Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 10.07 (19:35) Ausilio na spotkaniu z działaczami Manchesteru United (42)

Autor:
Źródło: różne
11 dni temu
11028
42
Mercato Live Romelu Lukaku

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:35

Fabrizio Romano - Dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio przebywa obecnie w Londynie. Celem spotkanie z działaczami Manchesteru United i negocjacje w sprawie Romelu Lukaku.

 

18:16

Shanghai Shenhua i Dalian Yifang zainteresowane Nainggolanem

 

18:15

Wanda Icardi była wczoraj w Neapolu. Czyżby negocjacje z Napoli? 

 

14:43

Barella przerywa wakacje, wkrótce powinien zostać zawodnikiem Interu.

 

14:41

LGdS - Steven Zhang nie sprzeda Icardiego do Juve. Prezydent Interu jest skłonny rozważyć ofertę Napoli.

 

10:25

Inter ma większe pole manewru ws. Lukaku dzięki... Cagliari.

Wszystko to przez porozumienie z Rossoblu w sprawie formuły sprowadzenia Barelli (wypożyczenie z obligacją wykupu), które pozwoli Interowi znaleźć dodatkowe środki na inwestycję w Belga, lub kolejne wzmocnienie pomocy. Jak sugerują włoskie media jutro rano możemy się spodziewać wieści w sprawie Lukaku. Wycena na poziomie 83 mln euro nie odstrasza Interu. 

 

10:15

Corriere dello Sport donosi, że Juventus oferuje za Mauro Icardiego 40 mln €.

 

10:11

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter zwiększył swoją ofertę za Dzeko z 10 mln € do 12 mln €. Rzymianie niezmiennie oczekują za swojego napastnika 20 mln €.

 

00:25

Yann Karamoh zostanie zawodnikiem Parmy. Kluby doszły do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego. Inter ma zarobić 12-13 mln euro oraz zagwarantować sobie 50% z przyszłej sprzedaży Francuza.

 

00:00

Sky Sports - działacze Interu polecą do Anglii.

Jak donosi Sky włodarze Interu wyruszą w najbliższym czasie do Anglii, by porozmawiać z przedstawicielami Manchesteru United w sprawie ściągnięcia do Interu Romelu Lukaku. Inter działa pod presją czasu, ponieważ także Juventus pragnie sprowadzić do siebie zawodnika. United żąda 83 mln euro. 

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live Romelu Lukaku

Mercato Live - 20.07 (11:10) Dzeko odrzucił oferty 5 klubów, aby zagrać w Interze (11)

20.07
01:18
mercato live dzeko barella

Mercato Live - 12.07 (21:00) Barella zawodnikiem Interu (35)

12.07
00:03

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2019 o 22:03 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
Piero pojedzie, ożre się makaronu a jutro przeczytamy w newsie, że MU chce 90mln ojro za Lukaku
10.07.2019 o 20:01 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Zhang juz rok temu w wywiadzie dał do zrozumienia, że nienawidzi Juve i żadnych Interesów z nimi nie chce. Dlatego możemy byc pewni, że Icardi nie pójdzie do Juve.
10.07.2019 o 20:12 przez kibix
kibix
Będę go z tego rozliczać :D Na Marotte i Conte spod byka patrzę, ale pogłoski o tym że chcą pogonić icara i radka ocieplają wizerunek. Zobaczymy co zrobią, wtedy ocenimy.
10.07.2019 o 18:46 przez piotrekninter
piotrekninter
Szkoda Radji Ale jak dostaniemy z 20 mln plus ponad 60 za Icara to jest na Lukaku
Do tego Barella na wypożyczenie
No i liczę że kupimy jeszcze bramkostrzelnego pomocnika...
10.07.2019 o 18:52 przez Gloin1989
Gloin1989
To i tak mało Barella,Dzeko,Lukaku,(Isco,Rakitic) +van beek i drugie miejsce realne
10.07.2019 o 19:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Jeszcze Kante, De Ligt, Carvajal i Alba a co.
10.07.2019 o 20:18 przez Valrin
Valrin
I Eriksen
10.07.2019 o 18:30 przez cuba
cuba
Fajnie że Barella jest już zaklepany :) jak do tego dojdzie Lukaku nie zapominajmy o Martinezie bo chłopak robi mega wrażenie więc atak mielibyśmy że gra muzyka
10.07.2019 o 18:21 przez Dyl87
+2
Dyl87
Napoli i Inter powinni się dogadać obie ekipy nie nawidzą jude , a Icardiemu daje dwa sezony i podpadnie kibicom :)
10.07.2019 o 16:57 przez cuba
+1
cuba
Przyjdzie Lukaku i nawet nie ma co się rozpisywać ,ile można z telenowelą ikardich i też na to liczę że odejdzie wreszcie
10.07.2019 o 15:44 przez LukeInter
+2
LukeInter
Brawo Stephen Zhang - trzymam cię za słowo
10.07.2019 o 15:37 przez tkropkab2
tkropkab2
Co oni sie tak uwzieli na tego lukaku? Nie potrafimy robic transferow za duzy hajs ile my juz stracililsimy pieniedzy na barbose, kondogbie, jao mario same niewypaly za wielkie pieniadze, a za rozsadna gotowke zyskalismy genialnego skriniara i przebojowego politano. Ja nie potrzdbuje zadnehmj bomby transferowej, wystarczy tylko odpowiedni dobór ludzi, ktorzy chca pracować i grać w pilke, a nie gwiazdeczki jakieś.
10.07.2019 o 15:28 przez Pjerun
+4
Pjerun
Z tym Nainggolanem to nie rozumiem czym wam tam zaimponował, że tak bardzo chcecie go zatrzymać.
Gość nie grał poł sezonu, a jak już grał to dupy nie urywał.

Sprzedaż Icardiego i Nainggolana to dobre decyzje naszego zarządu i trenera.
10.07.2019 o 15:22 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Dawać tego Barelle za chwilę Lukaku i bedzie dobrze jak dla mnie, a co do oferty za Icardiego to chcieli chyba se zakpic te łby z turynu.
10.07.2019 o 14:59 przez ryzykfizyknoc
-1
ryzykfizyknoc
Icardi zostaje bo nie kupimy Lukaku (jest za drogi). Ninja też musi zostać bo robi wielką różnicę w środku pola.
10.07.2019 o 17:11 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Twoja decyzyjność jest ponad dyrektorem sportowym, czy to twoje czcze życzenia?
10.07.2019 o 14:55 przez Rajin
+3
Rajin
Dobrze Steven. Wszędzie tylko nie do tych kur... i to w dodatku za tak niska kwotę. Albo icardi się godzi na naplety albo klub kokosa przez 2 lata i potem wolny transfer max do Udinese.
10.07.2019 o 14:56 przez Dyl87
+3
Dyl87
Tak czasem trzeba stracić żeby później zyskać
10.07.2019 o 14:52 przez Dyl87
+6
Dyl87
Dobrze Steven !! !! To się ceni żadnych Interesów z kur.... myślą że nas wydymają a sami zostaną wydymani zostaną z igła w dupsku hehe
10.07.2019 o 13:53 przez Dyl87
+4
Dyl87
Może Bomba transferowa będzie Eriksen 😎
10.07.2019 o 14:11 przez Ryzu17_Il Serpente
+2
Ryzu17_Il Serpente
Kolega nie robi nadziei, bo tu jeszcze Barelli nie ma a gdzie tu Eriksen :)
10.07.2019 o 14:49 przez Dyl87
+3
Dyl87
Achhhh marzenia wzięły górę ;) serce
10.07.2019 o 15:49 przez LukeInter
+1
LukeInter
Powiem uczciwie, że już od kilku postów piszę podobnie, ale ja piszę o jego koledze z linii pomocy, Harry Winks, uuuu, marzenie
10.07.2019 o 12:12 przez Gajdzik
+5
Gajdzik
60 to mało, ale 40 to już kpina! Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło, ale jak już musi odejść, to liczę na dużą gotówkę, bo mimo różnych akcji, to bardzo dobry snajper!
10.07.2019 o 12:08 przez boniunio
+5
boniunio
Qrwa mać jak słyszę te kwoty za Icardiego to krew mnie zalewa … dwukrotny krół strzelców i najlepszy strzelec ostatnich lat , 27lat na karku a tu 40-60mln czy ktoś na łeb upadł !! Jak nie dadzą też z min.80mln to dla mnie Icardi może grać u nas do końca kariery.
10.07.2019 o 11:48 przez djguclo87
+2
djguclo87
Jak pójdzie icar za 40 mln do juve będzie to kompromitacja... Mam nadzieję że jak ma odejść to do Napoli chociaż za 60...
10.07.2019 o 11:42 przez inter30
+2
inter30
Teraz kupuje się piłkarzy za więcej niż są wyceniani, Icar jest wyceniany na 80 baniek (jest wart w formie dużo więcej bo wartość wyceny spadłą przez ten cyrk), rozumiem że z racji przedłużającego się cyrku można by rozważyć sprzedaż powiedzmy z obniżeniem ceny o 10% czyli ok 70 baniek, każda niższa cena to byłaby kompromitacja a jufkom nie powinni sprzedawać za żadną cenę, nie dajmy się zwariować bo zaraz przeczytam o ofercie 20 baniek
10.07.2019 o 11:20 przez SETE
+3
SETE
Za 40 mlon Juve niech sobie sciagnie Morate. Będą mieć na 9-ce Higuaina, Mandzura no i Morate. Sarri będzie miał kłopot bogactwa
10.07.2019 o 11:17 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
40 mln :D
10.07.2019 o 11:16 przez Endru
+2
Endru
Dla jude cena minimum 60 mln dla naples 50. Ale tak na prawde kto da wiecej.
10.07.2019 o 11:05 przez Dyl87
+3
Dyl87
Za 40 to niech jude się w dupę cmokną , lepiej żeby gnił na trybunach albo w Primce grał
10.07.2019 o 10:57 przez Avtvv
+1
Avtvv
Jak Icar pójdzie do Juve za 40, to nie uwierzę, że cała ta akcja zeszłoroczna nie była ustawiona. Bo wtedy Icar i jego Basia nie wyglądają na naiwnych półgłówków, tylko cwaniaków lepszego sortu.
10.07.2019 o 11:06 przez Dyl87
+2
Dyl87
Na pewno było coś ustawione bo wanda się wypowiadała że chcą nas przeciągnąć jak najdłużej i że nie musza nowego kontraktu podpisywać
10.07.2019 o 10:50 przez szmaloo
+1
szmaloo
Te turynskie qrwy niech se w d.. wsadza te 40mln !! !
10.07.2019 o 10:48 przez Snake86
+1
Snake86
Oj będzie płacz po tym transferze Lukaku, nie wierzę żeby gość był wart taką kasę. Do tego 12 mln za Dzeko i ploty o sprzedaży Radji za 9. Może i zmienił się zarząd ale rozsądek i metody działania nie bardzo.
10.07.2019 o 15:52 przez LukeInter
LukeInter
Proszę podaj mi innego zawodnika o podobnej do Lukaku charakterystyce? Mi na początku też się ten transfer nie podobał, ale jak się zastanowiłem, i poszukałem sobie alternatyw, to doszedłem do wniosku, że to nie jest zły pomysł.

Lukaku się zastawi, zgra piłkę do Lautaro, i Gooool :)
10.07.2019 o 09:38 przez buczek18
-1
buczek18
83 mln to jednak zajebiście sporo za Lukaku. Szkoda, że Icardiemu się w głowie poprzestawiało totalnie. Musimy kupić jakiegoś napadziora.
10.07.2019 o 09:27 przez Rafał 1976
+3
Rafał 1976
My nie jesteśmy PSG,Barsa, Realem,i nie stać nas na wydawanie takiej kasy.A co do Lukaku to ten gość nie jest wart takiej kasy !! !! !
10.07.2019 o 07:38 przez Perseus
-12
Perseus
Niech ten belg szybko zdechnie bo nie chcę go widzieć w Interze!
10.07.2019 o 07:37 przez Dyl87
+2
Dyl87
Kasa z Karamoha jest to można po Lukaku uderzyć

Shoutbox

Adriano_forever 21.07.2019 10:48

+1

kusy 21.07.2019 10:41

#antyJuve

kusy 21.07.2019 10:41

Dziękuję i wracaj

Zodiac 21.07.2019 10:25

Ale tak, sass i toro nam nie leza

Zodiac 21.07.2019 10:25

Ze strefy spadkowej

Zodiac 21.07.2019 10:25

Jak przyszedl Sinisa, to ich na 11 miejsce zaprowadzil

Zodiac 21.07.2019 10:25

Gdyby Sinisa dal rade, to Bolonia predzej niz Sas

Michellaga 21.07.2019 10:25

zawsze mamy problemy z nimi

Michellaga 21.07.2019 10:24

Toro i Sass

Zodiac 21.07.2019 10:24

Torino czy Lazio, czy beda tak przeszkadzac

Zodiac 21.07.2019 10:23

Ciekawe czy sredniaki utrzymaja forme z tamtego sezonu

Zodiac 21.07.2019 10:23

No patola

KoBa 21.07.2019 10:22

No ma dwie ręce dwie nogi

Zodiac 21.07.2019 10:22

Chyba numer buta i na tmtym sie konczy

Zodiac 21.07.2019 10:22

XDDDDDDDD

Zodiac 21.07.2019 10:22

Ostatnio czytalem, ze Krunic z Milanu pierdzielil, ze ma duzo cech wspolnych z De Bruyne

kusy 21.07.2019 10:18

Wesley, czegoś takiego nam potrzeba w pomocy

kusy 21.07.2019 10:17

😍

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Manchesterem United był:

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26895

Liczba newsów: 34387