Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 10.07 (19:35) Ausilio na spotkaniu z działaczami Manchesteru United (42)

Autor:
Źródło: różne
5 miesięcy temu
11953
42
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:35

Fabrizio Romano - Dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio przebywa obecnie w Londynie. Celem spotkanie z działaczami Manchesteru United i negocjacje w sprawie Romelu Lukaku.

 

18:16

Shanghai Shenhua i Dalian Yifang zainteresowane Nainggolanem

 

18:15

Wanda Icardi była wczoraj w Neapolu. Czyżby negocjacje z Napoli? 

 

14:43

Barella przerywa wakacje, wkrótce powinien zostać zawodnikiem Interu.

 

14:41

LGdS - Steven Zhang nie sprzeda Icardiego do Juve. Prezydent Interu jest skłonny rozważyć ofertę Napoli.

 

10:25

Inter ma większe pole manewru ws. Lukaku dzięki... Cagliari.

Wszystko to przez porozumienie z Rossoblu w sprawie formuły sprowadzenia Barelli (wypożyczenie z obligacją wykupu), które pozwoli Interowi znaleźć dodatkowe środki na inwestycję w Belga, lub kolejne wzmocnienie pomocy. Jak sugerują włoskie media jutro rano możemy się spodziewać wieści w sprawie Lukaku. Wycena na poziomie 83 mln euro nie odstrasza Interu. 

 

10:15

Corriere dello Sport donosi, że Juventus oferuje za Mauro Icardiego 40 mln €.

 

10:11

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter zwiększył swoją ofertę za Dzeko z 10 mln € do 12 mln €. Rzymianie niezmiennie oczekują za swojego napastnika 20 mln €.

 

00:25

Yann Karamoh zostanie zawodnikiem Parmy. Kluby doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego. Inter ma zarobić 12-13 mln euro oraz zagwarantować sobie 50% z przyszłej sprzedaży Francuza.

 

00:00

Sky Sports - działacze Interu polecą do Anglii.

Jak donosi Sky włodarze Interu wyruszą w najbliższym czasie do Anglii, by porozmawiać z przedstawicielami Manchesteru United w sprawie ściągnięcia do Interu Romelu Lukaku. Inter działa pod presją czasu, ponieważ także Juventus pragnie sprowadzić do siebie zawodnika. United żąda 83 mln euro. 

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

udostępnij

Zobacz też

Samuel Eto

Eto’o szykuje się do debiutu w nowej roli (2)

08.12
18:41
Milan Skriniar

Barcelona chce nie tylko Lautaro (10)

08.12
11:35

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2019 o 22:03 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Piero pojedzie, ożre się makaronu a jutro przeczytamy w newsie, że MU chce 90mln ojro za Lukaku
10.07.2019 o 20:01 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Zhang juz rok temu w wywiadzie dał do zrozumienia, że nienawidzi Juve i żadnych Interesów z nimi nie chce. Dlatego możemy byc pewni, że Icardi nie pójdzie do Juve.
10.07.2019 o 20:12 przez kibix
kibix
Będę go z tego rozliczać :D Na Marotte i Conte spod byka patrzę, ale pogłoski o tym że chcą pogonić icara i radka ocieplają wizerunek. Zobaczymy co zrobią, wtedy ocenimy.
10.07.2019 o 18:46 przez piotrekninter
piotrekninter
Szkoda Radji Ale jak dostaniemy z 20 mln plus ponad 60 za Icara to jest na Lukaku
Do tego Barella na wypożyczenie
No i liczę że kupimy jeszcze bramkostrzelnego pomocnika...
10.07.2019 o 18:52 przez Gloin1989
Gloin1989
To i tak mało Barella,Dzeko,Lukaku,(Isco,Rakitic) +van beek i drugie miejsce realne
10.07.2019 o 19:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeszcze Kante, De Ligt, Carvajal i Alba a co.
10.07.2019 o 20:18 przez Valrin
Valrin
I Eriksen
10.07.2019 o 18:30 przez cuba
cuba
Fajnie że Barella jest już zaklepany :) jak do tego dojdzie Lukaku nie zapominajmy o Martinezie bo chłopak robi mega wrażenie więc atak mielibyśmy że gra muzyka
10.07.2019 o 18:21 przez Dyl87
+1
Dyl87
Napoli i Inter powinni się dogadać obie ekipy nie nawidzą jude , a Icardiemu daje dwa sezony i podpadnie kibicom :)
10.07.2019 o 16:57 przez cuba
+1
cuba
Przyjdzie Lukaku i nawet nie ma co się rozpisywać ,ile można z telenowelą ikardich i też na to liczę że odejdzie wreszcie
10.07.2019 o 15:44 przez LukeInter
+2
LukeInter
Brawo Stephen Zhang - trzymam cię za słowo
10.07.2019 o 15:37 przez tkropkab2
tkropkab2
Co oni sie tak uwzieli na tego lukaku? Nie potrafimy robic transferow za duzy hajs ile my juz stracililsimy pieniedzy na barbose, kondogbie, jao mario same niewypaly za wielkie pieniadze, a za rozsadna gotowke zyskalismy genialnego skriniara i przebojowego politano. Ja nie potrzdbuje zadnehmj bomby transferowej, wystarczy tylko odpowiedni dobór ludzi, ktorzy chca pracować i grać w pilke, a nie gwiazdeczki jakieś.
10.07.2019 o 15:28 przez Pjerun
+4
Pjerun
Z tym Nainggolanem to nie rozumiem czym wam tam zaimponował, że tak bardzo chcecie go zatrzymać.
Gość nie grał poł sezonu, a jak już grał to dupy nie urywał.

Sprzedaż Icardiego i Nainggolana to dobre decyzje naszego zarządu i trenera.
10.07.2019 o 15:22 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Dawać tego Barelle za chwilę Lukaku i bedzie dobrze jak dla mnie, a co do oferty za Icardiego to chcieli chyba se zakpic te łby z turynu.
10.07.2019 o 14:59 przez ryzykfizyknoc
-1
ryzykfizyknoc
Icardi zostaje bo nie kupimy Lukaku (jest za drogi). Ninja też musi zostać bo robi wielką różnicę w środku pola.
10.07.2019 o 17:11 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Twoja decyzyjność jest ponad dyrektorem sportowym, czy to twoje czcze życzenia?
10.07.2019 o 14:55 przez jaszczomb
+3
jaszczomb
Dobrze Steven. Wszędzie tylko nie do tych kur... i to w dodatku za tak niska kwotę. Albo icardi się godzi na naplety albo klub kokosa przez 2 lata i potem wolny transfer max do Udinese.
10.07.2019 o 14:56 przez Dyl87
+3
Dyl87
Tak czasem trzeba stracić żeby później zyskać
10.07.2019 o 14:52 przez Dyl87
+5
Dyl87
Dobrze Steven !! !! To się ceni żadnych Interesów z kur.... myślą że nas wydymają a sami zostaną wydymani zostaną z igła w dupsku hehe
10.07.2019 o 13:53 przez Dyl87
+3
Dyl87
Może Bomba transferowa będzie Eriksen 😎
10.07.2019 o 14:11 przez Ryzu17_Il Serpente
+2
Ryzu17_Il Serpente
Kolega nie robi nadziei, bo tu jeszcze Barelli nie ma a gdzie tu Eriksen :)
10.07.2019 o 14:49 przez Dyl87
+2
Dyl87
Achhhh marzenia wzięły górę ;) serce
10.07.2019 o 15:49 przez LukeInter
+1
LukeInter
Powiem uczciwie, że już od kilku postów piszę podobnie, ale ja piszę o jego koledze z linii pomocy, Harry Winks, uuuu, marzenie
10.07.2019 o 12:12 przez Gajdzik
+5
Gajdzik
60 to mało, ale 40 to już kpina! Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło, ale jak już musi odejść, to liczę na dużą gotówkę, bo mimo różnych akcji, to bardzo dobry snajper!
10.07.2019 o 12:08 przez boniunio
+5
boniunio
Qrwa mać jak słyszę te kwoty za Icardiego to krew mnie zalewa … dwukrotny krół strzelców i najlepszy strzelec ostatnich lat , 27lat na karku a tu 40-60mln czy ktoś na łeb upadł !! Jak nie dadzą też z min.80mln to dla mnie Icardi może grać u nas do końca kariery.
10.07.2019 o 11:48 przez djguclo87
+2
djguclo87
Jak pójdzie icar za 40 mln do juve będzie to kompromitacja... Mam nadzieję że jak ma odejść to do Napoli chociaż za 60...
10.07.2019 o 11:42 przez inter30
+2
inter30
Teraz kupuje się piłkarzy za więcej niż są wyceniani, Icar jest wyceniany na 80 baniek (jest wart w formie dużo więcej bo wartość wyceny spadłą przez ten cyrk), rozumiem że z racji przedłużającego się cyrku można by rozważyć sprzedaż powiedzmy z obniżeniem ceny o 10% czyli ok 70 baniek, każda niższa cena to byłaby kompromitacja a jufkom nie powinni sprzedawać za żadną cenę, nie dajmy się zwariować bo zaraz przeczytam o ofercie 20 baniek
10.07.2019 o 11:20 przez SETE
+3
SETE
Za 40 mlon Juve niech sobie sciagnie Morate. Będą mieć na 9-ce Higuaina, Mandzura no i Morate. Sarri będzie miał kłopot bogactwa
10.07.2019 o 11:17 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
40 mln :D
10.07.2019 o 11:16 przez Endru
+2
Endru
Dla jude cena minimum 60 mln dla naples 50. Ale tak na prawde kto da wiecej.
10.07.2019 o 11:05 przez Dyl87
+2
Dyl87
Za 40 to niech jude się w dupę cmokną , lepiej żeby gnił na trybunach albo w Primce grał
10.07.2019 o 10:57 przez Avtvv
+1
Avtvv
Jak Icar pójdzie do Juve za 40, to nie uwierzę, że cała ta akcja zeszłoroczna nie była ustawiona. Bo wtedy Icar i jego Basia nie wyglądają na naiwnych półgłówków, tylko cwaniaków lepszego sortu.
10.07.2019 o 11:06 przez Dyl87
+1
Dyl87
Na pewno było coś ustawione bo wanda się wypowiadała że chcą nas przeciągnąć jak najdłużej i że nie musza nowego kontraktu podpisywać
10.07.2019 o 10:50 przez szmaloo
+1
szmaloo
Te turynskie qrwy niech se w d.. wsadza te 40mln !! !
10.07.2019 o 10:48 przez Snake86
+1
Snake86
Oj będzie płacz po tym transferze Lukaku, nie wierzę żeby gość był wart taką kasę. Do tego 12 mln za Dzeko i ploty o sprzedaży Radji za 9. Może i zmienił się zarząd ale rozsądek i metody działania nie bardzo.
10.07.2019 o 15:52 przez LukeInter
LukeInter
Proszę podaj mi innego zawodnika o podobnej do Lukaku charakterystyce? Mi na początku też się ten transfer nie podobał, ale jak się zastanowiłem, i poszukałem sobie alternatyw, to doszedłem do wniosku, że to nie jest zły pomysł.

Lukaku się zastawi, zgra piłkę do Lautaro, i Gooool :)
10.07.2019 o 09:38 przez buczek18
-1
buczek18
83 mln to jednak zajebiście sporo za Lukaku. Szkoda, że Icardiemu się w głowie poprzestawiało totalnie. Musimy kupić jakiegoś napadziora.
10.07.2019 o 09:27 przez Rafał 1976
+3
Rafał 1976
My nie jesteśmy PSG,Barsa, Realem,i nie stać nas na wydawanie takiej kasy.A co do Lukaku to ten gość nie jest wart takiej kasy !! !! !
10.07.2019 o 07:38 przez Perseus
-12
Perseus
Niech ten belg szybko zdechnie bo nie chcę go widzieć w Interze!
10.07.2019 o 07:37 przez Dyl87
+1
Dyl87
Kasa z Karamoha jest to można po Lukaku uderzyć

Shoutbox

Piter 09.12.2019 01:25

I dobrze zrobiła

Skepta 09.12.2019 00:19

Typiara mnie usunela z tindera bo jej pol dnia nie odpisywalem. Typowe ;dddd

cristian08 08.12.2019 22:50

ja chce robic cipeczki, make money and forza Inter at that life

Skepta 08.12.2019 22:47

i niektorzy nie wytrzymuja jak widac tego cisnienia, pewnie przycpany byl ostro, padaczka zlapala go jakas, zaczela mu krew cieknac z ryja to musialo byc ostro to cos jak ta Mia Walles z Pulp Fiction jak sie przyćpała

Chuchu 08.12.2019 22:47

Czy Suso to nadal najlepszy skrzydłowy w lidze?

cristian08 08.12.2019 22:47

dalyby m szybkie zycie do przezycia

cristian08 08.12.2019 22:46

te dope that money & eveything

cristian08 08.12.2019 22:46

ah ale powiem CI ze ze ja tez bylbym nie do powstrzymania

Skepta 08.12.2019 22:46

dzieki temu ze internet jest tak powszechny staja sie w szybkim tempie w chuy popularni

Skepta 08.12.2019 22:46

wydaje mi sie ze te nowe mlode koty

cristian08 08.12.2019 22:44

ah co sie dzieje w tych dzisiejszych czasach

cristian08 08.12.2019 22:44

wlasnie mialem o tym pisac </3

cristian08 08.12.2019 22:44

noo

Skepta 08.12.2019 22:44

chicago

Skepta 08.12.2019 22:44

slyszales cristiano juice wrlda wyciagneli nogami do przodu z lotniska w chicaco

cristian08 08.12.2019 22:43

and make that fucking money

cristian08 08.12.2019 22:43

fuck that pussie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Romą:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • FT

    Lecce

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Torino

    2 - 1

    Fiorentina

  • FT

    SPAL

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Sassuolo

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29015

Liczba newsów: 35366