Serwis

Mercato Live - 11.09 (19:10) Zaawansowane rozmowy z PSG ws. Milana Skriniara! (66)

Autor:
Źródło: inf. własna
16 dni temu
10672
66
mercato live kante vidal

Kolejny dzień Mercato Live, a w nim najnowsze spekulacje transferowe, wywiady oraz informacje związane z działalnością Interu w czasie bieżącego mercato. Zapraszamy do śledzenia.

 

19:10

Nicolo Schira informuje, że PSG jest bardzo poważnie zainteresowane sprowadzeniem Milana Skriniara!

Obrońca jest bardzo ceniony przez dyrektora sportowego klubu z Paryża, Leonardo, który doskonale zna włoską ligę. Pośrednik francuskiej ekipy jest w Mediolanie, gdzie negocjuje warunki transferu. Zawodnik dostał propozycję 5-letniego kontraktu, a Inter oczekuje kwoty odstępnego w wysokości 60 milionów euro. Negocjacje są w toku.

 

15:10

80-90 mln euro + Junior Firpo chciałby Inter za Lautaro.

Według TyC Sports oraz CorSport agenci piłkarza są w Barcelonie i próbują razem z działaczami Blaugrany przygotować ofertę, która przekona Inter do sprzedaży swego asa. W całkiem innym tonie wypowiadają się dziennikarze Mundo Deportivo, którzy twierdzą, że do żadnego spotkania na linii agenci Lautaro - Barcelona nie doszło i w najbliższym czasie nie dojdzie. 

 

14:55

Sport Mediaset - Skriniar jest na sprzedaż.

Oczywiście w razie odpowiedniej oferty. Jedyny zawodnik, który jest nie na sprzedaż w obronie to Stefan De Vrij, za którego Inter odrzucil ofertę Barcelony. 

 

11:30

Agent Seriego potwierdził zainteresowanie Interu:

To prawda - Inter nawiązał z nami pierwsze kontakty, pracujemy nad tym. Mój klient jest bardzo zainteresowany ponieważ kocha włoską piłkę i Inter jest jego pierwszym wyborem. On kocha Nerazzurrich, Conte i jego styl. Byłby szczęśliwy mogąc zagrać dla Conte, ponieważ wierzy, że to ważny trener u którego wiele mógłby się nauczyć. Seri nie chce zostać w Fulham, a oni chcą go sprzedać. Nie wypożyczyć, sprzedać. Cena Seriego to około 18 mln euro, być może mniej przez Covid-19. 

 

10:25

Były reprezentant Ghany, Laryea Kingston, namawia gracza Interu Kwadwo Asamoaha do powrotu do ghańskiej Premier League.

- Zawsze dobrze jest powrócić do domu, do ludzi którzy mają do Ciebie szacunek, ponieważ osiągnąłeś wszystko o czym marzyłeś w Europie. Powrót do gry w ghańskiej Premier League nie będzie dla niego żadnym problemem. Kwadwo miał mentalność, aby odnaleźć się w europejskiej piłce. Wielu z nas próbowało i poległo. Jego powrót do Ghany byłby wspaniały dla wszystkich bez wyjątku, mógłby nadać lidze wyższego prestiżu.

- Namawiam wszystkich Ghańczyków grających w Europie, aby wracali na koniec swoich karier i grali tutaj, w swoim domu.

Wydaje nam się, że 31-latek nie skorzysta z propozycji swojego kolegi, a na pewno jeszcze nie teraz.

 

10:00

CdS – Rzymscy dziennikarze potwierdzają informację TyC Sports mówiącą o tym, że agenci Lautaro Martineza przebywają w Barcelonie i pracują razem z działaczami Barcy nad ofertą dla Interu za argentyńskiego napastnika. Mówi się, że będzie to ostatnia próba pozyskania snajpera. Interiści rozpoczną negocjacje dopiero wtedy, gdy na stole negocjacyjnym pojawi się oferta opiewająca na co najmniej 80- 90 mln euro.

 

Sky SportNapoli chce wypożyczyć z Chelsea Emersona Palmieriego. Doszło już do pierwszych rozmów na ten temat pomiędzy stronami.

 

CdS - Nerazzurri dalej wykazują zainteresowanie Juniorem Firpo. Możliwe jest, że bez względu na negocjacje dotyczące przenosin Lautaro, lewy obrońca może przenieść się do Włoch na zasadzie wypożyczenia.

 

GdS – Niechciani w Interze Joao Mario, Diego Godin, Kwadwo Asamoah, Ivan Perisic, Dalbert oraz Andrea Ranocchia kosztują rocznie klub 41 mln euro brutto.

 

09:35

Włoskie media - Inter wróci po Kumbullę.

Nerazzurri muszą jednak najpierw posprzedawać kilku zawodników. Bardzo możliwe, że Marash Kumbulla zostanie wykupiony przez Inter i wypożyczony na rok do Hellasu. Więcej szczegółów potencjalnej transakcji powinniśmy poznać niebawem. 

 

09:29

LGdS - Monaco z ofertą za Brozo

Do Interu wpłynęła oferta kupna Marcelo Brozovicia przez AS Monaco. Oferta opiewała na 22 mln €, jednak została odrzucona przez Nerazzurrich. Inter chciałby uzyskać znacznie więcej za swojego pomocnika, gdyz środki uzyskane z jego sprzedaży mają zostać spożytkowane na transfer Kante z Chelsea. Obecnym trenerem drużyny z Księstwa jest były opiekun kadry Chorwacji Niko Kovač.

 

00:05

Gianlucadimarzio.com – Lucien Agoume może spędzić nadchodzący sezon na wypożyczeniu w Spezii. Beniaminek Serie A nie będzie miał żadnej możliwości późniejszego wykupienia Francuza.

 

GdS – Utalentowany napastnik Primavery Interu, Edorardo Vergani jest blisko przenosin do Bologny. Nie wiadomo na ten moment jaka będzie forma transferu.

 

Sky Sports – Inter znalazł alternatywę na wypadek, gdyby nie udało się pozyskać z Chelsea N’Golo Kante. Interiści wybrali do tej roli zawodnika Fulham, Jeana Michaela Seriego. 29-letni reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Galatasaray. Wyceniany jest na 9 mln euro.

 

Secolo XIX -  Gdyby wypożyczenie do Spezii Luciena Agoume stało się faktem, to jego kolegą klubowym może zostać Yaya Toure, 37-latek miał podobno sam zaproponować swoje usługi działaczom beniaminka Serie A.

 

Il Giorno – Interiści przeanalizują wkrótce oferty, które złożyli działacze Betisu Sevilla oraz Valencii za Joao Mario.

 

Tuttosport – Torino oczekuje 20 mln euro za Armando Izzo. Obrońcą interesują się prócz Interu, Fiorentina, Napoli oraz Lazio. Agent zawodnika Mino Raiola jest zdeterminowany, żeby znaleźć nowego pracodawcę dla swojego klienta.

 

La RepubblicaInter nie zrezygnował z możliwości pozyskania Davida Alaby, który nie może dogadać się z Bayernem na temat warunków nowego kontraktu. Umowa Austriaka z niemieckim klubem wygasa po zakończeniu nadchodzącego sezonu. Bawarczycy proponują mu 11 mln euro stałej pensji oraz dodatkowe 6 mln w formie bonusów. Piłkarz oczekuje podobno zarobków na poziomie 20 mln euro.

 

Zobacz też

Liga Europy Niemcy 2020

Kto był najlepszy w meczu z Getafe? Wybierz w sondzie! (4)

06.08
10:24
Konkurs Inter - Getafe

Konkurs Inter - Getafe [wyniki] (156)

03.08
12:16

Komentarze (66)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.09.2020 o 22:03 przez strzalkowy
strzalkowy
Może wymiana na vice Lukaku. Może by Maurito ... 🙂 oczywiście koloryzowane
11.09.2020 o 21:32 przez Czarson
+1
Czarson
Czyli Skriniar robi out. Lautaro zostaje. Pieniądze idą na Kante a później szukamy funduszy na Izzo czy Kubmulle.
11.09.2020 o 20:53 przez Kamiliusz1908
+1
Kamiliusz1908
Serio, nie wiem czemu ktokolwiek z was wierzy w przyjście Kante, ten chłop tu nie trafi, im szybciej sobie zdacie sprawę, tym mniejsze rozczarowanie będzie za kilka tygodni.
11.09.2020 o 21:04 przez Rebelde
Rebelde
Nawet jak Kante nie trafi do Interu, to mają 60mln ww kieszeni , kupisz pomocnika który "zrobi różnice" , a nie kogoś pokroju Jeana Michaela Seriego.
12.09.2020 o 09:24 przez Gloin1989
Gloin1989
Np Parteya
11.09.2020 o 20:07 przez olgierd
+2
olgierd
@Lucash mądrego to i miło posłuchać
11.09.2020 o 20:05 przez Kondzik
Kondzik
Milan co jak co szanuje gościa był kozakiem ale mocno zbil z tonu już za spala. Często jest robiony 1v1 i goni a szybki nie jest.. szkoda liczyłem że będzie mega kozakiem i kapitanem. Nie sądzę aby 3 z tylu go zabila. 60 bym brał, 40 za brozo = Kante i Kumbula sztos.
11.09.2020 o 19:51 przez Rebelde
+3
Rebelde
Pomału wszystko się zazębia. Skriniar odejdzie, a kasa za niego pójdzie w pomocnika klasy Premium. A do pomocy przyjdzie Kumbulla, za którego pewnie zapłacą w ratach czy tam zbiją cenę młodzikami.
11.09.2020 o 19:52 przez Rebelde
+1
Rebelde
*do obrony Kumbulla, oczywiście
11.09.2020 o 20:06 przez SETE
+2
SETE
To jest operacja która można powiedzieć , ze sie sama broni.
11.09.2020 o 20:19 przez IlCapitano
+4
IlCapitano
Kante i Kumbulla za Brozovicia i Skriniara to jest mega progres, takie są fakty
11.09.2020 o 19:48 przez danielinter
danielinter
Hahaha no tak niech Skriniar odejdzie, Brozovic , Eriksen , Lautaro , a Conte sprowadzi swoich dziadow masakra
11.09.2020 o 19:21 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
Niech dają 60 baniek i won
11.09.2020 o 18:47 przez Seba.
Seba.
Póki co dołączył Hakimi oraz Kolarov, czyli zawodnicy o których nie było żadnych wzmianek w mediach. Nagle cyk i obaj w ciągu kilku dni zostali zawodnikami Interu. Marotta jeszcze czymś zaskoczy. Nie po to rezygnowali z Tonalego (tfu na milaniste), aby teraz starać się o jakiegoś Seriego. Na prawdę ktoś w to wierzy?
11.09.2020 o 18:14 przez Endru
+1
Endru
I po co nam ten kalafior to beztalencie Junior Firpo? Ludzie juz mielismy talenty pokroju tego goscia dajcie spokoj.
11.09.2020 o 17:50 przez Lucash
+8
Lucash
Ja nie rozumiem natomiast jak co pół roku, użytkownicy tej strony łykają wszystko co gazety wydrukują. W każde okienko to samo. Proszę o dyskusję na argumenty, a nie wylewanie żali. Przyszedł do Nas Hakimi i Kolarov, który z tych transferów jest zły bo nie rozumiem tych narzekań. Co okienko jest to samo, media napiszą byle co, a na tej stronie wieczny lament. Potem okazuje się zupełnie co innego i "ohy" i "ahy" nagle. Dziwić się potem, że wygrywa w Polsce takie PO czy PIS jak wystarczy co 4 lata coś pier* w mediach i większość to łyka jak pelikan (bo nikt nie pamięta co przez te 4 lata zrobiono/nie zrobiono). Nagle po 4 latach świetnego zarządzania klubem (niech ktoś udowodni mi, że tak nie jest) Suning na wszystko ma wywalone i będzie ściągać starców, wysprzeda młodych, Conte wyleci w styczniu. To już jest koniec tego klubu! Nauczcie się w końcu przesiewać informacje, bo się zagubicie w tym XXI wieku.
11.09.2020 o 17:01 przez pluto11
+2
pluto11
I kogo sciagniemy do ataku za te pieniądze na ostatnią chwile. A poza tym z tych 80 to 50 wywala na Kante bo krul go pragnie to za 30 napewno nikt nam nie sprzeda napastnika na poziomie Lautaro
11.09.2020 o 18:09 przez pablo77
+1
pablo77
50 mln to możemy dostać Barkleya z Chelsea a nie Kante, ja nie wiem czy oni by go za 80 puścili, patrząc na ich ruchy to nie są głupi, żeby oddać Kante za 50...
11.09.2020 o 16:11 przez Bumper
+3
Bumper
Pomijając temat Lautaro, bo osobiście uważam że głupotą jest iść do tego syfu w obecnej chwili to wytłumaczy mi ktoś jak to działa w Interze? Rok temu, nie mamy kasy na Vidala, Dzeko i nagle wykładają nasi 20mln za Lazaro, totalnego placka, który będzie siedział na budżecie jak Diglet. Rok później, nie mamy kasy na 4 napastnika, tniemy koszta pozbywając się prawdopodobnie (oby nie) Godina, odpuszczamy Tonalego, zbieramy kase na Kante, po czym nagle, ni z tego ni z owego, mamy zapłacić 18mln za Seriego, który jedyny sezon jaki rozegrał na dobrym poziomie to było jak dobrze pamiętam 3 lata temu w Nicei, po czym poszedł do Fulham i przepadł. Nie rozumiem naszej polityki w tym oknie, oczywiście wiem, że kasa i pandemia, ale takie ruchy jak ten dobijają tylko kolejne gwoździe w trumnie pod nazwą Conte.
11.09.2020 o 16:29 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Pan Conte pragnął Lazaro teraz upatrzył sobie tego murzynka
11.09.2020 o 15:33 przez ragnar
+1
ragnar
LM będzie głupi, jak pójdzie do tego bałaganu
11.09.2020 o 15:26 przez SETE
+2
SETE
Ten Serri to taki sam kiep jak Lazaro.
11.09.2020 o 15:23 przez Klinsi64
+2
Klinsi64
boze ale belkot w tym mercatolive niech ktos zatrzyma tę karuzelę ;)
11.09.2020 o 13:43 przez Guarin
+1
Guarin
Nie wiem kto to Serri ale jeśli tak bardzo chce do Conte to proponuje pierwszy rok grania za wikt i opierunek
11.09.2020 o 13:36 przez Mendjolan
Mendjolan
Agent mógł dodać, że seri jest gotowy posmakować black salami big roma byle konciak go ściągnął.
Jakaś budżetowa opcja, już wole Średniego, ale sprawdzonego Vecino-jak to mówią ch&j, ale swój.
11.09.2020 o 13:35 przez ciechan
+5
ciechan
O ile transfer Vidala i Kolarova w dobie Covida można nazwać rozsądnymi, to ściąganie Seriego za 18 mln to kręcenie na siebie bata. Choć jestem zwolennikiem Conte, to zaczyna irytować mnie całkowite podporządkowanie się jego potrzebom transferowym. Myślę , że Conte nie ściągnąłby Barelli, tylko był to wymysł Marotty i Ausilio. Nie wyobrażam sobie składu bez niego, a mogłoby go tu nie być gdybyśmy rok temu również myśleli jak Antonio. Zdecydowanie wymysły Włocha mogą być kosztowne w przyszłości , bo o ile są przydatni w 3-5-2, o tyle są w większości bezużyteczni w innej taktyce
11.09.2020 o 13:16 przez Pawulon
Pawulon
Seri to opcja gorsza od Vecino transfer totalnie bez sensu ani jakos ani przyszłość
11.09.2020 o 12:51 przez ojciec&ojciec
-1
ojciec&ojciec
na tym spotkaniu u morasia to chyba przebrali marko branke za piotrusia. to okno to na razie jakiś koszmar, kto to jest w ogóle ten serek?
11.09.2020 o 12:50 przez Sempre_Inter
+4
Sempre_Inter
Przez pandemię ceny poleciały w dół. Kolejno Chorwat swoimi pozaboiskowymi wyskokami, mianowicie jazda po pijaku oraz awantura w szpitalu, zrobił sobie skuteczną antyreklamę.
Może i umiejętności czysto piłkarskie posiada, ale za tym w parze nie idzie rozum. Niestety ale Brozo cierpi na niedostatek IQ. Jesli uda nam sie za niego dostać 35M € to nie ma co się zastanawiać, tylko ładnie zapakować i nadać druga klasą PKSem.
11.09.2020 o 12:33 przez Kazam
+1
Kazam
@kadrian89 amen kolego
11.09.2020 o 12:09 przez WTC
+4
WTC
Trudno żeby Inter nie był pierwszym wyborem, skoro inne drużyny interesujące się tym typem to pewnie jakieś kluby z Championship.
11.09.2020 o 12:07 przez kadrian89
+2
kadrian89
Nie wiem czy ktoś tu żyje w dzisiejszych realiach ?

Nie ma obecnie wielkich transferów gotówkowych w Europie i każdy kombinuje.

COVID swoje zrobił, nie ma przychodów z dni meczowych itd., Chińczycy tez dostali po tyłku finansowo.

Rzeczywistość się zmieniła , trzeba aktualizacje do FMa niektórym dać .
11.09.2020 o 13:05 przez inter30
-1
inter30
Takie nazwiska jak seri czy darmian to nie jest kombinowanie tylko próba sprowadzania szrotu który nic nie wniesie, kombinowaniem możnaby nazwać sprowadzenie niezłego nazwiska na takich warunkach żeby finanse pozwoliły, w dodatku ciągle zero postępów ze sprzedażą mi, chyba normalne że ludzie się denerwują?
11.09.2020 o 14:31 przez interista1987
+1
interista1987
No I co ta wypowiedz ma niby wnosic?
Jak nie maja pieniedzy to niech zostaja ze starym skladem bo transfer seriego wnosi tyle co twoja wypowiedz.
11.09.2020 o 16:17 przez kadrian89
kadrian89
Moja wypowiedz ma na celu tonowanie nastrojów i wiecznych oczekiwań ponad stan.

Jeśli zostałby stary sklad, to tez by byl płacz , wiec pozdrawiam wiecznych malkontentów ;)
11.09.2020 o 12:07 przez Kazam
Kazam
Wręcz kluczowe
11.09.2020 o 12:01 przez SETE
+1
SETE
Seri kocha Inter i Conte , to bardzo ważne XD
11.09.2020 o 11:54 przez danielinter
-2
danielinter
jak sprowadzimy tego Seriego to nie ma juz zadnych wytlumaczen na transfery Conte przecież to jest sabotaż i dzialanie na szkode klubu
11.09.2020 o 10:23 przez Cny
Cny
Nie ma co się pismakami przejmować. Kocopoły piszą byle pisać.

Oferta Monaco przekomiczna.

Informacje w stylu, że kontrakty iluś tam graczy obciążają budżet o 41M też zabawne. Przecież sami sobie kontraktów nie podpisali. Te 41M to transfer jednego średniego grajka (20M kwoty odstępu i 20M kontraktu).

Ja bym się fajerwerków nie spodziewał. Liczę na lewe wahadło sensowne, bo nie wydaje mi się, żebyśmy grali dwójką Koralov/Young, a na Asamoha i Dalberta nie ma co liczyć. Jeśli miałby to być jakiś półśrodek, to się nie opłaca wywalać kasy. Marzenie to Gosens.

Po cichu liczę, że historia z Kante skończy się happy endem. Poświęcenie Brozovicia w tym celu jest rozsądne. Bardzo nie chciałbym Vidala, tym bardziej z 6M zarobków.

Pewnie pracują też nad viceLukaku, ale w opcji budżetowej. Ile człowiek dałby za odpowiednik Julio Ricardo Cruza :(

Spodziewałbym się tych max 3 realnych wzmocnień, które pozwoliłby na walkę z Juve imho, czyli wahadełko lewe, Kante i viceLukaku

Na razie saldo tego mercato wynosi 0, więc nie jest fatalnie, ale w klubie wiedzą, że przez "pandemię" nie będzie przez cały sezon dochodów z biletów, a to Inter boli niewiarygodnie.

To będzie bardzo trudny i nieprzewidywalny sezon, więc nie ma co pozbywać się np takiego Godina na siłę. Raczej będzie liczyło się zgranie drużyny, bo nie ma normalnego okresu przygotowawczego, treningi zapewne znowu zostaną jakoś utrudnione przez rządzących. Trzeba też mieć wkalkulowany lockdown. Stąd transfer Kolarova trzeba ocenić pozytywnie.
11.09.2020 o 19:14 przez KNP
KNP
Niech Monaco da te 30 baniek i baj baj Brożek.Naprawde wincyj sie nie wyciągnie.
11.09.2020 o 10:14 przez pluto11
+1
pluto11
Pozbyć się niechcianych i jest na Kante

Shoutbox

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:13

Ja np jestem incelem ale mam umiesnione cialo i 180 cm wzrostu wiec pozostalo zaczac chodzic na imprezy

WTC 26.09.2020 13:13

no ale każdy używa mowy jakiej lubi

WTC 26.09.2020 13:13

dziwi mnie trochę popularność określeń wymyślonych przez nerdów ze stanów, które po prostu przywędrowały na wykop

maniekfci 26.09.2020 13:12

nie znałem ich, a teraz nie wyborażam sobie określania ludzi bez kukolda czy incela

maniekfci 26.09.2020 13:12

ja to samo

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:12

I to bedzie na 2-ke

WTC 26.09.2020 13:12

nic, po prostu szybko je pokochał

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:12

Pani z biologii bedzie pytala kim jest chad incel i kukold

cuba 26.09.2020 13:12

ja nawet z ławki bym go cenił

maniekfci 26.09.2020 13:12

no i co z tego?

maniekfci 26.09.2020 13:12

XD

maniekfci 26.09.2020 13:12

WTC 26.09.2020 13:09 jeszcze miesiąc temu pytałeś się co znaczą te określenia

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:11

Szkol

CzarodziejCzasu 26.09.2020 13:11

Te okreslenia niebawem wejda do szkok

WTC 26.09.2020 13:11

a to już odszedł?

Nasir 26.09.2020 13:11

Tak

cuba 26.09.2020 13:11

Witam Wszyskich,zadowoleni z odejścia skrinara ?

Nasir 26.09.2020 13:11

No miesiąc temu nie znałem dopiero jak zobaczyłem na yt szampanki z życiem to poznałem

Lopez 26.09.2020 13:10

jakieś gimbusiarskie określenia

WTC 26.09.2020 13:09

jeszcze miesiąc temu pytałeś się co znaczą te określenia

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • AAW

    Hellas Verona

    3 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 5

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Lorenzo Insigne

    1

  • 3

    Dries Mertens

    1

  • 4

    Mattia Destro

    1

  • 5

    Goran Pandev

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26940

Liczba newsów: 37504