej im by było obniżyć cenę o wartość jego pensji w kontrakcie i wyszliby na te swoje 85 mln, a my byśmy z chęcią go kupili.
07.07.2019 o 12:24 przez Dyl87
+3
Dyl87
Odrywają się za Perka są nie ugięci niczym my dwa lata temu
07.07.2019 o 12:55 przez Drakan83
+1
Drakan83
Bo oni za niego mega przeplacili, jak za wiekszosc zawodnikow w ostatnich latach. Jak MU chcialo kogos kupic, to kazdy zadal mega kasy, bo oni placili. I teraz nagla chca odzyskiwac te pieniadze.

Shoutbox

Seba. 04.07.2020 11:14

czyli Martinec do Pokemonii, a Lessi do wojska